• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
krásný den všem, asi jsem ráda, že nic nevím a nemám přečtené. Stejně na tom byla bráchova žena a má bez problémů 2 krásné děti. Stres je to nejhorší.
Teď si je říkám, zda bych si neměla zajít koupit kyselinu listovou, kterou samozřejmě neberu a ani jsem nebrala, ale zase už v pátek jdu na kontrolu a nevím, zda nepočkat na to, co mi řekne doktorka
21. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
mona + luca - já to nenávidím ty zuby, proč to prostě nemůže narůst a zůstat jako třeba obočí nebo .... nehty . ikdyž ty se taky někdy zlomí :slight_smile:

broucek - ahoooj :slight_smile: s tou kyselinou - počkej na pátek, co Ti řekne paní dr ..... každopádně tím ale nic nezkazíš, ale stejně, když začneš brát, chvilinku asi trvá, než to nějak začně účinkovat....... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Broučku, listovka Ti určitě neublíží :wink: Klidně ji můžeš užívat, já jsem se na to ptala dokyho, až když jsem ji brala 3 týdny a ten mi ji jen doporučil :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
btw kdybyste viděly, co já dělala za čachry machry, když jsem si vybírala, kterou že tu listovku si kouoit, jako od které firmy a jak silnou ..... no to bylo :slight_smile: nakonec jsem vyzkoušela 3 různé a jsem u Elasti - Q - mají zrovna akci, že koupíš 2 balení a je tam k tomu krém proti striím zdarma .... tak už mám doma dva krémíky :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Veru, hlavně je paráda, když mě trápí ranní nevolnosti a musím tam mít půl hodky otevřenou pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule říkám doktorovi, že je mi zle, že se může stát, že to schytá :grinning: a on na to, že si bude dávat pozor a že kdyžtak uskočí :grinning:
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
luca - tak teď jsi mě pobavila :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no toho se bojím taky , ...... poslední 2-3 dny, když si čistím zuby se mi dělá zle, normálně mi natahuje, což se mi nikdy nedělo ...... tak to je pěkné, to bude moje zubařka normálně ohozená :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confused: :confused:

:grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
luca - dívám se do tvého alba - chodíš do Gyncentra do Ovy ? Já do Gyncetra v Orlové ( pokud je to tedy GYNET AH) ......

:slight_smile:
21. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Veru, já mám Kyselinu Listovou Super, doporučila mi ji lékárnice, jsem ji nikdy nebrala, takže jsem neměla vůbec tušení, která je ta pravá :wink: Elasti - Q si aasi koupím, až doberu tu, co mám. Kolika tam je tabletek?
21. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Veru, jj do Ovy...Já jsem totiž měla Boreliźu z klíštěte, téměř rok jsem se s ní léčila a měla jsem sníženou imunitu, že bych přirozenou cestou neotěhotněla ani za nic...Nikdy jsem nevěřila, že mě něco takového může potkat, neměla jsem žádné záněty ani jiné gyn. potíže a vše to přišlo úplně od jinud :pensive: Ještě že je dnešní medicína na tak výborné úrovni :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
luca - Elasti Q - je toho více druhů, já mám 30tbl, ale bylo to v tom dvojitém balení s tím krémem, tzn 60tbl :slight_smile: ale jako v 1 krab je jich 30tbl.
jukni na http://www.elasti-q.cz/

jééžiš, z klíštěte ? .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak to je hrůza, úplně z nečekané strany .... no hlavně, že tam fazolek je a líbí se mu u Tebe :slight_smile: a je to tedy GYNET AH ?
21. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
luca - jak máš v albu tu fotečku z utz - nepamatuješ si, kdy jsi tam byla ? jako který tt ? já vím, že jsem si to zakázala, ale když já mám prostě strach, že tam v to PO nic ještě nebude vidět ........ a to jdu až v 17h ,...... chjo ..... :pensive:
21. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Veru, je to prostě Gyncentrum, takže GYNET AH bude asi někded jinde :wink: Na Utz jsem byla minulý čtvrtek a to jsem jsem údajně byla 5+1, další Utz a kontrolu mám příští úterý. Verčo, určitě tam bude vidět krásná dutinka a s malým bobkem :wink: Já měla taky strach a byla jsem tak nervózní u toho prvního Utz, že jsem ani nebrečela, jen jsem nevěřícně koukala a culila se :grinning: Jinak díky za info, mrknu na to :wink:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Luca - :slight_smile: musím se usmívat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dutinka s bobkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

