• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona - jj, asi je prostě fakt, že je to jeho dení chleba :slight_smile: ..... už jsem teď klidnější, díky VÁM, holky, děkuji :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Holky, všem přeju krásnou dobrou noc :dizzy_face: Já už jsem ulehla se zázvorovým lízátkem pro těhu a jsem spokojená :grinning: Zítra na vás zase mrknu...páček kočky :wink:
20. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj tehulky..zas novy tvare,vitam :grinning:

nedocitam,jste drbny :grinning: :grinning: :grinning: jak se mate??

moni,jak ti je??
20. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
mona - já budu vděčná za pár mm na začátek :slight_smile:

holčiny, jdu spinkat :slight_smile:

pa pa
20. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
dobrou verun :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
carcul jestli myslíš mě, tak zatím ok :slight_smile:
Nesmm to hlavně zakřiknout , ve středu jdu na ko tak budu zase o něco chytřejší :slight_smile:
A jak ty? v pohodě?
20. črc 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
monika..jojo myslela jsem tebe...tak to jsem rada...
no ja jsem furt jak lekla ryba a je mi divno
20. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Fakt? Mě zatím bylo včera myslím, že to bylo :sweat_smile: Ráno než jsem posnídala, jinak jsem tak nějak pořád v poho :confused:
No jen aby vše bylo ok :unamused: Jinak jsem si dneska lehla po obědě, byla jsem hotová a tak tak dovařila oběd. :confounded:
Tak to za chvíli přejde ještě pár týdnů a budeš mít po nevolnostech :wink:
Tak si kup v lékárně ty lízátka nebo něo proti tomu :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Jak píše Carcul, ty nový tváře, taky si teď víc všímám, že těhulenství je jak epidemie :slight_smile:)) Ale krásná :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Holky idu do hajan, tak papa a hezkou noc Vám i mimiškům :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz
handm souhlasím s tebou..mám pocit že se kolem mě pohybujou samé těhule..taky se už těším na bříško at se mám s čím chlubit :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Mončo dobrou noc přeji:-*
20. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
20. črc 2009 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
Dobrou všem co jdou do hajan :slight_smile: a Monako, mám pocit, že ve svém nějakém 7tt mám pupík jak blázen.. minimálně nafouklej :slight_smile:))
20. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
moni brou :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
handm taky mám pocit, že se mi bříško zvětšilo, špatně se mi zapínají kalhoty:grinning:...ale zatím vypadám spíš jako kdybych byla přitloustlá:grinning:
20. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
monako..mi povidej :grinning: :grinning: :grinning: nektery holky maj takovy brisko v patym mesici co ja vecer kdyz ho uuuuuplne povolim
20. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Holky, dobrou noc.. odpojuju se!
20. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
taky přeju dobrou noc..jdu si lehnout..zítra mě čeká zubař
20. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Dobré ranko, děvčata ....

Tak jsem včera slíbila "mužovi", že test si budu dělat až ve středu ....
hmmmm...... ale když ty dvě // měráno zase tak povzbudily :slight_smile: ...... takže už mám doma 4x2 // :slight_smile:

Mám hrozný hlad, vařím si kávu, ani ne lžičku nesca a skorem půlku mlíka :slight_smile: ... je to spíše kakao :slight_smile: jéééé, to bych si dala :slight_smile: a mám tu čerstvé "kroasány" mňam - s nějakýma semínkama - to přesně já potřebuji :slight_smile:

Mona - a co Ti bude zubař dělat? Já taky potřebuji, ale teď ještě nejdu, počkám asi na další týden, mám strach ... :cry: :zipper_mouth:

tak pěkný den, holky !!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno všem!!! Vůbec vás nestíhám dočítat.... Novým maminkám těhulkám gratuluji!!!! :slight_smile: Verunko, klidně testuj a testuj :grinning: Při prvním těhotenství jsem k doktorovi naklusala tak rychle, že něco bylo na ultrazvuku vidět až za 3 týdny od první návštěvy - to byly tenkrát nervy :sweat_smile:

