• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Holky, tak jsem byla chvíli na zahradě a je tam hrozně...Veru, přesně, jak píšeš...být v pokročilém těhu v takovém parnu musí být zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já jsem úplně na začátku těhu trpěla nespavostí, ale teď už usínám normálně a nemůžu se vyhrabat z postele...jen vstanu na wecko, ucítím žaludek na vodě a zase padám do peřin :wink:
22. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Joó, a máte taky takovou žízeň...tak nějak jsem začala pociťovat, že jsem asi těhu...měla jsem strašně divně v puse a vypila jsem přes 3 litry jen tak i když jsem celý den jen ležela...a pořád jsem měla žízeň a mám ji stále :sweat_smile:
22. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Luci, fakt? Tak hlavně, že je v pohodě a neohrožuje to miminko.
Mě právě na první kontrole říkala, že mám hematon, pak dneska, že to Hematom asi není, že bych jinak bud špinila nebo krvácela, že prý tak dlouho s hematonem nevydržím nešpinit aspon. Tak na to čuměla jak na svatý obrázek a říkala, že neví co to prostě je. Tak jsem s Mončou-Monako3 říkali, že je dr. a neví. Asi jsem nějaká vyjímka, no tak kdo ví a prý dvojčata to nejsou tak jsem jí na to odpověděla, že to tak ještě :grinning: Jinak, že mám být v klidu, že mimi je kde má být :wink:
22. črc 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
Moni, to je důležité...hlavně, že je tam, kde má být :wink: Ta moje kamarádka taky nekrvácela ani nešpinila, přišla na to tak, že ve 3. měsíci měla bolesti břicha hlavně při chůzi, tak byla týden v nemocnici, kde ji jen pozorovali. Jo a taky ji říkali, že pokud žena otěhotní a má tam třeba jen malý hematomek, tak když dojde k tomu otěhotnění, tak on se trochu zvětší a je viditelný jelikož se to tam uvnitř začne všechno vyživovat a je to jako by jsi ho pohnojila...to jen tolik, kolik jsem slyšela od ní :wink: Neboj...ona má dva a v listopadu čeká chlapečka :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Jj s hematonem většinou to těhu dopadne díky doktorům dobře. Tak uvidíme, co mi řekne za 14 dní co tam vidí ted :slight_smile:
22. črc 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
ahooj holky jak se mate???
mne sem chodi smirovat nejaci smiraciiiiiii z mesta kde zije tatka i mama,ale mama to zatim nevi(dokud se nebude nekdy zajimat jak se mam)..no a taky jsem to zrovna tam nechtela rozpravet dokud to nebude po 3.mes....no a asi ted toho bude plny to mesto :angry: :angry: :angry:
22. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Holky musím, pápá
22. črc 2009 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz
carcul - no, tak já tady zase dneska viděla ženu od manželovabratránka, ona má roční holčičku, tak doufám, že nepátrá v diskuzích, oni to jako rodiče od T. vědí, ale zatím to nechceme šířit dál .....

jj, to tak chodí :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Carcul, to víš...všemocný internet...U nás se to taky nějak rychle rozkřiklo a to jsem si říkala, že to ví jen rodina :angry: Byla jsem naštvaná, ale už je mi to jedno...Inteligentní lidé to budou přát a Ti hloupí závidět :grinning:
22. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
verunko...no ale ze se nestyd takhle smirovat nebo to ete to rikat jinde....docela mi to nastvalo
22. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
luci,no ja to v tom meste chtela rict az naposledy...
a taky uz byly kecy ze jsem mlada na svatbu a ted urco budou dalsi :angry: :angry: :angry: pekne mi nastvali smiraci :angry: :angry: jen at si to prectou :angry: :angry:
22. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojky, tak to mě včera nakrkla kolegyně z práce, která byla půl roku pryč kvůli škole, přitáhne do práce první den a hned začala běhat a všem špitat, že jsem těhotná... ale ať to nikomu dál neříkají, že je to tajný. Doteď nevím, odkoho to má, asi to vykoukala z věštecké koule... Divím se, že to nevyvěsila na nástěnku... Oznamovat bych to měla přeci já a přítel, navíc je to soukromá věc, tak nevím, co je komu co do toho. Dost mě to naštvalo :unamused: .
22. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
ahoj všem, dnes jsem neměla vůbec možnost sem zatím nakouknout.
Moc práce a nevíc nic příjemného.
Po včerejší neuroze z odhadce mi ještě dnes bylo zle a bolelo v podbříšku, tak doufám, že se nic nestane. Však už v pátek jdu k doktorce.
Navíc jsem byla večer na tanečkách a tam mi lektorka málem vynadala, co tam prý dělám, že mezi 4. a 10. týdnem mám spíše jen ležet a odpočívat a ne tancovat, ale nepřeháněla jsem to, tak snad to bude o.k.
To je ta má neznalost, v době, kdy jsem se hlásila na seminář jsem ani netušila, že jsem těhu a pak už mi pohyb chyběl, tak jsem to nechtěla rušit a nikde si nezjistila, že by to mohlo mít nějaký vliv na uhnízdění drobečka
22. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
broucek, to já jsem asi tak v 4-5 tt dělala přezkoušení z tělocviku - 12 minutový běh (2 km) a sedy-lehy, v tý době jsem vůbec nevěděla, že jsem těhu. A co jsem četla a slyšela, tak když jsi zvyklá na nějaký pohyb a děláš ho v rozumné míře, tak by se nic stát nemělo.
22. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
elyn.s taky jsem to včera lektorce říkala, že to je v pohodě. Dokonce si myslím, že je fajn se protáhnout, přijít na jíné myšlenky a nemyslet na to, že je člověku zle.
22. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
Přesně tak :slight_smile: . člověk se uvolní, vyrazí mezi lidi.
22. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
jen jsem se jí pak ptala, jakým cvikům se mám vyhnout a asi budu chodit i s bříškem, ale na pomalejší než fit.
22. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
však jo, dokud se na to cítíš a nemáš žádný problémy, tak proč se omezovat. mě bohužel na sport času moc nezbývá a hlavně celý den prochrním anebo mi je špatně :slight_smile: . zmůžu se tak na procházky.
22. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
taky moc čas na sport nemám a ještě mám sedavé zaměstnání, takže každé protažení mi pomůže. Naštěstí teď nevolnosti ustoupily, ale zase se mi občas zvadne žaludek z ničeho nic a za 5 min mám klid, ale zase nemám vůbec chuť na jídlo a musím se do něj nutit
22. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
na jídlo nemám taky ani pomyšlení, a přítel se mě pokaždý ptá, jestli jsem jedla, co a kolik jsem snědla a co budu mít k večeři atd. občas už na něj začínám vrčet. nevolno se mi dělá jen při čištění zubů :frowning2:
22. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
snažím se jíst aspoň ovoce každý cca 2 h, ae moc to teď nejde, přitom na začátku minulého týdne jsem snědla vše, na co jsem přišla
22. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj, holky, tak já zas můžu doslova sežrat cokoliv, hrozně mě honí mlsná :slight_smile:) ale dneska jsem uplně kaput, unavená, z toho hicu...
22. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
dnes to byla síla, chtěla jsem jet v poledne domů si pro věci z práce a vzdala jsem to, toto není pro těhulky dobré počasí
22. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
já jsem se raději celý den v práci zdržovala v kanceláři, je tam pěkný chládek, venku bych asi umřela. to počasí je poslední dobou opravdu šílený, chvíli horko, pak zima, sluníčko, déšť :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
je fakt, že v práci se vydržet dalo, ale venku děs bes
22. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
ještě mám dotaz. Mám piercing v pupíku, nevíte, kdy jej vytáhnout? Zatím mi samozřejmě nevadí, ale asi to vadit bude. Nemáte někdo zkušenosti?
22. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
našla jsem na koníku diskuzi: piercing v těhotenství
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=21725&vGroupOffset=0&vOffset=0
zkus se juknout
22. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
elyn díky, jdu studovat
22. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Broučku, já jsem si piercing už vytáhla...Už jsem ho ani nechtěla a dřív nebo později bych ho stejně musela vyndat :wink: Ale první dny jsem se bez něj cítila divně :grinning: ale už jsem si zvykla :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
luca právě nevím, jestli je lepší jej vyndat dřív nebo později. Já jej chci i pak nosit, jsem zvyklá a mám jej jen pro sebe a můj pocit
22. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.