• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
milaholka - ahojky :slight_smile:

tak já řeším stejný problém :slight_smile:
rodiče to už vědí (od manžela), ale jinak z rodiny nikdo ..... v po mám utz ..... také se bojím ..... ale přesně, oni si stejně všimnou ,..........

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky děvčata, tak dnes mě čeká kontrola. Doufám, že dobře dopadne. mila, my jsme se s přítelem rozhodli, že o tom povíme až ke konci 3. měsíce, kdy za sebou budu mít ty nejdůležitější testy.
24. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
elyn - tak ať ti to dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

PS: tak to jsem chtěla taky, obdivuji všechny, co to opravdu dokážou, ale ono to není jednoduché, hned si všichni všimli, že chodím pořád na wc, nic nepiju, jím nějak moc ..... nebo mě naopak je zle .... ale jestli to zvládnete, tak to klobouk dolů :slight_smile: určitě je to v něčem dobré .... :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
no, moje mamka 5x samovolně potratila během 2. měsíce, měla všechny 3 těhotenství rizikový, protože má odchylky u chromozonů... a já těch pár odchylek mám po ní, takže z opatrnosti to prostě nechci zatím nikomu říkat.
24. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
No já pořád nevím, ale rodičům to asi stejně vykecám :sweat_smile:
Doktůrek říkal, že když mě nezačně bolet břicho nebo nezačnu krvácet tak je vše zatím ok
24. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
elyn - aha :frowning2: tak to si chudák mamka asi vytrpěla své .... :cry: :frowning2:
tak to Tě chápu, to je jasné, to bych jednala úplně stejně ......

mila - jakjá bych to chtěla říct už našim, ale oni bydlí víc jak 400km ode mě a přes tel nechci :frowning2: takže asi až někdy koncem 2 měsíce .....
24. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojte holky mozem sa k vam pridat mi sme sa snazili o mimisko pol roka a konecne sa zadarilo testiky pozitivne a na buduci tyzden idem k lekarovy
24. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
mona, určitě se můžeš přidat a gratuluji :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
mona - tady je nějak moc Monik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale čím víc, tím líp :slight_smile: GRATULUJI !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
který týden cca ? :wink:
24. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno, tak jen hlásím, že jsem to píchání v levém podbřišku snad zaspala, i když teď občas taky ještě píchne, ale zdá se to mnohem lepší.. !!
A s prozrazením taky moc nevím.. sice si říkám, že je lepší nikoho neplašit (rodinu), dokud není za námi těch 12TT rizikovějších, pak si ale říkám přesně, že si stejně budou něco myslet, protože nepiju (a u nás se pořád něco oslavuje), chodím víc na wc atd.. akorát tedy špatně mi není :slight_smile:
Ještě to promyslím, chtěla sjem to dát mamce k svátku (polovina srpna) jako překvápko, ale to budu tak 9TT možná ani to ne... tak pořád nevím
24. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
já alkohol nepiju, ani na oslavách, dám si tak sklínku, dvě, vína a tím končím, takže u mě si toho nikdo nevšimne, ani nepiju kafe, nekouřím :slight_smile: . tak možná by mě mohlo prozradit přibírání, ale jak mi je zle a moc toho nesním, tak jsem spíše ještě zhubla :angry: .
24. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
jee holky ste mile tak ja nevim v kterem sem teras by som bola 18dpo aj vas bolieva brusko
24. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
handm - ono je to těžké no, .... kdyby ty oslavy teď aspoň nebyly .....
zrovna dnes áno jsme o tom diskutovali s MM, v neděli jsme pozvaní k babičce (kde je těhotná teta), prtž je pouť ...... a to zase bude, za 1. se nás už od prosince ptají, když už budem "v tom", což považuji za ne zrovna taktní, když vidí, že po 7mi měsících nic ..... neví, že teď už JSEM TĚHU !!! jupíííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oni sami měli problém x let ...... potratili ..... a doto jsou teď hrozně chytří, hlavně ona .... proto tam nechci, zase se budou ptát a já jako řeknu něco ve stylu, že až budu, tak se to včas dozví, ale budem tam tchyně, která už to ví a ta se asi neudrží.... nevím, nechci tam jít ...... budu za to doma ještě bojovat :slight_smile:

všechno by bylo u nás v tomhle směru jednodušší, kdyby můj drahý natěšený MM hned v 12/08 všem nevykecal, že jsem vysadila, .... holky, já myslela, že ho ..... !!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: měla jsem to totiž neustále na talíři ... no nic, už je to za námi a teď jen kdy to oznámit :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
bířško mě bolí, ale víc nohy, už nevím, jak si mám sednout, lehnout, asi si je pověsím za lustr :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
mona - bříško bolí ...a ruce .... nechápu :slight_smile:
ve kterém zhruba jsi zjistíš tak, že si spočítáš týdny ke dnešku od 1.dne poslední MS ......
24. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
verunka, můj přítel svojí drahé mamince taky okamžitě oznámil, že jsem vysadila antikoncepci, a od té doby se ptá, jestli se už zadařilo, s týdenní pravidelností, leze mi to už na nervy... akorát tím ptaním člověka stresují
jo to vim ale to mi ukazije tak 5tt a to sa mi zda vela
Ahoj holky:slight_smile:

