• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
taky jsem hrozně zvědavá jak bude mimiško vypadat:slight_smile:...je to takové zajimavé, že vznikne taková krásná věz z nás dvou :wink: :grinning:

Ty jsi tam byla i s manželem? Chtěla jsem tam vzít přítele, ale nevím jestli ho tam pustí...No za ten screening budu platit 800,- takže to už je jedno jestli dám za fotku o 100,- víc:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
verunko, asi to máme za sebou všechny :grinning: :grinning: :grinning:

monako, my jsme byli v Olomouci na genetice a měli jsme to v prvním i druhém trimestru zadarmo - doktor nám napsal doporučení a už to bylo :slight_smile: Ale musela jsem potom k němu chodit jako riziková, jinak by to asi bylo podezřelé... manžel tam byl taky - dokonce nám to i doporučovali, aby se zúčastnil :wink: Je to pro tatínky větší zážitek, než pro nás :slight_smile: Jen ho vezmi :wink: :slight_smile:

Holky, objednala jsem si tvarůžkovou pizzu, doufám, že se z ní nepozvracím :grinning: Má skvostný název :grinning: "Pizza Bestiale" :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
tak já dnes ztěží snědla jogurt a bánán a to jsem se musela hoooodně přemáhat ...... ale mám hlad,... mám hroznou chuť na rýži :wink:
jdu volat na Gyn ..... bojim, bojim ....... :frowning2:
20. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Lendi no volala jsem příteli jestli se mnou půjde a říkal, že má hodně práce že uvidí :unamused: ...škoda..Za hodinku budu tak vyjíždět..ještě než v to té nemocnici najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... tak to přeju dobrou chut já ted přišla z obchodu a koupila si hanácky salát s rohlíčkama a ještě na chut croisant..tak doufám, že mi taky nebude nevolno ještě jak pojedu k tomu dr.:grinning::grinning::grinning:
20. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
verunko, tak napiš, jak jsi dopadla, co doktor říkal :slight_smile:

manako, a v jakém městě jdeš na genetiku ty? :slight_smile: Taky ti přeju dobrou chuť :wink: :slight_smile: Už asi týden mám zálusk na rybí salát, tak pro něj odpoledne skočíme.. potom se zase budu proklínat, až budu rozdýchávat další nával na zvracení :grinning:
20. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
Lendi já jsem z Ostravy takže v Ostravě:grinning::grinning::grinning:
20. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
vidíš, taky jsem se mohla podívat :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k vám? :slight_smile:
První slaboučce pozitivní testík jsem měla minulou sobotu, pak už to jen sílilo, ve čtvrtek jsem byla na krvi, krev pozitivní, ale málo jednotek, tak jsem dnes byla znovu, jestli to stoupá.. tak tu teď sedím, koušu si nehty a doufám, že to bude dobré.. jinak nám se podařilo po 11.měsících :slight_smile:
20. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se vás zeptat? Roste mi pomalu hCG stalo se to některé z vás taky? 1.7 10,7 hCG, 8.7 138hCG a 17.6 676hCG. Máte s tím některá zkušenosti? Hrozně se bojím :cry: :cry: :cry: . Už jsem přišla ve 21tt o zdravé miminko a další ztrátu miminka bych už nevydýchala.
20. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
jitulik: a co ti na to řekli na gyndě? Já zrovna dnes taky čekám výledky ohledně HCG, jestli roste.. dle mě ti to narůstá krásně... :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Sestra mi jen řekla výsledek, nic víc. Na kontrolu jdu v pátek do té doby se zblázním. Když jsem byla na utz v pátek tak nebylo nic vidět.
20. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Aha, a nechceš tam ještě zavolat, ať do pátku nestresuješ zbytečně?? Určitě ti řekne, jestli je to v pořádku, ať jsi v klidu. A v pátek na UTZ to bylo kolikátý DPO? Já jsem byla u dr. asi 3 dny po vynechání MS a viděl tam jen náznak utinky 4,2mm, ale HCG mám malé.. tak si pak vyber, taky stresuju :frowning2:
20. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Já jsem byla na IUI, takže se tím moc řídit nedá. Když jsem byla na utz v ten pátek 17.7, tak říkal než mi ho dělal, že ještě nic vidět být nemusí.
20. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj lenuskacicinka :slight_smile: Kdy budeš mít výsledky? :slight_smile: 11 měsíců je dobré skóre - v dnešní době :slight_smile:

Jituliku, ahoj.. četla jsem si, co tě potkalo :frowning2: Moc držím pěsti, aby ses toho svého miminka konečně dočkala...

