• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj Ahoj, to jste vcera mely vsechny dovolenou :grinning: ?
Terez tak co kontrola, udelal Ti UTZ? My dobry, brali mi krev na tripple testy a ozvou se mi pouze v pripade,ze by bylo neco spatne, jinak se uvidime za 3tydny, tak doufam, ze telefon nebude. Jak dlouho se ceka na vysledky,nevite nahodou? Mrnousek je fesak/fesanda :grinning:, mimi se moc nechtelo fotit,tak nemame fotecku, ale vsechno co jsme potrebovali jsme videli (prstiky, kolinka, nozicky, zaludek, mocak, ocicka...), takze mam zase ohromnou radost, a za 3tydny snad uvidime jeste i to co se tam skryva mezi nozickama :sweat_smile: .

A co vy ostatni, jak se mate? uz na vas dolehaji vanoce?Ja uz se na ne tak tesim. Pripadam si dnes jak male dite, mam hroznou radost a uz to na me vsechno doleha :grinning:
1. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj....

já byla včera celé dopoledne u doktora...bohužel s tím dojížděním se to vždycky protáhne ještě víc...
a pak jsem v práci měla tolik práce, že jsem nic nestíhala...konec měsíce.

skret a to byl ten "velký ultrazvuk"?! Nebo ten až za 3 týdny?! Je to moc pěkný, taky by sis měla udělal album,ať taky vidíme ten Váš poklad...

Mě včera na vyžádání ultrazvuk udělal, ale jen asi minutku, jak řekl: jen kvůli ověření život.funkcí...jestli mu buší srdíčko atd...takže žádný pátrání po prstíčkách atakdále...nebylo.

Skret, mě objednali na triple testy na 14 dní. To je teda nervák, že se ozvou jen jestli budou pozitivní...a ještě nevíš, kdy se mají kdyžtak ozvat, pochopila jsem to správně?

my letos budem mít vánoce hooodně chudé. Ale nevadí.
1. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Jo a zapomněla jsem říct, že mám obrázek, zrovna si tam bobek cucal paleček, fotku přidám do alba o víkend.
1. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Terez, a vysvetlil ti aspon, proc ti nechce delat ten UTZ casteji? No aspon si mimi videla a vis, ze je vse v poradku a srdicko bije :sunglasses: . Ten velky UTZ bude az za ty 3tydny, ale presto uz i vcera kontroloval jestli ma vsechno jak ma mit... tak nevim jaky je v tom rozdil, pry se na tom velkem UTZ vsechno premeruje, ale vcera tam taky neco meril, tak nevim :grinning: . No ja mam jen jednu fotecku miminka a to z 13tt, predtim mi z povercivost nechtel zadnou dat a vcera by to byla fotka o nicem, nebylo by tam toho moc videt, ale divim se, protoze za fotku si rika 100,-, tak by mohl vydelavat :grinning: .

Presne tak, ozvou se jen v pripade spatnych vysledku a ani nevim, kdyby to melo byt, ale sestricka se tvarila, ze mi ty NT + testy vysly moooc dobre, tak asi neceka, ze ty tripple testy by byly spatne. No uvidime, kdyztak to 3tydny budu muset vydret, stejne si nepripoustim, ze by volali, vsechno je urcite ok :grinning: .

Ja mam vanoce moooc rada a to i kdyby byly bez darecku :wink: . A uz mas nejake darecky?

Jo a uz jsem zaregistrovana i v porodnici-konecne :wink:
1. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,no já koukám,že je tu docela mrtvo... já jsem taky teď začla mít nějak dost práce,tak sem jdu když už mám hotovo a mám chvilku čas.. já se na vánoce těším,ale nějak mi to pořád nepřijde,že už budou za tři týdny...není žádná vánoční a zimní atmoška...venku 10 stupňů apod. .. :unamused: navíc vánoce budou prý na blátě..to se dalo čekat :angry: my taky letos na vánoce nebudem nic přehnanýho kupovat,domluvili jsme se s celou rodinou,že si dáme letos jen maličkosti pro radost.. ale sobě asi s miláčkem koupíme nový mobily..uvidíme :slight_smile: mě by se šikl,protože používám služební a ten při odchodu nechám na firmě..
Já byla už taky na odběrech minulý týden a příští týden jdu do poradny,tak očekávám,že už budou výsledky,ale nějak si z toho hlavu nedělám,když jsem byla i na NT+ bioch. screeningu a bylo to ok..

skret: ano! Vždyť jsi slíbila že si uděláš album,tak šup šup :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
:sweat_smile: ja vim Jani, jen se k tomu nejak nemuzu dostat, v praci to nejde a jak koukam cely den do PC, tak se mi pak uz doma nechce PC zapinat :sweat_smile: , ale do konce tydne to napravim :wink:. Uz Ti roste brisko Jani? Me uz teda docela jo, uz se ten spek meni na tehotesky :grinning: .Ten spek me nuti sedet narovnanou, protoze jinak je mi to neprijemny
:grinning: .

