• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
AHoj luci já jsem se sem taky vetřela :slight_smile: Každopádně moc gratuluji, můžu se zeptat kolik ti je let?
20. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
luca tak to moc gratuluji
20. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Díky holky :dizzy_face: V září mi bede 28 :sweat_smile: letí to :grinning:
20. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
ahojte tehulky :slight_smile:
jak je? dnes jsem poprve rano blinkala, fuj :confounded: :confounded: :confounded:
20. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jejda, píšu jako pako :slight_smile: to po sobě raději nebudu číst :sweat_smile:
Jejda to je za chvilinku, takže mimi budeš mít ještě v 28.
Já se bojím o mimi tak hrozně moc, jsem na neschopence beru utroš, a mám jít zítra pomáhat do práce, ale nevím nevím mám teplotu a začíná mě bolet i v krku
sunysara ---- jééééžiš, Ty jsi mě teď tak uklidnila :slight_smile: děkujiiiiii :slight_smile:
To jsem potřebovala slyšet .....
Krásně mi to dnes řekl i můj drahý ..... řekl, že je to ještě moc malinkaté semínko, které nechce, aby ho někdo viděl a rušil zatím, a že mi má jako říct, že ať furt netresuju, že na to budu mít pak celý život, že si chce tˇěch 9 měsíců v tom břšku užít :slight_smile: zlatíčko moje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

takže myslíš, že v to po za týden tam už něco bude? ..... celkem mě vyděsil .... přesně, pako, jako chápu ho, že mu tam chodí asi hodně takových, co jsou těhu hodinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a on s tím beztak neudělá nic .....
jen mě ten přístup celkem zamrzel, ale jako Dr to je zatím dobrý ..... uvidím, no :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Suny, já Utrouš užívám taky 3x2, už jsem si na něj docela zvykla, měla bych ho užívat do 12tt...Ve kterém jsi týdnu? Na práci se raději vykašli a odpočívej, fakt to za to nestojí...určo Tě tam někdo nahradí :wink:
20. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
luca - ahojky :slight_smile: jsem tak rozhozená, že jsem si ani nevšimla, že tady přibyla další strana :slight_smile: vítej .....

suny - ve kterém tt jsi? ....
20. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Verunko, hlavně se nestresuj a šetři se...mímo potřebuje čas a klídek...vždyť se k Tobě před nedávnem nastěhovalo a potřebuje si zařídit byteček a pořádně se usadit :dizzy_face: Doktoři to berou jako každodenní práci a nechápou naše nadšení, někteří dokonce berou ženu jako těhotnou až když je ve 12tt :angry:
20. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Zdravím novou (nové) těhulky :dizzy_face:
Verun, neboj půjde to vidět příště. Já byla V 5tt a už tam něco viděla. Ale asi záleží na velikosti, nebo ultr. :wink:
Holky, jakote berete utroš? A mě ho nechtějí napsat :angry:
20. črc 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
jaktože teda :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
luca - jj, já vím, ale jsem tak natěšená :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ....... test si udělám zase až ve středu .... teď 3x za sebiu, myslím, stačí :slight_smile:
to taky užíváš ty prášky na udržení ? .... proč jen já ne ??!! :frowning2: :confused: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Verunko neboj za týden tam bude i srdi uvidíš ale chápu to čekání že? my jsme taky čekali dva týdny a bylo tam ale bojím se pořád, ale ono se tam zabydluje a příští týden an tebe vyjukne a to je krásnej pocit.
Jsem v 7tt.
Luci utroš je dobrej snad teda ale prostě ho beru tři týdny zavádím si ho a motá se mi hlava, jsem doma 14 dní a zatím furt ležím co ž je pro mě hrozný ale je fakt že ted furt spím ale už je mi trochu lí.
V práci zastupuju já kolegyni. no a ona tam ještě zítra není no tka bude naštvaná i šéfka i kolegyne chjono
20. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Moni, po Ivf se Utrouš dává automaticky, ale pokud si o něj řekneš, tak by ti ho doky mohl napsat...Nechápu, že ti ho nechtějí napsat :angry:
20. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Veru mě ho dr dala hned v 5tt, ale nevím oni to ted dávají asi normálně, bereš veru vitamínky nějaký?
a chodíš do práce?
20. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
moni - děkuji :slight_smile: fakt tam nic nebylo .... dívala jsem se pozorně, to mi věřte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi se mi zatím nechce ukáat :slight_smile:
proč ti nechce napsat ty prášky ? :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
suny - papkám od ledna kyselinu listovou, toť vše zatím, čekám, až co mi doporučí DR ..... no myslela jsem, že mi něco řekne už dnes :confounded:

