• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Já bych to samozřejmě taky nevydržela, takže si to určitě necháme říct :slight_smile: No jsem na to dost zvědavá :grinning: Hlavně když to nebudou trojčata :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Ty brďo, trojčata :grinning: Jak to někdo může zvládat - od toho, kdy jsou v břiše až po to, co se o ně musí pečovat :grinning: To musí být síla
23. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky, ... tu chvilku nejsem a vy tady popíšete celou stránku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky, děkuji za podposru :sweat_smile: :dizzy_face: jsem hrozná zkoumalka :wink: :wink: :wink:
pupík si mazat určitě budu :slight_smile: už mám doma "mazátka" :slight_smile:
manžel je zlatíčko, on je hoooodně tolerantní, já jsem u nás ta rozbuška, on je kliďas, no a ten musí být dvojnásobný kliďas :slight_smile: jenom mi říká, že moc stresuju a že tím už to semínko otravuju :slight_smile: tak se té malé fazolce vždycky omluvím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
verunko, z toho si nic nedělej, já taky stresuju a asi stejně budu, dokuď mi aspoň ze ten tejden neudělá ten utz. Doufám že dvojčata nebo tak něco by poznal už z tý krve, že bych měla třeba moc vysokou hladinu, ale to snad ne :grinning:
23. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
a jakou máš tu hladinu hcg ? přes 1000 jsi psala, že ? ...

no já se nemůžu toho utz dočkat ....... strašně si přeju, aby tam už něco bylo ....
23. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
No neřekl přesně kolik, řekl přes tísíc a to že je dobrý, že by to mělo bejt v děloze :slight_smile:
Když mi dělal utz tak říkal že tam něco vidí, ale že je to tak malý že neví jestli je to ten váček nebo ne, že to vubec nemusí bejt ono
23. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj těhulky, přeji všem krásný den bez nevolností :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Zkoušela jsem se teď aspoň trochu namalovat a přemýšlela jsem, co za zvláštní strach ke mně přišel už s myšlenkou, že si pořídíme miminko... :slight_smile:

Strach:
1) otěhotním vůbec?
2) je miminko v děloze?
3) tluče mu srdíčko? až se bude hýbat, budu klidnější, protože tak ucítím, že je v pořádku a nebudu muset čekat na ultrazvuk
4) není nemocný?
5) nemůžu předčasně porodit?
6) ježiši, porodím vůbec?
7) neporodím miminko mrtvé?
8) neumře mi na nějakou zákeřnou infekci?
9) dokážu se o něj postarat?
10) budu umět naučit ho všechno, co bude potřeba?
11) šmarjá, bude v životě šťastný?
12) neoblíbí si motorky, rychlou jízdu??? nebude chtít skočit padákem?
13) budu se snažit ho vychovat a co když přijde domů s kohoutem na hlavě a celý potetovaný?
14) co když přivede domů ženskou - mrchu?

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mamíííííííííí, už chápu, proč někdy tak "prudíš" :grinning: :grinning: :grinning: Tak to už je na blázinec :grinning:
23. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
:wink: lendik - mluvíš nejen mě z duše :wink:
23. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
Lendíku, přesně....pobavila jsem se...ale je to tak. Prostě stresík od početí a pak po celý život :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,nezlobte se že Vám sem tak vpadám.Můžu mít dotaz?
Nevíte někdo jak se počítaj těhu týdny,a jak dlouho kterej trvá? :wink:
23. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se fakt rozjely.. U mě stále stejné, žádné nevolnosti, ale jsem z toho hicu hrozně utahaná. Mohla bych si jít lehnout a to jsem teď přišla do práce..a musím na nějakou schůzku :frowning2:( Ještě že si to můžu dát na pohodu..
Jinak mě trochu děsíte :slight_smile:) S těma všema otázkama a nervama, byste člověka až vystresly :slight_smile: Ale já se nedám. Jsem v klidu, SNAD, sice první mimo, ale nějak si nepřipouštím, že by něco nemělo klapnout. Prostě musí! :slight_smile:
Tak se toho držím...
přežijte den!
23. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: handm - zkusím se naladit na Tvojí vlnu bez stresu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale teď jsem se zase stresla jako, to nejde takhle .... četla jsem v jednom albu, že si holka dělala test, tam dvě ///, HCG vyšlo a bum za 9 dní přišla opožděná MS, cyklus 48 dní !!!!!!! moje nervy :unamused:
23. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Veru, klídek...máš vysoké Hcg, opožděná mrcha Ti určitě nepřijde....Ty babo jedna :grinning: Už nic nečti!!!!!
23. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky.
Hadm souhlasím stebou, neměli by jste se tolik stresovat a stresovat druhé :wink:
Taky mám nějaké pochybnosti, ale spíš myslím jen na to hezké a je mi fajn a tak to je i proto, že nečtu jiné příběhy a ták, protože Tě to pak zbytečně vystresuje a jde to i na to miminko :unamused:
Holky přestente se stresovat, vážně jinak se zblázníte :wink:
23. črc 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
imiska :

