• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj všem! Tak včerejší kontrola dopadla na výbornou a dostala jsem rovnou průkazu! Mimi má 2,7cm, takže vyrostlo za 14 dní o 1,4cm!!!! :astonished: Úplně mě dojalo jak se mimi mrskalo – už má něco jako ručičky a něco jako nožičky a vrtělo se jako by se bálo, že ho přehlídneme. :grinning: 16.12. jdu na krev, 18.12. na šíjový UTZ a 28.12. do poradny. Ještě mi holky řekněte: do porodnice se mám dostavit k registraci 14+0 a dnes jsem 9+5 můžete mi říct kdy to je? Pro kontrolu, abych věděla jestli počítám dobře ….. DĚKUJI!
4. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
ahoj Lucii, gratuluju k vyborne kontrole :dizzy_face: .
Az budes 13+7, tak ses vlastne 14+0. V nedeli tedy budes 9+7, tedy 10+0, takze od nedele presne za 4tydny budes 14+0. Jdek k Apolinari,vid :grinning: ?
4. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky Holky...No a já jsem ještě v porodnici nebyla a co se tam dělá?Doufám,že mi to řekne doktor at si tam skočím..No jinak za chvíly se chystám do práce mějte se pěkně pa...pa,...a krásný víkend mám po dlouhé době volno hurá... :grinning:
4. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
skret: jj k Apolináři :slight_smile: vlastně mi 14+0 vychází na 3.1.10 a tak bych se měla registrovat v pátek 1.1., ale to je svátek tak tam půjdu na Silvestra a budu doufat, že mě nevyženou (Těhotné, kterým vychází t.t. 14+0 na sobotu a neděli, přijdou k registraci v pátek).
vojta: dělá se tam registrace k porodu ... nevím jak to chodí u vás, ale takhle u Apolináře http://www.apolinar.cz/porodnice/index.htm
4. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Apolinář novinky: Ženy s termínem porodu 28. 6. 2010 - 4. 7. 2010 (14+0 jim vychází na 28. 12. 2009 - 3. 1. 2010)se musí registrovat k porodu ve středu 30. 12. 2009 od 13.00 hod. do 14.00 hod
Takže jdu 30.12.2009 - pííííšu si.
4. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Luci to je buzerace vid :frowning2: . Pritom ja kdyz jsem byla asi v 16tt a tudiz na strankach psali, ze na muj termin je plno, tak se jedna znama o me bavila s jejim gynekologem, rekla mu,ze chci rodit na Vinohradech a on ji rikal,ze tam v zadnem pripade at se zaregistuju k nim , ze maji jeste volno... Tak nevim jak to je...
4. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Skret: Tjn ještě, že jsem se podívala do novinek - nevím proč to nemají i u toho info o registraci. Pak tam taky píšou, že neberou pupečníkovou krev, kterou jsem chtěla darovat .... :frowning2:
Jsem ti neřekla ani jaký to bylo na těch Vinohradech. Trošku bludiště (budova), ale koho jsme se zeptali moc milej. Jinak D. byla na nadstandardu pro 2maminy. Zdál se mi dost malý, zařízení starší a s oupelnou a WC "vničkaumyvadlo" s nastavenou teplotou pro opláchnutí miminka + přebalovák. Kolik pokoj stál jsem se neptala. D. si nestěžovala na nic kromě jídla :wink: a když jsme tym byli na návštěvě tak tam občas vešla sestra a byla milá ptala se jestli je něco třeba atd..
4. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky budoucí maminky...
Koukám,že máte asi dovolenou co?že tady nikdo nepíše...Doufám,že jste všechny o.k i miminka..
No já už se těším k doktorovi taky doufám,že je vše v pohodě..Třeba už se dozvím co budem mít..
hlavně at je v pořádku..včera jsem totiž spadla..ale myslím celkem dobře...ale hned jsem měla strach zda je vše o.k..Tak se mějte moc pěkně pa.pa..
8. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj Vojti? No prosim tě, co na sebe nedáváš pozor?! :wink: U mě dobrý i už nemám chuť se přežrat k smrti a nebývá mi blbě .... :sweat_smile: My si pohlaví říct nenecháme pokud to vydržíme - bude to dost těžký! Tak ať ti kontrola dopadne na výbornou a dej pak vědět.
Jinak v Praze hnusně pršííííííí :unamused:
8. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
No já na sebe dávam pozor...jen jsem to asi nějak neodhadla...Ale myslím si že jsme o.k...No já pořád nepřibírám ale možná je to tím,že jím méně..ale jím tak abych neměla hlad...a taky je to tím pohybem v práci...No já se těším až mi řeknou co budem mít stejně se už každy ptá...já bych to nevydržela vím to..Tady v přerově taky 2 dny pršelo...a dneska to nevipadá o moc lépe... :confounded: pěkný den...
9. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
ahoj holky, pred rokem jsem zakladala toto tema kdyz jsem nasla dve carky na testu s druhym ditkem :slight_smile: a ted hledam spriznene duse se tretim :grinning: najde se nekdo? :grinning:
19. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
opravdu nikdo, kdo cerstve objevil //? :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
@majatob, ale jo, nekdo nasel // :slight_smile: jen tomu zatim neveri, ze by to vyslo. ale tak za tyden by se nekdo do diskuze pridat mohl :grinning:
21. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
@karol84 jeee, tak to by se nekdo mohl klidne pridat hned :grinning: ja uz mam potvrzeno, za 14 dni jdu zase na kontrolu, uz se tesim :dizzy_face: kdy jdes ty k dr?
21. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
ja jdu na kontrolu az 26/7 a zatim to nechci moc verejne prezentovat
21. črc 2010 v 09:55  • Odpověz
@majatob prece jen - internet je vec verejna a kdekdo se tu muze docist spoustu veci
21. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
jasne, chapu :slight_smile: tak budu v pondeli drzet palce :dizzy_face:
21. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj ,tak já se přidávám :grinning: jsem 4+6 a zatím jsem u dr. nebyla. Chci počkat, až bude vidět srdíčko :slight_smile: a termín jsem si předběžně spočítala na 24.3.2011 :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
@ivee bezva, jen se pridej :slight_smile: ja bych tak brzo taky nesla, ale myslela jsem, ze uz su dal nez to vypadalo na ultrazvuku :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:57  • Odpověz
@majatob já právě nechci plašit :slight_smile: v prvním těhotenství jsem pořád chodila jen na testy a všechno vypadalo tak špatně, že jsem z toho byla jen vystresovaná (menší mimi, Down 1:50 atd.) Nakonec jsme o malou skoro přišli, ale vše dobře dopadlo, tak teď nechci plašit už od začátku, nervů bude ještě dost, až se to dozví můj dr. :grinning:
21. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
@ivee jej, to me mrzi, zes mela takovy problemy :frowning2: tak to tehotenstvi ti to urcite vynahradi a bude vsechno uplne v poradku :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj všichni, tak asi 7 let jsem brala antikoncepci, na konci května byla poslední tobolka :slight_smile:, 4. září bude svatba. Měsíc jsme nechali na očistu a ono to pak vyšlo hned na poprvé. Dneska měla mrcha dojít a místo ní byli 2 (už krásné ) čárky. Takže jsme úplně na začátku, tak trochu vyhukaní co bude a hlavně aby bylo vše jak má a my se za pár měsíců dočkali :slight_smile: .Jen teda nevím, kdy se objednat k doktorovi a jestli jsem teda pochopila to počítání, tak asi 4. týden????
:wink:
23. črc 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
@xxmarypetxx gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja bych sla k dr. tak za 2-3 tydny, ale zalezi na tobe jak dlouho vydrzis :grinning:
25. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@majatob ty bláho, koukala jsem na tvé albíčko a nevěřím vlastním očím :grinning: , máš čtyřměsíční mimčo a už zase čekáš?? jak se vám tohle podařilo.... :sweat_smile: smím se zeptat, jestli to bylo plánovaný? vypadáte oba strašně mladě...a už pomalu tři dětičky...klobouk dolů :wink:
25. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
@pomfrita ehm, jo bylo to naprosto planovany :grinning: no a jak... to se maminka s tatinkem meli radi... :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@xxmarypetxx blahopřeju k čárkám :slight_smile:
@majatob fakt teda vypadáte na 17 :sweat_smile: :grinning:
Jinak já jdu na první kontrolu ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, co mi dr. řekne :slight_smile:
26. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
@ivee jak dnes dopadla kontrola? :slight_smile:
ja ted mam trochu problemy, zacla jsem krvacet, jeste spinim, ale snad to bude ok... :confused:
29. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz
@majatob zatím byl vidět gestační váček (8 mm) a minitečka asi tak 2 mm :grinning: další kontrola za 3 týdny, ale byla jsem tak vyplesklá, že jsem to nenahlásila sestře, tak tam musím ještě zavolat :pensive: Ty jo,tak snad je miminečko v pořádku :confused: a byla jsi u dr.? Tak držím všechny palce, aby to bylo ok.
29. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
@ivee ne nebyla, mam ju trochu dal a jet s krvacenim 200km vlakem by asi nebylo uplne to nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondeli jsem ji volala a domluvily jsme se, ze pokud nebude zesilovat apod. tak prijedu az ted to pristi a kdyby neco, tak valime na pohotovost tady...

gratuluju k uspesne kontrole :dizzy_face: na kdy ti vychazi termin? :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz
autor
uz to vidim :slight_smile:
29. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.