• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
zdravím těhulinky :slight_smile: můžu se k vám přidat? jsem v 7tt,zítra jdu znova na gyndu na další ultrazvuk ,tak se těším,ale zároveň se bojím,aby všechno bylo jak má :frowning2:
7. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Nazdárek těhulky, jak se všem vede? Zdravím nové holky. :slight_smile:
Já jsem se dnes ráno objednávala do Olomouce na screening v prvním trimestru jdu tam až za měsíc a rovnou mi řekla, že budou opět brát krev. Vysávají mě jak upíři. :grinning:
Dneska je mi trochu lépe,aspoň se mi nechce omdlévat.
A přicházejí na mě zvláštní chutě, ještě že jsem v práci a nic moc k jídlu tu nemám :angry:
7. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Bubli, neboj, nervozita k tomu patří, určo bude vše OK. To už bys mohla zítra vidět i srdíčko :slight_smile:
7. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky..tak jak vam je tehulinky??

a vitam novou tvar :grinning:
7. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
já jsem čím dál víc nervozní ale tak mám pořád co dělat a už se vyloženěna gyndu těším až uvidím to malinkaté srdíčko :wink:
7. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
miso,nebud..vse bude o.k :wink: ..taky se tesim zas na utz-jdu v pondeli..kdy ty??
7. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky, hezké ráno! :slight_smile:

já vám to těšení se na ultrazvuk, ták zavidím :sweat_smile: :sweat_smile: Né že bych se netěšila, ale moc moc moc se bojím :sweat_smile:

holky a před třema dněma mne strašně píchalo v podbřišku a někdy mám pocit, že mne bolí břicho, jako kdybych to měla dostat.., máte to taky tak?
Třeba je to dobré znamení a mimi se vyvíjí :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
farmarska mě taky večer nějak pobolívalo bříško u Sofinky jsem to vůbec neměla tak nevím jsem nějaká nervozní

carcul já jsem ještě u doktora nebyla víš jsem strašná, objednala jsem se až na 14. ve středu
8. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
já u prvního taky ne..myslím :sweat_smile: ona je to už taková doba, tak je možný , že u mne funguje skleroza :sweat_smile:

míšo ale ty se neboj, nemáš důvod, všechno bude ok, uvidíš :wink: ti tu budeme držet 14tého všechny palce :dizzy_face:
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
díky, se mi zdálo že budu mít dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: to jsou mi noční můry
8. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
jé dvojčátka :dizzy_face: a já bych je snad i ráda brala :dizzy_face:

tak kdyby náhodou jsi ty měla dvě a mě se to náhodou nepovedlo, tak mi jedno dáš ju? :grinning:
8. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
taky bych je brala ale bylo by to náročné už mám Sofi a ona je zvyklá že se ji maximálně věnuju a ted bobíšek spadne z lopatky :confounded:
8. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
ale vždycky jsem chtěla 3 děti a tak bych to měla při jednom a i ted půjdu císařem tak to třetí asi už nebude.... :unamused:
8. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
si zvykne... co jinýho jí zbyde :sweat_smile: budeš muset bejt holt dobrej diplomat, aby neměla pocit, že jí kuli mimi šidíš :slight_smile:
musím jít nakrmit a podojit zvířata, tak zatím ahooj!
8. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
papa my máme psa a to mi bohatě stačí ta starost..... tě obdivuju ale když miluješ zvířata tak to jde samo co?
8. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
ahojte holcinky, je vam taky furt tak blbe? zacibnam byt zavisla na lizatkach, tlacim jedno za druhym a nastesti zatim zabiraji, akorat uz mi zacinaji lehce lizt krkem :grinning: :grinning: :grinning:
zitra jdu konecne na potvrzeni k dr. tak drzte palecky :slight_smile:
8. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
maja to víš že budeme :slight_smile: Tak můžeš zkusit místo těch lízátek si uvařit zázvorovej čajík :wink: zabírá ještě líp :slight_smile:

