• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
je to docela síla, ale pořád lepší než bychom měly ted před porodem
4. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj holky, asi taky patřím mezi vás akorát trošku mám problém s tím, v jakým jsem týdnu. koukám míšo že jseš v 6tt a termín máš 9 března. já jsem si zhruba vypočítala 7 března ale jsem podle dr ve 4+4tt. tak nevím. :frowning2:
4. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj, snad taky patřim mezi vás :slight_smile: . jsem po léčbě clostilbegytu a utrogestanu a v červenci jsme měli jít do caru. 28. června 1 duch na testu který postupně sílil. Ve 4+5 jsem byla u doktora a moc chytrá z jeho zprávy teda nejsem :wink: . děložní sliznice 1,7cm takže to vypadá na těhu a na UTZ prý něco vidí o vel 3,2mm a sice do zprávy napsal začínající gestační váček ale že si tim není 100% jistý, ale co jinýho by tam bylo :unamused:. tak mě vzali krev a v úterý další UTZ a výsledky z krve. snad to bude ok, navíc mam ještě na levym vaječníku cystu ale k tomu ani neřek jestli to vadí :unamused:. Říkal že kdybych začla krvácet tak hned do špitálu kdyby šlo o mimoděložní, ale co by v tý děloze bylo jinýho ne :wink: . Je mě furt špatně, prsa bolí a testy sílí tak se snad poved ten samý zázrak ve stejnou dobu jako před 4 lety :grinning:
4. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj markétko jo jo to je určo těhu já jsem teda prvně těhu a jsem ze všeho vyhukaná taky no.
ale já jsem byla u dr ve čtv a řekla mi že jsem na zčátku pak jsem měla hodnotu v krvi hcg 2355 a to prý ve 4+2tt a nic nenahmatala tak nevím no. co se se mnou teda děje
4. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
:slight_smile: no jsem zvědavá kolik bude HCG v úterý. navíc tam neni můj doktor ale zástup z nemocnice a je fakt super že my těhu berem od // na testu a oni až od srdíčka :wink: . na jednu stranu se tvářil jako bych těhu ani nebyla a pak zase že je to začátek těhu, aby ne když poslední MS byla 30.5. Já totiž měla slabě pozitivní test už v dubnu ale pak čárka slábla a pak MS dorazila 38DC takže jsem asi těhu byla. Teď je mě daleko hůř než při prvním ěhu. tenkrát mě začlo být špatně až týden po vynechání MS a te´d to pomalu začlo už 5 den po ovu, anvíc v dinoparku jsme měli klobásu a od tý doby mě bylo špatně. Fotku testíku mam v albu. To by jsme byli dost podobně vi´d :grinning:
4. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Noto jo ale ty jsi už zručná mamina a máš krásnýho syna.
:grinning:
No já měla poslední ms 2.6. a taky jsem asi na začátku ale podle kamošky co byla taky těhu je ta moje hodnota hcg už na trochu delší těhu, nevíš jak to s tím je?
No to bysme rodily stejně :grinning:
4. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
děkuju, taky jsme na něj čekali 5 let. 1 těhu dopadlo dost blbě tak se zatim bojím radovat ale sílící testíky nasvědčujou že by to mohlo být ok. Hcg každé rostě jinak, nad hodnotu 1000 by mohlo na UTZ něco vidět ale taky záleží na kvalitě UTZ, já jsem zvědavá co uvidí doktor v úterý. Kdy jdeš k doktoru na ko?. Záleží taky jak dlouhý máš cykly a kdy byla ovu, jsou tam dost velký rozdíly a HCG narůstá dost rychle a hodntu máš fakt super tak aby tam nebyli dvojčátka :grinning: a UTZ tě dělala?
4. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
nedělala prohmatávala mě a rřekla , že mám prokrvenou dělohu uzavřený hrdlo a nic víc.ona utz nemá což je blbý a nechctěla mě tam ještě poslat takže tam na kontrolu jdu ve čtvrtek a doufám že mi řekne něco víc no.
cykly mám 26 někdy 28 dní navíc ms mám vždycky 7 dní a silnou po vysazení HA a ted toho 2.6. jsem ji měla dva dny a skoro vůbec no.
tak já neívm se v těch doktorech nevyznám a navíc nevím jeslti mám zůstat doma, bolí mě břicho dkyž něco chvilu dělám a dop rpáce na 8 nhodin to padnu.
