• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
luca - ????? to jsem trošku nepochopila .... to se ségrou ??? .....

mabe - aha :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
no my máme sešlost v sobotu ------ muž skáče padákem - moje nervy :cry: :cry: :cry:
a pít ? .... snažím se to maskovat ..... já jsem navíc kuřačka a to se skrývá těžko, že už nekouříš .....
ale jsem na sebe jako pyšná, prtž jak jsem to v neděli ráno zjistila, od té doby nic, ..... a šíleně mi to smrdí :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Veru, že i když zmaminovatíš, tak budeš pořád fajn baba :dizzy_face: :wink: Vidím to právě na ségře, taky jsem si myslela, že ji to nějak změní...změnilo...k lepšímu :wink: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
luca - aha :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Veru, smrdí Ti to? To je moc dobře, je to dobré znamení....Všechny kámošky kuřačky, které byly těhu, tak jim to smrdělo a už mají buď mimča nebo budou za pár týdnů rodit :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Veru, tak to si dobry, ze to tak vydrzis. :wink:

Ja uvidim, jak to vydrzim.
21. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
luca - jj, smrdí, byla jsem v ordinaci včera jak jsem čekala na ten utz, který tedy vlastně byl na nic :slight_smile: a přišla si tam pro antik. holčina a asi kouřila, než tam přišla a to byl smrad !!!!!!!!!!! FUJ - už nikdy, nechápu, jak jsem mohla dobrovolně takhle smrdět !!!!!!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje mamča mi zase říkala, že když čekala mě, tak to poznala tak, že jí nechitnaly cigarety .... a je tedy pravda, že mě to posl.týden též moc nejelo :slight_smile:

mabe - co jako ? to kouření? nebo to neříct? :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Mabe, díky..pesan je takové naše první dítě :grinning:
Holky, opouštím Vás...mějte fajn odpolko a já tady příjdu na drby večer :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
Veru, to koureni. a ty jsi teda byla taky uz na UTZ?

Luci, ahoj.
21. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
luca - pa pa .... též sem juknu večer ..... :slight_smile: ale já ještě teď nikdce nejdu, až za chvilku :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se mezi vás přidat?
V sobotu jsem si udělala 2 testy a byly pozitivní, na neděli jsem si koupila ještě jeden dražší a také byl pozitivní.
Doktor má bohužel dovolenou, tak jsem objednaná na kontrolu až na 14.8., to snad nevydržim:(((

Zatím jsem z toho dost nervozní, protože nemám dělohu OK, ale zatím se snažím na to moc nemyslet a doufat, že to všechno dobře dopadne.

Můžete mi prosím poradit, kde si k profilu nastavim v kolikátém týdnu jsem? Nemůžu to najít.
21. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Ahojky, tak já na testíku minulý týden // :slight_smile: , včera jsem byla u doktora a čekám na krev, na ultrazvuku zatím nic neviděl, tak jsem zvědavá, nemůžu se dočkat zítřka a taky se bojím aby bylo vše ok :unamused:
21. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
mabe - taky kuřačka ? ..... a stále kouříš? Já jsem se kvůli tomu kolikrát povadila s tchánovci i s mužem (tchán i muž kouří ...), že nepřestanu a bla bla bla ...... no a v sobotu, to už jsem měla takové tušení ...... byly jsme na oslavě.... mě tak bolelo v kříži a prsa a MS nikde ...... ale kouřila jsem .... ale nějak mi to nejelo ..... spíše ze zvyku ..... no a v něděli ráno dvě // a od té doby nekouřím, muž ano, fuj, to je pro mě takový smrad, jak přijde z balkonu, už dostal i zákaz kouřit v našem autí :slight_smile: ale říká, že je na mě pyšný :slight_smile: a to mě těší, že jsem to fakt dokázala a nekouřím, ...... to prostě nejde, když vím, že je tam to malinkaté bezbranné semínko .....

jinak na utz jsem byla v pondělí, což jsem byla 4+1 tt a dr že na mě nic těhu nevidí, že je brzy, krev mi nevzal a že za týden ..... tak jdu na krev sama zítra ....
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
ahoj holky, ja prisla pred chvili, ale vitam vas. :slight_smile: Je to parada takhle se rozrustat. Chapu, ze mate obavy, ale nestresujte se, nebo se aspon o to snazte. Mimiskovi to nedela dobre. Urcite to bude ok. :slight_smile: Ja cekam na prvni UTZ na pondeli.
21. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
vlkovka + milaholka - ahojky holky :slight_smile:

týden těhu si nastavíte tak, že do nastavení do dne MS dáte 1den posl.MS + délku cyklu :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Veru, nejsem kuracka, ale obdivuju, ze pokud jsi, tak ze jsi to tak nechala ze dne na den. musi to byt tezky. Je to teda spravny. :slight_smile: tak zitra budu drzet palecky :wink:
21. črc 2009 v 15:17  • Odpověz
mabe - kouřila jsem od 15ti .... tzn 10 let - někdy celou krabičku/někdy půl za den .... takže těžká kuřačka .....
vážně ale musím sama sebe pochválit ....
prostě bych řekla, že ta touha po těhotenství a mateřství je daleko silnější než chuť na cigaretu..... ale nepíše se mi to teď lehce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jdu si zažvýkat :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
orbitka je též dobrá :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
gratuluju ti :wink: jen tak dal
21. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak každej se asi trošku bojí, já hlavně asi otěhotněla (jestli mi to teda doktůrek potvrdí), hned co jsem se otřela o trenky :grinning: protože neberu prášky první měsíc, ale už bych byla hodně zklamaná kdyby to nevyšlo, snad testíky nelžou :sweat_smile:
21. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
mabe ----- jj, to je to poslední, co mě teď zajímá, nějaké kouření, hlavně, aby zítřejší krev byla více než dobrá a pondělní utz .... aby tam už bylo naše semínko ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
veru, tak budu drzet palecky na krev a v pondeli spolu na UTZ :wink:
21. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
milaholka - tak to jsi jedna z mála, co má to štěstí .... já po 7 měsících ..... ale snad !!!!!! věřím tomu jako nikdy ničemu ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
mabe - děkuji :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
verunka84 - já tomu taky věřím, ale člověk si nesmí číst moc diskuzí na netu, všude o problémech atd... člověk se pak bojí to i někomu říct, aby to pak byla pravda... snad zvládnem ty první 3 měsíce a pak už se budem jen těšit :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
verunka: díky za radu, už jsem si to nastavila a vyšlo to na 25.3. (to je kousek od tebe:slight_smile:

My se taky dlouho nesnažili, první měsíc jsme brali jen tak jako rozjezd a teď je to teprve druhý měsíc.
Teď aby to byla pravda a pak mi mimi vydrželo - mám prý dvě dělohy, tak by tam mohl být problém s tím, že by pro mimi byla děloha malá (vlastně je rozdělená na půl).
21. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
vlkovka - no mě to původně také vyšlo na 25.3.10, ale změnila jsem si potom počet dní z 28 na 26 a hupsla tam 23 :slight_smile: ono je to jen orientačně, já to měla každý měsíc jinak, tak jsem udělala průměr :slight_smile:
dvě dělohy ? .... aha, to jsem ještě neslyšela. lae určitě to doktoři nějak vyřeší, pořěší a mímískovi tam u Tebe bude krásně, uvidíš :slight_smile:

milaholka - přesně tak, jsem tady pak z toho všeho celá splašená ..... jenže 3 měsíce .... to je dost dlouhá doba ... a když čtu, co se může všechno stát už v tolik pokročilém těhu ....... no nesmím to řešit, já vím ....

Holky, já pádím .... teda jdu pomalou procházkou na bus :slight_smile: já teď chodím i do schodů jak důchodce, jak se bojím o to moje semínko :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
tak mám právě dobrou neurózu. Po telefonu mě vytočil takovým způsobem jeden odhadce, že doufám, že to nebude mít na nic vliv. Kolegové teď do mě rejpou, prý ať si dám na uklidnění panáka, to ale u mě nejde, což samozřejmě ještě neví.
21. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, nebyla jsem tady delší dobu. Byla jsem na tom dost blbě, psychicky. V pátek na UTZ jen gestační váček a dle doktorky šlo o neprosperující těhu. Ale HCg rostlo tak že tomu dají čas do pondělí a pak revize :frowning2: . V pondělí se stal zázrak a mimís se ukázal a má 4,6mm a má už i srdíčko takže vše ok. jen dle MS jsem už byla 7+3 a dle UTZ jen 6+1 takže jsem otěhotněla o týden dýl, na svooje narozky :grinning: . Jen v krvi vyšel cholesterol strašně nízko a cukr na lačno 7,3 takže cukrovka jak vyšitá jako minulé těhu. Jen teda te´d jí mam nějak brzo :confounded: . Ale hlavní je že jsem těhu a vypadá to dobře a na ko jdu až za měsíc. Včera mě vzali 8 zkumavek kre a prý příště dostanu už průkazku :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
ärket - ahojky, no hlavně, že to vypadá na dobrý konec ..... :wink:
to je nejdůležitější ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

muž už mi vás tadymálem zakazuje, že jen čtu samé negativní zrávy a jsem pak z tho ve strsu, že se to bude týkat aji mě ...... no má pravdu .....

za chvlíli jdem na pivo (na nealko :slight_smile: ) s tchánovcema .... a řekneme jim o mém začínajícím těhu .... tak mám jen trochu obavy, prtž krev mám až zítra a utz až v ponděí, prtž teď nebylo ještě nic vidět, ani mi neřekl, že bych měla třeba vyvýšenou dělohu, nebo jak se tomu říká ...... :frowning2:
21. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.