Holky, zkuste nenervovat, vím ale, že je to strašně těžké... Ničemu to nepomůže, spíš naopak. Musíte doufat, věřit :wink:
20. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
jitulik - no vidíš, důležité je, že to stoupá, držím pěsti, ať to tentorkát dopadne dobře! :dizzy_face:

lendik: výsledky možná už dnes odpoledne, nebo zítra dopo, minule jim to trvalo. Mě těch 11 měsíců teda připadlo douuuuhých :slight_smile: ale i tak je to zázrak, už jsem jen čekala na MS, abych začla brát clostylbegyt, protože jsem neovulovala.., resp. za těch 11 měsíců jen asi 3 ovulky :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak jsem se po hodině a půl dovolala na Gyn a sestřička mi s klidem říká, že za týden, tak jí říkám, že jestli mě slyšela, že mám pozitivní test a špinila jsem ráno .... tak prý dnes ve 3h ..... tak jsem napnutá, nervy mám na pochodu ,....... nevím, co mě čeká ..... zřejmě krev ? .... možná utz ? .... :fearful: :sweat_smile: :confused:
20. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
verunka: ani se ti nedívím, já jsem s nervama v řiti a to jen čekám na výsledky krve.. myslím, že ti určitě vezmou krev a utz asi taky udělají.. držím palce :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
jééééžiš, krev, to bude něco na mě ...... fuj, nesnáším to, ale kvůli mimísku vydržím všechno !!! :slight_smile:
lenuska - jak jsi daleko ?
20. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
s tim HCG neporadim, tady se krev na zjisteni HCG nebere, takze vubec nevim... :unamused: ja si dneska delala dalsi testik a carka je krasne silna, tak jsem klidnejsi, dr.zavolam asi az tak pristim tydnem, jeste to nema smysl, stejne nic neudela akorat me posle k PA. Proste budu muset doufat a modlit se, ze vsechno bude tak jak ma a my se dockame dalsiho zdraveho miminka. Holky jak ja vam tu zdravotni peci v CR zavidim...
:cry:
20. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
verunka: no jasně že to vydržíš - mě při první návštěvě brali 6 zkumavek, ale dělali rovnou víc testů, na HCG se bere jen jedna :slight_smile: Jak jsem daleko? Týden po vynechání MS, takže já nevím, 4tt? Až budu mít výsledky z krve, zadám si to do pasu :slight_smile:

caira: tak hodně štěstí :slight_smile: ono všechno má něco, já, jak se znám, budu nervačit pořád, před každou kontrolou u Dr., takhle bych třeba byla klidnější.. i když, nedělám si iluze :grinning:
20. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
lenuska - no konik Ti to spočte sám :slight_smile: podle 1.dne poslední MS ..... taky to tam tak mám :slight_smile:

6 zkumavek ????? ježiš - tak to bych asi omdlela .....

