• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Jůů tak to jsi vě věku skoro kdy já měla toho prvního. :dizzy_face:
Manžel zatím není. Chceme se vzít po druhém dítěti, takže tak do dvou let :sweat_smile:
Těhu se vdávat nechci :wink: A mu je 27 :grinning:
5. črc 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
cca 6...vis minule byla videt jen dutinka,brala se krev-jestli je spravnej narust(sestra mi strasila,nejdriv s mimodeloznim,kdyz se potvrdilo ze tam je dutinka tak zas ze at se neraduju ze jeste na vysledky krve) a bylo to takovy zmateny a az venku jsem si uvedomila ze jsem se nezeptala...a vysledky tak jak bejt meli a 13. na kontrolu :grinning:
5. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
omyju nadobi a hned jsem zpet :grinning:
5. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Aha, no někdy ti dr. tak straší, že bych je kopla do zadnice. :angry:
A máš nějaké příznaky? Bývá Ti špatně? Mě zatím bolí prsa, v podbříšku hlavně tak k ránu, jak kdybych měla dostat ms a pálí mě žáha a sem tam motá hlava. :confounded:
5. črc 2009 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
no je mi soufl,hlava semtam taky a unava,prsa mi ted trosku povolili a podbrisek predtim castejc ted semtam...ale vis co moje dr je supr,ta rekla ze vse vypada dobre,ze uz je tehu videt(par dni pred tim byla videt jen vysoka sliznice),krevni testy vysly no a ze ete nabere aby videli jestli hcg spravne stoupa..a pak do tel rekla ze stoupa jak ma a objednala mi..ale ta sestra mi strasila furt,tyden predtim s mimod. pak zas kdyz jsem cekala a pakzas s necim jinym a ete mi tam vypravela o samovolnych potratech do 3.mesice..ale pred dr si to nedovolila...ale jako mne fakt nejdriv vydesila...no proste k........
ale dr mam supr
5. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
a kolik je malymu,Moni?
5. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Aha, já mám dr. starší jsem u ní přes půl roku tak snad bude vše ok a bude v pohodě a sestra ta je úplně supér.
Malému bylo v dubnu 3 :slight_smile:
Tak hlavně at je vše v pohodě, já se k dr. nemůžu dočkat, ale mám takové obavy a strach, že nejsem :sweat_smile:
Když mi všechny testy vyšli pozitivně, mám je v albu
5. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz
tek to je jasnacka,ze si tehu...carecka tam je a jak jsem koukala-pekne silila :grinning: :grinning: takze drzim palecky at je vse v poradku...a kdy jdes?
5. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
V úterý si musím zavolat k dr. Protože kdybych tam přišla, tak by se asi netvářila nadšeně, že mě musí vzít bez objednání i když je fajná.
Tak se tam asi budu muset obj. Už aby to bylo, jsem z toho nervozní. A bereš něco? Nějaké vitamíny?
5. črc 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
jojo beru femibion,brala jsem ho uz cely snazilkovani :grinning: a koupila jsem si ete cajik pro tehu na odvodneni..a ty??jo a mazu pupek
5. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak víte kvůli čemu to bylo?Že jsem mu nepomáhala chystat si věci a místo toho si sedla na net, blázen prostě :grinning: :grinning: .Zabalit do kufrů jsem nás měla já(umím to líp :wink: ), ale on se naštval, tak si to zbalil sám.Do jeho kufru jen a jen jeho věci.A to jsme se bavili, že je to lepší, pro případnou ztrátu zavazadel, promíchat. Vzal si i VLASTNÍ sprchový gel.Tak jsem mu řekla, ať si taky rozlije to opalovací mlíko, atd... :grinning: : No fakt idylka.Dneska tichá domácnost a pak se uvidí.Trošku ho musím nechat vydusit :grinning: .Jo a jedem do Egypta, takže tu minimálně 8 dní nebudu :frowning2: .Však já si vás pak dočtu.Mějte se tu dobře a ať vám vychází všechny kontroly a pěkně tady těhulkujte.Papa :wink:
5. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Já ještě nic brala jsem jako snažilka calibrum baby plan a tedka asi 2 týdny zpátky mi došel, tak si ho musím zase koupit a listovku a pak se poradím s dr. ještě co a jak. :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
:frowning2: radush tak at se na tehuli nevzteka....uzite si dovcu :wink:

to budes mit nejlepsi,ona ti povi :wink: ale ted si neco kup,at ma mim vitaminky
5. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
jj určitě, dostala jsem tedka nějaké křeče do břicha, né do podbříšku míváš to? :confused:
5. črc 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
mela jsem to ze zacatku skoro furt...ted je to uz lepsi,mensi a min casto
5. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
ale ja mela podbrisek..jo tak to nevim moni
5. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
moni,jsem naka hjotova,tak jdu do sprsky a zalehnout...dobrou a treba zitra ju..paa
5. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jj taky jsem tedka ze sprchy vylezla a chystám se taky do hajan :slight_smile:
Pá a dobrou, zítra...
5. črc 2009 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky- dobré ránko :slight_smile:
Malý bantuje brzy, děs :confounded: Jsme od 7 vzhůru a už po snídani?
A kupodivu je mi fajn, až na to, že bych ještě ležela, a co vy? Jak Vám je? :wink:
6. črc 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

