• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky, mě ta nevolnost trápí taky a to od 6tt. Pomáhala mi snídaně do postele. Hořký čaj a pár piškotů nebo suché sušenky. A pak být ještě v posteli alespoň 15min. To jsem hned usnula :wink:
30. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Zkousela jsem 2 susenky pred vstavanim a zabralo to na chvili, ale nevolnosti me trapi po cely den, ne jenom rano, alle treba to alespon zmirni :wink: , ve kteme jsi tydnu?
30. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
V 14tt, ale novolnosti mám pořád. Teda nechutenství. Pořád jím jenom sušenky a nektarinky a meloun. Čím je to šťavnatější tím lépe. Jak ti začne být zase blbě tak si dej zase něco malého a nebo si noc cukrové bonbony z hroznového cukru. Ale doporučuju bez citronu. Ten mě šíleně dráždil ke zvraceni. Sundala jsem 4kg na 60kg a pořád bse držím stejné váhy.
30. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Tady nikdo není????? Béééééé
30. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak ja zatim nevolnostmi netrpim, pres den vubec ne, to bych snedla vsechno co vidim a horsi je to v noci, kdyz zalehnu do postele, to pak mam zaludek jako na vode, ale zatim to rozdycham a je klid. Holky, taky nemuzete usnout? Ja nemela nikdy se spanim problemy, ale ted tak tyden proste nezaberu a prevaluji se treba do 4h, hruza :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Já bych jeden recept na kvylitní usínání mám. Usínáš sama nebo s tatínkem??? Ten tě nemůže potěšit??? :wink:
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
:slight_smile: Tatinek usina s nami, ale ma smulu, pze my jsme po KET a musim do 12 tt zavadet na noc gel, ktery by mel mimi udrzet a nedoporucuje se pohlavni styk, takze tatka ma smulu :slight_smile: a jeste dlouho mit bude :grinning:
30. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
holciny tak ja se loucim...vsem Vam preji krasne a pohodove tehu a hlavne zdrava miminka....
ja jsem musela vcera na revizi...zacla jsem krvacet a zkolabovalt gestacni vacek:frowning2:((( a pritom jsem vsechny tehu testy mela uuuplne silne a vyjizdely hned...takze to o tom asi neni:frowning2:(((
mejte se vsechny moc krasne...
30. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Lajla: to je mi líto.....

Eli klidně Míšo :wink:
bříško povislé nemám ani prasklinka a weledu jsem kupovala v lékarně ale dá se koupit i v DM normálně, nedělala jsem vůbec nic v porodnici jsem nechala skoro všechno to je 17 kg, měla jsem masakr porod, po 18 h akut císař malá přestala dýchat už jsem tlačila a musela jsem přestat to bylo pro mě to nejhorší už jsem se těšila že to budu mít za sebou a najednou rychlovka operace. Křísili ji 5 minut pak dlouho na jipce....já to samé dva dni transfuze......no škoda povídat - nakonec mi řekli že byla na mě moc veliká (přes 4kg) že bych ji nikdy normálně neporodila dobrý co?
30. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Spogi co je KEP??? Jr to něco čeho se mám bát??
30. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
alex: KET je zmrazeni embryi a nasledne rozmrazeni a vlozeni do delohy...teda aspon myslim :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj těhulky, mám silné podezření na těhotenství 4tt, před 3 dny jsem měla jasně pozitivní těhu test (GS Mamatest), ale od té doby mám testy negativní. Mám den opožděnou MS, vždycky jsem ji měla na den přesně. Mírné nevolnosti. Dneska mě začalo bolet v podbříšku jako při silnější MS a když jsem byla venku na procházce a šla jsem pak na WC, měla jsem takový silnější výtok, jakoby zbarvený hlen. Doktorka mě objednala až za 14 dní, že prý tam dřív stejně nic neuvidí. Přišli jsme už o 2 mimča, pokaždé zamlklé těhu, tak mám strach, jestli je to normální, protože vždycky ten potrat začal špiněním nebo krvácením
30. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Presne tak KET je rozmrazeni predem zamrzlych embryi a nasledny transfer do delohy, museli jsme podstoupit IVF, coz je laicky receno dite ze zkumavky, aneb umele oplodneni :slight_smile: Takze ty se toho bat nemusis a nikomu to nepreji, ne ze by to bylo bolestive, ale je to beh na dlouhou trat a hlavne nic pro slabe natury, chce to trpelivost :slight_smile: Kdo zna, pochopi :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
nikde nikdo??? :frowning2:
30. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
Alexandra: diky za tip, dnes rano to trosku zabralo, tak snad to vydrzi :wink:
Jeste mam na Vas jeden dotaz, mate nektera z Vas zkusenosti ze zacpou behem tehtenstvi? Nejaka babska rada, ktera pmuze? Zkousime ruzne jogurty, activie atd., ale nejak to nezabira.... Diky
1. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
hannaris...ahoj...no mne ted pomohl pytel susenych svestek :grinning: ..nebyla jsem pred tim nekolik dni
1. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
já nevím proč ale i ted u druhého těhotenství mám oravý opak chodím i třikrát denně - jsem asi nějaký zvláštní druh :grinning:
1. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
hanaharris: já takové problémy naštěstí zatím nemám.... :wink:
1. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
holky pár dní jsem tu nebyla... co nového??

