• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona - já vím, snažím se...... takže vypínám net a jdu pracovat ..... ať mi to uteče a vím už aspoň tu krev .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak papa ....

PS: daleko nejsme, jsem v Ově, tady pracuji :slight_smile: ... jinak bydlím v Orlové :wink:
22. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Dobré ránko, budoucí maminy :slight_smile:) Lendík, ani se mi nechce věřit, že to rychle utíká, přijde mi, že do března je strašně daleko, než budu moct tu fazolku držet na ruce :slight_smile: nemůžu se dočkat. Je to moje první, sice jsem si doteď vystačila s neteřinkou, co jí teď byly tři, ale svoje je svoje..

Jinak mě taky vyšetřovala tím vnitřním, podle mě to v těhle časných TT nejde z toho "břišního" vidět. Tak Veru a ostatní se držte a hlavně trpělivost a klííídek .)
22. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Jj prací ti rychle uteče čas, tak se měj hezky a mysli na všechno pozitivně :wink: :dizzy_face: ...tak já bydlím v ostravě a taky pracuju:grinning::grinning:....tak se měj hezky a pak napiš jak dopadly vysledky papa :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
handm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no jo no, už se klidním ....... :slight_smile:

holky, fakt vypínám a budu tu po 14hod, abych Vám oznámila ty výsledky, takže určitě radostnou zprávu o mém krásném těhu ... musím věiřt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Můžu se k vám přidat?Vypadá to,že se nám s manželem konečně zadařilo a čekáme miminko o které jsme dlouho bojovali.
Včera jsem byla u mé doktorky a vypadá to,že jsem v 5týdnu.Říkala,že bych mněla být podle menstruace v 6týdnu,ale podle UTZ to vypadá na pátý.Na UTZ byl vidět zatím "jen" gestační váček,ale jsem za něj strašně štastná.
22. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Já jsem se teď vyhrabala z postele, ty nevolnosti se mě nechtějí pustit...musela jsem volat k zubaři a přeobjednat se, dneska bych to nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru, myslím na Tebe...jsem napnutá a zvědavá, jak vysoké Hcg máš. Já měla úplně stejné pocity, když jsem si do Gyncentra volala, klepala jsem se, víc jak při zkoušce. Ale to k tomu patří....já si říkala, nenervuj se a stejně si to moje tělo dělalo, co chtělo. Jinak mám nevolnosti už asi druhý týden a pořád se to zhoršuje. Moje ségra je měla do 12tt, takže jestli na tom budu stejně, tak ještě musím vydržet :pensive: :wink:
22. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
To je mi vás fakt líto s těma nevolnostma .-(( někde jsem ale četla, že ty co berou Utrogestan je nemívají, což by mě odpovídalo :slight_smile:) ale nevím, co ej na tom pravdy
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Luci, tak mě ty nevolnosti začli až teď :frowning2:
A je to děs, ráno jsem 2x zvracela, a začlo to včera večer kolem 9 se mi motala hlava a bylo mi špatně od žaludku, ráno jsem se vzbudila a myslela, že mě trefí :confounded:
Snad to bude brzy za námi, jinak nevím :sweat_smile:
22. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Handm, já Utouš beru už pěkně dlouho a nevolnosti mám teda pořádné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Moni, je to na levačku, ale musíme vydržet...já jsem 2x zvracela včera večer a dnes jsem po ránu měla žaludek, jako kdybych měla mořskou nemoc :dizzy_face: Nasoukala jsem do sebe banán, ten prý obalí stěny žaludku a uklidní ho a za chvíli si dám zázvorové lízátko :grinning: nějak si pomoct musíme, že? :wink:
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Luci no já jsem ve 12tt+4 a pořát se mě nevolnosti drží :unamused: ...někde jsem četla, že se to někoho drží až do 16tt, ale je to ojediněle...mojí babičky se to třeba drželo celé těhotenství tak doufám, že nebudu stejná, už se sice ty nevolnosti trošku lepší, ale nejvíc mě začne být špatně večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni jj jednou to přijít muselo, stěžovala jsis, že ti špatně není, tak ti to ted miminko pořádně vynahradí :grinning: :grinning: :grinning: vítej v clubu:grinning:
22. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Monako, já je ze začátku měla taky jen večer, během dne jsem byla v pohodě a jakmile se blížila 17 a 18 hod., tak jsem začala šílet :grinning: A teď už celý den nebo kdykoli během dne :angry: Moje švagrovka a nej. kámoška těhu nevolnosti nemají ani neměly, tak se s nima o tom ani nebavím...jsem se jednou zmínila a připadala jsem si, jako že si to vymýšlím...těžko to pochopí, když to nezažily :wink:
22. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Luci a to lízátko Ti pomáhá? Já totiž dneska nedostanu do sebe nic, takže budu držet asi dietu, jinak mě ze všeho natahuje :frowning2:
No Monííí, raději jsem měla být ticho, je to děs a to ještě musím skákat kolem prcka. :sweat_smile:
22. črc 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Luci doufejme, že nás to přejde a už si budeme těhotenství jenom uživat a budeme jenom rozkvétat:grinning:....