Ohledně Utrogestanu, škoda, že jsem nepočkala - doktor mi ho předepsal, ale když jsem si přečetla příbalový leták, tak jsem to vyhodila - pořád totiž kojím a oni to nedoporučují užívat :unamused: Tak jsem ti to mohla poslat, fakt škoda :frowning2:

Monako, jak dopadl screening? :slight_smile: Obrázek jsi dostala? :slight_smile:

Krásný den!!!! :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Ty jo, jako pořád tady všude ve všech diskuzích čtu o mikropotratech, hkavně v 5 tt ... a to jsem já !!! Boooože, jaký já mám strach .......
Nesmím plašit .....
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

no právě taky z toho, že tam na utz v po nebude nic vidět mám obavy ...... někdo říká, že viděl už i srdíčko v 6tt, ale já budu teprve začínat 6tt, ale tak by mě jinak nezval, ne ? řekl za týden, takpřijdu za týden :slight_smile: a kdyžtak zase pomašíruji :slight_smile: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
verunko, taky ti připadá, že čím méně víš, tím jsi klidnější? :grinning: Tenkrát jsem nic nevěděla a byla jsem relativně v pohodě... nic jsem nikde nečetla, nic neprobírala.... nenapadalo mě co by, kdyby.... a teď :grinning: :grinning: :grinning: Mám načteno, mám nastudováno, mám "nahysterčeno" :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
lendik - jj, tak to jsi napsala úplně přesně ...... včera mi T. říká, že musím znát aspň půlku internetu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak říkám, že půlku NE - že CELÝ :grinning: :grinning: :grinning:
no jo no ....... budu se muset uklidnit a přestat všechno pročítat a převádět hned na sebe ..... :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ranko všem :slight_smile:
Holky je to tak, čím více víme, tím je to horší...já už jsem toho taky načetla šíleně moc. Pořád jsem se pozorovala, jsem strašný stresor. Ale nedávno jsem si zakázala číst takové ty články o zamklých a mikro potratech, jelikž jsem z toho byla na nervy ještě víc. Moje ségra když byla těhu, vůbec neřešila, nečetla a měla klidné těhotenství...to nevědomí a neznalost je fakt někdy lepší :sweat_smile:
21. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
luca - máš asi pravdu :slight_smile:

takže - ZAKAZUJI NÁM VŠEM jakékoli obavy !!!
Jen zkuste něco naznačit a uvidíte !!!!! :angry:
Povolená je jen malilinkatá obava atd ..... žádost o radu atd .....

Tak a hned se nám těhulkuje lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
21. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojky holky... :slight_smile:

Lendi sreening snad dopadl dobře, ultrazvuk ok a ted budu čekat tyden na vysledky z krve...bohužel jsem obrázek nedostala a nějak jsem si zapomněla říct...

Verun byla jsem u zubaře jen na kontrole, šla jsem sama od sebe a to jsem se ještě u zubaře dozvěděla, že bych tam stejně musela, že by mě tam gyn. poslal...naštěstní ani jeden kaz a v prosinci jdu na další kontrolu :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
mona - tak to je fajn, že máš zoubky zdravé :slight_smile:
já mám s nima problémy a to šistím 3x denně, mezizubním kartáčkem, těma nejdražšíma pastama ..... mám to v genech :frowning2: ach joooooo :unamused: :unamused: :frowning2:
21. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
verun já mívám taky problem se zuby..většinou mi vždycky vrtá..dneska jsem sama nechápala, že ni, protože mě i bolely zuby, ale říkala, že je jen mám citlivé, ale že dnes jsou zdravé...jinak jsem čekala taky nějaké to vrtání :unamused:
21. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Holky, se zubama mám problémy od začátku těhu...Doktor říkal, že je to tou hormonální změnou, takže zítra jdu už potřetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verunko, já to mám bohužel taky rodové :confounded:
21. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.