• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
autor
moni, 2x za jedno tehotenstvi :slight_smile: poprve jsem zacala spinit jeste nez jsem sla k dr. nekdy v 5tt a potom me ve 14tt odvazela moje profesorka ze skoly na pohotovost, protoze jsem v hodine zacala krvacet :frowning2:
16. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
odeslala jsem si to :wink:
ale vsechno dobre dopadlo a mam naprosto zdravy, krasny a hodny dite :wink: :wink: :wink:
16. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
monako..ale stejne to neni tolik penez,abys vubec uvezovala jestli jo,myslim ze to clovek kolikrat da za blbosti a tohle je sakra dulezity...mne spis potesilo ze to delaj kazdy(cena pochopitelne taky),protoze me zaskocilo ze mi to nanabidla a vubec o tom nic nerekla,tak jsem si rikala jestli jsem o ni nemela spatny mineni jak je skvela a ona nenabidne neco taak dulezityho..a potvrdilo se mi ,ze mineni je spravne a ona je super :grinning:
16. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
ani jsem neuvažovala o tom, že bych nešla, jen jsem nedostala už druhý měsíc vyplatu no, tak budu muset říct přiteli ... Ale stejně věřím, že bude vše vpohodě a když mi to v pondělí potvrdí budu spokojená :wink: .... mě to taky doktor řekl až u třetí prohlídky, ani jsem nevěděla, že už se dá udělat tak brzo:slight_smile:...
16. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
monako...tak dyt je to i pritelovo miminko :wink: :wink: :wink: urco budes :grinning:
16. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
já vím, že ano:grinning:, ale nejsem zvyklá si říkat o peníze :slight_smile:.....
16. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: no myslim ze se tomu obcas na matersky nevyhnes :unamused:
16. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo no, abych si začla zvykat a on taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
16. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobré ráno těhulky, jak vám je při tak nádherném dnu :slight_smile:
17. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj, tak se opět chci přidat s novinkami. V úterý jsem si volala k dr. a chtěla se objednat na konec měsíce, ale vzali mě dnes ráno. Jsme v 5tt, máme 4mm a 21.8. jdu na testy na down. syndrom. Dr. říkal, že je poj. neproplácí, stojí 1 000 kč a on je dává zadarmo. Tak jsem ráda :wink: Jinak všem držím palečky, ať všechno dobře dopadne
17. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj kočky, dle mého názoru a z informací, které jsem tu stačila za ty dva roky pochytit, se určitě vyplatí jít v rozmezí 11tt -14tt na ty kombinované testy, tzn. testy z krve + NT (projasnění šíje na UTZ) tyto testy, ačkoli také nejsou 100% přesné, jsou daleko objektivnější než triple testy v 16tt, které často vychází s různými riziky a zbytečně maminy lekájí. Proto jsem osobně rozhodnutá triple nepodstupovat. Sousedce vyšli s rizikem jen kvůli tomu, že se do toho započítává jakýmsi způsobem i věk maminky a mě je přece jen už 30, ale nenechám se kvůli tomu přeci lekat :sunglasses:
17. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky co si myslíte o betakarotonu v těhotenství, na krabičce píšou že to je proti UV záření a jsou tam nějaké vitamíny, ale jestli to je vhodné v těhotenství či ne, tam nepíšou :unamused: ..nemáte s tím někdo zkušenosti???
17. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
tak já mám napsané na krabičce není vhodný v těhotenství a při kojení......
17. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Tak já mám doma maxi vita a na krabičce nic není napsané... hmm je to jakési čudné :unamused: ... když tak se poptám doktora...
17. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj tehulky :grinning: jakpak vam je?
17. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojky těholku... tak s tím betakarotenem by mě to taky zajímalo?? Nevíte někdo??? Jsem v 6tt a beru ho každý den.
17. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Dobré ránko nebo vlastně skoro už poledne :wink: K těhotenským nevolnostem se mi přidal parádní zánět hlasivek, takže u nás veselo. Ještě, že jsme u babičky, která hlídá a já můžu odpočívat. Přepadla mě romantická nálada - jak jste budoucím tatínkům oznámili, že bude mimčo? :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
lendik u nas se to jaksi propalilo..jelikoz manzilek me chtel vzit na nakupy do nemecka a ja ze neee a to je uz hodne divny(u me),pak ze musim k doktorce-mam ji dos daleko-ze jsem to nedostala 14dni-manza uz si taky vsimal,ale testy byly negat.,tak jsem pocitala s vyvolavackou.a nic,ze pry je mozny tehu podkle sliznice.no a pak si me zvala dr po par dnech-testy uz vychazeli a ona nabrala krev a tak...ale to manza uz vedel jelikoz to bylo takovy slozitejsi a neslo by to ututlat..pak mi to mrzelo,jinak bych mu to rekla na narozky a dala knizku pro tatinky a takovy to body miluju tatku :grinning: ..ale plan nevysel :frowning2:
17. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Carcul, to nevadí, i tak určitě byla veliká radost, co??? :wink: :slight_smile: Já to nevydržela ani při prvním, ani při druhém.. Poprvé, to ráno přišel manžel ze sprchy, já jsem se mu omotala kolem nohy a s psím pohledem mu oznámila, že mám trápení, ale on musí přijít na to, jaké :grinning: :grinning: No, byla jsem prostě hvězda... A podruhé jsem to vydržela do druhého dne, co jsem objevila dvě čárky - bylo taky ráno, zalezla jsem k němu do peřin, přitulila se a pošeptala mu: "Tatuško, asi budeme mít miminko".. Nevěřil mi :slight_smile: Ukázala jsem mu test a už to bylo :slight_smile: Takže plány s narozeninama, které měl za pár dnů... vzaly za své, ale nevadilo to :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,
krásné téma, jen jsem se na vás přišla podívat a všem vám pogratulovat.Já se k vám zatím bohužel nemůžu přidat, ale tímto měsícem se už taky řadím mezi snažilky, tak doufám, že to brzy vyjde a třeba budu moc brzy mezi vás přijít.Všem vám moc držím palce a přeji krásný a bezproblémový průběh těhotenství.Užívejte si to. :slight_smile: Lucka
17. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
lussyn - držím pěsti :wink: :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
lussyn...dekujeme..a drzime palecky :grinning:

lendik :grinning: :grinning: :grinning: to vis ten byl nadsenej :grinning: :grinning: ale to tvuj muzik taky,ne... :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
jééé tak u prvního jsem mu napsala sms Jsem těhotná, byl zrovna v Norsku delší dobu takže romantické ale to jsem z toho byla tak vyšokovaná že jsem si telefon zapla až za tři dny :grinning:
a ted že s ním musím mluvit a hned jsem to na něho vybalila a on že je rád a že si to myslel :grinning:
17. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
jeee, krasny tema :grinning:
ja jsem prvni taky oznamovala po telefonu a u druhyho jsem prisla a nezucastnene ozn amila "jsou tam" :grinning:
17. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile:
Ahoj Lendíku, došla Ti zpráva ip? :wink:
17. črc 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky...

jakpak ti je moni?
17. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
carculka - připadalo mi, že poprvé byl nadšenější... ale i tak - usměv byl :grinning: :grinning: :grinning:

michaela - a druhé mimčo máte plánované? :slight_smile:

majatob - jak to postupně všechno čtu, připadá mi, že napoprvé se prožívá víc slávy :grinning: a není to škoda, jak k tomu potom to druhé miminko přijde? :grinning: Reakce našich rodičů byla věta na Lexika: "Chuďátko naše malé, ty spadneš z lopaty" :grinning: :grinning: :grinning:

Moni - zpráva přišla, děkuju. Všechno to bude dobré - moje maminka to měla taky a jsme 4 sourozenci :wink: :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
lendik, no jo, druhy uz byva trochu osizeny, no :grinning: muzu posoudit z vlastrni zkusenosti, mam starsi segru a mladsiho brachu :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
lendik..ale svym zpusobem to rodice vystihli :grinning:
17. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.