• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky těhulky,tak i já se k Vám přidávám,po půl roce neuspěšného snažení je to tady,jsem těhotná. :slight_smile: asi 4tt.testy pozitivní,bolesti v podbříšku,ale jinak je mi fajn!!Moc Vám všem gratuluju a užívejte si to...Hezký den :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
luci - děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, já mám takovou radost :slight_smile:

teď jen přemýšlím, jestli mám říct tomu mému gyn. v pondělí na utz, že jsem byla na krvi a změřili mi tuto hodnotu, ..... ???? když mi ale testy sám nedělala .... ještě nevím, asi to pro něj v to po nebylo důležité a bude mi je dělat až později .....

ruzicko - vííítej :wink: :slight_smile: už jsi byla na gyn ?
22. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Růžičko, taky Tě tady vítám a gratuluji :slight_smile:

Veru, tvůj gyn. Ti ani možná Hcg test dělat nebude...každý to nedělá. Půjde už jen na Utz, moje ségra když byla loni těhu, tak šla jen na Utz a Hcg jí taky nedělali :wink:
22. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
luca - aha ?????? :fearful: :fearful: :fearful: já měla za to, že dle HCG se sleduje růst mimíska ....... ale to dle utz vlastně taky ... no uvidím ...... když mi bude chtít vzít krev, řeknu mu to ......

já mám takovou radost :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

za hoďku to tu balím, to se nedá v takovém vedru ......

večer se ozvu, děvčátka, mám slíbeno jet se koupat :slight_smile:

pa pa, maminky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Veru, mě brali krev na hcg taky jen jendou na potvrzení těhu a pak už jsem šla jen na Utz :wink:
Já se jdu rozplajznout na chvíli na zahrádku...papa :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
ty nejsi v práci ?...... :angry:
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Já studuju výšku a teď mám prázdniny :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
ještě k té krvi - mě prostě zarazil gyn hned na začátku, že na utz nic neviděl, tak šup dolů z křesla a přijďte za týden, je to brzy .... a bez krve, prostě nic .....

to už je jedno, teď mám po krvi, jsem klidnější a je mi takééééééé vedro, že to se nedá ..... fuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
luci - aha :slight_smile: tak to se někdo má ......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Veru, mám se jen o těch prázdninách...jsem strašný stresor (i když mě škola baví) a nevím, jak budu zvládat v těhu zkouškové :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Luci - jj, prázdininy bych brala, školu ne .... ikdyž, na škole bylo fajn, ale přesně, ty stresy .....
a jak to budeš mít s naplánováním? .... jako přerušíš pak? nebo ti to vychází nějak dobře ? ..... jestli nejsem moc zvědavá :sunglasses:
22. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
veru, gratuluju :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky, cela se klepu, ted jsem volala doktůrkovi, mám hodnotu přes 1000, říkal že je to dobrým, že i podle tý hodnoty by to mělo bejt v děloze a ať přijdu na utz tak za tejden - 14 dní :slight_smile: Mám takovou radost :slight_smile:

A Verunko taky gratuluju :wink:
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
mili, vidis, gratuluju a budu drzet palecky. :wink: Jen mysli pozitivne :wink:
22. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Veru, první zkouškové mi vychází před porodem a další 2 měsíce po porodu. Říkám si, že to snad nějak zvládnu a že i snad profesoři přimhouří očka :wink: Zvědavá nejsi...není to nic tajného :dizzy_face: :grinning:

Mili, super...velká gratulka :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
mabe - moc děkuju, mám úplně jinou nálada, mám z toho radost a těším se a žádný špatný věci si nebudu ani připouštět, prostě bude mimi a basta :grinning:
22. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
mili, to je jasny, tak je to spravne. Verit, ze to bude ok. :wink:
22. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
milaholka - tak gratuluji, to je super, tak už nebudem dvě stresující, ale dvě radující se, a nejen dvě, jen je nás o dvě více :slight_smile:
takže to tak vychází dobře, když já jsem dnes v 4+5tt a mám hodnotu Hcg 931 a ty jsi v 6tt a máš přes 1000 = to tak nějak asi odpovídá, ne ? :slight_smile: no jasan, že ano !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já mám náladu jak po vysvědčení v 1.třídě :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mabe - děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

luca - týýýjo,tak to si mákneš, ale budete na to dva :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, to je hnus to teplo........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě, že jsem začátečníci si říkám, bo v takovém vedru být někde v 7.,-9. tak bych asi ani nemluvila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám takhle dvě kamošky, chudinky malé ......
22. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešní vyšetření proběhlo v pohodě, slyšela jsem i srdíčko :dizzy_face:
A říkala mi, že to co tam je nebude nejspíš hematon, protože bych už měla nějaké prblémy nebo tak, že neví co to je, že stím se ještě nesetkala, ukazovala mi plod a nad mimčem je prostě malé něco ve tvaru O a neví co to je, ale že mám být v klidu, že těhu je v pohodě :wink:
22. črc 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
Mila, Veru a ruzicka mooooc gratulujíííííí :slight_smile: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni, gratuluju ke kontrole. :wink:
22. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
mabe děkuji, jsem se hrozila, tak mám aspon lepší náladu, až na to motání hlavy a nevolnosti sem tam od žaludku :slight_smile:
A co ty? Nestíhám dočítat, tak vůbec nevím jak jsi na tom :sweat_smile:
22. črc 2009 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
ja dneska byla na kontrole se stitnici, tak jsme zvedli davku o malinko, ale v tehu je to normal, aby mimisek mel dost. :slight_smile: JInak porad ok, zadny spineni tuk, tuk akorat unava a boleni prsou. Je teda pravda, ze rano zaludek na vode a nemuzu moct snest.
22. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
moni - moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tobě taky gratulace ke kontrole, hlavně, že tam fazolka je a je jí dobře a roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
mabe noo tak to je supér, hlavně at je vše v pohodě :slight_smile: a bude :dizzy_face:
verun jo jo :dizzy_face: děkuji
22. črc 2009 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
mabe - tak únava - o té bych mohla poslední týden napsat román :grinning: :grinning: :grinning:

ale jako T. mě nestíhá, prtž já mám fakt problémy s usínáním před půlnocí a vstát ráno ..... no tak to ani nááááhodou .... ani za nic nevylezu z postele .... ALE !!!!!!!!! poslední týden ? Holky, já usínám v 10h večer a jako v 05:30 jsem ještě před budíkem úplně vyspaná a čilá a aktivní a hned bych si povídala a všechno mě baví ...... no jak na práškách :slight_smile: T. ze mě nemůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Moni, krásně se čtou takové zprávičky...musela sis oddychnout :dizzy_face: Moje kamarádka je v 5. měsíci těhu a má 2 hematomy, jeden vlevo dole a jeden vpravo nahoře. Kvůli tomu vlevo bude muset rodit císařem, jinak má úplně normální těhu bez komplikací :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
T. chápejte jako můj muž Tomáš :slight_smile: .........
22. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
ja bych mohla spat furt, ale pak jsu jak poblbla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
tak já jako min pátek, to už jsem něco tušila, koupila jsem si testíky, došla dom, najdela se a v 6h usnula oblečená na posteli a vzbudila jsem se celá pomačkaná v 8hodin ....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
kolem 16h na mě nějak prostě padá únava a je mi divno ....... ale zatím ťuk ťuk je to v normě :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.