OK, takže mě vezmou krev na HCG a co? dozvím se hned, zda jsem těhu ? Pak ten utz ještě, že ? Jeslti je semínko tam, kde má být .....
20. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
veru: dle krve ti řeknou, u nás je praxe taková, že se na krev posílá 2x, aby se vidělo, jestli hcg stoupá.. proto jsem teď celá nervés, čekám na výsledky právě druhého odběru. jestli špiníš, tak ti asi dr. utz udělá, třeba už půjde něco vidět :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
lenus - jááááá to nevydržím :slight_smile: no dnes jsem špinila ráno, hrozně jsem se lekla ...... ale manžel mě uklidňoval, že to se stává :slight_smile: ..... tak jsem byla klidnější, ale potom jsem tady na MK četla, jak v jendé diskuzi holky posílali holčinu, co začla šoinit na pohotovost a že na pohotovost jely vždycky takhle všechny a že jim dávaly cosi na udržení .........
tak jsem se z toho trochu polekala ......
uvidíme za 2 hoďky :wink:
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
veru: chápu tvé obavy, ale špinění má dnes každá druhá, jak se mimčo zavrtává a roztahuje se děloha, tak sem tam praskne cévka, určitě budeš v pořádku :slight_smile: a jak dlouho jste se snažili?
20. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Verunko, můj doktor by postupoval takto: Dobrý den, pokud vám vyšel pozitivně těhotenský test, tak jste na 100% těhotná, to byste se divila, jak jsou ty testy dnes citlivé... no, tak se na to podíváme, vyskočte si nahoru... aha.. noooo, hmmmm, tak... děloha je už zvětšená, čípek je krásný, no... seskočte a položte se, ještě na to kouknu - tááááák no... sice ten test je pozitivní, ale na ultrazvuku ještě nic nevidím, ale sliznice je krásně vysoká, no.. chovejte se jako těhotná, nechte se hýčkat a jezte vitamíny - nejlépe Gravital, buďto ho můžete koupit přímo u mě nebo v lékárné, to nechám na vás a uvidíme se zase za týden.

:grinning: :grinning: :grinning:

Krev on nikdy nebere... až ty povinné testy... jinak ne :slight_smile: A kdo to má ten další týden vydržet :D

Lenus - tak pokud jste za celou tu dobu měli jen 3 šance, tak to opravdu tleskám :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
lenus - jak to, že toho tolik víš ? :slight_smile: no to je dobře, aspoň se Tě můžu vyptávat :wink:

to je pěkné " mimčo se zavrtává" :slight_smile: kéž by, brouček malinktaý :slight_smile:

poslední anti jsem dobraĺa v 11/08, tzn 12/08 už BEZ .... tzn 7 měsíců ....
Ale byla jsem v květnu na Gyn a nahlašovala jsem hodně špatné cyklusy MS, dal mi 2 měsíce na srovnání, jinak by mě dal nějaké prášky na to .... tak jsme to zvládli sami, snad, doufám :slight_smile:

No a min měsíc byl T. na spermiogramu, začali jsme totiž být nervózní ..... ale vše mu vyšlo v normálu :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
lendik - tak podobně se mnou mluví i ten můj, ....... uvidíme, jak bude mluvit dnes :wink:
20. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Pak napiš, ju? :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
lendik: No vidíš a mě dr. řekl, že test z moči je sice hezký, ale né vždy 100% ;) ale ono je to fuk, důležitý je ten výsledek :slight_smile: Jinak díky, je to zázrak, za který děkuju denně.. teď ještě aby pokračoval :slight_smile:

veru: To víš, já jsem skvělý teoretik, za těch 11 měsíců jsem toho nastudovala, co se dalo :grinning: ale můžu ti říct, že teď, když se mě to konečně týká, jsem z toho celá divoká :sweat_smile: Mě můj předchozí dr. na mé nepravidelné a dlouhé cykly pořád jen říkal, že se to spraví, no po 9 měs. jsem přešla k jinému dr. a ten to začal řešit akčně, možná i jeho přístup mi vlil do žil tolik naděje, že se podařilo i bez hormonů :slight_smile: to je super, že se vám to podařilo přirozeně :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
lenus - také to říkám, lepší zkusit více dr .... moje vlastní zkušenost :frowning2: chodila jsem ke gynekoložce, 2 roky, brala jsem anti, vše v poho, pak jsem kvůli přestěhování změnila dr a byl mazec, zjistilo se, že mi ta ****píp*** předepisovala tak silnou antikoncepci, že by to stačilo pro 10 ženských. to prý berou ženské v přechodu, nebo holky po nějakém zákroku, ale ne zdravá holka jako já ..... hmmm.... takže fajn, báli jsme se hlavně, aby to nemělo vliv na otěhu ..... tak snad nemělo :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.