• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
na podzim je to taky fajn začíná v karibiku a v usa sezona je tam krásně, příjemné teploty teplé moře - pohoda to miluju :grinning:
2. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
a nebo taky Turecko je úžasné ale za sebe doporučuji oblast Kemer každý chce Kleopatřinu pláž ale tam to podle mě je hodně komerční a o ničem Kemer je nádherně zelený a příjemný.....ale tak to jsme už zabrousili úplně někam jinam - cestování to je moje vášen a to doslova :grinning:
2. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
no my meli ject ete ted na mensi a na podzim znova,ale shodli jsme se ze to dame do baraku,at se to zas o kus pohne :grinning:
no my byli na podzim na mauriciu,supr to tam bylo...taky cestovani miluju..uz se tesim az dodelame barak a pak chci hoodne cestovat...usa,myslis floridu??tam jsem byla pred par rokama...
a jakpak casto jezdite??a mate baracek nebo byt??no a jestli se muzu zeptat-podle albika-nemas taky starsiho manzilka?
2. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Taky jsme byli na Mauriciu a na Seychellech a bylo tam nádherně byla jsem v 7 měsíci :grinning: Taky jsme ted dotavěli dům ale vůbec doma nejsme :grinning:
Na Floridě je krásně přes zimu určitě lepší než tady vážně uvažuju že tam porodím aspon tam můžu být pak pořád.
Jo je starší a rovnou o 19 let :sunglasses:
2. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
muj o 17let..a uz ma naky deti??
jojo seyshelly bysme chteli taky nekdy zkusit :grinning: :grinning: a japak to ze doma nejste,nebo spis kde teda jste??
a manzilek podnika??muj jo tak jsme hodne omezeny i tim(kdy jet a tak)
2. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
má dětí jako smetí :grinning:
podniká ale tak že tam skoro není takže pořád někde trajdá po rybách a táááák, já toho mám taky dost chodím s malou dvakrát týdně plavat, cvičit občas dovča to je pak práce....... :wink: ne ale fakt jsme doma minimálně
Seychelly se mi líbily více než Mauricius ale ono je to hodně podobné
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
to si ted dcerusku uziva ,ne :grinning:

no jsem zvedava na manzu-bude to jeho prvni...chtel by moc holcicku...
2. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
tak on má 3 kluky a 2 holky a je v tom už i ta naše - užívá to jo i ona ho zbožnuje
Já chci další holčičku (chtěla bych tři) :grinning:
2. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
kamaradka,nam vcera predpovedela ted holcicku...je to zvlastni,ale u nich v rodine(ta jedna linie)-pra se nikdy nespletli,nikdy co kdo ceka....tak jsem zvedava...manza se tesi ,ze by ji rozmazloval a kluka by musel pry vic cepovat ,aby se jednou umel postarat o rodinu(manzelku a deticky)...a ty jsi delala u manzi ve firme?nebo jak jste se poznali??jestli jsem moc zvedava tak me utni :grinning:
2. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
ne neděla pracovala jsem v bance :wink: poznali jsme se v báru :grinning: :grinning: :grinning:

mě taky u Sofi předpověděli holčičku a byla a to mi to doktor řekl stopro až 30 tt
2. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
jeee mi se taky seznamili na jednej afterparty :grinning: :grinning:
2. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
jj tam je to hned :grinning:
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
a vy jste svoji??a v jakym oboru manzilek dela??koukam ze jsi z Karv ine,znamej tam dost kseftoval
2. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
miso kolik si pribrala v prvnim trimestru?prijde mi ze uz mi roste pupik spis to vypada jak spek
2. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
z Karviné nejsem to už je dávno nějak jsem pozapomněla to napravit, bydlíme v takové malé obci u přehrady - klídek krásné prostředí - pro děti idealní
2. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
aha..a do mesta dojizdis na cvico a tak??a jak to mate daleko?my bydlime taky na vesnici asi 15 od plzne a hned vedle mame takovy mensi dve mestecka
2. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak mám to do města tak 10 km a do Ostravy 20 km takže se to dá
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak to je pohoda..myslim ze do 25 je to v pohode kdyz je auto..a deti vsude odvezes a nebo zas pro ne dojedes..
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj holky! jsem tu jen na skok..musím se chystat k doktoroj na ultrazvuk :sweat_smile: Jsem nervozní jako blázen! :confounded: tak mi držte palce, at bije srdíčko! děkuju!! :slight_smile: jen co přijdu, dám vědět!!!
3. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Farmi, tak já na tebe myslím. Určo to dobře dopadne. A rychle napiš, jsem zvědavá. :slight_smile:
3. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Caru, Míšo, nu než jsem přečetla všechny ty země ve kterých jste byli, tak jsem to zase zapomněla. Ale pohoda :sunglasses:
Já jsem byla jenom v Itálii a v Řecku. Ale taky dobrý.
A teď když bude další mimi tak už asi dlouho nepojedem nikam, nebudou asi prašule. :frowning2:
3. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
farmi,drzime palecky ,ale urco tam bude :wink: :wink: :wink: to je jasnacka :grinning:
3. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj holky.
Jsem tu nová.Je tam někdo?
3. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
3. črc 2009 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem konečně tady...

u doktora bylo šíleně dlohý čekání a pak jsme jeli s manžou na oběd a pak jsem byla ještě u našich, tak tu jsem až ted

se zpravama jsem nespěchala, páč nejsou ani dobrý ani špatný... to říkal doktor.

Mimi roste ale pomalu
Před dvěma týdny jsme měli 7mm a ted prej máme 15mm.prý by to mělo bejt za ty dva tejdny o víc neví čím to je, jen prý říká co vidí. Ted prej odpovídáme tak 6 plus 4 a ne devátýmu týdnu.
To víte jsem z toho špatná, ale mohlo to bejt ještě horší
Nedá se nic dělat, co se má stát to se stane a my prej musíme jen čekat a uvidíme. Bud se to rozjede, nebo odejde V úterý mám jít na krev a už tendle pátek znovu na ultr.
to zase bude krušnej tejden...
mi ten mrňousek dává záhul na nervy-už ted
3. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj. Já jsem dle mého odhadu na konci 3t.
Zjistila jsem to předevčírem z testu.
3. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
FARMI,tak budem drzet palecky at vse dobre dopadne...

kristi..ahoj..vitam te..a gratuluju :wink:
3. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
kristi i já gratuluju :slight_smile:

carcul držte držte...a taky ať neskončím v Bohnicích , páč mé nervy už to nějak nedávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale já mimísoj zas večer domluvím, tak doufám, že se vzpamatuje
:grinning:
3. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak dneska mě bolela pekelně hlava asi z toho vedra :unamused:
3. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
míchael mě se zase z toho dusna děsně motá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak udělám prudší pohyb, mám pocit že sebou seknu :rolling_eyes:
4. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.