• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
takže myslíš že se nic nestalo???? :frowning2:
8. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
si myslím že to je v pohodě :slight_smile:
hlavně bud v klidu :slight_smile: nervozita mimiskoj neprospívá ještě víc :grinning:

a příště, už pro ten klid v duši , nehopskej :grinning:

doktor mi říkal, neskákat, nepadat, nepřetěžovat :wink:
8. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
no já jse na neshcpence a už týdel ležím a beru utroš, a furt spím ale tohle mě komáři hnusní nasejřili a tak jse je zabíjela no
takže snad nic nebo já nevím jak to poznám ? to bych krvácela hned???
8. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
určo nic :wink: budeš v pořádku a přestan se už nervovat :slight_smile:
od toho jsem tu já :grinning: :grinning:

a proč jsi na neschopence a bereš utoš?
jo komáři jsou svi'ńáci! nic lepšího si nezaslouží :angry:
8. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
No slaboulince jsem krvácela tak mi ho dali ale prý v pohodě tak mám radši ležet ale dr mi řekla že je to normální ale utroš mám radši brát.
mám na komáry takovej ten tekutej sráč do zásuvky ten v těhu můžunebo ne? nechápu
mám pořád takovej strach to je hrůza jaks e bojím
8. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
já bych to do zásuvky raději nepoužívala. Taky to mám a nepoužívám :sweat_smile: bojí bojím taky moc :frowning2:

já beru duphaston a mám tež nařízenej klidovej režim a vyšiluju skoro ze všeho :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
ty budeš ale určo v pořádku... i z toho co píšeš,
to je opravdu v těhu běžné :slight_smile:
8. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
to jo no tak já jsem to vypla měla jsem to tam asi půl hodinky tak snad v poho, jdu si lehnout a moc děkuju.dobrou noc
8. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
jinak když ptratíš, nemusíš hned krvácet..
můžeš, ale nemusíš :pensive:
ale už dost ponurných debat! :wink:
to musíme zvládnout a ty naše fazolky v břiše donosit až dokonce :dizzy_face:
9. črc 2009 v 00:00  • Odpověz
já fakt ale nevím jestli to vadí :sweat_smile:
jen píšu, že já bych se týchemie bála, když mám rizikové...
se raději ještě někde poptám a zítra ti napíšu, ať tě tu nestraším zbytečně :grinning:
ale za takovou chvilku se ti určitě nic nestalo :wink:

tak se měj hezky a dobrou a zítra čus :slight_smile:
9. črc 2009 v 00:02  • Odpověz
jé holky, tady zase nikdo :confused:
to nějak flákáte :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojík holky, mohu se přidati k vám? Jsem cca 6 tt a chtěla bych se zeptat zda jste někdo měl bolesti břicha, tak jakoby svalů?Ta bolest mi přijde jakoby kdybych posilovala. Díky moc a přeji všem příjemné těhulkování....
9. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky doufám, že si mě ještě pamatujete, už jsem se tu objevila a přispívala. Radili ste mi, abych si pro kontrolu udělala test znovu a byl negativní :frowning2: Slíbila jsem, že až budu testovat znovu - další cyklus - tak dám určo vědět :wink: A já se hlásím, je taaaaaaaaaaaam :grinning: Je to sice špatně vidět, ale na chvilku tu nechám první testík http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3000449&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Berul gratuluji !!! :dizzy_face: Tedka bude už je sílit :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Jinak ahoj holky :slight_smile:
Aleni, mě dr. říkala, že by neměli být bolesti časté jak přes ms- v podbříšku.
Je to možné, přece jen se to ted mění :wink: a už si byla u dr.?
9. črc 2009 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz
Doufám, že bude jen sílit a všechno bude v pořádku :wink:
9. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky jsem taky čerstvě těhotná jsem asi tak v 10 týdnu...a moc se holky těším :grinning:
9. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
zdravim vsechny tehulky na pocatku dlouheho cekani na mimi :wink:
9. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky! Ráda bych se přidala.. mám // a spočetla jsem to na 6.TT od poslední M, ale včera doktorka tvrdila, že je to teprve 4.TT, že má "fazolka" teprve 6mm :slight_smile:) tak jsem zvědavá na další kontrolu za týden, snad vše bude oka! :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky mam na vas otazku.Chci se zeptat jestli taky dostavate tehotenskou knizku nebo prukaz az ve 12tt jako na Slovensku??
9. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojík Moni u dr jsem byla, ale moc brzy, bylo 31 DC na ultrazvuku nejdřív nic neviděl až po chvilce pidi tečičku, poslal mě na krev HCG 602, dostala jsem listovku a duphaston a na kontrolu mám přijít až 5.8. Jsem z toho celá nesvá....
9. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Berulko 82 moc gratuluji, taky jsem jí měla takovou ze začátku, ted už jsou velké dálnice :slight_smile: :slight_smile: Přeji at je vše oK a sílí a sílí
Handm, to už je takhle velká? myslela jsem že má být tak 2 - 4 mm - tedy podle toho co jsem se dočetla
9. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Blacklyn, moje kámoška jí dostala až ve 13 tt a jiná už v 10tt - asi jak který lékař.....
9. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Praveze ja o tom vubec nevedela protoze pri dcere sem ji dostala hned,to asi proto ze sem zistila tehotenstvi az v 12tt,jinak muzete mi dat nejake typy na porodnice v Ceske republice???Bydlim tady o ledna a jeste to nemam zjisteny a na Slovensku rodit nebudu ani za nic,tam to jde dolu vodou a jeden porod s dcerou mi tam stacil :frowning2:
9. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Alen, tak já měla o něco více HCG než ty a taky jím listovku a duphaston. Byla jsem po týdnu na ultrazvuku a už bylo mimi malinko vidět. Jsem v 5tt. Ale je zajímavé, že jdeš na další kontrolu až tak za dlouho.
9. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Alen, no rikala to a ukazovala i na monitoru. Ale rikala, ze je to hrozne brzy, ze se ji jeste ani nezobrazily nejaky hodnoty.. (sla jsem tam, protoze jsem zacala trochu spinit :frowning2: ), ale rikala, ze vse by melo byt oka, ze se to tam jen cisti... dala mi nejaky prasky na podporu a hotovo. Za tyden na kontrolu.
9. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky monako3, neznáme se náhodou ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme všude :grinning: :grinning: :grinning:
Black máš dobré čísilko tt :grinning: :wink:
Jinak u malého jsem jí taky dostala ve 12tt, ale to jsem tam byla poprvé, jinak jsem se tam nemohla dokopat jak mi bylo :unamused: :slight_smile:
Berul neboj určitě bude :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Mazlíku je to divné vid. A kdy jsi měla poslední MS já 29.5.
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Handm taky za týden a já až za takovou dobu acjh jo, mám strach aby bylo vše OK
9. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
já 24.5., ale já byla na umělým.
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.