• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Broučku, to chápu...u mě to byl taky boj, ale mě se tam stale zmenšovala kůžička, která mi tu naušničku držela, takže to bylo mnhody už i nebezpečné, takže když jsem otěhotněla musela jsem se smířit, že ho sundám, aby mi třenba neublížil :wink:
22. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
luca, koukala jsem se do tvýho albíčka... ten hafík je kouzelný :slight_smile: úplný plyšáček ... a synoveček ještě úžasnější
22. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Elynko, děkuji...pesan je náš mazlík, má 43 kg a vždy mě bouřlivě při příchodu vítá, tak jsem se mu snažila vysvětlit, že mám v bříšku fazolku a že teď na mě skákat nemůže :dizzy_face: Stejně to nepochopil :grinning: A synoveček je zlatíčko, dneska má půl roku a už se těšíme, až začne povídat...zatím jen brouká a jeho povídání obsahuje jen ggggg :grinning:
22. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Nj, pesan se chce mazlit, fazolka nefazolka. Jestli pak bude žárlit na vašeho malýho broučka, až se narodí :slight_smile: . Když jsem se narodila, náš pes s našima nemluvil 2 týdny, jak byl uražený :grinning: ... No teď se vám zdá, že toho moc nenapovídá, ale počkejte, až spustí naplno, to budete rádi vzpomínat na to gggggg :slight_smile: . Mám 3-letýho brášku a občas myslím, že mi praskne hlava :rolling_eyes: .
22. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Elyn, jééé tak to bude tvůj malej brášk a brzy strejda :grinning: :grinning: :grinning: Hafan bude žárlin na tuti, už teď si vyprošuje mazlení a musíme si ho všímat, jinak se uráží. Takže to bude ještě sranda, ale pak to určo pochopí a budou s prckem kamarádi :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
jj, strejda si bude mít alespoň s kým hrát :grinning: se mnou ho to hraní moc nebaví :angry: pejsek bude určitě broučka pak zbožňovat, zvlášť když bude malý jíst. vždycky si vzpomenu jak náš pes běhal za mojí ségrou a hopskal po ní tak dlouho, až se jí rozsypaly lentilky nebo spadlo nějaký jídlo z ruky, a pravidelně vysával dropky pod židlí když byla malinká :grinning:
22. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Elyn, s těma pejskama to je vážně někdy velká sranda :grinning: Ten náš taky občas somruje o jídlo, ale zase umí docela povely, takže když řekneme ne, tak si jde po svém :wink:
22. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak nám se bohužel ta výchova u psů pokaždé nějak zvrtla, byl zázrak, že si dokázal aspoň na povel sednout :grinning: no, na mě už celkem leze únava, tak peláším do postele, jinak budu ráno vypadat jak po flámu :rolling_eyes: . mějte se hezky, děvčata, díky za pokec a "uvidíme" se zítra. dobrou noc a hezký sny všem.
22. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Taky se jdu zavrtat do peří...jdu zaspat tu nevolnost, která mě přepadla...ach jo :confounded: Dobrou kočky...zítra pa.
22. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
mamka má taky psa a neteř se synovce úplně zbožňuje, hned je přijala za vlastní a chrání je a hlídá.
22. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj hoky ráda bych se přidala do diskuzice jsem asi v 7 tt
Minulý týden jsem byla u doktora potvrdim mi, že jsem těhotná, ale byla vidět jenom dutinka, takže mám přijit 27.7. ,jestli už bude vidět srdíčko. Jinak jsme se snažili o mimi už asi přes rok tak doufám, že to konečně bude ok
22. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
ahoj kočky, dneska ponocuji ..... byly jsme se koupat a pak si sednout na zahrádce se známými, vlastně našimi svědky :slight_smile: .... oni jsou též těhu, začátek 11tt, tak jsme je museli informovat :slight_smile:
chci se vás zeptat, dnes k večeru jsem měla na kalhotkách slaboučký výtok a jak se koupu večer (už cca týden), tak si jakoby též něco takového nahmatám na začátku ..... já vím, že moc zkoumám :frowning2: ale jsem fakt zase už nervozni ..... ať už je utz za mnou .....

jdu chrupkat, pa ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

v.vankova - ahojky, gratuluji a vítej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsi v 7tt a v 6tt na utz nic neviděl ? Tak to jsem zvědavá, co tam uvidí u mě, když já v po budu mít 6tt a to už by měla mít fazolka 2-4mm údajně .......
22. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
PS: aha, piercing v pupiku budu muset též pořešit .....

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
No holky, kde jste ?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????

:grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska bude zase hic, fuj, ...... raděj být tady v kanclu a nevylézat ven, jen na oběd a rychle zpátky ......

včera večer ani dneska ráno jsem si od neděle poprvé neudělala test - je todivné, musím si ještě nějaký koupit, potřebuji prostě vidět ty dvě krásné //, hned mám krásnější den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a po včerejším HCG jsem zase neklidná, aby to stoupalo .......

