• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Moničko, taky doufám, mamka říkala že zvracela do 3 měsíce skoro každý den, tak snad mě to nechytne :slight_smile: A moni jak ho cítíš jako bys to měla dostat?
10. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Oldri jsem tu :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Oldři, já právě těm 6+0 tomu nějak nerozumím :grinning:
10. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Ali, tak to jsi o jeden den po me, Ja jsem pravdepodobne 6+1, jinak 1 kontrola az 20.7..

Tak na sebe davej v praci pozor...
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Ofi, super, jak se citis?
10. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky můžu se přidat jsem 5tt+5 :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ali - Alenininko, vzdycky je to o 1 vice - tedy 6+x je 7tt :wink:
10. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
oldri : no dneska jsem právě přemýšlela že mě vůbec nic není . před tím mě bolel aspon ten podbřišek, ale dneska jsem naprosto v pohodě tak doufám že to není špatné znamení.
Ale vím že holky to taky vůbec necítili a hodně dlouho by ani skoro nevěděli že jsou těhu

A jak ty ?
10. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Ofi, bud v klidu, to jsem mela pred 2 dny, podbrisek vubec nezabolel, ale druhy den se zase ozval. "Vnady" porad boli ne? Taky myslim, ze mam zvysenou teplotu, ale to je pry take normalni...
10. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
aleni, neboj, snad zvracet nebudeš :wink:
No jak kdy, někdy cítím jak kdybych to měla dostat, ale sestra mi říkala, že kdyby to bylo často, tak mám přijít, že by neměla být bolest v podbříšku jak před ms. Měla jsem předtím křeče v břichu a tak jsem se jí ptala a ona říkala, že tohle může být. Ale já to měla asi z toho, že jsem předtím nebyla 4 dny na záchod :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz
V práci se snážím dávat pozor, ale pořád na nohách, vybalování zb a zvedání rukou, snažím se to eliminovat , ale je to těžké. Ofi každá z nás je jiná a každá to může cítit jinak. neboj určo bude vše v pořádku.
10. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Oldri : dneska mín ale bolí mě a taky se trochu nafoukly :slight_smile:
dneska jsem volala k doktorce takže tam jdu přístí pátek :slight_smile: a ty jdeš teda kdy ?
10. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
jo a strasna unava....dneska jsem se kvuli komarum vuber nevyspala, ale nechci si davat ten repelent do zasuvky, nevim jestli by to neskodilo :frowning2:
10. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning: :grinning: to je možné.. No mě ta bolest připomíná jako kdyby mě bolel břišní sval.
10. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Syčáci komáři
10. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Monika - nekde pisou ze bolesti v podbrisku jsou bezne - kvuli rozsirovani...Ja je teda mam i kdyz jen lehke....

ofi, ja jdu az v pondeli 20 odpo, ale rada bych take drive, na vikend jedeme totiz na chatu. Asi to ale nebudu hrotit, pak by na me asi nemela tolik casu...
10. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Oldri : já jsem právě docela v pohodě jen se mě chce v práci strašně spát po obědě a vždy jsem hrozně nafouklá, ale je fakt že to se mi chtělo spát i před tím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
aleni , tak to si myslíš, že je normální něco se přece jen děje, tak si myslím, že je to ok :slight_smile:
Držím moc palečků, a moc netahej těžké zboží to vybalování musí být pěkná fuška, tak se zkus v práci domluvit na nějakou menší zátěž :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
oldri, je to možné, mě akorát sestra říkala, že by neměli být pořád ty bolesti jako před ms. :wink:
A to před ms umírám :confounded: :grinning:
10. črc 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Moni , já to mám o to těžší , že jsem tam nastoupila v červnu, jsem tudíž ve zkušebce a bojím se že kdybych šla marodit, tak mě vylejou a já nevím jestli vůbec pak budu mít nárok na mateřskou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Taky před \ms umírám, musela jsem si brát ibalgin jak to bolelo :angry: :angry:
10. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
ofi, mas ale pravdu ze me boli mene nez ze zacatku, autobusy ale radeji uz nedobiham.

Vcera jsem manzovi rekla ze nase fazolka uz pry bude vnimat zvuky, tak at mluvi slusne :wink: .Mluvil mi na brisko a rekl, ze mu tedy bude muset neco pekneho pustit z mp3:slight_smile:

aleni: jo, nebo se vymluv na hnuta zada, to take zabira :wink:
10. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Tak já se přidávám s pobolíváním podbřišku, ale poslední týden je to lepší.
Já spiš hlavně trpím nechutenstvím a strašlivou únavou, což jsem u prvního mimi nezažila.
A když to někomu řeknu, tak mi odpovídají,že jsem už taky stará.

Kruci, mě je 27, nejsem stará! :angry:
10. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
eli, tak to jsi mě pobavila :grinning: Asi Tě chtějí naštvat nebo si dělaj srandu :grinning:
10. črc 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Eli , co bych měla říkat já - je mi 31 :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
A k tomu počítání, Podle toho co jsem kde načetla, tak se těhu počítá od prvního dne poslední MS. Jelikož, datum MS je jisté, ale OVU ne. No nevim. :unamused:
Takže ke skutečnému dni oplodnění by se mělo připočítat zhruba 14 dní. Mě to tedy funguje přesně. No a pak to ještě určují podle ultrazvuku. Takže když seš třeba podle MS v6tt tak ti třeba podle velikosti plodu určí, že si teprve ve 4tt. Těch čtrnáct dní tam prostě lítá. :rolling_eyes:
Mám v tom taky guláš, co? :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Jo dík. Tak si myslím, že jsem ještě holčička :grinning: :grinning: :grinning: . I když ty vrásky, už začínají být pomalu vidět.
Ale to bude od smíchu :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
aleni neboj nějak to vzládneš, hlavně opatrně, na ty záda by ses třeba mohla vymluvit, ale je blbé, že jsi v té zkušebce no. A s mateřskou se to ted dělá tak, že se na měsíc napíše na manžela a pak zpátky na Tebe a budeš jí brát normálně. :wink:
10. črc 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Eli jj pěknej guláš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Moni, o tom jsem taky slyšela. Mno nějak to budu muset vymyslet. Miminko je vymodlené, tak bych nerada aby se kvůli práci mu něco stalo
10. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.