• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
ema..jojo mas recht..je to tak...ale v posl dobe zas zacina pribyvat mladsich dobrovolnych maminek :grinning:
21. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
:grinning: emi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co důchodce bych přežila :sweat_smile: ale když sem byla na NT screeningu tak věkový průměr tam byl 34let a tojen proto že sem jim ho snižovala a všechny čuměly na mě :confused: :sweat_smile: sem se i otáčela jestli zamnou není TV pač fakt všechny měli upřené oči jen a jen na mě......jako bych byla atrakce :sweat_smile: a v tom naprostém tichu šlo slyšet co "šeptají" svým chlapům :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
a musím se pochlubit taky budu mít 11dní před TP 22let heč :grinning:
21. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
no "septani" je nejlepsi...to premyslim, jestli delat, ze neslyslim, nebo jim vysvetlit mou situaci, nebo co jako...:grinning:
se do toho vzdycky serou ti, kterym je do toho nejvetsi prd:grinning:
opravdu zazrak planety, ze zenska chce ve dvaceti svobodne dobrovolne a opravdu dite:grinning:
21. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
emi taky mám kolikrát milion chutí nahlas říct že máme mimouše dobrovolně a po dlouhém snažení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jouza umí vždy když někdo na mě kouká říct mi nahlas "proč tak čumí" v ten moment nekouká nikdo :grinning:
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
ty uz budes taky pekne stara breca...:grinning:
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
agu no ja prave metrem musim do prace, takze sama...:D
vidim, jak se nekterym otevira penezenka, ze by mi financne pomohli v me tizive zivotni situaci..blbecci...:grinning:
super je, ze ja uz mam oblecky doma tak dva roky a na holku....:grinning:
a ono to fakt bude zena Blazena:slight_smile:)))
21. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
emi :grinning: :grinning: :grinning: no jo je to těžký.....když máš dítě pozdě tak remcaj že si karierista a když brzo tak že si zbouchnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

ale u babiček mám výhodu že remcat nebude asi nikdo pač brácha se svojí čekají září/říjen mimouše a švagrové je 17 :grinning: tak babičky na mladý věk remcat nebudou :grinning:
21. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
mmt musím čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem jak ti duchodci..ale....to bylo planovane? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ja jsem rada, ze jsem tehotna ted,,,,uz ted jsem nejaka zdechla, co ve triceti? to uz bych se asi nehla a jen spala...:grinning:
mimochodem jsem prisla na to, co mi tech sedm mesicu chybelo..odpoledni spanek...:grinning:
a jsi na PN, nebo chodis do prace??
a maja by se tady nechtela ukazat, ja zas tak cerstva nejsem:grinning:
21. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
emu..no jeste ze nas je vic :grinning: ale nevim co je tak nepochopitelny ze nekdo se na mimi citi brzy...no a to samy se svatbou..u nas si vsichni mysleli ze jsem v tom :angry:
21. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
emi prej se snažili půl roku :sweat_smile: :confused: takže chtěný :sunglasses: :grinning: brácha je o rok starší než já :slight_smile: :grinning:

ne PN nemám ale do práce nechodím pač pracuju z domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě že tak...asi bych to nedávala chodit někam do kanclu :confused:
21. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
carcul ses dost trapna, ze te nebavi chlastat na mejdanech a mnohem radsi venujes svou energii v nejlepsich letech detem a ne chlastu....:grinning:
agu to zavidim..ja uz budu chodit jen pet dni, pak dovolena a pak materska...nechapu, ze jsem to fakt dala, me bylo ze zacatku tak blbe, ze jsem se modlila, at uz nekde umru a mam klid:grinning: :grinning:
druhy trimestr lahoda a ted jsem zacla treti a uz je mi zase pekne na prd....:grinning:
ale zavidim maji ty carky..ja uz chic zase taky...:grinning:
jeste musim stihnout si udelat testy, dokud tam na 100% ty dve carky boudou..kolik ja si bezcarkovych testu udelala:grinning:.....
21. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
car já to taky nechápu....dřív se rodilo normálně v 17letech a divné bylo když někdo ve 25letech neměl jetě děti :rolling_eyes:
21. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
:confused: emi :grinning: jo to sem taky už slyšela že proč je pro mě důležitější dítě víc než chlast a zábavy :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:

emo nestraš mě je dobře teprv od 13tt a čekala sem že už mi bude dobře na pořád :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
agu tak do tricateho bude..pak to zase pujde z kopce...:grinning: nebo mozna ne..me je tak blbe proto, ze mi ze dne na den narostlo bricho a nejak nevim, co s nim...nebo kam s nim?:grinning:
mam toho v brichu nejak moc...:grinning:
no co ja uz se naposlouchala, ze jsem chudak, ze uz nemuzu chodit na mejdany...nooojoo..ja jsem takovy chudak, uz od ledna vonim avivazi a ne cigarama a rano jsem krasna jako zamlada a ne zeschla svestka s rozmazanou rasenkou a vymazanou pameti:grinning:
myslim, ze sest let pareni mi stacilo uz do konce zivota, neni cas ztracet cas:grinning:
21. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
agu no a ted jsme vedny mi :angry: at me nestvou,nekdo mi neco rekne a normalne mu ji vlepim :angry:
21. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
emi tak mě naštěstí ten špek roste postupně :grinning: :grinning: :grinning: ale večer taky přemýšlím kam ho narvat abych si mohla lehnout na břicho :grinning:

asi všude stejný :confused: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
hele ale právě že ani ne tak důchodci ale spíš ti kolem 30let mají narážky a prudijou....
21. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
emi,s tim parenim si rikam to samy,jsem naparila vic nez nekdo za celej zivot
21. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
ja uz od ledna nelezela na brichu:frowning2:
mas kojici polstar? to je zuzo na spani:slight_smile: po tehotenskych kalhotech nejlepsi vec, kterou kdo vymyslel..:grinning:
me ted jeden pujcila kamoska a vracim ho a necham si usit svuj:slight_smile:))
21. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky nic si z toho nedělejte, že na vás koukají blbě. Na mě zase koukali blbě, že ještě dítě nemám, a to jsem mladá holka (ročník 82) :grinning: . Bohužel se mimčo nepovedlo hned jak jsme chtěli a před tím manžel ještě nechtěl, necítil se na to a já ho nenutila. Navíc jsem studovala a pak získávala praxi atd.... Ale vůbec by mi nevadilo, kdybych měla mimčo ve dvaceti. Držím vám všem palce. :wink:
21. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
emi já teda po ránu krásná nejsem ani náhodou pač mi začali skákat beďáry :angry: v pubertě sem neměla ani jeden ale v těhu mi skáče jeden za druhým :angry:
21. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
a chcete vedet pohlavi?
ja teda nic nemam...asi ty povery moc neplati, ze pri holkach mas hodne bedaru a ubira ti na krase a tak....ja jsem krasna celou dobu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hmmm,tak teď si připadám ,jak stará matka :angry: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

tak čau :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
emi gatě sem si objednala te´d pač se už do ničeho nevlezu a koukala sem na ten polštář tady přímo pro spaní těhulí ale mohl by stačit i ten kojící...ten chci pak na kojo tak že bych ho objednala dřív :confused:
spagatice..dekuujem

agu..zkus kosmetiku od clinicu,j drazsi ale me hrozne pomohla
jaky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty budeš mladá až do smrti :grinning:
emi my už ASI víme pač dr nám to řekl na tom Nt screeningu ale nepovíme :grinning:
21. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
agi-fááááááááááákt,tak jo,děkuji :wink: :slight_smile:

Já chtěla kinderko,taky už od 15let :slight_smile:

Závidím těhulkování a ty vaše břišenka :slight_smile: :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.