• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahoj holky, tak jsem byla konečně u své doktorky a hurráá, jsem z toho o něco moudřejší! :slight_smile: Podle MS jsem v 7+3, podle UTZ tak 6+1 :slight_smile: ale stejně říkala, že je brzy na určení nějakého rozumného termínu, což jsem ani nechtěla, ale myslím si tak na malého Beránka :slight_smile:)) Jinak by všechno mělo být OK, i s tím mým zatraceným špiněním, které pokračuje, i když zdá se slábne! Jupi! Na kontrolu až za 14 dní, to už si asi řeknu o snímek z UTZ, i když dneska říkala, že fazolka má nějakých 4-6 mm (pokaždé jinak :slight_smile:) a srdeční akci!
Držím všem palce! A opravdu, nestresovat se příliš mnoha info :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Handm tak to je super. gratuluju takže jsi 8tt??
21. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
díky sunysara, ale jak jsem psala podle UTZ říkala, že 6TT a jeden den (6+1)
21. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
holky nebojte...vše bude vpořádku.... nesmíte moc stresovat, musíte myslet na to, že bude vše dobré...potom ten stes je nakažlivý :wink: ....Všechno dopadne dobře uvidíte :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hezký večer, kočky :slight_smile: Takže čtu dnes i dobré zprávičky :slight_smile: jen tak dál :dizzy_face:
Já jsem se vrátila z večeře s rodičema a už jsem 2x objímala záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: tušila jsem, že to tak nějak podobně dopadne :grinning:
Verunko, tak jak? Už to tchánovci ví? A jaká byla reakce? :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Teda holky, to je mi vás líto, že máte ty nevolnosti... Já vůbec nevím (SKORO), že jsem těhu.. jediný, co mám je to špinění a občas nafouklé břicho, ale jinak ani ň :slight_smile:)
21. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj Handm, nevolnosti jsou otrava, neuměla jsem si to představit a je to někdy síla...Ale kvůli toho malého to vydržím :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
No to je jasný, kvůli fazolkám cokoliv :slight_smile: jen doufám, že ještě nepřijdou :wink:
21. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
No, můžou i nemusí :wink: Ale přeju Ti pohodové těhu bez nevolností a taky špinění...musíš odpočívat :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
nápodobně! Dneska mě fakt uklidnila ta moje doktorka, takže jsem klidnější. I když vím, že příroda si to stejně rozhodne sama, jak bude chtit :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky holčiny,

tak rodičům oznámeno, všichni jsme plakali :slight_smile: .......
zítra ráno jdu na krev, myslete na mě .....

handm - tak super !!! gratuluji :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:
luca - chudinko, tak nevolno Ti bylo ? a kdy Ti začly nevolnosti ? jsi ode mě o 1tt, že? ....

Berušky, hezký večer, já jdu do hajan, jsem zase unavená ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holky, dneska budu mít výsledký krve, už abych něco věděla :fearful: Jinak mi dělal i ultrazvuk, ale řekl, že bych byla teprve v 5tt a možná vidí náznak váčku, ale možná to není ono, že je to prostě moc brzo, myslíte že v 5tt to fakt nejde poznat? :unamused:
22. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
milo, nejde to poznat. Je jeste brzy. urcite krev bude ok. :wink:
22. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
milaholka - ahojky, já jsem též dnes byla na krvi :slight_smile: mám rozpíchané obě ruce :frowning2: auuu ... mám tak nízký tlak, že ta krev prostě netekla ....... :zipper_mouth: ještě teď je mi zle :slight_smile:
já byla na utz v pondělí a to jsem byla 4+3tt, tzn 5týden a řekl mi to samé, že nic nevidí, že je brzy, takže jdu teď v pondělí, ale celkem se divím, prtž já budu v pondělí 5+3tt, tzn to máš teď ty taky a nic neviděli? ...... :fearful:
22. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
mabe ---- ahooooooj :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
ahoj verunko, jdu tedka na endokrinologii kvuli stitnici, jsem trosku nervozni, ale snad to bude ok. Pak se ukazu.
22. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
A co by se mohlo stát ? :frowning2: :fearful:
22. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
Nic, po tech dvou MA me zjistily spatnou stitnou zlazu - to taky mohl byt duvod MA. Beru prasky, mam stitnici stabilizovanou od brezna. Akorat by me mohla zvednout davku prasku, ale proste je to dr. Jdu pa
22. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
mabe - tak ať vše dobře dopadne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jdu posnídat, mám hlad jako vlk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nemůžu se dočkat, až bude 14hod - to mám volat na výsledky krve ...... uuuuuuuffffffffffff ... jsem nervozníííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Byla jsem na kontrole u doktora, tak příště už jsme objednaní do poradny a taky jsem nás zvládla objednat na screening v prvním trimestru :slight_smile: Srdíčko už bilo, jak se k tomu dostanu, přidám do alba fotečku :slight_smile:

Verunko, držím pěsti, ale určitě to bude v pohodě :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
verunka - no já jsem tam byla 5.týden + 1 den, nic neviděl, říkal že je to těhu moc čerstý. Můžem bejt nervózní spolu, já volám v 14:30 a taky uz se klepu :slight_smile:
Doktor říkal sice že nepozná úplně jestli to třeba není mimoděložní a tak, ale že hodně pozná a i tohle prej krev dokáže neznačit, tak snad bude vše ok :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
lendik - tak to je super ........ kéž bych už byla tkhle daleko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
milaholka - tak budem nervozni spolu , ok :wink: :wink: :wink:

no já jsem právě byla na krvi jinde, než mám svého gynekologa ...... ten můj mi dělal jen utz bez krve, tak jsem si zašla tady do gyncentra a ani jsem nic neplatila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi se do 14h zblázním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak fotka už je v albu :slight_smile: Malej mi ji už stihl i polít pitím :grinning:

Verunko, všechno bude, uvidíš - a uvidíš, jak to těhotenství uteče, je to až neuvěřitelné, jak to letí :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Milaholko mě doktor taky dělal ultrazvuk v 5tt a normálně jsme miminko viděli... Ale mě dělal ultrazvuk vnitřní a tam jsme miminko viděli, sice hledal dlouho, ale našli jsme :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
lendík krásná fotečka..miminko pěkně roste :slight_smile: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
lendik - krásné fotečky ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a děkuji, .......

mona - jak vnitřní ? jestli chápu správně .... mě tedy taky dělal v po vnitřní a stejně tam nic neviděl (ještě :dizzy_face: ) ... tzn takovou tou věcí do mě :wink: a pak se dělá i jako ten jen PO bříšku ? ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
verun ano myslím toho šulinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....možná se miminko schovávalo :dizzy_face: a navíc ty nemusíš byt přesně od poslední menstruace oplodněná, mohla jsi klidně otěhotnět o týden později +-...proto možná nešlo ještě vidět :wink:
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
mona - jj, ... no každopádně jsem opravdu řádně nervozní ...... :confounded: ani jsem nemohla snídat .... fuj, je mi divno,blivno :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás je taaaaak kráááásně, půjdu asi na vzduch se projít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
jak je to tedy s utz ? v nějakém pokročilejším těhu se dělá už třeba jen po bříšku? nebo pořád s tím "šulínkem" ? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
verun nestresuj akorát si něco přivoláš, mysli na to, že je všechno v pořádku, miminko je určitě kde má :wink: ...Tady je taky krásně, ale to bude asi tím že nejsme od sebe daleko:grinning:....

no mě začal vyšetřovat normálním ultrazvukem v 11tt..zaleží asi na doktorovi....
22. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.