• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
carcul, zatím v poho musím zaklepat :wink:
Jsem i taková klidnější. :slight_smile:
Lendík, to je supér, ale jsou to nervy :wink:
17. črc 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
moni tak to je supr..ja musim tak paa
17. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
páá páá carcul
17. črc 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Já to taky řekla příteli po telefonu:slight_smile:..chtěla jsem na něj počkat, protože byl na montážích, ale já z toho byla tak v šoku, že jsem to někomu musela říct. Chtěla jsem, aby to věděl první on :wink:
18. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
ahoj holky, taky jsem asi na 99 % těhotná. Prvně to byla intuice, pak jsem si udělala test a byl snad během 5s pozitivní a teď je to nevolnost. Zatím to nemám potvrzené od doktorky, to až v pátek, tak to s manželem nikomu neříkáme. Sice jsme si říkali, že bychom ještě chvilku mohli počkat, ale na druhou stranu jsme rádi, že víme, že to jde a aspoň nás to donutí se dříve přestěhovat do nového bytu.
19. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj broučku, tak to ti blahopřeju :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
díky, jen by mi mohlo být trochu líp, pořád je mi zle od žaludku
19. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahouj broucku, taky gratuluju :slight_smile: Blivno je mi taky :confounded: Je to síla, co? A nepomáhá nic.. dočetla jsem se, že zázračně funguje procházka na čerstvém vzduchu... ale donuť se k ní, když se člověk ani nedokáže zohnout k botám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
broucku s těma nevolnostma tě chápu, taky to mívám sice už mín, ale taky mě to pořát trápí, hlavně ráno a večer. Ale musím to ještě chvilku vydržet a snad to přestane a už si to těhotenství budu jen užívat:slight_smile:...

A leni tak procházka nevím nevím, včera jsem se celé dopoledne procházela v tom horku a myslela jsem že padnu:grinning:
19. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
monako, ani nemluv :grinning: Jejda, já se těším na to užívání, zatím to nejde.. A náš malý začíná mluvit a já z toho mám kulové :unamused: Je tady zataženo, vlhko, jdu do zkusit, třeba ta procházka opravdu pomůže :slight_smile: Abych se nemusela zohýbat k botám, natrénovala jsem si na rodinu "zavaž mi střevíček" :grinning: :grinning: Už jim musím lézt na nervy :grinning: Včera odpoledne jsem zatoužila po koňakové špičce, tak můj tatínek pro ni hned jel... na to jsem dostala chuť na bramborák (jeho účinek na nevolnost byl jako epidural při porodu :grinning: ), potom zmrzlinu... Budou rádi, až odpoledne pojedeme domů a oni si konečně odpočinou :grinning:
19. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
ještě minulý týden jsem byla v pohodě, ale teď poslední 3 dny je to fakt šílený. Procházela jsem se včera v dešti dost, ale stejně je mi zase po 8.h večer zle, že si nejpozději v 10h jdu lehnout, abych vše zaspala. Snad to brzy přejde :o)))
Myslím, že největší radost budou mít maminky a pak bráškové, protože vím, jak mladší brácha prožíval, že bude strejdou, když starší braška čekal malé
19. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
čau, tak to já fakt musí zaťukat, že zatím fakt skoro žádné nevolnosti, kromě ranního čištění zubů, nepociťuje. Kamarádka včera říkala, že je to dost možná i díky tomu Utrogestanu, že když začala na konci 12 týdne krvácet a doktorka jí ho předepsala, tak jí to pomohlo i s těma nevolnostima. Kočky přeji Vám všem krásně prožitou neděli :astonished:
19. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Leni no já nejsem schopná ani doma vařit, ze všeho mě natahuje...takže se domluvím s přitelem at on teda uvaří no a když se mě zeptá na co mám chut tak řeknu nevím...že mi je tak zle, že mi je to fuk...už mu to musí lézt na nervy...ani do obchodu nemůžu, když mi není dobře, je to už opravdu někdy nepříjemné a když mi přítel zavolá co má koupit, moje odpověd je zase nevím, protože zrovna v tu chvíli nemám na nic chut...chudák, doufám, že to se mnou přežije :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
monako tak naštěstí až tak zle mi není, i když včera se to už začlo taky trochu zhoršovat. Spíše mám pocit, že mi někdo zarazil nějakou kouli do krku
19. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
tak s tou kouli mám problém posledních pár dnů...a ještě když polknu tam mě to trochu bolí...doufám, že nebude nějaký problém s mandlema nebo nevím s čím...je to někdy nepřijemné :confounded:
19. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
mona mandle mám vytržené s jsem na tom stejně
19. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
tak doufejme, že to přejde...příští týden budu ve 12tt a povidá se, že po 3 měsíci by to mělo zkončit. I když u každé ženy to může být jiné....tak snad už bude konec :sweat_smile:
19. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
mona tak to se mám na co těšit, jsem tam v 6tt, hlavně teď čekám, co mi řekne doktorka
19. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
no určitě ti řekne, že jsi těhotná..co jsi psala je to viceméně jasné :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
cau kocky, tak se pridavam do klubu...i kdyz koukam,ze vy uz jste dost napred :slight_smile:

co nevolnosti, trapi trapi? ja doufam, ze tentokrat se mi vyhnout nebo alespon nebudou tak desne jako pri prvnim tehu, to jsem zvracela dnem i noci od zacatku az do cca 16tt ;-/ byl to des
19. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
caira jsem napřed jen o 14 dní, ale je to mé první :grinning:

mona docela se i těším, až mi to potvrdí
19. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
broucku to ti věřím...je to něco nepopsatelného až ti miminko ukážou na ultrazvuku:slight_smile:
19. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak stou nevolností jsem zatím na tom dobře, ale dneska ráno než jsem se najedla mi bylo jaksik hrozně, se mi hlava pořád motala a pak to ustávalo :wink:
Rintin a jakto, že bereš utrogestan? Tedy jestli jsem to dobře pochopila :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
broucek: u nas se nic nedeje az do 12tt kdy ma clovek prvni utz ( teda jen vezmou krev a moc) takze se jeste k dokrotovi nehrnu, v poslednim tehu jsem tam sla v 6tt uplne nadsena jsem mu zdelila, ze jsem tehotna a on na to, tak to gratuluju a co chcete? :grinning: pak mi rekl at si dam rande s PA a za cele tehu jsem ho videla jen jednou, myslim, ze kolen 30tt :slight_smile: tady se to bere proste jinak, berou to tak, ze kdyz to ma dopadnou dobre tak do dopadne, kdyz ne tak ne... :unamused:
19. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
cairo kde to vlastně žiješ?:slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
19. črc 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
caira tak to je síla, vím, že přehnaná péče je zbytečná, ale toto už je zase málo
19. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile: tak me je blbe vzdycky kdyz mam hlad, takze asi co dve hodiny, ale nastesti zatim nezvracim a jak do sebe neco nacpu, je to ok. uz takhle jsem shodila dve kila, tak snad uz moc pod vahu nepujdu :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
v anglii, jako pece PA je dobra, ale nedelaji ultrazvuky a nechodi se na kontroly tak casto ( cca jednou za 5 tydnu to myslim bylo) a na spodek se vam poprve podivaji az pri porodu :grinning:

holky mam dotaz, ted jsem schvalne zkusila opet testovat a dneska je ta carka slabsi nez vcera :sweat_smile: je fakt, ze vcera byla moc tmavsi nez dneska, myslite, ze je to tim, nebo to muze byt priznak, ze HCG klesa?
19. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
caira, tim bych se nenervovala :slight_smile: zkus dva dny pockat a pro klid duse si udelej dalsi :wink:
19. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.