Takze ty se taky dozvis vysledky az po tydnech? Ja si z toho prave hlavu taky nedelam, urcite to bude ok :sunglasses:

Jo jinak mi doktor vcera predepsal magnesium, boli me casto hlava a myslela jsem, ze je to z toho koukani do PC, ale on rikal, ze je to spis z nedostatku magnesia, tak uvidime, beru ho od vcera. 6tablet denne a dneska zatim ok-tuk tuk... ale byl by to nejaky rychly ucinek, tak nevim :sweat_smile:
1. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Prý pojišťovna hradí jen 3utz a je zbytečné dělat je častěji...asi je ze starý školy...

Furt to máš lepší ty, když ti mrňouse přemeřuje i na normal.utz... :wink:

Já nemám ještě vůůůbec nic. :unamused: k vánocům.

Jo, Jani, máš pravdu s tou atmosférou a přijde mi, že rok od roku tu atmosféru postrádám čím dál tím víc, s dětma to bude ale určitě jiný.

Já chci koupit manželovi asi nový pouzdro na diop.brýle, tepláky, a něco osbního...

Holky, mě roste břicho docela dost. :astonished: už je to vidět i pod kabátem. O víkend přidám fotku i s mimísem.

Skret, mě takly šíleně bolí hlava...včera jsem zrovna měla tak velké bolesti, že se mi chtělo až blít a usla jsem už v sedm večer. Ale já piju magnesii a hodně. Takže s hořčíku to nebude.
1. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
Jojo on je ten muj doktor dost peclivy, coz jsem fakt rada, ale je taky porad takovy skepticky, coz me nekdy docela stve. Vlastne rika, ze dokud se mimi nenarodi,neni vyhrano. Coz ostatne vime,ale nemusi to pripominat :grinning: .
A pujdete na ten 3D UTZ?

Tery az takhle hrozne ti roste brisko :fearful: , ty jo to budes mi asi hezky pupek :grinning: .
Hele a nemuzes mit tu hlavu zase z prebytku horčiku :grinning: . To ses mela zeptat doktora, vcera.

Jinak ja uz nejake darecky na vanoce mam a uz i ta atmosfera na me dolehla, i kdyz doma zatim nemam pripravene vubec nic a s pecenim jsem taky jeste nezacala :sweat_smile: , snad tento tyden najdu cas. Strasne to leti :fearful:
1. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
holky,my taky dárky zatím nemáme,ale tento týden jsme si vzali dovču čtvrtek a pátek a všechno najednou nakoupíme :slight_smile: a péct taky začnu tento týden..už se na to těším
mě ještě bříško moc neroste,jen minimálně...však v albu mám poslední fotku,tak od té doby snad vůbec žádná změna...doufám,že se nevyrazí pak moc rychle najednou,aby mi nepopraskalo.. :frowning2:
skreti,já nevím,jestli na ten 3D půjdu,uvidím co mi natočí moje dr. na dvd a pak se rozhodnu..jak vypadá 3D vím,viděli jsme to od švagrové..je to přeci jen dost peněz,za který můžou být jiný věci pro mimčo že..
Tery,určitě budou vánoce s dětma hezčí,lepší a veselejší,na to se moc těším :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
skret, tak ono není vyhráno ani po porodu, když už jsme u toho.... :unamused: to by se člověk fakt musel bát až do smrti.

To nevím, s tím hořčíkem, to mě nenapadlo, zkusím ji na chvíli vynechat....při přebytku taky bolí hlava?!