do práce chodím, ale nemám žádné stresy :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
AJo tak to ti v práci as´pon bude ubíhat.
No já jsem byla u dr a ona mi nic nedoporučila, jen kyselinu prý jednou za tři dny nevm no ale pak jsem byla na utz a ten dr mi doporučitl mamavit tak ho beru.
pro mimi cokoli, a jako co pracuješ?? :wink:
20. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Holky, já jsem na začátku Ivf začala brát i Prednison...jelikož jsem v březnu měla biochemické těhu, tak aby se mimi lépe udrželo a nevypudilo mi ho tělo násilím ven...teď už zavádím jen Utrouš a užívám kys. listovou.
Suny, mě se z něj motala hlava, když jsem ho v předchozím Ivf zapíjela, teď ho pouze zavádím a je to v pohodě.

Holky, myslíte, že už příští týden bude mít prcek srdíčko? Měla bych být na konci 7. týdne, když půjdu na Utz...
:confused: Jak jste to měly vy?
20. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já jsem luci ho viděla a byla jsem v 6+2tt takže neboj se :slight_smile:
Bude tam a třeba i dvě :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Suny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak brzy? To je paráda, tak velká gratulka :slight_smile: ... Já jsem četla, že srdíčko až kolem 8. týdne...
20. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak já měla srdíčko vidět minulý týden a prý jsem v 6+1 :slight_smile: A beru Utroš, Ascorutin, protože už skoro od začátku špiním a není to vůbec příjemné, protože to člověka jen stresuje :frowning2: a bojí se, jestli je všechno ok, i když ho skoro týdně doktorka uklidňuje...
20. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
suny - tak já začala brát kys.list. už dřív - doporučují to ...... beru jí 1x denně 2 prášky po jídle, má se užívat i v těhu, ale až tam budu příští týden u DR, zeptám se ho ..... ale do té doby to budu papkat .....
jsem asistentka - takže pohoda celý den v křesle a PC - občas se strsnu - kvůli nedodrženým termínům :slight_smile: ale to teď jde kolem mě ----- :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky holky, tak já už jsem tu jednou byla asi před třemi týdny, a teď vás zase čtu. Já mám teda taky utrogestan, ale netoužila jsem po něm, bylo to kvůli špinění.....
Já si myslím že doktoři ho nepředepisují jak na běžícím páse, ale jenom těm u kterých je to potřeba. Vždyť jsou to hormony, tak buďte rády, že je do sebe nemusíte zbytečně cpát... :wink:

luca: myslím že v 7 tt bys srdíčko měla vidět 100%. Já ho poprvé viděla v 6+0 tt :wink:
20. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj Handm, pokud Tě doktorka uklidňuje a máš léky, tak je vše v pořádku.Hodně holek špiní a dlouho se jich to drží a pak se jim narodí zdravé a krásné mimčo. Hlavně se šetři, musí to být nápor na psychiku, ale musíš doufat a věřit...Držím palce ať mimísek krásně prospívá :wink:
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Nevím, našli mi malý hematon a tak jsem se na něj psala a sestra mi říkala, že se dává na až při krvácení nebo špinení. Tak nevím. :unamused:
20. črc 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
veru: mě řekla mudra že do toho 12 týdne stačí v pohodě ta kyselina listová. Takové ty vitamíny různé jako Calibrum atd až po tom 12 tt, tak mi to řekla :wink:
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
kraminka - no já si též myslím, že zatím vystačím s kys.list. - uvidím v po po utz ..... snad tedy UVIDÍM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu doufat a věřit :slight_smile:

pozoruji, že máte všechny doktorky :slight_smile: jen já mám toho DR :slight_smile: ..... asi si zaskočím k těm vašim, aby mě tu krev vzaly :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Veru já jsem taky asistentka ale víš co kouří se tam, taháme šanony hektika sama pořád přesčasy nic se nestíhá fuj.
Kramlinko, mě ho dala taky jsem špinila ale jen jednou ale vylekalo mě to no. :frowning2:
já beru ten mamavit ale prý se to nemá po tom 12 tt přehánět jednou pak za tři dny ale ted prý každý dne envím
20. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.