• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
nazdárek sem tu ale jen na skok bolí mě řepa :rolling_eyes:
11. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
jezis,to asi z toho tlaku venku..je to furt takovy divny..zadny opravdovy leto :angry: :angry:
a japak se mate s mimiskem??
11. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
car asi jo asi je to tím počasím :angry:

máme se fajne za chvíli budeme dlabat :dizzy_face: čočkovou polívku :grinning:
11. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
ja mela dopoledne uzenou s ryzi :grinning: byla jsem u tatky tak varil :grinning: :grinning: jo a mama ta se zas vyznamenala,manza uz se rozcilil ze jestli mi ete takhle rozhodi uz tam vleti a udela poradek...jouza vari?
11. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
car jj Jouza :wink: :grinning: :dizzy_face:

njn se nerozčiluj a máš to zato ti to nestojí :sunglasses:
11. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky těhulinky :slight_smile:
11. črc 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz
jojo ale fakt to neslo byt v klidu po tom co mlela...to fakt nemuze byt matka :angry: :angry: :angry:

nojo hezky si te hycka,to je spravny :grinning: jen at priberes
11. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
už mám od poslední kontroly 1,7kg nahoře :sunglasses:
11. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
jee to mam za tebe velikou radost :grinning:
11. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
agus a kdy jdes na kontrolu?jo a taky te ted nekdy ceka velky ultrazvuk ne?
11. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
No dneska nic moc, proležela jsem celý den, nějak mě zlobí žaludek a únava :cry:
11. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
monako...taky jsi furt tak unavena??ja hrozne...zaludek?jako soufl?
11. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
jejda až ted jsem si všimla že už to je 47 stránka odpovídala jsem ještě na 46 str:grinning:
11. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
mona..ale dyt jo ja se ptala pred chvilkou,jen jsme ete stranku popsali :grinning:
11. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
carcul: ano žaludek, sice jsem nenaštívila wc :slight_smile: , ale hrozně mě bolí. Mám nějaké kyseliny v sobě..nic příjemného :pensive: ...a o unavě ani nemluvím dneska jsem celý den nepoužitelná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
monako..jojo s tou unavou to moc dobre znam a to jsem na zacatku,nevim co budu delat pak..uz ted bych nejradsi nevylezla z postele....tak si dej piskoty,nebo suchy rohliky
11. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
carcul: no já jsem taky na začátku nevím proč mi tu píšou, že jsem v 15tt, přitom jsem ted tak 9 až 10tt +-...ted jdu k doktorovi teprve po třetí a upřesní mi ty týdny snad:slight_smile: mám v tom totiž menší gulášek:grinning:.... a snad už dostanu kartu.......dala bych si něco suchého, ale nějak to do sebe nemůžu natlačit a to ještě můj drahy vymyslel na oběd smažený sýr a tak ho udělal a z toho mi je ještě hůř :unamused:
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Holky nebojte bude líp :wink:
11. črc 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
carcul dívám se, že jsi měla úžasnou svatbu...jak vás to tak napadlo? Úžasné fotečky máte...taky jsme s přítelem uvažovali o svatbě, ale jaksi se s naší rodinou nedá domluvit a nějak finančně nám to nevychází :frowning2: a stejně budu za chvíli jako koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
monako..tak to se nedivim,ten by sel ven a rychlee...

moni..myslis??snad..zatim si prijdu nemocne a nee tehotne
11. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Moni at už by to bylo, dneska jsem fakt hrozná :unamused: :wink:
11. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
No mě zatím nic není, ale za to u prvního to byla katastrofa :confounded:
Určitě Vás to přejde, od toho 3 měsíce by jste si měli těhu pak užívat :wink:
11. črc 2009 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
moni uz aby to bylo... :grinning:
11. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
no slyšela jsem že někomu je zle celé těhotenství, babička říkala, že to u dvou dětí měla celých 9 měsíců. Čeho se ted děsím, ale snad to není v rodině:grinning: to by mě asi piclo:grinning:
11. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jj někomu jo no, ale snad se Vám to vyhne, myslím si, že to jsou vyjímky :wink:
11. črc 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
no to doufám :slight_smile: ....snad nejsem vyjímka :sweat_smile: :grinning: ....Moniii zítra už je neděléé a pak pondělííí :grinning: :grinning: :grinning: se normálně za tebe těším:grinning::grinning::grinning:
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
moni,znam vic takovych pripadu :frowning2: a mama ete mela rizikovy a mne hrozi taky ale kuli ledvinam-otykam uz ted
11. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
carcul nesmíš na to myslet a připouštět si to..uvidíš třeba to bude v pohodě :slight_smile: :wink:
11. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ani nemluv Moňul, jsem dneska dělala poslední test co jsem měla bylo mi to škoda vyhodit a ta čárka tam byla až moc ukázková :grinning:
Takže se těším co mi řekne , nemůžu se dočkat a taky jsem si říkala zítra neděle a pak tradáááá k dr. :dizzy_face:
Fakt? Tak to já právě ze známích nemám nikoho komu bylo blbě celé těhu :wink:
Tak holky snad se Vám to vyhne a mě taky, jestli to na mě příjde později :grinning:
11. črc 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Moni to jsi na 100%, není možné aby ti tolik testů vyšlo pozitivně a nebyla by jsi..to prostě nejde do hlavy:grinning::grinning: tak to v pondělí půjdem oslavovat někam na nějaký koktejlík nebo zmrzlinkový pohár:grinning: nebo možná až v utery po moji kontrole u dr. a pokud bude vše ok hurá na něco dobrého :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.