• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jasan neboj bude to ok a moc budu držet palečky. NO jsem asistentka jednatelky pracuju v kanclu ale občas tam kouří, je tam prach no a občas tam projdou psi. jednou z věcí je zakládání faktur tak tahám šanony a dávám do nich ty faktury a je tam hafec stresu tedka tak nevím ale jinak jako sedím no
5. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Aspon víš že ti bude dělat utz já to nevím a navíc ho tam ani nemá tak mě bude někam posílat
5. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
To je na nic, doktr co nemá UTZ, já právě hledala doktora s celkovym vybavením ordinace :wink: . Záleží na tobě jak se cítíš, pokud ne tak jdi na neschopenku, pokud tě bude špatně tak tam stejně moc platná nebudeš :slight_smile:. Já dělala ve fabrice takže neschopenka byla jasná hned a te´d jsem ještě do 24. ledna na rodičovské :slight_smile:
5. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
tak to bys měla krásnou návaznost :grinning: .
jenže neschopenku mi dá max gyndařka a to až ve čtv. no :frowning2:
Jinak já jsem s tou mojí moc spokojená ale ten utz mě bude asi chybět no
5. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak kdi k obvodnímu, já taky šla a řekla že jsem nachlazená a týden to hodil a pak už jsem marodila na rizikovym :slight_smile: . No vyšlo by to na den přesně :grinning: . Mě by to asi vadilo chodit na UTZ jinam :unamused:
5. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
No co už nadělám no.
Ted jsem četla jedno albi a tam byla holčena v 4+2tt a už tam byl vidět na utz mimís.
No to asi neuhraju to bych mu měla říct na rovinu ne?
5. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jdu si lehnout, třeba odpol. papa
5. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
každý má jinak kvalitní UTZ, mě vyděl jen nějaký projasnění, i jíá viděla jen takový stínek na UTZ a říkal že teď v tom 5+3 by něco být vidět mělo. A ty máš HCG dost vysoké tak na UTZ něco bude určitě :slight_smile: . Já si taky půjdu lehnout, jestli Viki dovolí :grinning:
5. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoooj holky...koukam ,ze se nam to tu ted pekne rozrostlo...takze vitam vsechny novy tehulinky :grinning: :grinning: :grinning:

market-z plzne??my bydlime kousek od ni,ale v plzne jsem furt :grinning: i mrne bych tam vozila do skolky a taak
5. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak kde teda bydlíš :wink:. Plzeň je veliká, my zatzim školku neřešíme, asi by šel až příští rok v září a to mu budou 4 a 3/4 :wink: . Do ledna jsem ještě na RD :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
market...my nebydlime primo v plzni ale kus za -chocenice......jinak ja v plzni temer nikoho neznam,v baraku bydlime chvili a ja jsem z jiznich cech...ale oba s manzou jsme v plzni denne
5. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
vidíš tak Chocenice mě ani nic neříkají. já bydlim naproti bývalé porodnice na slovanech :slight_smile:
5. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
a kolik ti je??
no je to asi 15km od plzne...
5. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
v červnu 29, tak to víš 15 km od Plzně je už pro mě dálka :grinning:
5. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem k vám po nějakém čase zase nahlídla a nestačím zírat jak to tu krásně přibejvá :slight_smile:

takže všem novým příchozím přeju hezké a bezprblémové těhulkování :wink: :dizzy_face:

carcul zdravím, jak je?
5. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
market,tak my to nejak neresime,oba mame auto a mrne vzdy dovezem :grinning: :grinning: :grinning:

farmi....ahoooj...no tak vselijak..boli my hlava,je mi soufl,jsem unavena a hlavne nedostanu do sebe skoro nic,akorat piskoty mi delaj dobre...tak se budu muset donutit aspon do nakych vitaminku aby mrne melo z ceho vyzit..posl x dni jsem nemala temer nic natoz teply jidlo...a hlavne uz otykam-mam debilni ledviny a obcas i normalne,tak ted o to vic,nechci to videt za par mesicu :frowning2:mozna i o to mi je hur,protoze mi zas bolo(dost na ne trpim)...pekne mi to stve...ale nejak jsme to vedeli ze u nas to bude horsi-kvuli zdravot stavu...
a co ty japak je??co manza stara se?? :grinning:
5. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
sunysara: jj, přesně na den dětí a to jsme oba učitelé - takže jasná profesní deformace :grinning: . Našim jsme to už řekli, resp. jsem napsala kartičku a přilepila pozit. test.Mám to v albu, takk se mrkni :wink:
Jinak si holky musím postěžovat- právě jsme se s mojím pěkně pohádali (kvůli balení na zítřejší dovču :fearful: ), jsem na něho pěkně naštvaná a nejhorší je ,že mu vůbec nedocvaklo, že za to mohl on!!! Fakt supr atmosféra :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Teď je na volejbale, tak mám aspoň klid :grinning: .Uááá nesnáším tyhle věci !!!!!
5. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
radush..a copak ti provedl??a kampak jedete?? :grinning:
5. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
carkul to je mi líto, že ti je takhle.. :cry:
copak ty nevolnosti, je to hnus, ale za pár týdnů to přejde.. :wink: , horší je to s tím natejkáním :confounded:
a byla si s tím u doktora??
hlavně co nejvíc odpočívej, nožky nahoru a i ty vitamínky budou fajn :dizzy_face:
no a manža to víš že se stará :dizzy_face: co jinýho mu zbejvá :sweat_smile:

raduš všude je něco :wink: hádku vystřídá usmíření a užijete si ještě moc hezkou dovolenou :dizzy_face:
ale naštve to co, stejně jak ti chlapi uměj náš ženský vytočit, na to snad musej mít nějakej patent či co :grinning: :grinning:
5. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
jojo manza ma taky na to talent a ja jsem jeste dost zivejsi tak vzdycky vylitnu....proste obcas jsou ty chlapy z jiny planety...
ale dovcu si uzijete a on at je hodnej ted jste 2v1 :grinning:

farmi...no reknu ji to 13 az pujdu na kontrolu... :frowning2: ale nevim co s tim zmuze,ja na ty ledviny fakt trpim..ted musim najit dobrou obvodacku ta moje je na pytel,jsem k ni sla asi pred rokem a hruza
no co zbejva nezbejva musi pecovat s laskou a radosti :wink:
5. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
:dizzy_face: Ahoj holky
Jsem čerstvě těhu, můžu být max.4tt . Mohu se přidat? :sweat_smile:
Mě teda zatím špatně není, jen mě bolí v podbříšku, tak doufám, že vše ok.
Jinak jsem ospalá jak hrom :confounded:
Všem novým těhulkám gratuluji. :dizzy_face: A hlavně spokojené těhulkování :slight_smile:
Ted mě začla pálet žáha, áá nepříjemné :frowning2:
U malého mi bylo špatně a ted nic? Asi to ještě příjde :confounded:
Holky nečetla jsem Vás. Tak se omlouvám, ale nechce se mi :sweat_smile:
Znám akorát majatob :wink:
5. črc 2009 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
moni ahoj,vitej :wink: maja tu ted dlouho nebyla :frowning2:
5. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
jj já vím, protože jsou tedka na prázdninách :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
jojo rikala,z budou pryc..a vy se znate osobne??kdyz bydlite kousek od sebe
5. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Néé zatím né. Hodně jsme si psali na Ostravě a taky na začinájících snažilkách.
Teda já nejsem začinající. Snažili jsme se rok, tak doufám, že mi to dr. potvrdí a budu moc štastná :dizzy_face:
A jak ty? :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz
no nam se povedlo druhy mesic snazeni..a kolikpak ti je?jestli se muzu zeptat,vypadas mladounce :grinning: ..
5. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jinak maju znam z beremka
5. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak to je supér, že jste nečekali, my u prvního čekali 4 měs. a ted rok :angry:
Mě je 22, vím no. Každý mi tipuje 16,17... A já se vždycky jen směju. :wink:
5. črc 2009 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
mne bude 21 :grinning:
ale dockali jste se :grinning: a kolik je manzilkovi?
5. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
carcul a v kterém si tt?
5. črc 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.