• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
holky to doufam ze se nam to vyhne :grinning: :grinning: :grinning:

moni my jdem vlastne obe v to pondeli,vid :wink:
11. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
carcul ty jdeš taky na první kontrolu jako moni? :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
moni,tak pak hned napis ju...

manako..neee,ja uz byla vickrat-nejdriv nic nebylo videt-hcg 600 pak byla videt tecka hcg 3000 a ted jdu po 14dnech :grinning:
11. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
aha nevadí i tak hodně štěstí:slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
mona..tobe zas v utery :grinning: uz jsi tam byla?
11. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
já už tam byla 2x a nevěděla jsem že si musím říct o fotečku tak se konečně těším, že už jednu budu mít a můžu to taky ukázat příteli :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Moničko, to je dobrý nápad. To půjdu moc ráda, tedy pokud bude u mě vše ok, ale modlím se :sweat_smile:
Mohla bych tak ve středu, protože budu mimo ted od pondělka do středy, tady se budou dělat plastové okna :confounded:
carcul jo no, jdeme stejně budu taky na Tebe myslet, hned musíš napsat co a jak :dizzy_face:
11. črc 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
moni a ty taky hned,jasny :grinning: :grinning:

monako,tak nam taky fotecku ukazes ne :grinning:
11. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
carcul, budu se snažit, jen písnu co a jak a pak budu muset zase fičet, protože budu spát u kamarádky a nechci jí tam vysedávat u pc :wink:
11. črc 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
já věřím, že vše bude ok u nás obou a ve středu si teda dáme vědět...A budeš na netu v pondělí a útery? at vím jak jsi dopadla a nebo ti napíšu na mobil davala jsi mi ho vlastně jak jsem k tobě jela...musím vědět jak jsi dopadla v pondělí :wink:
11. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
carcul jasně že ukážu v práci si to naskenuju a ve středu to tu bude :grinning:
11. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Moni já nemám Tvé číslo, dávala jsem jen Tobě, tak mě kdyžtak prozvon a já Ti písnu kdyby náhodou jsem se sem v pondělí nedostala, tak to sem písneš ty :wink:
11. črc 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tesim...urco vse bude dobra holky
11. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
caracul to doufám, vy už jste byli, já jdu poprvé :unamused:
11. črc 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
jasně za chvilku tě prozvoním at víš a rovnou si mě ulož:grinning:...jj napíšu to tu jak jsi dopadla, pokud se tu nedostaneš :wink:
11. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
moni,vsechno bude dobra a basta
11. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Moni mám tě :slight_smile:
Carcul to doufám, jsem dneska mamce ukazovala ten poslední test co jsem měla, bylo mi to líto to vyhodit tak jsem naposled zkusila a čárka tam byla jakože fakt tučná a ona říkala, že by nebylo možné kdybych nebyla, no tak nevím. Uvidíme, už at je pondělí :sweat_smile: :grinning:
U malého jsem to tak neprožívala, to mi bylo fakt dost zle jak ted. Ted si to vychutnávám, hlavně ty testíky, dělám je poprvé :sweat_smile: U malého jsem je nedělala :grinning:
11. črc 2009 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
holky musim..paaa
11. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
carcul, papa :slight_smile:
11. črc 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
carcul pa a dobrou noc :wink:
11. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
čau kočky, mooooc zdravím :dizzy_face: jsem tady, bo na březnovkách je strašné mrtvo :unamused: Carculka, neříkal Ti doktor, ta tečka, kterou prve viděl, jak byla zhruba veliká. Já byla včera ve špitále, bo jsem začala špinit, nejdřív hnědě, pak už to šlo do červena a přestaly mě bolet prsa, tak mě chytl rapl a raději jsem jela. Na UTZ byla sice dutinka 4mm, ale doktor říkal, že to taky může být jen rozšířená žilka a nemůžu zaručit, jestli se mimi neschovává ve vejcovodu. Každopádně dlabu Utroš a v pondělí jdu, tak jak jsem plánovala ke svému doktorovi. Tak to už jdeme 3 :dizzy_face:
12. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
rin, tak to zitra budu drzet pesti at to neni zilka ale krasnej mimousek :dizzy_face:
12. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
rintin....kdyby mimi nebylo v deloze nemela bys vysoky hcg jako u normalniho tehu...
fakt nevim-ja tam byla ete jednou predtim a to byla vysoka sliznice a nic ete videt nebylo,a pak uz dutinka-brala mi hcg pred i u dutinky aby vedela ze je spravny narust...tak ti drzim mooc palecky at je mimi tam kde ma byt :wink:

ahoj maji
12. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
kočky díky moc :astonished: jdu až na 13:00, tak se pak ozvu. Hodnotu HCG zatím neznám, můžu hádat akorát z testíku, které sílí, že roste. Tak uvidíme, musím věřit, zatím pájek a všem, kdo jdou dnes také na kontrolu přeju jen pozitivní zprávy :dizzy_face:
13. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré dopoledne těhulky, tak jak pak jste dopadli u doktora? Doufám, že všichni dobře :slight_smile: :wink:
13. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, nevíte co je to hematon? Dočetla jsem se že je to sraženina krve v děloze. Není to nebezpečné??
13. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
AHOJ Jmenuji se Jitka a začínám 6 týden druhého těhotenství :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj já jsem Klára a jsem taky na začátku druhého těhotenství. Ani nevím jak jsem daleko. Byla jsem v úterý u dr. a tem mi potvrdil že jsem těhotná, ale až příští návštěvu mi řekne jak je to dlouho. (byla jsem těhotná a dál měla menstruaci) poznala jsem to protože mi začalo být děsně zle a trochu jsem krvácela. To se asi za dva dny braní léků zastavilo. Ale až 22. jdu na kontrolu zda je miminko v pořádku. Mám docela strach ale snad to bude dobré.
13. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
čau kočky, tak hlásím, že my se dnes vrátily z kontroly spokojení. Sice bylo vidět zatím stále "jen" dutinku, ale už tam máme kolem ní jakýsi lem (ohraničení), které tam v sobotu ještě nebylo a které značí, že se skutečně jedná o začínající těhotenství, vzhledem k tomu, že špinění trochu pokračuje, tak máme dál dlabat Utroš a dostaly jsme neschopenku a vycházky :dizzy_face: Věřím, že ostatní příjdou také s dobrými zprávami. Monako hematom je opravdu krevní sraženina (lidově modrák) a může být i v děloze, kde jeho nebezpečí záleží na velikosti a umístění. Proč se ptáš, doktro Ti řekl, že je to Tvůj případ? :confused:
13. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak mě to čeká zítra - kdyby tam byli dva mimísci vůbec bych se nezlobila :grinning:
13. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.