to údajně 5+1 je od Dr ? jestli se můžu zeptat, kdy jsi měla 1.den posl. MS? abych věděla, zda to počítám správně .... prtž já bych teď měla být -----no, přesně 4týdny od mého 1.dne posl.MS byly v pátek 17.7., tzn teď mě to sice v pasu píše 5 tt, ale já budu mát 5týden až v pátek 24.7. ????? jsem z toho zmatená :unamused:
21. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
Veru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já měla první den poslední menstruace 10. 6., a to 5+1 jsem tak nějak vypočítala a podle doktora jsem by na začátku 6 týdne, čemuž 5+1 odpovídá. Já z toho byla taky první dny zamtená a pořád jsem to řešila :wink:
21. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
aha ... 5+1 je začátek 6 týdne ? .... no tak já to tedy dobře nechápu :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vas docetla, vsem držím pěsti!! Ja jsem se teď vrátila z Gennetu a jsem ubrečená - primarka na utz nic nevidela a navic ty moje zmizelé příznaky - mam tři možnosti - ovulaci jsem měla v druhe pulce cyklu a utz to jeste neni videt (nepravdepodobne - minule pondeli hcg 266), druha moznost biochemicke tehu a treti moznost mimodelozni tehu. V 13h si mam volat pro vysledky dnešní krve.. a pak mi primarka zavola sama.Dala mi zpravu kdybych musela do nemocnice a jinak se dohodneme po telefonu. Já se Vám moc moc omlouvam ze to tady tak píšu a vy všechny chcete být v klidu a to je dobře. Jen tady bulím jak želva...
LUCO prosímte můžu se te zeptat jak probíhalo tvoje biochem.tehu? A jestli jsi pak menstr.normálně dostala? A jak dlouho jste si pak museli dát pauzu? Nevim jestli to pak zkouset prirozene,nebo jit do IVF-stejne jsme ho po 5 letech snazeni meli v planu...nic nevim. Jo a navíc mi na ultrazvuku nasla oproti min.tydnu novou 5 cm cystu...jsem fakt uplně hotova,jeste jednou se omlouvam ze vas tady tim zatezuju,ale jsem zoufala.
21. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Co jsem slyšela, tak se to tak říká...možná mě někdo vyvede z omylu, nevím :sweat_smile:
21. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: mysko, to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale bude dobře, uvidíš, chápu .... musí to být ošklivý pocit, ale mimísek zase přijde a zavrtá se, uvidíš :dizzy_face: :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
luca - tak v otm případě, pokud já jsem měla 19.6. 1den posl.MS, tak budu v pondělí, kdy mám jít na utz (27.7.) 5+3 ?
21. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Holciny všem drzim pesti a jeste jednou se omlouvam....
21. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
mysko - neomlouvej se, držíme Ti palečky, neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
myska - a jak tedy ? nějak jsem to nepochopila s tou primářkou?...... :frowning2:
21. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Myško, vůbec nezatěžuješ :wink: od toho tady ta fóra jsou, abychom si poradili a uklidnili se, jelkož řešíme podobné prodblémy a víme, jak se ta druhá cítí :wink: Já měla biochem. těhu krátce, těhu test jsem měla negativní a menstuaci jsem dostala v termínu a to už jsem tušila, že dorazí, protože jsem už 3 dny před tím špinila. Pak jsem šla na krev (protože po Ivf musíš jít vždycky na kontrolní Hcg, i když už krvácíš) a já ho měla mírně pozitivní, takže mi doktor říkal, že k těchu došlo,ale apk to prcek vzdal. Pak jsme museli čekat 3 měsíce, jelikož jsem neměla žádné zamražené embrya. Ale ty by jsi mohla začít hned, aspoň doufám...mě doktor žádné omezení nenařídil. Myško, máš štěstí, že jsi otěhotněla přirozeně, takže je tady ještě forma IUI (inseminace) a ta téměř nic nestojí, nemusíš hormony a bývá také úspěšná :dizzy_face:
21. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jejda, zase hrubky....to vypadá, jako bych neměla ani základku... :grinning:
21. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Veru, taky mi vyšlo, že by jsi při prohlídce měla být 5+3, takže na Utz uvidíš přesně to a možná ještě větší, než to co tam mám já :slight_smile: :wink:
21. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
luca - tak už jsem to pochopila :slight_smile: jupíííí jouu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to je super ....... jak jáááááá se těším :slight_smile:

teď jsem přišla z obídku :slight_smile: mňam - měla jsem rýži a játra - ale játra jako maso to já nejím, jen tu omáčku z toho, takže jsem obědvala rýži s játrovou omáčkou a k tomu mrkvičkový salát :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Luco díky moc... no doufam že to nebude mimodělozní ale jen biochem,brrrr...
Byli jsme na 4 inseminacích neúspěšně.... Taky mam nejakou spatnou imunitu kvuli endometrioze, tak telo mozna mimi vypuzuje, zeptam se primarky.
Verunko v 13 si mam volat na vysledky krve sestricce, a doktorka az skonci ambulanci tam mi zavola abychom podle vysledku probraly co dál...
21. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Veru :slight_smile: :slight_smile: Teď se mě manža právě ptá, jestli už nemám hlad. máme dnes dušenou mrkvičku s brambůrkem...maso nemůžu ani vidět a dušená mrkev je to jediné na co mám chuť. Včera jsme byli nakupovat a já ne všechno říkala fůj, to ne, to nechci...manža má zlaté nervy :grinning: Jsem byla fakt na ránu :grinning:
21. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
mysko - tak potom dej vědět a drž se .......
21. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Díky, mejte se, dam vedet... :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.