• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Díky moc holky za podporu. Moc mě to potěšilo :wink: Ve kterém týdnu je na ultrazvuku něco vidět? A ve kterém bije srdíčko?
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Berul já jdu zhruba v 5tt a to říkala sestra, že by už něco jít vidět mělo a srdíčko tu myslím holky psali v 8tt, ale nejsem si jistá. :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Díky moc, chci se objednat podle toho srdíčka, abych tam už něco viděla :slight_smile: nebo i slyšela :grinning:
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Já bych to nevydržela :grinning:
Sestře jsem říkala pokud možno co nejdřív a sama mě obj. ted na pondělí at jsem pak klidnější, tak snad tam uvidí mimi :sweat_smile: :dizzy_face:
A v kterém si? Nevím jestli jsi to už psala, ale mám tu celkem guláš než si to budu pamatovat :grinning:
9. črc 2009 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz
Myslím, že jsem to nepsala. Pvní den poslední MS byl 6.6., tak asi ve 4tt nebo v 5tt.
9. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Budu se to snažit vydržet, snad se mi to povede. Dál budu testovat. Podle testu těhotná jsem a dr. mi stejně nic jiného neřekne, tak tam chci jít až bude vidět nebo slyšet srdíčko :wink:
9. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Aha, no já podle testů taky těhu jsem, moje poslední ms byla zhruba tak toho 7,8 .6
Já jdu př. týden a už by mělo jít něco vidět, pak mě obj. zase na to srdíčko :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
jeee holky jsem na vas zvedava...ja uz snad v po uvidim srdicko :grinning:
9. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
se těšíš co? No kdo by né :slight_smile:
Se máš :wink:
9. črc 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
moni tesim,no ale treba ete videt nebude ale rikam si ze uz by mohlo...snad bude vse jak ma...tesim se hrozne :grinning: :grinning: :grinning:
vsak se za chvilku taky dockas :grinning:
9. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jo no, jen se bojím, že mi řekne opak a těším se zbytečně :grinning:
I když ty testy a ta ms , že nedošla, no tedka tak uvažuji, jsem pakoš :wink: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Holky, dobrou :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
moni ja se taky bojim aby bylo vse jak ma,myslim ze se budem bat cely tehu :grinning:
ale tehu urco si

ahoj lucko..tys tu ete nebyla...nebo jo?abych zas neco nepopletla
9. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
moni brou
9. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
Dobré ráno! Zdravím všechny nové a těhotné :slight_smile: .
Berul, myslím, že děláš dobře, když chceš trochu počkat s první kontrolou. Já jsem šla hned, a doktoři mě akorát strašili, že tam ještě nic nevidí atd... Každé tři dny jsem jezdila na ultrazvuk a brali mi krev. Bylo to o nervy :frowning2:
Srdíčko by mělo jít vidět kolem 5. 6. týdne. Ale znám i holky, kterým šlo vidět až v 8.tt
10. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak to je skvělé. Podle mých výpočtů v sobotu končím 5 tt. Na první kontrolu bych chtěla jít asi v týdnu od 27.7., nejdřív. Když to nevydržím, tak o týden dřív, ale záleží na tom, kdy mě sestra objedná. Jen mě od včerejška bolí v krku :angry:
10. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky, já opravdu nechápu, jak se to počítá. Našla jsem, že od prvního dne poslední MS, což by u mě bylo už od 30.5., tedy že jsem v 6TT a doktorka mi tvrdila, že jsem ve 4TT..Tak jsem z toho jelen. Ale říkala, že je to ještě úplně pidi, 6mm, tak se těším na další kontrolu příští čtvrtek :slight_smile: Ale musím říct, že mě aspoň nestrašila jako eli6, jen mi dala nějaké prášky na podporu..a listovku stejně jím a ani mi o ní nic neříkala..
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahojík holky, Eli tak to jsem asi stejný případ jak ty, já tam byla 3 den po vynechání MS a taky mi říkal že tam nic nevidí až nakonec tedy že tam nějaká pidi tečka je a až podle krve. A ted jdu až 5.8.
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky
Carcul, no to je pravda, celé těhu se budem kontrolovat a strachovat se :wink:
handm mě sestra vypočetla podle poslední ms, že můžu být tak 4+1tt a to jsem měla poslední ms, později jak ty. :confused: Taky nevím, jsem z toho jelen, uvidíme co mi řekne v pondělí, snad už bude něco vědět, ale jak tam znám holky co byli v 5tt na ultz , tak něco vidět šlo, tak jsem zvědavá :wink:
10. črc 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Handm, já to počítám jak ty, naposled jsem jí měla29.5, čili ted je to 6 tt. Taky nechápu jak ti to dr. řekla....
10. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Holky a co máte už někdo nevolnosti či nějaké příznaky?
10. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
aleni, já právě, že ještě nic. Tedka jak ráno vstanu mě trochu bolí hlava, tak ještě sedím než vstanu, ale trvá to chvíli. Jinak mě pálí žáha sem tam a když už tak pořádně :confounded:
Chodím častěji na záchod, prsa mě bolí, ale na zvracení mi není, třeba to je ještě brzy a příjde to na mě. Ale u malého jsem byla mimo hned na začátku. To byl děs, jsem šla k dr.až ve 12tt, prtože jinak jsem nemohla vstát z postele. :wink:
A co ty?
10. črc 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
No mě bolí bříško začlo to cca od 5 tt sem tam ho cítím, ted taky a na zvracení jsem měla pocit asi 2x ale jen když jsem zakašlala, takže taky zatím OK. Prsa, spíš bradavky bolí jen na dotek a to čůrání je uplně jasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobre ranko,

Alenininko, vcera jsem to psala, ale asi jsem te uz nezastihla....

Mela bych byt zac. 7tt - jsem jen unavena, trosku sem tam zaboli podbrisek a prsa, jinak nic....

Ofi jsi tu?
10. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jen jsem nervozní z toho aby byl mimísek tam kde má být
Oldři já začínám 7 tt zítra :wink: :wink: :wink:
Jj taky sem tam cítím bříško :wink:
No a hlavně jsem ospalá, ted bych si zrovna lehla a spala :grinning:
No snad se nám ta nevolnost vyhne :grinning:
10. črc 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Já razím za chvilku do práce dnešek přežiji, ale čeká mě celá sobota a neděle a ještě skoro celé pondělí, tak se těch 4 dnů bojím, celé dny na nohách, chjo , fuj....
10. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
alenininko: tak to uz jsi 7tt (6+0) :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.