• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
kdyby člověk mohl vědět dopředu, co se stane a jak se zachová?!
26. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
jani, taky jsem radsi, ze mam ten NT + screening, ale vcera jsemstudovala prukajdu a mam tam TT negativni, tak nevim, jestli to jsou ty triplle testy..ale aspon uz vim, jakou mam krevni skupinu:grinning: ja to totiz nevedela:frowning2:

teri, to netusim..prave jsem docetla holky na PS a jdu to najit na netu..ja v tu chvili byla tak zmatena, ze jsem se ani nezeptala..ale zase si rikam, ze kdyby bylo neco jooo spatne, tak mi to hned rekne..
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Já taky nevím, jakou mám krevní skupinu.
:grinning:
jo, to určitě, kdyby to bylo něco špatně, tak by udělal přeci nejaký opatření, někam tě poslal, nebo tak....
26. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
tak, uz jsem na netu neco nasla, souvisi to s vyssim krevnim tlakem (mam) a otoky (nemam) a muze jit preeklampsii..jestli to pisu dobre, kazdopadne to neni nic hezkyho, takze na to cteni clanku kaslu, nebudu se tim nervovat a jdu si precist nejakou knizku..zitra odevzdam dalsi moc a v utery se uvidi..
26. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
dobrý přístup!!! souhlasím!
:grinning:
26. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno,
bater drzim palecky at je to v poradku, urcite bude. Hlavne se zkus na dovce odreagovat a zabavit at to utika. nemyslet na to se ti asi nepodari,vid :frowning2: . Drz se a zkus si dovcu uzit.

Eri a nemuze to znamenat zanet mocoveho mechyre??? Kdyz mas zanet mocaku,tak mas bilkoviny a krev v moci, ale to by ti na to asi neco dali... to ti taky rekli jen do telefonu? To je des to chovani tech sestricek a doktoru.

Ja jsem taky rada, ze jsem sla na ten NT+,ale stejne z tech tripple testu mam trosicku obavu,cekaji me v pondeli...
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
skret, ja byla u dr., on byl fakt v pohode, mam ho rada, je moc prijemny a nerekl to nijak spatne, koukalna vysledky krve a pak na ty vysledky z kultivace a rikal, no, tady mame bilkovinu v moci a taky krev, tak v patek prineste ranni moc a udelame dalsi kultivaci a uvidime..ale to vis, ja hned plasim..asi to muze byt i zanet mocaku, ale co si pamatuju, tak babi na zachode vzdycky strasne trpela..ja nic, ani na kalhotkach, nikde krev nemam, tak tomu nerozumim..a vidim hned to nejhorsi a nervuju se tady u toho a brecim, hruza..ty hormony a strach dohromady..ja bat chapu, ze se nejde nenervovat..ono ti to proste neda...
26. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
eri, to bude dobrý... :wink:
však uvidíš v pátek...ha, to je už zítra, ne?!

Já jdu teď zubařce... :unamused:
26. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
eri,jo to TT si myslím že budou triple testy.. já taky nevím jakou mám krevní skupinu :grinning: tak jsem ráda že se to dozvím. Jinak se neboj,kdyby to bylo něco vážnějšího tak by ti dr. určitě řekl :wink:

tery,já jdu k zubaři příští týden ve středu..nechce se mě tam..včera jsem si dala po dlouhé době zmrzlinu a měla jsem po ní normálně nějak citlivý zuby..nikdy mi to zmrzka nedělala.. :unamused:
26. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
no, jo, to asi prcek odebírá vápník ze zubů :grinning:
Jdu, držte mi place :wink:
26. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
teri, at zubar dopadne dobre..ja jsem tam byla hned na zacatku tehu a "nastesti" mi bylo docela spatne, takze jsem to hned zubarce nahlasila, ze zadne vrtani urcite nebude:grinning: ani nebylo..no, oni vysledky budou nejdriv v utery..tak si pockam..ale verim tomu, ze to nic nebude..
26. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

bat: dovča je to nejlepší, co jsi mohla udělat. tripply bych zakázala a jsem ráda, že dost mudrů už je nedělá A dělají raději ten biochemický screening, který má tu spolehlivost 90% (i když ano to není jistota)...Dívej se na to pozitivně - ať to dopadne, jak to dopadne, tak to malý zbožňujete. stres mu ubližuje nejvíc a proto s manželem myslete jen na samé krásné věci! Užijte si volna a načerpej síly! :slight_smile:

holky - já jsem vyčetla svou krevní skupinu už z dětského očkovacího průkazu - váha, délka, kr.skup., takže jestli to nemáte ještě zaznamenané v těhu průkajdě, tak jukněte do očkováku :wink:
26. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
craw, tak ja to v ockovaku nemam..asi zastarala verze..ale vcelku mi to bylo do ted jedno..ted mi staci, ze jsme oba s pritelem "pozitivni":grinning:
26. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
eri: to jo - mamka je 0- a díky tomu blbýmu znaménku musela pokaždé na plodovku a dělali jí pořád nějaké testy...já jsem naštěstí taky nula ;-D ale +.... :wink:
26. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
tak to ja mam A2B, rh faktor pozitivni, coz nechapu tu dvojku, ja myslela, ze je A,B,AB a nula, ale asi to jeste nejak v rozlisuji..
26. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Eri tu dvojku teda taky nechápu. Já mám jen AB+
26. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
tak to taky slyším prvně :wink:
26. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
teda to mě nenapadlo podívat se do očkovacího průkazu...ale já myslím,že jsem to tam neviděla...tak nevím,kouknu se doma :slight_smile:
eri,to je fakt divný A2B...a to ti napsali do průkajdy jo?
26. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
jj, takhle to mam v prukajde..tak nevim, myslim, ze to je normalne AB a tou 2 si neco oznacuji, nejakou podskupinu, nebo tak neco..:slight_smile:
26. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
janinka: tak uvidíš, zda to tam budeš mít - já to mám v očkováku hned na první straně, ale je fakt, že manža je ročník 84 a ještě to tam nemá...možná to nedělali všude a nebo to třeba zavedli až v pozdějších letech...nevím no :wink:
26. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
craw: aha,no tak to tam možná taky nemám,páč jsem ročník 83 :sweat_smile: doma mrknu a uvidím no,kdyžtak si počkám na výsledky z krve co mi napíšou do průkajdy
26. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
holky, já mám taky B1 +, čili taky podskupinu :astonished:
27. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
já taky o podskupinách slyším prvně...to jsou teda vymoženosti... :wink:
27. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
sen a nevis, co to cisilko znamena? to maji asi nejaky znaceni pro sebe,co? jak se tesite na prvni adventni nedeli? ja se uz vanoc nemuzu dockat, to se totiz krasne prehoupne novy rok a pak uz jen cekat na duben na prcka:slight_smile:
27. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobre rano :grinning: . Tak ja mam B+ a v ockovatu to taky napsane nemam, ale ja jsem rocnik 81 :sweat_smile: .

Eri ja se taky nemuzu dockat Vanoc, mam je hrozne rada :dizzy_face: a navic nam snad prcek ukaze co se mu skryva mezi nozickama :grinning: . ted se ale zatim straaaaasne moc tesim na pondeli, kdy ho zase uvidim na UTZ :grinning: . Uz aby to bylo ...
27. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky,já se taky letos těším na vánoce nejvíc asi kvůli tomu,že už nejspíš budeme vědět co mi roste v bříšku :slight_smile: Jinak s pečením asi začnu příští víkend,to bude asi akorát,navíc si vezmu čtvrtek a pátek dovču..tak bude víc času.
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
skret, neboj, utece to..:wink: nejhorsi je, jak to utece na tom utz a zase dalsi cekani..my jsme nastesti ukecali dr. a muzeme prijit 17., aby udelal fotecku, ted se prdousovi fotit nechtelo..tak se moooc tesime:slight_smile: taky bude pod stromecek..

jani,jj, je to hned lepsi pocit, kdyz vis, kdo se tam skryva:grinning:
27. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Já se nemůžu dočkat....v pondělí jdu přemlouvat doktora na ten utz a jsem z toho nervozní :sweat_smile:

no jo, skret, my jdeme vlastně spolu do poradny,viď?!
27. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
jojo Tery jdeme (ja si beru dovolenou) :grinning:, snad nam ten vikend utece a premluvis doktora na UTZ, ja doufam, ze me ho bude delat a doufam, ze konecne pres brisko, delal mi ho do ted vzdycky vaginalne :wink:. Nevadi mi to,ale jsem zvedava jak to vypada pres to brisko :grinning: . Holky me je dneska teda zase ouvej-ach jo :confounded: , prijde mi jak kdyby me bolel zlucnik,tak premyslim, ze to tu zabalim a pujdu domu.
27. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
skret, dovolenou jo?! To abys to pak mohla oslavit,viď?! :wink:
Mě dneska šíleně zase bolí záda, už jsem z toho dost podrážděná...
v kolik tam v pondělí jdeš?!
27. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.