Já taky nevím, co mi nabídnou...koukám, že všechno mám úplně jinak než vy ostatní...až mi něco k tomu 3D řeknou, jestli teda vůbec, tak se rozhodnem...
1. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
ahojky maminky,...
Víte co mě udivuje že každy doktor dělá vše po svém...v knížce jsme četla,že krevní skupinu Vám zjistí hned při prvních odběrech mě ji hned zjistily ,ale jak koukám plno holek ani neví jakou má krevní skupinu...Já mám.A+ A jinak Vánoce už se blíží u nás v Přerově už svítí nadherný stromeček letos asi nejhezčí.A už jsem i začala péct..chvílemi jak můj je v práci a nudím se tak jsem udělala Perníčky a ted začala jsem linecké...a příští týden začnu i s tím ostatním...Jinak je mi pořád dobře..tak jsem ráda..váhu si držím,ale bříško roste..pomalu,ale ano..jen mě štve ta váha...No uvidíme co doktor na to...a to jdu až 16.12 škoda,že se chodí jednou za měsíc...Jinak nevím co pořádně koupit miláčkovi zatím mám jen knížky a nějakou kosmetiku,ale chtěla bych ještě něco,ale nevím co..jinak zbytek naštěstí už mám..Maminky mějte se pěkně a at se Vám daří...a bříška a miminka rostou...pa. :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Vojti,

a ty si doma na rizikovem? Ja porad chodim do prace a obavam se, ze s pecenim budu mit problem :frowning2: . No budu holt pect po povecerech, dneska zacinam :wink: . Uz je mi nastesti lip a i ta unava neni tak strasna, takze to snad zvladnu.

Jinak me delali krevni skupinu taky hned prvni odber, takze uz ji vim :slight_smile:. Taky bych nejradsi chodila na UTZ kazdy tyden, abych vedela jak mrnous roste, ale bohuzel :frowning2: . Ted jdu po 3tydnech, protoze ted jsme byli na tripple testech a pred vanoci jdeme na velky UTZ, ale pak jsem objednana az na konec ledna, to bude dlouha doba :frowning2: , ale to uz aspon mimi bude kopat,tak uz aspon o nem budeme vedet :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
ahoj holky, tak se po týdnu hlásím! A naštěstí s dobrými zprávami! UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!" Moc všem děkuju za úžasně pozbudivé zprávy. Jasně, že jsme se oba s mužem nervovali jak blázni, uklidňovali jsme se, že je určitě vše ok, ale pak nás zas v pondělí dorazila genetička, když říkala: Ježiš, vy to máte 1:30, no to je opravdu dost zlý... :frowning2:! No, to máte fakt chuť někam zalézt a jen brečet a brečet. Pak amnio..., bála jsem se, aby neublížili mimču, na UTZ naštěstí vše ok! A včera výsledky na 21. chromozom - negativní! Hurá!!!! My to oba s mužem ořvali jak želvy! Jen jsme seděli, objímali se a buleli. No doják!!! :slight_smile:! Holky, takle se mi asi v životě neulevilo, ani po státnicích ne :slight_smile:! Ale nikomu ten týden hrůzy nepřeju...
Jinak jak jsem Vám psala ve středu, že jsem se dozvěděla ty špatné zprávy o TT, tak ve čtvrtek ráno jsem ucítila první pohyby, přesně jak psala eris: takové bublinky! A od té doby už každý den :slight_smile:! To mi mimi chtělo dát vědět, že je ok, tak ať neplašíme!
Jo a dle UTZ čekáme kluka, pan doktor se nám v tom zrnění a čmouhách snažil ukázat prý "jasná" varlátka a pindka :slight_smile:!
Tak všem přeju, aby buď na TT nešly, pokud jste byly na NT a těm co půjdou, tak dobré výsledky. A kdyby jste dopadly jako já, tak to vůbec nic neznamená. Prý je 1:30 opavdu dost špatný výsledek! No a vidíte! :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj všem!
No tak sláva baterko, :grinning: fakt je to asi pro Vás úžasný a hrozně Vám to přeju....
Takže amnio v pohodě? A jak to probíhalo?

:grinning: To je krás, pohyby?! Jak tady byl ten čurbes s tím, v kolikátém týdnu vlastně jsi, to co máš teda v profilu, je pravda? Jsi teď ve 21tt?!