Verun ty se divíš? Monika takové krásné jméno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak naštěstí v tomhle mám kliku, že manžel je sice trochu víc upovídanej, ale drží basu se mnou.. a já když chci, dokážu mlžit hodně dlouho :slight_smile:) například o svatbě jsem známým řekla až den před ní :slight_smile:)))
a o vysazení atd sjme taky nikoho neinformovali.. jen by to člověka stresovalo, ty dotazy. Mamka občas prohodí něco ve smyslu, ať s tím něco děláme, že už bude stará pak na hlídání, ale to je spíš v legraci, takže v pohodě. Navíc má tříletou vnučku od bráchy, takže si užívá jí a je spokojená :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
tak já to řekla jen mojí mamce a jaksik maminka neudržela pusu na uzdě a řekla to celé rodině, tak aby to nebylo příteli líto museli jsme to říct i jeho rodině.... Bylo to opravdu rychléé :grinning: :grinning: :grinning: ....naštěstí všichni reagovali fajn, čekala jsem i kritiku, ale moje rodina mě plně podporuje....Jen od přítele segra je od té doby divná a nějak mě pořát kritizuje, je mi to líto, ale co s tím nadělám :unamused:
24. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
jezis a proc te kritizuje?? :frowning2:( ze se mate radi a budete mit cvrcka?? opravdu asi trochu divna... .-( ale nedej se, chteli jste to, splnil se vam sen, tak co.. ona az maly uvidi, taky roztaje..
24. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
elyn - tak já už jsem byla v lednu na nervy, to bylo po 2 měsících bez HA, kolikrát jsem plakala někde tajně na záchodě ..... hrůza ..... ale nechtěla jsem to MM vyčítat, on se jen hrozně těšil ..... ale říct to beze mě ..... přišlo mi to nefér - moje tělo, moje rozhodnutí (dobrá-naše:slight_smile: ) a on to úplně sám beze mě řekne .... a to bylo jako blesk, za hodinu to vědělo celé město :slight_smile:

mona - 5tt od MS .... proč moc ? ono jako můžeš být 3tt - 4tt od oplodnění, to bez utz nevíme nikdo :slight_smile:

mona3 - jste nějak plodné, Moniky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobře :slight_smile:

handm - cooo ? o svatbě jsi řekla den předem ? já jsem hned v den zasnoubení všem telefonovala a za dva dny už měla i svědkyni :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
verunka, můj přítel už by nejraději řekl každýmu na potkání, že čekáme broučka (já tedy říkám koťátko :grinning: ), ale naštěstí chápe moje obavy a statečně mlčí. Jen to pověděl kolegyni, protože jak spolu sedí v kanclu a volá mi, tak by jí to asi neuniklo. Navíc mu vždy vše vysvětlí, když mu o něčem vyprávím ohledně těhotenství, a on tomu moc nerozumí :grinning: .
24. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Veru, neboj, jen známým. Pozvaným samozřejmě dřív, ale kámošům a zvědavcům jen den předem :slight_smile:))
I když je fakt, že svědkyni jsem taky chvíli napínala, protože furt "prudila", kdy už se vezmem, tak jsem jí "za trest dusila" až asi do tří měsíců před svatbou :slight_smile:))
24. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
elyn - to MM taky :slight_smile: ale rázně jsem řekla, že ostatním když tak až po utz ...... nejraděj bych ale až fakt tak z 2-3týdny, jedem stejně na dovču, tak si odpočinu a pak nám můžou všichni gratulovat :slight_smile:
No za měsíc mi bude 21 let a ona, že je to brzo, že máme čas atd...My to sice neplánovali, ale nikdy by mě nenapadlo to malinké stvořeni dát pryč..S přítelem jsme spolu 5 let a není to žádný hej počkej z discoteky. A byt máme taky, takže nevím o co jí jde... My jsme stejně s přítelem plánovali, že by jsme se začli snažit na podzim, ale osud to chtěl jinak a já jsem moc štastná! Jen mě to zrovna od ní mrzí, ona má skooro 2 letou holčičku a vždy jsem ji pomáhla když potřebovala pohlídat atd. Snad vyšumí a bude zase vpohodě :frowning2: ....

Verun asi to jméno má něco plodného do sebe:grinning::grinning:
handm - ty jsi teda dobráááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mona3 - a jí je jako kolik ? ale to fakt necápu, když jsi jí ty sama pomáhala a nekritizovala ...... ona je sama ?
24. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
ještě k tomu věku .... to jsem si též užila svoje .... my se loni brali a to bylo něco pro MM spolužačky ...... pořád mi koukaly na břicho, že jako v kolikátým jsem, že se teda jako bereme ...... a nemohly věřit tomu, že nemusíme, ale chceme .......
mě je za čtvrt roku 25, MM je o 2 roky ml., ..... nechápu, proč to někdo musí pořád kritizovat, chápu různé názory, ale názor je názor a kritizování a vymlouvání je úplně jiná věc ...... no nic :wink: :wink: :wink:
24. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
jsem se rozohnila :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
holky, já snědla celou velkou červenou papriku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mňam :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.