Můžu se zeptat kolik je ti let?
4. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
tak to jo, taky proto jsem hledala doktora co má v ordinaci vše :slight_smile: , kort při mé léčbě neplodnosti a zase asi tak neplodná nejsem :slight_smile:. Tak jsi mohla otěhotnět už dřív. Mě tak dělal pohmat a právě na UTZ zjistil i výšku děložní sliznice a co jsem četla tak ideání výška při otěhotnění je kolem 10mm a v začátku těhu se zvyšuije tak to vypadá snad dobře. zítra dělam poslední testík :slight_smile:. taky mě furt bolí břicho a to nic moc nedělam, největší hrůzu mam aby to nebylo mimoděložní ale to si myslim že by testy tak rychle nesílili. V neděli duch a v pondělí o dost silnější. tak jdi na neschopenku když tě neni dobře tak to tak dřív nebo později dopadne :slight_smile:. V červnu 29, takže dodatečný dárek k narozkám. S Vikínem mě doktor oznámil těhu den po narozeninách :slight_smile:
4. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Je tak gratuluju a kolikátýho? já mám zítra 26 a dověděla jsem se to týden před nima.
No to mimoděložní nebude neboj,já to měla den po vynechání mě naběhly takový// dálnice hned ani jsem nečekala 3 minuty.
4. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Mě 19 :slight_smile:. No já právě mam cyklus nějaký divný, dle doktora ok ale při vikínovi tak přesně po 28 dnech. a teď 28,29,30,32,38, 32 a když jsem dělala test 25 a 26DC tak / a 30 DC slabá jedna a včera dálnice :slight_smile: takže sílí 100%, při mimoděložnim si myslim že bych neměla tlaky ale křeče v břiše. navíc viki byl císařem takže když se děloha bude roztahovat tak to asi moc příjemný nebude :unamused: . je fakt že v klidu budu až uvidim srdíčko, do tý doby stejně doktor nic moc neřekne a nic moc nevíš. Kdyby řek že to odpovídá dle týdnů tak jsem v klidu. Šla jsem tam prostě brzo :unamused: ale těhu jsem tedy 100% protože takhle mě už dlouho nebylo :wink: . tak vše nejlepší a dáreček už sis vybrala ne :grinning:
4. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
jasný děkuju moc ale bojím bojímno. až uvidím srdíčko bude mí asi trochu líp no
Markétko jdu se sprchnout a lehnout si, budu tu asi zítra. tak papa a krásný sny :grinning:
4. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj, zítra nakouknu a podam zprávu jestli čárka bude silnější než testovací :grinning:
4. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojte těhulky, můžu se přidat? Jste tady všechny pěkně na začátku jako já, tak je to super :grinning: .
Já jsem si pořád lebedila, jak mi nic není a úderem 7.tt se mi začalo dělat pěkně šoufl, jako kdybych pěkně propařila minulou noc - prostě ukázková kocovina (naštěstí bez chvilek strávených na wc :grinning: ).Nejhorší je, že mě to drží s pauzama skoro celý den, ne jenom ráno :rolling_eyes: a pořád mám na něco chuť ale nevím na co a když už na to přijdu a sím to , tak mi to vlastně vůbec nepomůže, a je to pak furt dokola.....
Jo a taky mě začaly pěkně bolet prsa, a taky se trochu zvětšily (aspoň nějaké pozitivum :grinning: )
Jinak k tomu špinění a bolestem v podbřišku - prý to je tím, že se děloha rozvinuje, takže všechno ok, nebojte :wink: .
A holky, kdy vám doktor řekl, že vám vezme krev? Mi až že na další kontrole (v 10tt) se uvidí a až potom mi ji vezme, tak nevím :confounded:
4. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
sunysara - já ani nevím v kterém jsem týdnu dělala jsem si test a k dr jdu až 14.7. Ten termín mi vyšel podle zadání poslední menstruace. Ale vyšlo mi to tak podle koníka i u první dcerky přesně na den:grinning:
4. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj, taky bych se rada pridala.momentalne jsme v 8tt.
