• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
autor
caira, jeeee, ted koukam, ze uz jsou tu dubnatka 2010... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ja mela nedavno pocit, ze se nedockam nez se nekdo prida do breznatek :confused:
19. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
mas pravdu, pockam par dni a zkusim to znova..ja naivne cekala, ze bude carka jeste silnejsi, ale ono je fakt, ze vcera, kdyz jsem testovala tak jsem si rikala, ze jsem skoro cele odpoledne nebyla na zachode, tak byla moc fakt dost tmava a dneska byla o poznani svetlejsi..no doufam,ze vse bude ok :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
caira neboj bude. Čárka před očekávanou ms, je krásná, tak vydrž a zkus třeba jak píše maja :wink: (nebo kdo to psal) :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
diky za uklidneni holky :slight_smile:
19. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Maja taky mi většinou býva špatně z toho, že mám hlad, horší je do sebe něco na cpat, když na nic nemáš chut :unamused:

cairo to je zajimavé že to tam tak málo kontrolujou...měla bych asi strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Moni to já taky, už ted jsem nervozní a to jdu znova ve středu :wink:
No ráno jsem taky poprvé pocítila nevolnost, ale jak jsem se najedla tak se to dávalo zase do normálu :grinning:
19. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
Mončo já jdu zítra na tu velkou kontrolu tak se taky trošku děsím, ale doufám že bude vše ok...dneska mě bolí i nějak břicho mám pocit jakoby mi tvrdlo :frowning2:
19. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Moni neboj, bude vše v pořádku, proč by nemělo být :wink:
A to je možná jen Tvůj pocit. Bolet Tě může, že se vše mění.
19. črc 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
Zítra jdeš k dr. tak se jí poptáš a uvidíš, že bude vše v pořádku. :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
jo jo taky věřím, že bude vše v pohodě...bolesti už mě přešly tak uvidíme:slight_smile:
19. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
ahooj tehulky..jakpak se mate??
19. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky carcul, mela bych se docela fajn, kdybych nemusela do prace :frowning2:. To "dojizdeni" vlakem me jednou zabije a o vstavani do prace ani nemluvim :frowning2:, nejradeji bych prospala cely den.
20. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno, všem :slight_smile: Holkýýý, nežiju, ale přežívám, pořád si říkám, co jsem komu provedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty nevolnosti jsou síla :frowning2:

Ve středu ráno jdeme zase k doktorovi, tak jsem zvědavá.. :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,

včera ráno jsem si udělala testík a byly tam dvě krásné // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dnes ráno byla trošku slabší :fearful: a trošku jsem špinila, celou noc jsem se budila, potila, mám hrozný strach, aby "semínko" bylo tam, kde má být .... dnes odpoledne nebo zítra ráno jdu na Gyn ...... a je mi blbě :unamused:

Potřebuji podržet :wink: .......
jsem nervóza nervózní .... hrůza :unamused: :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
holky můžu se zeptat jestli máte těhupříznaky a od kdy??
20. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojky strouzek : tak já čekala v pá 17.7. Ms, ale nic, hrozně mě bolelo v so v kříží a tak mě pnuly prsa, že jsem myslela, že se zblázním, i manžel mi řekl, co to s nima mám, že jsou nějaká .... jako nová :sweat_smile: :confused: :slight_smile: :slight_smile:
min týden se mi udělal jen tak z ničeho opar - což mi přišlo divné ..... no a včera testík ---- pozitivní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak je mi blbě, ale nic extra .... a trošku křeče v břiše ..... a jsem unavená a pořád bych spala .....
20. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ja jsem zatim tak brzo ( sice test mam pozitivni uz od soboty, ale MS cekam az tuhle stredu) takze tehu priznaky jeste zadne, akorat teda obcasne pichnuti v podbrisku, jinak nic.... :wink: Pri prvnim tehu jsem do 7.meho tydne nemela myslim zadne a pak to byl hard core az do cca 16tt...fuj, jeste ted je mi blbe, kdyz si na to vzpomenu :unamused:

Verunko drzim palecky at je vsechno ok :slight_smile: Dej urcite vedet co a jak

ja jsem taky docela na jehlach, prvni testik vysel silnejsi nez ten, ktery jsem pak delala druhy den tak jen doufam,ze to bylo tim, ze moc byla slabsi a ne klesanim HCG. Zitra rano si udelam dalsi testik hned z ranni moci a uvidim.