ale musím být klidná, vyrovnaná .... já vím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PS: teď jsem si po přečtení diskuze o piercingu vyndala ten z pupíku ...... nosík mám píchnutý krátce, cca 3 měsíce - neplánuji ho vůbec sundat.... co myslíte?
23. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ranko :dizzy_face:
Veru, já měla taky strach, aby Hcg stoupalo, tak jsem si pár dnů po něm udělala odpoledne těhu test a druhá čárka naskočila dřív, než kontrolní a byla podstatně tmavší, než ta kontrolní...to mě docela uklidnilo a pak už jsem testy neřešila, jelikož mi začalo být tak blbě, že jsem si říkala, že musí být vše OK :wink: Neboj, Hcg máš krásné :dizzy_face: Jo a to špinění nebo co jsi to měla, říká se, že je to na začátku těhu kolem toho 6. a 7. týdne normální, že se mimi usazuje...Pokud z tebe nejdou kusy krve, tak je vše v pořádku :wink:
23. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Jinak si myslím, že by pircing v nosíku vadit neměl... :wink:
23. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem rychle prolítla zpětně diskuzi - holky, ohledně piercingu... Hodně si ty břicha mazejte... klidně i víckrát denně - já jsem tu svou naušnici vytáhla až když jsem měla pupek, asi v16. týdnu.. a tam, kde byla ta dírka, tam mi kůže škaredě praskla :unamused: a nestalo se to jen mě, viděla jsem víc takových "popirciengových" trhlinek. Tak mazat, mazat a mazat :grinning: Jo, a během těhotenství mi to zarostlo, takže jsem si potom už naušnici zpět nemohla dát.

Verunko - jak to zvládá tvůj manžel, co? :grinning: Klíííííííííííídéééééééééék, nenervač tolik :wink: :grinning: Dej si zmrzlinu a užívej si to - bude z tebe mamča!!! Přece nechceš, aby miminko mělo tiky :grinning: :grinning:

To bude zase pařák :frowning2: včera jsem se 2x pozvracela - já ty nevolnosti nenávidím... Večer mě to už vzalo, myslela jsem, že bude po mně... a přemýšlela jsem i o tom, jestli jsme s druhým miminkem neudělali chybu :unamused: No, byla to pěkná depka.
23. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Holky, mrkněte ke mně do alba k Lexikovi - tam mám fotku, černobílou, držím si ten pupek :grinning: A tam je vidět, jak to prasklo :unamused: Do konce těhotenství se to roztáhlo ještě víc
23. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj Lendíku, já jsem na tom úplně stejně...večer se snažím zaspat to zvracení a ráno se probouzím se stejným pocitem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem včera manžovi říkala, že mě ta fazolka musí hodně nanávidět, když mi dává už teď tak zabrat :angry:
23. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Přesně tak, luca :frowning2: Říkala jsem si, že si budu dávat pozor na to, aby Lexik nebyl nijak "ohrožený" sourozencem.. a začalo mu to chudákovi ještě dřív, než je vůbec brácha nebo ségra na světě - když mě neposlouchá, hned vybuchnu a zařvu na něj - občas taky plesknu přes zadek... Vůbec nemůže za to, jak mi je :frowning2: Pak mě to mrzí, jaká jsem na něj byla.. ale stejně za chvíli to udělám znovu.

Tak snad nás to s příchodem 12. týdne přejde, co? :sweat_smile:
23. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Lendiku, teď jsem na to koukala...budu muset taky mazat. Máš krásného chlapečka :dizzy_face: Při něm jsi v prvním těhu nevolnosti neměla?
23. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
luca, děkujeme :slight_smile: U něj mi bývalo špatně večer, takže jsem si vzala lízátko a zaspala to... přes den dobrý. No, tak třeba to tentokrát bude holčička, když je to takové jiné :slight_smile:
23. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Lendíku, nechápu, jak někdo mohl vymyslet název ranní nevolnosti...taková blbost! Spíš celodenní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno těhulinky... chci se zeptat, od kdy vám začalo bejt špatně? Já jsem v 6tt a pořád v pohodě, tak doufám, že to tak zůstane. Taky se říká že u kluka blbě moc nebejvá a u holčičky jo, hodně mamčí mi to potvrdilo :grinning:
23. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
ŽE!!!!!!! :angry: Celodenní a "celonoční" :wink: :slight_smile:

Budu se muset trochu zkulturnit a vyrazit na nákup, než tam bude to vedro... na hlavě mám mastnou šopu a v tom zamotané lízátko :sunglasses: Doma je neuvěřitelný bordel, nevím, kdo to uklidí... Lexik smrdí... Budu si muset omotat nos - včera jsem se díky jeho plince pozvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes: No... samé dobré vyhlídky na prima den :grinning:
23. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Mili, já si myslím, že je to u každého jinak a taky jak jsem včera psala, že ta nevolnost může být ovlivněna tím, ze kterého vaječníku máš oplodněné vajíčko :wink: Moje ségra má chlapečka a nevolnosti měla od 7. do 12.tt. Já je mám už od začázku 5. :angry:
23. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
milaholka - je mi špatně asi tak 14 dnů, takže asi tak od toho šestého týdne.. Buď ráda, že je ti dobře, fakt ti to závidím :slight_smile: Jinak.. bylo by to fajn, kdyby to tak bylo... holčička jako odměna za tohle všechno - dala bych si říct :grinning:
23. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
lendik - tak to já bych chtěla zase strašně moc kluka - jsem ze dvou holek :grinning:
no ale uvidíme, na to si ještě dlouhoooo počkáme :wink:
23. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Lendíku, já mám kupu rádla na vyžehlení a pořád se do toho nemám...nejde to :grinning: Taky musím jet nakoupit, jenže já vůbec nevím co...na nic nemám chuť a vůbec nevím, co mám jíst....asi to jistí piškoty a rohlíky :sweat_smile:
23. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
A chceš si nechat říct, jestli je to chlapeček nebo holčička? :slight_smile: Mám známé, kteří budou mít v listopadu první miminko a budou to mít jako překvapení... Obdivuju je, já bych to nevydržela :slight_smile: A moc se mi nelíbí, jak říkají "to" a "ono" :unamused:
23. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.