michel zvířátka jsou celej můj život :slight_smile: teda krom rodiny :dizzy_face:
To víš že mi někdy lezou na nervy a mám jich plný zuby, ale neumím si život bez nich už představit.
Ted mluvím o zvířatech, ale na rodinu to platí taktéž :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak se zase hlasim... :slight_smile: jsem nejak nemela furt cas a navic jsem nemocna...vcera uz jsem dostala antibiotika...tehotanstvi uz mam potvrzeny...ani krev mi nebrala jen mrkla na ultrazvuk :slight_smile: takze tu tecku tam jsem videla... v patek bych mela videt srdicko :slight_smile: chute mam na rajcata :grinning: a je mi divne...jsem hrozne unavena a totalne neschopna :grinning: a brisko nejak rychle roste :unamused: :grinning:
8. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
miso.... 14.budu drzet palecky :grinning: ja jdu 13.
jeee dvojcatka,to bys mela fakt zahul,ale bylo by to hezky :slight_smile:

maji,ahuj...zitra drzim vsechnypalce co mam

ahooj farmi,mufi
:wink:
8. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj car :slight_smile:
8. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
jakpak je farmi?
8. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
no víš jak, dobře ale nevíky pracujou, pátek se už blíží :sweat_smile:
a co ty? něco novýho?
8. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
vse dopadne dobre,uvidis :wink: ...budu drzet palecky..
jinak u me nic novyho,cely dopoledne se valim,jak curik :grinning:
8. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem zase po dlouhé době tady.Vítám všechny nové těhulky. Já jsem dostala dneska neschopenku. Mám už totiž asi týden problémy se stolicí,teče mi totiž krev z konečníku při...no víte při čem. No a dr.mi zjistila,že mám v konečníku nějakou prasklinu a že bych měla být doma a hlavně nesedět,což při mém zaměstnaní,když sedím 8 hodin u počítače,nejde.No tak se budu léčit odvárkama a čípkama a budu doufat,že se toho zbavím.Prý je to v těhotenství častý a prý i hemeroidy.Chtěla mě poslat na chirurgii,odmítla jsem,že zkusím nejdřív ty odvary. Ach jo,holky,to je furt nějaké trápení.
8. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
cipi..tak to mi mrzi,snad to zabere...takovy trampoty,vid..tak pekne hajej a lec se at si v pohode
8. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahojky holky, můžu se k vám přidat?? Všem těhulkám držím palečky. Je to opravdu doufání, že to vše dobře dopadne
8. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
jasny,mazliku :grinning: vitej :grinning:
8. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
majatob: lizatka na nevolnost, to jsem jeste neslysela, jsou nejaka specialni? Jsem v 7+0 a cca tyden je mi strasne zle a porad se to zhorsuje, sice nezvracim, ale i tak to neni nic moc. Snidani v posteli praktikuji, ale moc zatim nezabira. Takze ty lizatka zni zajimave....
Jinak jsem se chtela zeptat, minuly tyden jsem byla na UZ vse v poradku, male velikosti odpovida a bylo mu uz i slyset srdicko, akorat jsem se zapomnela zeptat, zda je jeste mozne, ze se nekde objevi druhe ( myslim, jestli to porad muzou byt dvojcatka?) zatim tam je i podle fotecky jenom jedno.... Ja i manzel mame dvojcata v rodine, tak proto se ptam.
8. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jdu na potvrzení těhu v pondělí :slight_smile:
Už se nemůžu dočkat. Prý podle sestry můžu být podle poslední ms 4+1tt a raději mě obj. na 5tt, že by to už bylo jistěji vidět.
Co se týče těch bolestí, tak se sem tam mívám a sestra mi říkala, že by se neměli objevovat často.
Jinak včera jsem si dělala znova poslední testík, kvůli holkám snažilek co si sněma píšu a je už krásně fialová :slight_smile: (je v albu)
Ale špatně mi zatím není, jsem zvědavá kdy to dorazí ke mě :wink:
Maja ahojky :grinning:
Holky nebojte všem nám to dopadne dobře :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
hana..tak to netusim..a lizatka koupis v lekarne-pro tehulky na nevolnost:slight_smile:
8. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.