JJ já ti včera říkala at jsi rada, že ti je dobře :slight_smile: ... ale neboj přejde to..teda snad:grinning::grinning:
22. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Moni, někdy pomůže, někdy ne...Je fakt, že jsem měla i dny, kdy jsem do sebe nemohla dostat ani to lízátko, ale je dobré něco sníst...Když je mi úplně nejhůř, tak žužlám jen piškoty nebo suchý rohlík. Koupila jsem si celou krabku těch lízátek a už mám jen 3, jsou dobré...budu muset zase naklusat do lékárny :wink:

Monako, máš nějaké fintičky ohledně těch nevolností, jak proti nim bojuješ a co Ti pomáhá? :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Já doufám, že brzy. Jinak mě trefí. Ale stím jsem musela počítat :grinning:
22. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz
Tak to já si zkusím koupit, ale uvažovala jsem i o těch piškotech a Monča mi psala, že i bonbony cumlala tak zkusím i to a uvidíme :wink:
22. črc 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
Luci no já si ted na večer nedávám nic těžkého, jen zeleninku, předevčírem jsem třeba měla salátek s schery rajčatkama a mozzrelkou a bylo mi fajn, včera jsem měl mrkvičkovi salát a a po tom mi bylo taky fajn, jen jsem potom z toho vypila tu štávu a ta mi moc neudělala dobře...Musíš hlavně pravidelně jist opravdu co 2 hodky něco do sebe nacpat, protože jak mě přepadne hlad tak už do sebe horko těžko něco dostávám, ale každy člověk je jiný. Těžko radit :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Moni, v krabičce těch lízátek (koupila jsem si různé příchutě) je takový letáček a je tam hrozně hezky rozepsáno vše o ranní nevolnosti a zvracení, proč je nám špatně, co to způsobuje a jak snížit projevy nevolnosti...

Taky tam píšou (což je docela zajímavé), že pokud došlo k těhotenství při oplodnění vajíčka z pravého vaječníku, tak je ženám špatně a trpí nevolnostmi, než těm, u nichž dojde k oplodnění vajíčka z levého vaječníku. :wink:
22. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Monako, i tak díky...je třeba zkusit všechno :wink: Mě to zvracení včera udělala ta večeře, na které jsme byli s našima...Šli jsme do řecké taverny a já miluju jejich jídlo, takže jsem pečený lilek a kozí sýr na grilu a pečený chleba a giros...no, teď když to píšu, tak je mi zase šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže těžká večeře pro moje bříško a už aspoň vím, čeho se mám vyvarovat :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Luci jojo hlavně se těžkých jídel vyvaruj večer, potom člověk jde akorát rychle do postele, aby to zaspal :grinning: :grinning: ..někdy to i tak řeším:grinning:
22. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Luci, díky, zkusím je. Je to zajímevé no. :slight_smile:
Tak já dneska nejsem schopná do sebe nic nacpat :( Zkusím jen ty piškoty
22. črc 2009 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet z endokrinologie. Jedna hodnota ukazkova a druha spatna, takze sme zvysily davku z 50 na 75 6x tydne a 7. den nic. Na dalsi kontrolu jdu v zari. Dr. rikala, ze je to normal, ze se to bude v tehu postupne zvysovat.
No, a jinak ja nemam uplne nevolnosti, ale rano je me tak divne, zaludek na vode a nemuzu toho moc snist. Dneska teda pri ceste na endokrinologii se me hodne navalilo a rikala jsem si, kde se tady na tom betonu muzu pozvracet. :grinning: Ale pak jsem to rozdychala. :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
jejda, tak to mám levičáka :slight_smile:)) Ad ty vajíčka z levého vaječníku :slight_smile:)) když mi není špatně :slight_smile:))
22. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
handm asi ano, jsi jedna z těch štastných :grinning: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jen s levičákem (z hlediska politické orientace) se asi nesrovnáme .))))))
22. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky, já se asi zblázním, ten čas ale vůůůůůbec neutíkááááá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Veru, už je to za chviličku :wink: Právě jsem koukala na hodiny a myslela na Tebe :dizzy_face: Držím palečky :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
luca - doteď to celkem šlo, ale teď poslední minuty vnímám jako hodiny .......
hrůůůůůza ..... mám hrozný strach, co uslyším ..........
snažím se uklidnit, věřit, ..... věřím, ale bojím ......

utíkám odsud, nebo se tu zblázním, po 14hod jsem tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
juppppppííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale nic moc mi vlastně neřekli ..... jen že je test z krve pozotivní, že jsem těhotná, hodnota je 931 a zbytekmusím řešit se svým gynekologem ..... vím, že v mém období je rozmezí HCG 18 - 7340 a já mám 931 .... tak snad to bude stoupat ....... a snad je semínko tam, kde má být :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Veru, gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všechno bude dobré :dizzy_face: Já měla první Hcg 669 :wink: krev mi brali, když jse byla 4+1 :wink:
22. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.