• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Myško, jestli je to takhle, tak neváhej a jdi do Ivf...sice to stojí prachů, cpou do Tebe samou chemii,ale výsledek stojí za to...Já jinou možnost neměla a teď jsem doktorům vděčná. Přiznám se, že jsem po prvním nevydařeném pokusu ztratila naději a už do toho nechtěla jít. Chtěla jsem dostudovat a pak že se uvidí, ale manžel mi to rozmluvil, že to ještě zkusíme ještě teď, že přece nemůžeme mít takovou smůlu...no a udělal dobře :dizzy_face: Zkus se ještě doktorky zeptat na Prednison, já ho dostala kvůli té imunitě :wink:
21. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak hcg 466, minule pondeli 266...takze spatne, jeste pockam co mi rekne primarka...
21. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
myska - a to není dobré, když hcg stoupá ? ..... :confused: :fearful: nerozumím tomu :zipper_mouth:
21. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
hcg uz davno melo mít tisíce, takže mi nejspis nastoupalo a ted klesa....si myslim....a nebo to nejak skace a mohlo by to byt mimodel....nevim, moje vedomosti jsou chabe....uvidim co primarka...ale spis myslim ze me budou sledovat jesti hcg klesa a odejte to samo menstruaci....kdyby ne tak se bojim spitalu..asi plasim a moc přemejšlim, už aby prim zavolala...
21. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
myska - tak to mě moc mrzí ........ :confused: :cry: :cry:
21. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
aha, tady jsem našla ty hodnoty ...

Od početí Od PM (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7650 - 229000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25700 - 288000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13300 - 253000
17 - 24 týdny Druhý trimestr 4060 - 65400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3640 - 117000
21. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
hmmm... je to nepřehledné... a to jsem to sem vkládala jako koza uplně přesně :frowning2:
21. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
holky, poraďte, kam si mám zajít, aby mě vzali krev na HCG ? .... k obvoďačce ? nebo kam ? Muž říkal, že si mám zajít do Gyncentra v Ově, ale jejich webovky nefungují a na nějakou vrátnici volat nebudu :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
ja bych poradila nejake gyncentrum,tam budou porad a pokud tam nejsi zaregistrovana tak by sis to mohla zaplatit,stoji to kolem 200KC a hlavne tam na to maji zařizeni,takze tam muzes kdykoli pres den.Normalni gyn - aspon u nas odebira do 9h pak posila krve nekam do Prahy a vysledky jsou druhy den....Veru, jen doufam,ze jsem tě nějak nezplasila....to by me moc mrzelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!...jeste vam pak napisu co mi řekla primarka az zavola (doufam,ze ne az ji padne šichta v 19h...) a zmizim od vas a budu vam prat vsechno dobre a jen sem tam nakouknu jak se vam dari... a treba se mi podari vas jeste nekdy navstivit az zas budu tehu... :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
mysko - děkuji :slight_smile: - a nevyplašila jsi mě vůbec ... jen mi stále vrtá hlavou, proč mi tu krev nevzal ..... a takhle už budu vědět aspoň ....... :wink:
tak já tam jdu zavolat a uvidím :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Verunko, do toho Gyncentra chodím já, můžu Ti dát i telefon přímo na sestřičku...Krev berou ráno do půl 9 a výsledky jsou kolem 14 hod.
21. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
luca - no jo vlastně :slight_smile: tak ju ..... a mám jí zavolat a objednat se nebo můžu zítra prostě přijít jen tak ? Nevíš?

děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Veru, raději zavolej, myslím, že tam sestra je do 15 hod...Řekni, že by jsi chtěla vzít krev na Hcg jako samoplátce. A víš, kde to tam je? Bych Ti písla i adresu, ať můžete s mužíčkem mrknout na mapku :wink: Tel.: 596 120 685
21. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
luca - tak už jsem si tam zavolala ...... stojí to 150 Kč a mám přijít mezi 7-9h a odpo to budu vědět :slight_smile:
to dneska neusnu :slight_smile:
adresa je Dr. Šmerala 1332/27
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
je to tak ?