Ja asi prvni utz budu mit az koncem srpna, kdy letime do CR, mame kamarada gynekologa tak kdykoliv jsem byla v CR tak me vzal na UTZ tak snad tentokrat me vezme taky, protoze tady v UK bych mela prvni UTZ az nekdy kolem 10.zari....to je desne dlouha doba na cekani....
20. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Lendi ani nemluv, mě včera bylo tak blbě, že jsem nevytáhla paty z domu.opravdu hnus.....

Verun a cairo, nebojte dobře to dopadne :wink:...

Já jdu dneska na tu genetiku na půl 1, tak mi držte holky palce at je vše vpořádku :confounded: :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
monako: budeme drzet palecky :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
cairo děkuji :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Caira - pořád chodím na wc a kontroluji se :unamused: jsem hrozná, ale špinila jsem jen ráno, pak až doteď nic .... ufff :slight_smile: ..... dnes odpo jdu na Gyn ..... není to brzy ?
¨
monako - děkujiiiiii modlím se a pevně doufám, že mě semínko nezklame :slight_smile: :wink:
20. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Verun já byla u gyne. hned jak se mi ukázalo na testu //....Byla jsem tak ve 4-5tt a miminko jsme viděli...zkus tam zajít a doktor ti řekne co a jak, každy doktor je jiný :wink:
20. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
bóóóže, už aby byly tak 4h a já už tam byla, snad mě vezme hned dnes, když nejsem objednaná .... nevím, jak se postupuje v takových případech, asi bych mu měla rděj zavolat, že přijdu, ne ? ..... hmmm :wink:
celá se třepu, musím jít na vzduch .........
asi to moc prožívám, ale snažíme se od 12/08 ..... všichni kolem mě - všechny kamarádky - jsou těhu a mě se objeví dvě //, tak jsem totálně hotová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
verunko urcite zavolej, rekni, ze si mela pozitivni test, ale ze spinis...alespon i kdyby te hned nevzali tak te treba uklidni...?
20. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
No možná bude lepší když si tam zavoláš, budeš mít jistotu že tě vezme....No já to neplánovala třeba vůbec a taky jsem to přožívala jak jsem uviděla dvě //... musela jsem okamžitě k doktoru, protože kdybych neměla jistotu asi bych se zbláznila:grinning::grinning::grinning:.... budu držet pěsti, pak napiš jak jsi dopadla ju?
20. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
cair - děkuji, ok, zavolám, mají tam dnes od 11h, tak musím vyčkat ...... to budu muset jít volat ven :slight_smile: ještě, že je tam pěkně .... tady mají všichni kolegové napnuté uši :slight_smile: ...
20. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Monako, držím pěstičky :slight_smile: :wink: Uvidíš zase miminko, jééé :slight_smile:

verunko, skoč si tam - to nervování je strašné, znám to moc dobře :unamused: nejraději bys pořád testovala, zkoumala čárky ze všech úhlů a hezky u okna, aby bylo to správné světlo, detailně porovnávala, jestli náhodou některá není světlejší... je to blázinec :slight_smile:

caira - jsem z toho úplně paf, jak to v UK chodí, strašně mě to překvapilo :confused:
20. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Lendi nevíš náhodou jestli by mi na te genetice udělali obrázek?:slight_smile:...na jednu stánku se hrozně těším až miminko zase uvidím a na druhou stranku bojím at je vše vpořádku...Ale určitě bude, nic jiného si připustit nechci:slight_smile:
20. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Přesně tak, nic jiného si nepřipouštěj!!! Když jsem byla těhotná s Lexikem, starala jsem se jen o to, jestli bude hezký :grinning: :grinning: :grinning: Každý mě za to odsuzoval, že by mě mělo zajímat, aby byl hlavně zdravý.. ale já jsem prostě VĚDĚLA, že bude a nic mě nemohlo přesvědčit o opaku :wink: :slight_smile:

Pamatuju si, že při screeningu v prvním trimestru jsme fotku dostali :slight_smile: ale myslím, že nás stála 100,-Kč. Navíc jsme už i slyšeli srdíčko a to byl zážitek :slight_smile: Vůbec jsem tenkrát nevěděla, že už by to bylo takto brzy možné :grinning: Těším se, s jakým zážitkem napíšeš potom ty :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
lendik - tak to jsi napsala úplně přesně ,----- zkoumat čárky ze všech možných úhlů ..... jediné štěstí, že to tady z práce mám do nejbližší lékarny daleko, jinak bych seděla celý den na wc a čůralaa porovnávala :wink:
20. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.