http://www.mojetehotenstvi.cz/pocitani-tydnu-tehotenstvi-0

jukni sem, třeba z toho něco bude na tvojí otázku ....
jako normálně třeba já jsem dnes 4+6tt, tzn že jsem 4týden a 6tý den, zítra to ale už nebude4+7tt, ale 5+0tt, v sobotu 5+1tt atd, až zase 5+6tt a hop 6+0tt .... opravte mě někdo, jestli žvatlám nesmysly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
luca - jsem hrozná, já vím :frowning2: jdu raděj pracovat .... aby mělo mimi klídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moni - polepším se, slibuje, už neotevřu ani jedno album a stres je pro mě cizí slovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj Moni, jak je? Co nevolnosti? :wink:
23. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak tak :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Luci, no zatím to jde, ráno než jsem vstala jsem ještě chvíli ležela a cpala se piškotama a je mi líp jak včera, jen sem tam se mi motá hlava a udělá nevolno, ale už je to chvilkové, za chvíli jedem na koupák, tak snad mě to nechytne, jinak beru lízátka s sebou a co ty? :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz
I tak tak je docela dobrá zpráva... kdy jdes na kontrolu kvůli tomu hematomu? Snad už to bude dobrý... !!!!Držím palce!!
23. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Verunka:největší zmatek mi v tom dělaj ty dny.
:wink:
23. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Moni, v noci jsem se trápila a pak jsem to nějak zaspala a ráno zase žaludek jako kdybych smíchala 10 různých panáků a měla opici.Manža mi nachystal chlebík se sýrem a banán, že prý to povinně musím sníst, tak jsem to žužlala asi půl hodiny a už je to lepší...jen se přemoct něco do sebe dostat :sweat_smile: Já se asi taky rozplácnu ven na zahradu, ale asi to tam dlouho nevydržím :confounded:
23. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
hadm, myslíš mě? Já byla včera a hematon to není, těhu je ok a pořád tam něco vidí, ale neví co. Jinak říkala, že se nemám bát, že je vše ok, jako, že je mimčo tam kde má, srdíčko jsem si i včera poslechla a ták :wink:
Další ko za 2 týdny.
23. črc 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Luci, u malého jsem nemohla ani vstát z postele a to jako fakt jak mi bylo, tak ted jsem ráda, že aspon na chvíli funguju. Já se bojím něco sníst, že mi bude špatně, ale budu muset do sebe něco nacpat. Zatím jen ty piškoty a za chvíli si udělám něco lehčího. Neboj za chvíli to přejde a bude líp :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
Moni, ani si nechci připustit, že může být i hůř :sweat_smile: Musíme to nějak vydržet...Ségra říkala, že nejhezčí měsíce měla od 5. do 7., že si to těhu krásně užívala...Měla jsi to taky tak?
23. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Já jsem si to užívala už od 3 měs. kdy mi bylo už fajn. Tak neboj, za chvíli si to taky budeš užívat, uvidíš :slight_smile:
Hůř nebude, to vydržíš a pak budeš jen kvést :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
A kynout :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
imiska - no ale to je jednoduché :slight_smile: prostě každý týden začíná ..+0tt ... třeba 4+0tt, tzn, že jsi ve 4.týdnu, pak je 4+1tt, tzn 4 týden + 1 den atd ... no a až jsi 4+6tt, tak už je pak 5+0tt, prtž 4+7tt to nejde, týden má jen7 dní a takhle by jsi už byla na 8 dnech ......

asi to neumím vysvětlit :sweat_smile:

ale zkus to počítat na prstech ruky
1.prst je 4+0tt
2.prst je 4+1tt
3.prst je 4+2tt
4.prst je 4+3tt
5.prst je 4+4tt
6.prst je 4+5tt
7.prst je 4+6tt

prostě týden má 7 dní, tzn 7 prstů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a pak zase

1.prst je 5+0tt
atd
atd
23. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
imiska - a když jsi ...+1tt, tak už vlastně začínáš ten další týden, tzn např. 4+1tt je už 5.týden :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.