• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
lendík taky jsem to zaznamenala :grinning: na druhou stranu u prvního to na mě skoro nebylo vidět a malá byla opravdu malinká, takže já se na to velké břicho doslova těším :wink:
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
ahoj holky, můžu se k vám též přidat jakožto těhule a druhorodička:slight_smile:

Leni, s tím břuchem to mám stejný, najednou mám takový bachor tako u prvního v 5. měsíci, šílený :angry: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
ale já měla bříško hned i u Sofinky takže u mě nic nového :sweat_smile:
15. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj těhulky, sice nejsem druhorodička, ale řekla bych že v 11tt mi dost porostlo bříško :slight_smile:...a nebo jsem jen přibrala :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Holky, tak to se mi ulevilo - pořád poslouchám, že to budou buď dvojčata a nebo že se doktor spletl a jsem těhotná dýl :grinning: Břicho mám velké jako u Lexika v 16. týdnu :confounded: Prostě to nejde už před nikým utajit.. Tak si říkám teda... jak asi budeme vypadat na konci :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahooj holky :grinning:

miso a monako-mooc gratuluju :wink: ...holky muzete mi rict jestli si na tu genetiku muzu zajit ikdyz dr mi nic nerikala(nebo jestli rekne ete priste-mam prijit 3.srpna)a jak to tam delaj,resp.co?dekuju
15. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
carcul sama jsem tam ještě nebyla tak ti neporadím :slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Leni já měla u Sofi taky hned bříško no a pak se to nějak pozastavilo a měla jsem dlouho stejné....vždycky mě štvalo jak na některých to nešlo poznat ani v pátém a já takový melounek :grinning:

Carcul dělají se genetické testy na down syndrom atd a pak spec ultrazvuk to co se dělá pak v 16 tt jen to v prvním trimestru nehradí pojištovna takže se to hradí. Aspon budeš mít hned jistotu že je mimi v pohodě
15. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak to je vlastně to na co jdu v pondělí, dr. říkal, že se to dělá do 12tt těhotenství (myslím to hrazené pojištovnou), protože kdyby se prokázal daunův syndrom, tak se ta ženská může ještě rozhodnou pro potrat.... :unamused:
15. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
miso,nevadi mi ze se to plati...a myslite ze mam ete pockat na tu kontrolu?ale aby nebylo pak pozde..myslis ze mam zavolat dr ,nebo pockat na tu kon. a nebo se rovnou objednat na genetice?
15. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak to je asi něco jiného protože triple test se dělá 16 tt pokud si dobře pamatuju, to je stejné jen se to dělá okolo 10 tt vyloučí se tím různé roštěpy, genetické vady. Odebere se krev a pak následuje utrazkuk kde se měří záhlaví atd... to si hradíš sama
mě to automaticky doktor pokaždé nabídl tak nevím toho třetího jdu na to taky a jelikož jsme těhotné stejně tak bych ji jen zavolala že máš o to zájem a ona ti asi poví více
15. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
miso,dekuju..urco ji cinknu..a to ti dela dr?a nebo na genetice primo?
15. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
nene já myslím že na genetiku se posílá když je nějaký podstatný důvod např u prvního těhu jsem brala na začátku nějaké léky aniž bych ještě věděla ž ejsem těhotná byly to docela silné na boreliozu a tak jsem šla na genetiku jinak se tam myslím neposílá, to ti vezme krev a dr udělá ten spec ultrazvuk možná tě na něj pošle jinam to nevím
15. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
tak mne v po rikala ze mam prijit brzy ze bude brat krev,tak treba myslela tohle :confused:
15. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
michaela, jeee, to je super a jsme aj kousek od sebe :grinning: :grinning: to bysme mohly neco podniknout :grinning:
15. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
carculka tak uvidíš ale asi to nebude ono protože to by ti o tom řekla dopředu víš co když se to hradí.....