moc dííííííííky :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Veru, za málo...adresa sedí :slight_smile: Tak budu držet všechny palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
luci - děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no a já nic zase dneska neudělala .... ještě, že má šéf dovolenku :slight_smile: ...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Veru, máš důležitější věci na práci :grinning: Já se dnes celý den jen válím, ale jedeme dneska s našima a ségrou na večeři, tak snad z toho něco budu mít :grinning: V opačném případě si budu muset jít na toaletu taktně přepudrovat nos :grinning:

Holky, máte některá z vás klasickou sezónní alergii? Já jo a je to děs!!!!!! Kýchám o život a mimčo mě za to asi proklíná :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Luci - asi dneska též vytáhnu muže někam :slight_smile: Ségra a Vaši už o mimi ví ?.....

Netrpím na nic takového, ale pozoruji, že jak jdu parkem, nějak mi pálí v nose ...... což mě dřív bylo šumák, tak snad to nic není :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Veru, ví to...oni se mnou to Ivf prožívali a měla jsem v nich perfektní podporu...Hlavně jsem z toho byla taková špatná a pořád pesimistická a stále jsem říkala, že to nevyjde...ty hormony se mnou dělaly své :confounded: A ty už jsi to rodině řekla nebo čekáš do Utz? :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
já nevím ...... nejdříve, když kolem mě otěhotňovali kamarádky, tak jsem byla straaaaaašně chytrá a prohlašovala jsem, jak já to řeknu až ve 3.měsíci :slight_smile: ..... ha ha :slight_smile: rodiče od T. jsou nedočkaví od doby, kdy se od T. (o čemž jsem já neměla ani tušení :angry: ), dozvěděli, že jsem vysadila ...... od té doby mě sledují ostřížím zrakem :slight_smile: nechci je plašit, ale po UTZ - podle toho, co mi ten můj Dr řekne - už jim to asi řeknem ..........
21. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj holky, muzu k vam? ja jsem v 5tt. pred dvema tydnama na UTZ - videla jsem jenom zvysenou sliznici a tehu potvrzene z krve a testu. V pondeli jdu na UTZ a mooc se tesi. Mam po dvou MA vzdy v 8tt - pokazde jsem spinila nebo krvacela, tedka zatim vubec nic tuk, tuk. Snad to bude ok.
21. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
no a naši - ti jsou v klidu . taťka se cítí ještě mlád :slight_smile: a mamka je pohodářka, to spíš ségra plaší, že zmamkovatím a nebude se mnou legrace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U mě to utajit moc nešlo, u nás v rodině jsem byla taky sledovaná :confused: Ale co, i kdyby to nevěděli stejně bych to víc jak do prvního Utz nevydržela, se znám :grinning:
mabe - ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pochopila jsem správně, že jsi byla na UTZ ve 3tt ????? :fearful:
mě můj dr totiž v pondělí řekl, že je moc brzy něco vidět v 4+3tt, což bylo v pondělí .... a jdu až za týden
21. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
luca - jako do úplně prvního UTZ ? do toho, co mě za týden čeká ? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj Mabe, vítám Tě :dizzy_face:

Veru, já mám ségru o 3 roky mladší a má půlročního prcka....a je z ní fajná mamka :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
no,ja totiz sla na preventivku a ten den rano jsem si udelala tehu test. To jsem byla 12DPO a videla jsem rano takovej stinek. Rekla jsem to dr. a ona udelala UTZ a rikala ze vidi vysokou sliznici, ale vzala me dalsi den rano krev a dalsi den jsem mela vysledky a huraaaa. Gratulovala me. Jeste jsem pak udelala par testu a carka silila. Tedka budu 6tt az pujdu na UTZ.
21. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Luci, diky za privitani. Mas krasnyho pesana a zavidim ti ten UTZ. :wink:
21. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
holky, jinak ja to reknu nasim az po prvnim UTZ, i kdyz v patek mame nejakou seslost, tak mozna jim to bonznu. Nebudu moct pit atd.
21. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Veru, jj přesně :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.