Bater, tak chlapečka, všichni kolem mě, čekají chlapečka!!!!To je nějaký "boyboom" nebo co?! :grinning:

Já jdu na Triple za 12dní :confounded:
3. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Oléééé baterko :grinning: !!! To je perfektní zpráva!
Omlouvám se, že jsem tu dlooouho nebyla, ale prostě není čas :wink: . Dnes jdu na kontrolní UTZ tak jsem natěšená a jinak nic nového. Špatně mi je stále jen večer, ale už jen někdy a jinak ťukťukťuk žádný problém.
Teď mám chvilku a jsem zvědavá co se dělo tak vás asi dočtu :wink: .
Pa přeju všem krásný den!
3. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobre rano!
Bater paradni zprava, gratuluju k dobrym vysledkum a taky ke chlapeckovi a pohybum. Ted vam ten tyden nervu mimisek urcite vynahradi :grinning: . Tak jeste jednou gratuluju a uzivej pohybu.
Tobe nedelali ten NT screening?

Luciii tak hodne stesti na kontrole a dej pak vedet, jak se ti mimisek ukazal :grinning: .....

Ja ted vlastne cekam/necekam na vysledky triple testu, doufam, ze zadny telefonat nebude....
3. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
luciii, tak přeju hezký obraz :wink:

Skret, baterka říkala, že původně nechtěla jít ani na triple testy...NT jí nedělali, stejně jako mě.
3. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Halo krasavice...tak to jsou samé skvělé zprávy, moc gratuluju bater...ufff :wink: já teď 14 dní ležela s angínou,brala slabej penicilin a nějak mi nezabral,tak jsem další týden dělala vitamínový bomby...no nic moc pocit...hlavně mám otřesnej kašel a chudák mímo, to jsou pro něj určitě šlupky...jinak se cítím dobře a rosteme...psychicky jsem v klidu a to je asi nejdůležitější, věřím, že jsme silný a statečný :wink: Holky,taky už se těším na pohyby,ale to si ještě počkáme...jinak nás čeká stěhování do novýho, nejspíš po vánocích, takže letos nehrotím ani pečení,ani kouzelnou vánoční atmosféru...hlavně,ať už to máme za sebou...takže kočeny, přeju samé pěkné zprávy a brzo se zahlásím :wink:
3. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Diky Tery, nejak jsem si nepamatovala :sweat_smile:, omlouvam se :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj evej, po tobě se úplně slehla zem....

Fuj,angina, to je hnus. Ale teď už to není tak moc nebezpečný, jako v 1.trimestru. :unamused:
To víš, že jo, hlavně klid a mímo v teple :wink:

Skret, ale prosím tě....tady si něco ze všech těch příspěvků zapamatovat, to je nadlidskej výkon.... :wink: :grinning:
3. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Jsem se chtěla zeptat, jestli jste takové cíti :sweat_smile: . Mě rozbrečí i vrznutí okýnka u auta (myslela jsem, že kvíknul někde pes) a dneska mi ve výtahu manžel povídá, že jsem si v noci sedla a vzala ovladač od TV a furt ho něco mačkala a vztekala se - mě to tak rozesmálo až dojalo (nevím, fakt proč), že to co jsem si namalovala předtím na obličej vzalo za své :grinning: . O tv ani nemluvím - tam něco řeknou třeba je, že rozsvítili vánoční stromek a mě to rozbrečí :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
V pohode Tery, je tu holt moc informaci :grinning: :sunglasses:
Luci ja jsem taky pekna cita, taky mi tecou slzy kvuli "blbostem", vsechno hned me dojme a je mi vsechno hrozne lito :dizzy_face: . Je to vtipny :grinning: .

Me se dnes v noci zdalo o porodu-no hruza....Jsem v tom snu porodila a pak jsem hned volala moji mame, jakto, ze mi zapomnela rict, ze to tak straaaaaasne boli :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
U mě je taky aspoň jeden uplakanej výlev denně v normě :grinning:
I když je pravda, že teď už jsem na tom trochu líp než na začátku...