Maja klidně aspon si děti vyhrajou a budu mít chvilku klid :grinning:
15. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
čau koooočky, nooo tady to aspoň hezky žije, monako nechceš si nějak upravit ty týdny v pase, ať to nemate, říkáš, že jsi 11tt a v pase máš 16tt :confused: jinak už nepamatuju nik holčiny, která tu psala, že jí v 9tt doktor našel plod velikosti 4tt, nic proti, ale to byl asi nějaký amatér ne. 4tt je ve skutečnosti týden před očekávanou menstruací, tedy málokterá žena vůbec tuší, že by mohla být těhotná a o tom, že by v tomto týdnu mohlo být cokoli vidět na UTZ ani nemluvě. Postřehla jsem ale jednu věc, že někteří doktoři řekla bych chybně počítají tt od ovulace v horším případě od vynechání menzes :confused: a pak zbytečně mamulky lekají. Takže já si stojím za tím, že pokud byl vidět plod, tak šlo nejméně o 6- 7tt a ovulka mohla být klidně o víc jak týden později, takže by to tak i odpovídalo. Každopádně držím palce na další kontrolu. :wink:
16. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
jo s jak jste tu řešili ty bříška u druhomamulek, tak ten postřeh mám, že kamarádky, co čekaly druhé, tak už třeba na začátku 3 měsíce měli bříška pěkně vyklenutá :grinning:
16. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Rintin už jsem si to zpravila měla jsem špatně zadaný měsíc :wink:
16. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak konečně jsem se dostala k netu.
Máji ty jsi měla u prvného dítka ten hematon? Včera jem byla na vyšetření v nemocnici a říkala, že ho viděla správně, takže mám hodně odpočívat a být v klidu. Jen jsem z toho na nervy, co bude :cry:
Př. týden jdu zase na kontrolu. Snažím se odpočívat, ale s malým to moc nejde. Kurňa, jsem říkala, fetačky a alkoholičky rodí jak na běžícím páse a ty co se snaží jíst zdravě, berou vitamíny, tak mají pořád nějaké problémy. :frowning2:
Jinak jsem tak nějak Vás matně četla, tak gratuluji všem novým maminkám a dobrým zprávám. :wink:
16. črc 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
Neboj Moni, vše bude vpořádku, uvidíš:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Moni, děkuji, chybí mi tu smajlík ( pusinka :wink: )
16. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
juuuu moni a jaktože Ti chybí? :confused: tak já posílám nějaké do zásoby :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ať máš na rozdávání :grinning:
16. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
To je smajlík pusinky? Jé pardon, jsem to nepoznala :sweat_smile: :slight_smile:
Jinak děkujííí :astonished:
16. črc 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
mini,vse bude v poradku,uvudis...kdyz se o tom vi ,tak si to dr.pohlida :wink:

ahooj holky..no mam fakt radost,jak jsme tu resili ty testy-tak mi je udela na pristi kontrole...pry je delaj kazdej mamince,jelikoz ma moje dr. a ete jeden dr.(v tom meste) dohodu s pojistovnou a proplaci jim to,takze to budu mit za darmiko(a sama rikala ze jinde se to plati..a ze je to to jak mi rikali ze priste mam prijit brzo :grinning: )
takze mam radost(ale jinak bych si to samo zaplatila,spis mi udelala radost,ze neco neopomenula-mi to nabidnout,ale dela to vsem)
16. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
moni, jj, mela jsem ho dvakrat, jednou jme nechali doma a podruhe jsem byla v nemocnici a pak skoro 2 mesice doma :frowning2:
vim, ze je to strasne tezky a musis urcite furt myslet na to, co je asi s miminkem, ale snaz se byt fakt co nejvic v klidu, hodne odpocivej a bude to v poradku. :slight_smile:
16. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
jooo nemelo to byt mino,ale Moni :wink:
16. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Máji, 2x? Takže jednou to nedopadlo dobře ? :confused: :frowning2:
Nebo 2x tak že se Ti to vrátilo?
No já se snažím na to nemyslet a četla jsem diskusi o tom a byla tam samá pozitiva naštěstí :wink:
Tak doufám, že i já budu tou štastnou :slight_smile:
Př. týden jdu zase na ko. Carcul to je fajn, že to proplácí :wink:
16. črc 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
carcul to máš super, že to nemusíš platit..já budu platit 800,- :unamused: ...no co nadělám..:slight_smile:
16. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Moni, zase budeš mít tu jistotu :slight_smile:
16. črc 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.