• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Luci to taky :grinning:
Verun já měla za to, že 4+1 je 4tt a jeden den :wink:
23. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
moni - no vždyť ano, ale to máš jako s roky ..... jukni se na ten odkaz, co jsem psala na min stránce ..... já osloavím třeba 24.narozeniny, to bude v den D, ale den na to v D+1 už jsem v 25 roku, sice na začátku (proto tam jsou ty dny), ale jsem .....
třeba já, dnes jsem 4+6tt a v pasu mi to píše 5tt, zítra budu v 4+7tt - to ale není, tzn 5+0tt a pas mi to hodí jako 6tt (nebo taky až budu v 5+1tt - to nevím) ......
23. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Moni, 4+1 je už porbíhající 5.týden :wink:
23. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
blbost - opravuji se, v den D+1 nebudu v 25 roku, ale bude mi začínat 25 rok .... víte, jak to myslím :slight_smile: ...... vždyť to je jasné z pasu .... :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
děvčata, kolik pls stojí zázvorová lízátka ? :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Aha, protože jak jsem šla k dr. v pondělí tak mi řekla, že jsem 4+1tt a že mě obj. na pondělí, že to bych byla 5tt a to by už mělo jít něco vidět, tak jsem z toho zblblá :grinning:
Ale jinak, tak nějak chápu :wink:
23. črc 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem si je kupovala včera a je tam 12ks a stálo mě to 50kč
23. črc 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
Verunko, to nevím...koupila jsem si celou krabičku různých příchutí, ale brala jsem lékárně i jiné věci, takže si to už nepamatuju. Ale prodávají je i na kusy :wink: Určo je dobré je mít doma po ruce :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
moni - no byla bys jako "správně" 5+1tt .....
to je jedno, hlavně, že mimi rostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky, díky, mě od rána natahuje .... ani kávu / spíše kakao jsem nebyla schopna vypít, musím nakoupit nějaké čajíky, ..... na zimu hlavně, to jsem zvyklá pít kávu v práci po hektolitrech :grinning: a to nebudu moct :zipper_mouth:
a jak si čístím zuby ? no tak to je maso, fuj :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
musím je koupit ..... ať je mám raděj při sobě ...

luca - různé příchutě ? :confused:
23. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Veru, citrón, jablko, višeň a pomeranč...neboj jsou to ta zázvorová, ale mají ovocnou příchuť :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
luca - aha, já myslela, že je prostě zázvorové lízátko, které chutná po zázvoru (FUJ :zipper_mouth: ) a hotovo ...... a teda pomáhají ?
23. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Veru, já si dávám zhruba jedno denně...na krabičce je napsáno, že můžeš až 4 denně. Někdy pomůže úplně, jindy míň, ale mám i dny, kdy je mi tak zle, že nejsem schopná si to lízátko vůbec vzít :grinning: To mi připomělo, že už si musím jít koupit novou krabičku :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Luci- no tak to mě čekají pěkné stavy :slight_smile: .......

Nic, děvčátka, jdu na oběd, mám hlad :slight_smile:

pa pa, zastavím se tu odpoledne :sunglasses:
23. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
23. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Aninam, dívala jsem se do pasu. Promin, ale musím se zeptat + není to co myslím? Moc se omlouvám :frowning2:
23. črc 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Aninam, koukala jsem do alba :cry:
Je mi to moc líto a přeji To bě i mimíšku v bříšku moc zdravíčka a pohody.
23. črc 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
animam - Držím Vám všem palečky ...
23. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
aninam taky přeju hodně štěstí... taky je mi to moc líto :cry: :cry: :cry:
23. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Moni, jo myslela jsem tebe, tak to jsem asi přehlédla, že to není hematom.. tak to je dobře. Třeba je to jen nějaký stín nebo tak! Hlavně ať je dobře...:slight_smile:
Aninam :frowning2: drž se!
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holčiny, už nějaký čas to tady z povzdálí po očku sleduji a ráda bych se k vám teď přidala.
Dnes ráno se mi na TT objevily //. :slight_smile: Ještě jsem z toho taková malinko vyplašená a nějak tomu nemůžu uvěřit.
23. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj, jen věř :slight_smile: já taky dlouho nevěřila :slight_smile:) Dělala jsem si první test ještě před očekávanou MS, a nic.. pak asi čtyři dni po termínu a byly tam.. nejdřív malinko viditelné a pak to sílilo :slight_smile:) a jsem 6+3 už teď :slight_smile:))
23. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
V pondělí jdu na krev, tak doufám, že se to potvrdí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No, ale manželovi jsem to vykecala hned ráno, nějak sem to nevydržela. :grinning:
23. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
No to chápu, já hned poté, co sjem si udělala test.. byl vedle v místnosti. V našem současném 1+1 to nejde moc utajit :slight_smile:)
23. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Dobrý večer, nějak se u nás doma přehnala ta buřina (mírně jsme si vyměnili názory) a mě začalo píchat nalevo v podbříšku a teď mám strach, co se stalo fazolce.. sice nekrvácím, ani jsem nezašpinila, ale sem tam mě tam píchne pořádně... ( když ale nekrvácím, tak si myslím, že nemá cenu jezdit na pohotovost...neměla jste to některá??
23. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Handm, mě v levém podbříšku sem tam píchá od začátku těhu...Někde jsem četla povídání jednoho pana doktora, který říkal, že píchání v podbříšku na levé straně v těhotenství je běžné...Takže jsem to zatím nijak neřešila...nesmí Tě to samozřejmě bolet celý den, ale občas píchnout může :wink: Takže pokud nekrvácíš, tak se nestrachuj :wink:
23. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak to si mě uklidnila Luco, díky! Snad se mi tedy nerozjede krvácení nebo něco podobného, aby mě to vyděsilo ještě víc...
Člověk se pořád strachuje, těhle 12 TT je tedy záhul, i když se snaží být v klidu, pak přijde nějaký zásek a mírná panika je tu... :frowning2:
23. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Handm, já dnes zase šílela v obchoďáku, u pokladny jsem balila s manžou věci do tašek a pak jednu těžkou zvedla a uvědomila jsem si to, až jsem ji dala do košíku...Jsem na sebe byla tak vzteklá! Snad to bude v pohodě a mimčo se pořádně drží a nic podobného ho jen tak neohrozí :frowning2:
23. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
handm taky jsem slyšela, že občasné píchnutí v podbřišku je normální...tak na to moc nemysli, zkus se dát do pohody, stres taky miminku nepřidá :slight_smile: ....všechno bude dobré uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
no, člověk je zvyklý na tolik věcí, co normálně dělá, že si to prostě neuvědomuje.. Já taky :frowning2: Dneska po mě prodavačka v hobbymarketu chtěla, abych jí otočila ten 25kg pytel s lepidlem... tak jsem už začala, ale zarazila jsem se, že vlastně to není dobrý nápad...
Opravdu si musíme dávat pozor.. pro fazolky všechno :slight_smile:
23. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno, těhulky poraďte, o víkendu máme rodinnou akci a já nevím jestli to mám říct, jsem v 6tt+5, ještě nemám utz, byl vidět asi jen váček, co vy na to? abych to nezakřikla :confounded: Ale oni to stejně poznaj když nebudu nic pít :frowning2:
24. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.