• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky,můžu k Vám? Jsem 5+1. Z krve mám potvrzeno těhot.,zítra jdu na ultrazvuk jestli už to bude videt...to zas budu vynervovaná, protože jsem měla takovy těhot.příznaky jako hlad, nucení na čůrání a 2 x zle od žaludku... a od čtvrtka to ustalo a nic,jen mě bolí prsa. Můžu se zeptat jak je vám? Jsem z toho celá nervózní že ty příznaky zmizely...tehot. test si raději nedělám,bojím se že by mě ještě víc nervoval výsledek... a jestli tam dr zítra ( i když mi to připadá brzy ale chtěla abych přišla) nic neuvidí tak se zase budu nervovat...teda snazim se byt v klidu (naše těhotenství je vymodlené po 5 letech).
Jinak verunko drzím pesti at jsi ok...já jím na udržení Utrogestan, tak třeba ti ho taky napíše...
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
myska - tak moje příznaky : před týdnem opar, 3 dny zpátky bolesti prsou, hrozné pnutí, zvětšení, to při MS nebylo, bolesti v kříži, chuTě neskutečné, pořád čůrám, poslední 3 dny a jsem hoooodně přecitlivělá .... no a dnes jsem začla špinit, ale jen ráno .... modlím se, fakt ...
5 let - to je dlouho ..... přirozeně ?

také Ti držím pěsti, bude to tam a bude to v pořádku ;) uvidíš ;)
20. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Díky Verunko...já si připadám absolutně netěhotně až na ty prsa....
moc ti držím palce, to bude dobré!!! Měli jsme tento měsíc podstoupit 1. IVF a nakonec jsem menstr.nedostala a dopadlo to takhle neuvěřitelně skvěle, tak to nechci zakřiknout....
20. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
myska - naprosto chápu, jak se cítíš, ikdyž my se snažili "jen" 7 měsíců - přesto mám strach teď i jen vyběhnout schody ...... :slight_smile: ale včera jsem cítili v podbřišku takový zvláštní pocit, takový tlak či co to bylo a bylo to NÁDHERNÉ !!! :slight_smile: jen nevím, co a čím to bylo způsobené :slight_smile:

Pádím na bus a jedu k Dr., holky, držte mi place, i já Vám je pořád držím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak nám se podařilo hned druhý měsíc, co jsme si přestali dávat pozor, abych neotěhotněla.
Včera byl první den, kdy se mi večer nedělalo zle a dnes je to trochu lepší. Oběd jsem tedy celý nesnědla, ale s ohledem na to, že teď jím cca každý 2h, aby mi nebylo zle, tak se není čemu divit.
Docela vám závidím, že toho tolik víte, zatím jsem nic nepřečetla a ani jsem nečekala, že se nám hned povede.
20. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
veru držím palečky
20. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
myska - moje příznaky - vůbec žádné :grinning: jen vysoká bt teplota, teď o víkendu mě začaly dost bolet prsa, sem tam trošku píchne v podbřišku, občas nalevo, občas napravo, jo a motala se mi hlava, ale jinak nic.. neboj, chápu tvé nervy, prožvám teď něco podobného, ale bude to dobré :slight_smile:

Veru: Držím palce, dej zítra vědět!

broucek: ono je někdy žít v blažené nevědomosti, ušetříš se spousty nervů ;)
20. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
veru tak co se priznaku tyce tak ja mela taky nedavno opar jako blazen...ale udelal se mi normalne v nose, to se mi v zivote nestalo, jinak ted bych se taky ucurala, porad litam jinak zatim tuk tuk nic jineho..ale na nevolnosti je jeste cas, posledne se objevili az tak kolem 7tt

broucek nam se taky zadarilo druhy mesic, u dcery to bylo hned na poprve... :wink:
20. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Díky tak to je super, není nad to to probrat a zklidnit se... :slight_smile:
Asi trochu plašim, ale po 5 letech snažení.... :sweat_smile:
Taky mě napadlo jín na 2 -3 -4 týdny na neschpenku, sklidnit se. V práci mám docela stres a tak nejak se ted stejne nemůzu soustredit.... Co vy, nepřemýšlely jste o tom nikdo?
20. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
caira říkala jsem si, že je to šílená náoda, protože žádné plodné dny a nic podobného jsem neřešila a jestli se to povede, budu moc šťastná.

příznaky teď mám cca 4 dny je mi zle ráno a večer a ani přes den to není úplně nejlepší, ale aspoň zatím nezvracím.

Ještě mám celkem problém, že jsem zvaklá vždy po obědě si dát kávu a to bych teď moc neměla, ale bez ní nevydržím v práci.
20. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
a vlastně to nechápu, myslela jsem ze jsem první den v 5tt a když jsem zadala datum posl. menstr. do profilu tak mi to tady vyhodilo 6tt
20. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
dyť jsem .... jasně že 6 tt
20. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
myska zattím se mi doma být nechce, v práci toho mám taky dost, ale doma by to na mě spíše padalo, že musím uklidit, vyžehlit, příp. navařit a spíše bych vnímala nevolnosti, takto nemůžu
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
:wink: ahuuuj holky...vitam nove tehulinky :grinning:

monako drzim palecky :wink:
20. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
tak jsem přišla ze screeningu, ultrazvuk byl v pohodě. Miminko má dvě nožičky, dvě ručičky, jednu hlavičku a jedno srdíčko:grinning::grinning:..hurá:slight_smile:....ted už jen budu čekat dlooouhý týden na výsledky z krve...Jen nemám obrázek, nějak jsem si z té radosti zapomněla říct :cry: ....