koukám se to tu zase rozrostlo o nové tváře :dizzy_face: supr! :dizzy_face: a tímto zdravím všechny nově příchozí, se kterýma se ještě neznám :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, prosím poraďte mi jestli se můžu koupat na koupališti a venku, když jsem svědivý vytok, ale už beru čípky a mastičku.
1. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
alex já bych určitě počkala až ukončíš léčbu takhle by to podle mě nemělo smysl
1. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
taky bych radši určitě počkala :wink:
ale asi jsme tě moc nepotěšily, :grinning: že.. v tomhle počasí..nemoct do vody.. :sweat_smile:
teda alspon u nás je hrozný vedro a dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
:slight_smile: ahojte, ani vas nebudu docitat...vubec se nedostanu na net, dneska su tady jen na skok, protoze jsme museli zajet domu, jinak jsme mimo :frowning2:
vitam nove tvare a gratuluju k tehulkovani :dizzy_face:
ja se snad pristi tyden uz dostanu k dr. tak su zvedava, dnes jsem si delala zase tehutest na uklidnenou a testovaci je silnjsi nez ta druha, tak asi teda tehotna su :grinning: :grinning: :grinning:
a co tady? nejake novinky?
1. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
diky za radu Carculka, ty svestky zkusim, uz mi to nekdo taky radil, tak to snad zabere :wink:
1. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj nádhery, tak se hlásím. Ráno jsem byla u DR a mlátí nám tam srdíčko. KONEČNĚ.Za posledních 14 dní jsem byla na gyndě 6 krát. Už mi to lezlo na mozek. Tak teď jdu až 14. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Míšo, ten tvůj porod, byl teda brutální, seš dobrá, že si to zvládla. Hlavně, že to dobře dopadlo. Já měla normál, v noci mě vzbudili bolesti a ráno byla venku. Akorát personál nic moc.
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Nevolnosti: Dnes je mi kupodivu trochu líp. Na nevolnost mi pomáhá oplatek, ale já myslím, že nás to tak za měsíc přejde.
Jo a dneska jsem dostala u doktorky nějakou reklamní krabici pro těhotné, máte to někdo taky? Jsou tam časopisy, a dudlík, a krémy atd.
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahojky holky,také mezi námi vítám nové těhulinky.Já píšu o radu.Jsem asi v 5 tt a dneska jsem začla malinko špinit.Opravdu malinko,trochu mi pobolívá břicho.Nemáte s tím někdo zkušenost? Kamarádka říká,že to je normální,jak to mimi roste. Co si o tom myslíte? Na kontrolu a utzv jdu až 20.7. Děkuju za rady,jsem z toho nějaká smutná:frowning2:
1. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Cipi, kamarádka má asi pravdu, ale já bych třeba zítra aspoň zavolala doktorce a zeptala se jestli tě chce vidět. Nemusí to znamenat vůbec nic, to jen tak pro tvůj klid. A dneska bych se šetřila a polehávala.
1. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
cipi taky tě nechci nějak strašit, je spousta těhulek, které na začátku špiní, ale určitě by na nic nečekala a pro klid v duši skákla k doktorce, aby mi řekla důvod a uklidnila mne :grinning: víš co nemusí to znamenat nic, ale lepší , než si pak nějaké zanedbání vyčítat :wink: I mě můj doktor řkal, že jakmile něco, tak mám ihned k němu jet...( ale tak u mne je to trošku jinak, já měla v březnu MA :pensive: ) Ale ty budeš určo v pohodě :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.