• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj Alenininko, kdysi jsem na tebe narazila na diskusi kterou zalozila nefer.Koukam, ze jsme na tom podobne, ja mela posl. MS 28.5. :wink: , takze potichounku gratuluju...
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Holky, asi jsme na tom všechny hodně podobně:slight_smile: já 30.5. :slight_smile:)
9. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
super, krásně jsme se tady sešli, tak klídek a pohodu a ono se mimi udrží.
9. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj všem, omlouvam se ze jsem tak vpadla, ale videla jsem znamou tvar:slight_smile:, rada bych obcas nakoukla.

Na kontrolu jdu za 12 dni, pak uz snad budu mit tehu potvrzene...Kdy jdete vy?
9. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Mazlik, koukám na tvé info, a to už vám dali doktoři takhle přesný termín??!! ANebo sis to počítala sama? Já doufám v pozdějšího březňáčka! Máme rodinnou tradici beranů, tak bychom ji chtěli dodržet, ale to spíš jen z legrace, hlavně aby všechno bylo oka a zdravé :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Oldrisko v pohodě, já tady taky před chvilkou vrhla. tak to já byla včera a jdu za týden v úterý.
9. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahojky,
já jsem se dneska dozvěděla že čekám dětátko. Jsem ve 2 týdnu těhotenství.
9. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Me to dala rovnou na 8tt asi kvuli srdicku, tak cekam a cekam. Taky jste tak strasne unavene? Prospala bych den :wink:
9. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Mayner, tak to je super zprávička, hlavně dávej na sebe pozor, není ještě pořád vyhráno.
Odlriska, je to možné, já to mám malinko komplikovanější po tom umělým, tak si mě doktor chce asi hlídat i po tom loňském potratu, ale už včera a to v 5tt mi ukazoval nepatrný náznak tlukotu srdíčka. Takže tobě v 8tt to bude krásně už vidět. No mě snad v úterý taky.
9. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
mayer potichounku gratuluju. Jestli jeste nebastis listovku, tak si ji rychle opatri :wink:
Mazlik - tak to ti drzim palecky
9. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Mayner, má pravdu, ihned kyselinu listovou a nebo Femibion 800, ten je taky dobrej. Držím palečky.
Oldriska, tobe taky držímpalerčky.
9. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Diky mazliku, musim bezet, mam pracicku, ale zitra zase nakouknu. Opatrujte se a at nam ty nase fazolky pekne rostou :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Oldrisko, pa ...běž ale opatrně...
9. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj Moniko já bych řekla, že se známe dost dobře co ty na to?:grinning:....Jak jsi mi řekla že jsi na modrém koníkovi tak jsem se na to podívala a zjistila jsem, že jsem už tu zaregistrovaná, ale spíš jsem chodila na to bereme se :grinning:
9. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Oldřiško ahojky, jasně že si tě pamatuji :slight_smile: :slight_smile: Tak to je super že se ti taky zadařilo...
9. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jinak holky hezké termíny poslední MS :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Sejdeme sae v porodnici :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
.) když vydržíme! akorát z prahy do budějc pojedu dost dlouho :slight_smile:))
9. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
berul..gratiluju moc...a drzim palecky at krasne sili :grinning: :grinning:

suny...skakat by se nemelo,ale jednou si myslim ze to nevadi...ale treba kdybys chodila cvicit na trampoliny to uz bys nemela :slight_smile: jinak na ty komary,jednou ti to taky neublizi

jinak koukam,kolik je tu novych tehulek,tak gratuluju a vitam nove tvare :grinning:
9. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
Mončo to je fajn, že jsi tu, jsem byla mile překvapena :slight_smile:
Holky já měla poslední ms 7,8.6 nevím přesně který den z těchto dvou :wink:
Jinak jste mi připoměli stím skákáním, jak kamarádka v 7 měsíci utíkala na tramvaj, jsme na ní čuměli jak puci a do poslední chvíle lítala jak drak, měla před porodem a lítala po obchodech, pořád od rána :grinning:
Měla asi supér těhu až do konce :slight_smile:
9. črc 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
moni :grinning: :grinning: :grinning: tak to fakt mela super tehu...
9. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
carcul :grinning: :grinning: :grinning: jj taky jsme říkali s mamkou :grinning:
9. črc 2009 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz
ty jo taky bych si přála takové těhotenství:slight_smile:, ale já budu bez tak jak koupe a budu ráda, když se někam dovalím:grinning:
9. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
teda koule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
holky ja taky budu urco koule :sweat_smile:
9. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak já určitě budu, máme to v rodině sakryš :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Holky nesmutněte vždyt to v těhu patří :sweat_smile: :grinning:
9. črc 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
ale jo beru to sportovně... někdy to přijít muselo :grinning:
9. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Stějně to pak zhodíš :grinning: :grinning: :grinning:
Budem chodit cvičit a zpevnit si tělo hlavně :grinning:
9. črc 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
ok beru tě za slovo :wink: :sunglasses:
9. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
To si piš :grinning:
Apon mám někoho kdo půjde, teda pokud se na mě pak nevyto :sweat_smile: Je do toho ještě daleko a aby sis to ještě nerozmyslela :grinning:
9. črc 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.