...Jinak všem holkám držím palce :wink:
20. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
monako,dratuluju..krev taky bude v poho uvidis :grinning: :grinning: :grinning: a uz delali normal utz nebo vnitrni?
20. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě se zázrak nekoná :pensive: hcg stouplo, ale maličko, na utz už nic.. mikropotrat v 5tt :pensive: dostala jsem injekci, aby se mi spustilo krvácení a snad se tak vyhla nemocnici. Přeji všem hodně štěstí, na nás se snad usměje příště..
20. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Leni, to je mi strašně moc líto. :cry:
Neboj dáš se zase dohromady a podaří se příště. Drž se.
20. črc 2009 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz
Moni, děkuju. Já i manžel jsme z toho zničení, po 11 měsících jsme se konečně dočkali a teď tohle.. asi to tak mělo být, jsem jen ráda, že tam manžel byl se mnou, jinak bych to nezvládla. Ale vy si tím nenechte zkazit radost a hýčkejte poklady v bříšku :dizzy_face:
20. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
carcul už jsem měla normální ultrazvuk i minulý týden na kontrole už byl normální...jsem ve 12tt+2dny..nějak to rychle utíka:slight_smile:....

Lenuš tak to je mi moc líto :pensive: ...nezoufej, příště se to podaří:-*
20. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Lenus, drzim pesti, at se vam brzy zadari :-*
20. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Leni, neboj zadaří se zase. Chápu Vás, je to obrovské zklamání, ale mysli na to, že je před Váma ještě dost času na snažení a určitě se zadaří a bude vše v pořádku. Držím palečky :slight_smile: Manža Tě bude určo hýčkat a za chvíli budete zase štastní :dizzy_face:
20. črc 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
Mona, jaktože se tady flákáš, běž do toho kina :grinning:
20. črc 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
už fičím libor mi taky nadává..tak zatím pa:grinning:
20. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
20. črc 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
lenus to je mi fakt líto, hlavně se netrap, příště to vyjde, uvidíš
20. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
mona tak to gratuluji
20. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak já jsem z toho taková nějak .... rozhozená.
Přijdu na Gyn, čekám hodinu, málem se učůrám, doktor se mě ptá, jestli na běžnou, tak mu říkám, že jsem si dělala test, 2x a byly pozotivní a dnes ráno jsem špinila, .... jen se zeptal, jestli krev, nebo hnědé, říkám, že krev ne, tak hup na křeslo a že jdem na ultrazvuk, a že jestli to jako chci ... říkám, že jako celkem dost :slight_smile: a on že je ještě brzy a že na mě nic těhu nevidí. ALE já na sobě ANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no a že my mladé holky jsme hned zvědavé a na vše spěcháme, že nám to dva dny vynechá a my už testujem a tak přijďte za týden.
Takže jsem objednaná na příšt pondělí na 17hod .......
Vyšla jsem z ordinace a spustila jsem hysterický pláč, naštěstí tam byl T. se mnou ...... jinak bych nevím co ..... ale nechápu jako, proč mě hned dělal utz a nebral krev ? .....
přišla jsem teď dom a udělala jsem si test, jsou btam zase // a obě krásné ......

takže .... myslíte, že je semínko jen prostě malinkaté ? ...... a zatím není vidět ? ale proč mi sakra nevzal tu krev? .....

broucek - gratuluji :slight_smile:
myska - takže 6tt ? to je super ..... už abych též měla 6tt - aby tam semí pořád bylo a bylo vidět .....
lenus - beruško, to mě hrozně mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale nenechej se ničím teď rozhodit, až mimísek bude vědět, že by se to podařilo, udělá si tam, kde má být, krásné hnízdečko :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj Verunko, v tom týdnu kdy seš ty je to miminko malušenký ale neboj bude tam tak za týden a něco určo neboj se. a pokud máš // tak je to paráda a moc gratuluju, doktoři to časný těhu neradi moc řeší no jsou to paka
20. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojík těhulinky :slight_smile: už vás pár dní čtu a pokud můžu, přidám se k vám...Já jsem po 2.Ivf (3 roky jsme se marně snažili) a zadařilo se, minulý týden jsem byla na Utz a vše je jak má být :dizzy_face: Příští úterý nás čeká srdíčko, takže mám trochu stresík, ale podle nevolností (celodenních) to vypadá, že se u mě mimču líbí :slight_smile:

Verunko, každý doktor má jiný postup...neboj, nic není ztraceno a těhu testy jsou hodně přesné :wink: Slyšela jsem, že stačí zajít si do krevního centra nebo laborky nebo někqm do nemocnice (nevím to přesně) a tam si můžeš nechat udělat test na Hcg jako samoplátce, stojí to 200,- :wink:
20. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.