• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
car já bych i snesla že bych byla prasátko :grinning: jen abych měla pár kilo navíc :grinning:
8. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
tak to ja zas ponesu tezce,u tehu mi to neva,ale po tehu jestli to neshodim tak nevim
8. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
car tak to mě zase pár kil nahoře za mimíse stojí :dizzy_face: ale ty to dáš dolů neboj....teda pokud nepřibereš 30kg :grinning:
8. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
agu tak to je jasny ze to za to stoji :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
ach jjo klasika. za hodinku mám končit a nahrnula se na mě práce :frowning2: , to mě rozčiluje

nejradši bych si dala horkou vanu, z toho mám strach, takže nic no
8. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
eli,tak at to zvladnes,za chvilku budes doma a odpocines si :wink:
8. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
a k tomu přibírání, Jak jsem řekla, patřím mezi silnější, i když podle mě ne úplně tlusté. A u prvního dítka jsem nabrala 12 kg a z porodnice jsem jela o 14 kg lehčí
což se tak dá :grinning:
ovšem teď nevim, po druhém většinou všechny hodně přiberou a už to zůstává
8. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
eli jo tak horkou vanu na začátku těhu sem taky si chtěla dát ale oželela sem to radši :confused: :confused:

mmch taky sme chtěli Rozárku je to nádherné jméno jen se bojíme že by jí každý říkal že je to jak sova z Popelky :rolling_eyes:
8. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
eli já co znám a vidím tak přibraly až po třetím dítku :wink:
8. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
cardu dík , Tak se holky zatim mějte. :dizzy_face: ahoj
8. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
eli pááá :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
agu, to stejně neovlivníš, až půjdou do školky a do školy tak si ostatní děti samy vyberou jak budou dítko oslovovat. A ty se můžeš třeba postavit na hlavu :rolling_eyes:

Jo a CARCU, promiň, před chvilkou jsem z tebe udělal carudu( to byl jen překlep) :sunglasses:

Tak papa
8. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
jeeeee, moni, ty ses taky tehuleeee?????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super, gratuluju!!!!!
8. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
eli to chápu ale nešlo ani tak o děti ve škole a školce :confused: :rolling_eyes: tam se to čekat dá.... :wink: nicméně je jedno jaké jméno dáme stejně to vždy někdo zkomolí a zesměšní :sweat_smile: :rolling_eyes: :confused:
8. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
papa eli
8. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
car, my nejsme svoji, chceme se vzít po druhém dítěti takže do dvou let tedka :wink: Nechtěla jsem se vdávat těhu :slight_smile:
maja děkuji, sama jsem tomu nemohla věřit :dizzy_face:
8. črc 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz
moni a asi jednou jsi to tu i psala ,ne?
8. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
No to už si nepamatuju :sweat_smile: :grinning: Asi jo :wink:
8. črc 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte?

já mám dobrou zprávu! Jsem nevydržela to čekání do pátku, tak jsem si dnes odpolko alspon zavolala sestře jak mi vyšel ten hormon v krvi.. a sestra říkala, že to mám dobrý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak mám radost jako hrom! :slight_smile: vím že ještě nemáme vyhráno, ale je to krok kupředu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
farmi,supeeer,gratulujuu :grinning: a kolik hcg ti vyslo?
8. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
farmarska gratuluju :wink:
8. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
no právě že jenom něco přes 5tis. ...
ale sestra říkala že je to dobrý.. :confused:
já se v tom teda vůbec nevyznám.., ale olky od sud říkaly, že je to snad docela málo :confused: :sweat_smile:

tak zase nevím na čem jsem :fearful:
kolik máte vy???
8. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
holky ještě negratulujte :sweat_smile: počkáme raději na ten pátek, co mi zase poví :stuck_out_tongue_closed_eyes: co vykouká v tom svým ultrazvuku :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
:cry:Ahoj holky chtěla jsem se zeptat dlouho jsem tu nebyla ale může skákání nějak ohrozit začátek těhu?
jsem ve 6tt a ted jsem zabíjela komáry a skákala jsem asi 5krát je to špantě,????moc se bojím
8. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
asi neusnu jak se bojím
8. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
neskákat raději :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz
ty u zabíjení komárů skáčeš?? :grinning:
jako ke stropu ? :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
neboj určitě jsi hopskala jako motýlek :grinning:
ale příště už raději neskákej :grinning:
8. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
no jen jsem poskočila a mávala plácačkou, no asi já nevím pětkrát třikrát ale ne že ych skákala z půl metra, vadí to moc??? jejda ted nevím no
8. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.