vítám mezi nama Moni a přeju aby šlo vše jak má a miminko hezky rostlo :dizzy_face:
moni vstávat v 7 je nepříjemný, ale není to ještě nejhorší..kamarádka tady z koně má asi ročního caparta, ted je taky znovu těhu a její mrňosek se jí budí každej den v 5 a někdy i v půl pátý :confounded: no to by mne odvezli! :sweat_smile:

radus co dodat, chlapi jsou chlapi :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenech se tím ale rozhodit a hezky si užij dovolenou!! :slight_smile: jé do Egypta bych hned jela taky! :dizzy_face:
6. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
carkul i můj obvoďá stojí za stsrou bačkoru, šla jsem k němu, protože byl blízko a nikdo jinej neměl zrovna volno... sem si říkala, ž hlavně když mi vždycky vypíše neschopnost a vhřipkku, že už si vždycky nějak vyléčím sama :sweat_smile: no ale ted v mém stavu by se mi taky hodil víc spíš nějakej "chytřejší" :grinning: ještě, že alspon můj gyndař je fajn!! :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
farmar díky :wink:
Jů tak to je mazéc no. Mě taky jsem ráda jak můžu spát aspon do těch 7.
Snad jak půjde do školky si tak trochu dopol. spočnu :unamused: Taky Ti přeji to samé. :dizzy_face:
A u dr. jsi už asi byla , že? V kterém tt? :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Moni se školkou to bude pro tebe určo lepší :wink: jen někdy ty ranní výstupy, když se tam těm prdolkům nece, to je o nervy :sweat_smile: ale doufejme, že ten tvůj, tam bude chodit rád :slight_smile:
Jo jo u mudra jsem myla a chodím tak ted každej tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám ted být 9tt, ale ultrazvuk ukazuje tak na necelej 7 :cry: mimi mi nějak špatně roste, tak tam chodím každej tejden a na krev taky :pensive: on prostě roste, ale nějak pomalu :frowning2: tak jdu vždycky na ultrazvuk s jak uzlík nervů, co se zase dozvím.. :confounded: je to děsně na psychiku :frowning2:
6. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Jj to Ti věřím. A nějakou injekci Ti nepíchl?
Kamarádka měla to samé, mimčo jí rostlo pomaleji, byla 12tt a bylo to prostě menší. Tak jí píchl nějakou injekci říkala předtím a chodila taky často a už to bylo pak v pohodě. Ale nevím co to bylo, nějak si to už nepamatuju.
Neboj to bude v pohodě, uvidíš, hlavně se nestresuj. Já jsem měla první těhu rizikové malý se narodil dřív, tak asi vím co prožíváš, protože já jsem v té době byla zralá na psychiatra :confounded:
Ale bude to v pořádku. Neboj.
6. črc 2009 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
moni nepíchl mi žádnou injekci :cry: říkal, že buďto se to rozjede, nebo to odejde :pensive:
jo jo na Bonice jsem zralá :sweat_smile: Já už totiž zažila jedno MA tedka v březnu :frowning2: bylo to z ničeho nic... ve 13tt :pensive: pak jsme počkali přesně ty dva měsíce o kterých mudr mluvil a pak jsme se do toho dali. Ani nevíš jak jsem byla šťastná, že se nám to povedlo takhle rychle :dizzy_face: a ted jedna komplikace za druhou :confounded: Každej tejden stresy z mudra co mi zas poví :pensive: a když už jen vidím ultrazvuk tak mám slzy nakrajíčku a jdou na mne mdloby :sweat_smile:
A to jsem se na něj u prvního těhu vždycky tááák těšila :sweat_smile:
6. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Tak to je mi moc líto, ale zpraví se to, musí. Moc držím palečky aby jsi byla spokojená i miminko a byli oba, hlavně miminko v pořádku. Je mi to fakt líto, ale bude v pořádku.
6. črc 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
moni já tomu taky pořád věřím :sweat_smile:
Tak mi drž v pátek palce, jdu znovu na ultr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Budu všechny držet i na nohách, fakt! :wink:
Uvažuji jestli se mám zítra obj.nebo rovnou tam zajít jako k dr.? Co myslíte, aby na mě nebyla naštvaná, ale jak tam zavolám, tak mě obj. na kdo ví kdy a to nevydžím :sweat_smile:
6. črc 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
já bych tam asi zašla a řekla sestře, že to je dost důležitý a že bych si ráda počkala, jestli můžu..

jinak díky za ty palce! Jdu tam v pátek kolem 11h. to jen aby jsi věděla, kdy držet, aby jsi nemusela držet už od rána :grinning:
6. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky, kde jste všechny? to všechny objímáte záchodovou mísu? :grinning:
7. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.