Skret, já mám taky hrozný sny...mě se jednou dokonce i zdálo, že jsme prcka ztratili :frowning2: :frowning2: pak jsem se probudila a tááák se mi ulevilo...radši ani na to nemyslet.
3. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
skret, uděláš si to album?
3. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky, teri, skretik, lucii, moc děkuju!!! Jo, byl to mazec :slight_smile:, už je to snad za náma. Já na NT nebyla, jak píše Teri, můj dr. se nezmínil, že je to možné a pak už bylo stejně asi pozdě, tak jsem nakonec šla aspoň na triplle, abych měla aspoň nějaký test a klid, že je vše ok :slight_smile:,no to jsem si dala! Takže Teri, kdyby náhodou něco vyšlo hraničně nebo nedej Bože tak děsivě jako mě, NIC TO NEZNAMENÁ!!!!! Ale vím moc dobře, že to stejně nejde být v klidu a nemyslet na to, proto přeji dobré výsledky.
No, podle profilu mi souhalsí datum porodu, ale ne týden, prý jsem v 19. gestačním týdnu, přesněji dnes 18+3. No ale termín sedí, mám rodit 4. května, podle toho velkého ultrazvuju mu to tak vyšlo. Ale věř doktorům po tom, co jsem v tom měla fakt parádní guláš. Vždyť já měla 40 dní rozdíl a jak bych pak odešla na mateřskou :grinning: ??? No, teď jsem na neschopence po té amnio.
Jinak amniocentéza: no, vlastně to moc nebolí, bodli mi do podbřišku jehlu a pak odebrali 3 skumavky plodové vody, bála jsem se hlavně aby nebodli mimi a aby pak nnastaly žádné komplikace. Naštěstí, ťuk, ťuk, zatím dobrý! A výsledky jsem věděla do cca 30 hodin. Ale to vás nepotká!!!
3. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
No, hlavně, že to takhle dopadlo...a můžete si ulevit.
Takže Mareček?! :wink:
3. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
No album si udelam :sweat_smile: , uz jsem si k tomu dokonce i doma sedla a pak jsem nevedela jak na to a kdyz jsem na to prisla, tak jsem uz zase musela letet pryc :sweat_smile:, ale neboj napravim, nafotim novy pupek a pak to tam vsechno soupnu, tady v praci to nemam.

Bater a kdy si na tom amniu byla? A na jak dlouho mas neschopenku? Ty jo tech 30hodin bylo asi nejhorsich,ne?! No hlavne, ze te cekala vyborna zprava, to je nejdulezitejsi. No jestli si v 19 gestacnim tydnu, tak to znamena, od data oplodneni. 21tt si od data posledni menstruace. Odpovida to tomu tak? Melo by to tak byt
3. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
skret: :grinning: máma ti to nezapo říct, jen si myslela, že už to víš, že ti to už někdo oznámil.
Jako moje sestřenice, když přenášela Sáru tak říkala, že se extra netěší a já jí na to řekla, že jsem slyšela, že to docela bolí a je porod nepříjemný a ona na to, že to máme asi stejnýho informátora :grinning: . Když jsme jí byli navštívit tak mi říkala, že to kecy nejsou a je to pravda - BOLÍ TO! :wink:
3. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
Me mama uz rikala, ze to boli :grinning: , ale ze ten uzlicek stesti stoji za to a pak se na to zapomene :grinning: . No jsem na to zvedava, ale kdyz na to pomyslim, mam z toho docela hruzu. Ja omdlivam i po injekci :grinning: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
ahojky maminky...
Skretik.: Ne já pracuji...dělám v Lídlu jako zástupce vedoucí...a jsem skoro pořád v práci ,aůe když už mám volno a manžel je v práci tak abych se nenudila tak jsem si řekla,že něco upeču...A příští týden mám o 1 den více volna tak budu pokračovat a cukroví se bude hodit i dříve protože 19.12 budu mít narozky..Léta tak letí to je hrůza...
Baterka:Jsem taky moc ráda,že ti vyšly ty testy tak dobře...Taky si nedovedu přectavit co bych dělala po tom co by mi zavolaly naštěstí nevolaly...a jen se těším co mi řekne doktor..jak mu tam dojdou papíry s toho vyšetření..co mi poví...A je super..že už máš pohyby taky bych je už chtěla cítit...je to jistě skvělí pocit..Ale jistě brzy to budem všechny cítit...Takže se mějte moc pěkně...ted jak mám odpolední tak vůbec nemůžu spát tak jsem koukala na Ulici na netu a říkala jsem že Tady nakouknu a napíšu Vám...
Holky a chodíte někam na nějaké cvičení?Třeba balony a nebo Bazén?A berete ještě kyselinu Listovou...?Kdesy jsem četla v knížce že se má brát tak do konce 3 měsíce...a pak už se má vysadit,jen at vím...Tak dobrou noc pro mě...a Vám krásný den...pa..Katka :sweat_smile:
4. pro 2009 v 00:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.