U doktora jsem byla uz asi 3x, v 6 tt mi vzal krev a sestricka mi merila panev a buhvi co jeste. v 10 tt jdu zase na prohlidku. Ranni nevolnosti me mijeji, ale je mi spatne vecer a nic nepomaha - jedine to zaspat. Takze furt spim. Prsa me taky zacly bolet - hlavne v noci, kdyz si na nich spim, tak se mi manzel rano smeje, ze si na nich nemam spat :D
4. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj holky,

můžu se přidat... :slight_smile:
4. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
je to fajn že jsme všechny podobně a můžem si říkat svoje pocity. mě je teda špatně už od 5 dne po ovu a fakt jsem tomu tentokrát nedávala víc jak 10%. Přece jenom to byl stres buď budu těhu nebo už car. Jako u syna, ostatní otěhotní v klidu a já zase jenom ve stresu. testík sílí taksnad je to ok a v úterý doktor už na UTZ něco uvidí, budu 5+3.
5. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
marketa137: Buď v klídku a užívej si, že testy sílí.Úterý už je zachvilku, tak držím palce, ať to všechno klapne :wink:
5. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
děkuju, v klidu už jsem ,k dyž vidim jak sílí tak na mimoděložní ani nemyslim. problém je že tam neni můj doktor ale zástup z nemocnice a nic moc neřek, kdybych neznala termíny co diktoval do zprávy tak nevim nic. jediný co mě řek že při velkých bolestech a krvácení mam jít do nemocnice, kvůli mimoděložnímu :unamused:. Ale jsem v klidu a v úterý odpoledne jdu na ko :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
jasně, chcou to mít pod kontrolou, ale i když to není tvůj dr, tak určitě pozná těhu :slight_smile: .Můj dr je taky na levačku, skoro mi ani neřekl, že teda jsem těhu, jen řekl, že když jsem si dělala test a je pozitivní, tak že on mi nic přesnějšího neřekne.ať dojdu za měsíc :rolling_eyes: .Ty se neboj a fakt držím pěsti, ať je to všechno ok :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Já právě měla s otěhotněnim problémy takže jsem šla brzo aby mě dal něco na udržení a prý až v úterý až na UTZ něco uvidí. Jo taky říkal že to na těhu vypadá ale prostě ve 4+5 je brzo :wink: .
5. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky. markétko neboj vyjde to uvidíš. :wink:
A uvidíš tam srdíčko paráda. pak dej fotečku
5. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Radushko, vy jste počali na den dětí to je mazec no. paráda a vy už jste to řekli vašim?
5. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
No srdíčko asi nebude, budu jen 5+3 od MS. Poslední MS byla 30.5 a první duch na testu byl 28. června 30DC :slight_smile:
5. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Já furt nerozumím těm značkám dpo a dc. ale já měla poslední ms 2 června, čárky byly hnedka // 30 června a mám prý vyšší hcg tak mě ve čtv někam pošle.
vadí mi ale jak ti doktoři neberou // jako těhu to je hrozný fakt a pak má být člověk v klidu a těšit se že?? :frowning2:
5. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
A to se počítá když jsme v 4+5 zítra 4+6 a pak se počítá 5+0????
5. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Jo 5+0. Prostě jako klasicky týden. já mam dnes 5+1 :wink: . DPO je den oplodnění a DC je den cyklu. Já nevim jaký den k tomu došlo když jsme měli sex 1-2x denně celý cyklus :wink: . A nejlepší je že v době ovu manžel odjel na oslavu a tak jsme to stihli než odjel a 2 den až večer když dorazil :slight_smile: , ale ovu byla dost bolestivá :wink:
5. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Čeče tak ovu bolestivou mám taky vaječníky v jednom ohni. ty už seš 5+1 tak to je super my teprve 4+5 ael uvidíme no. třeba nás už pošlou na utz ale dneska je mi tak blbě že neívm jak dolezu do práce a z práce. je ti taky tak blbě?
hrůza a začala mě pálit žáha
5. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
tak jdi na neschopenku, tedy záleží kde děláš. mě je špatně už 5 den po ovu :unamused: , teď alespoń vím proč tak se snažim to zvládat ale nezvracim ale i tak nic moc.Mě UTZ bude dělat 100%, teď mě hlavně zajímá jak bude vysoký HCG, protože na testech je vidět jak čárka sílí tak počítam že ve čtvrtek mohlo být kolem 500 :wink:
5. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.