• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
rinti: nene můj případ to není psala mi dneska m.o.n.i.k.a, že teda čeká miminko, ale doktorka ji řekla něco o hematonu a tak jde ve středu na další vyšetření... :frowning2:
13. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile:
gratuluju k uspesnym kontrolam :dizzy_face:
mona, ja jsem mela hematom dvakrat a dvakrat mi z nej hrozil potrat,ale byl pokazde hodne velikej...ale doktorka rikala, ze se to stava casto a vubec nic to pro moniku nemusi znamenat, hlavni je byt v klidu a hodne odpocivat nez se ta srazenina vstreba :wink:
jo a vitam nove tehulinky :slight_smile:
13. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Maja: no já doufám, že to nakonec nic nebude a pokud ano tak snad bude vše vpořádku....zítra jdu na kontrolu já tak doufám, že bude vše ok.. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
mona, to vis ze bude, vubec nemysli na to, ze by nemelo byt :slight_smile: a monika bude taky v poradku, nic to nemusi byt :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
jj určitě vše bude ok..už se na tu kontrolu těším :slight_smile: ....a jak je tobě? Nevolno ti byvá??
13. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky...tak uz mame videt srdicko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky jsem neco koupila,zitra dam do albika :grinning: :grinning:

monako..zitra drzim palecky.... :wink:

vitam nove tehulky :grinning:

a monika..to bude urco dobry...kdyz na to prisli hned :wink: drzim palecky
13. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
carcul tak to je supr...a díky za palečky :grinning: :wink: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
a pak dej urco vedet :grinning:
13. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
jojo určitě dám..tak dobrou noc přeji :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
vam taky..brou :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky holky. Tak já se taky hlásím do klubu :grinning: Už teda čekáme druhé, ale i tak si chci podrbat. Jsem teda těhu hooooodně krátce cca 4 týden, ale mimi o sobě dává docela vědět - ne že by mi bylo nějak ultra blbě, ale moc dobře taky ne a taky mě často šťouchá v bříšku. Nepamatuju, že by mi Verča něco takovýho prováděla když byla v bříšku a tak se chci zeptat jestli je to normální nebo mám radši zajít k doktorovi? Poradíte?
14. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj Holky, tak se k vám hlásím taky :slight_smile: I my už čekáme druhé mimčo, snad holčičku :slight_smile: Mně je špatně od večera do rána a od rána do večera - takže "imrvére až furt" :grinning:
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahooj ..vitam nove tehulky :wink: pekne se to tu rozrusta :wink:
14. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
pelmi, je nas tu asi vic, co budou mit druhy mimi :slight_smile:
lendi, taky chceme holcicku :grinning:
14. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Tak u mě taky srdíčko všechno c pořádku mám přijít za týden ale jedu pryč tak až se vrátím rovnou půjdu na genetiku raději i u Sofinky jsem si to nechala udělat tak aspon budu mít jistotu že je všechno ok.

Maja - máme stejně staré dětičky :grinning:
14. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
jééé a dívala jsem se ti do alba a taky si chci pořídit Cosatto duet line, sice už to bude čtvrtý kočár ale hodí se to pořád někde cestujeme tak myslím že toho půlroku bude intenzivně využitý
14. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky, právě jsem přišla z kontroly od doktora ... na ultrazvuku našel plod, ale velikostí odpovídá 4. týdnu a já bych měla být v 9. týdnu těhotenství ... takže příští týden další kontrola, jestli se vůbec nějak vyvíjí. Mám z toho náladu pod psa.
14. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
elyn u prvního těhotenství jsem byla třikrát po sobě na ultrazvuku taky nešlo pořádně nic vidět ani srdíčko a to jsem měla být v 8 tt, bude to dobré uvidíš
14. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Snad jo... Tak jsem se těšila k tomu doktorovi a teď mám strach tam ten příští týden vůbec jít, že mi řekne špatný zprávy :frowning2: .
14. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
měla jsem úplně stejné pocity
14. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
ahoj těhulky..tak jsem po kontrole, vše je v pořádku. Dostala jsem už průkazku a už mám konečně fotečku zítra přihodím do alba. Jsem ted v 11tt. Tak mám dneska dobrou náladu :grinning: :dizzy_face:....jen pán doktor chce, abych šla na nějaké lepší vyšetření ohledně vad (daunová sydromu), že se to ted dá zjistit ještě dřív než v 16tt, ale musím si za to zaplatit 800 :unamused:. Prý to pojištovna neproplácí, bere to jako nadstandart....měla bych tam jít příští týden, nemusím, ale asi radši půjdu.
14. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
gratuluji mona:slight_smile: já dostanu průkazku až příští týden, když bude vše vpořádku a doufám, že bude.
14. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
elyn děkuji, určitě bude vše vpořádku neboj :wink:
14. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
nj, asi čekám malýho lumpíka :slight_smile:, který mě ještě pěkně pozlobí
14. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
monako mě to stojí 600 ale určitě na to běž je to dobré vědět to takhle na začátku
14. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
elyn ani nemluv to moje malé zlobidlo, mě ještě pěkně zlobí. Už by se ty nevolnosti mohly uklidnit :slight_smile:

Michal: já tam určitě zajdu, je lepší to podchytit za včas...
14. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
o nevolnosti mi ani nemluv ... jen bych asi ocenila, kdyby byla opravdu ranní, jak se jí říká, a ne večerní :rolling_eyes:
14. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
no ráno jí mívám občas, ale většínou večer dokonce i odpoledne...takže imrvére :unamused: ..někdy je klid, ale někdy je to mazec...o víkendu jsem celou sobotu proležela jak mi bylo zle a jak na mě padla únava, ale sna to pomalu přejde:slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Holky maminky, co už čekáte druhé mimčo - roste vám víc břicho??? Jsem teď u babičky a pořád jen poslouchám, že mám hrozně velké břicho. Co to jéééé, co to jééééé - povolené vazy? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
lendík - přesně tak :grinning: :confounded:
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.