• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Ahojky holky,jak se máte,jak se cítíte? Já jsem v práci,nebaví mě to.Hlavou se mi honí uplně jiné věci. Zítra ráno jdu zase na krev,jestli HCG stoupá,tak se pak ozvu. Pa a hezký den :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: je mi líp ale pořád to není nic moc no :unamused: :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojte holky, muzu se k vam pridat? ja uz teda tehulkovstvi mam potvrzene, ale snad to nevadi... ja jsem svoje tehu vubec nepoznala. Pritel si delal legraci ze jsem tehotna, psala jsem to na skype kamosce do danska a ta mi napsala at si z neho udelam legraci a testnu se... Jak jsem byla prekvapena kdyz tak skoro okamzite vyjely // :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz
ahhoooj holky...je tu nekdo?
23. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
halo halo, hlasim prijezd z promoce...holky, ja su tak strasne unavena a to su ve 4tt, nechcu to videt za mesic na svatbe :sweat_smile: asi usnu jeste nez dojde na obrad :grinning:
cip, dzim moc palecky at hcg stoupa zavratnou rychlosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
agu, aspon trosku, tak odpocivej :wink:
hat, vitej mezi nama, vypadas teda taky mlade :grinning: :grinning: :grinning:
carcul, ja uz suuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
mai a jakpak bylo cely den???
ja sem taky naka chcipla,ale taky to dela to pocasi...to je leto co??
23. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
carcul, v brne bylo hezky aj slunko sem tam vykouklo, to jenom tady a u vas se certi zeni :grinning:
23. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
A ci to byla promoce??ty jeste studujes vid...draheho??
23. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
nn, svagra :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
zdravicko tehulinky... mam taky zpozdeni a pozitivni testik...nooo uz jsem si jich delala asi 5,porad tomu nemuzu nejak uverit :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
jooo taak..ja jestli nemam gratulovaat.....a copak broucek spinka??
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
carcul, me snad pristi rok :wink:
mufi, vitej u nas :grinning: :grinning: :grinning: koukam, dalsi testovaci maniak :grinning:
23. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
maja,no jo...jsem jak magor :slight_smile: ale zadnej uz si neudelam...pockam si na patek :slight_smile: a uvidim... :wink:
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
mufi...takze taky testovaci manie,ja taky zdelala testiku :grinning: gratuluju

tak pristi rok teda :grinning:
23. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
mufi, uz jdes k dr. v patek? :slight_smile: budu drzet palce :slight_smile: :slight_smile:
ja teda asi nevydrzim a zitra nabehnu do lekarny pro dalsi krabicku :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
carculka: uvidim :slight_smile: jednoho skritka uz mam,tak snad z toho bude mit taky radost :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
mufi, jee, jak staryho?
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
maja: tys jeste nebyla u doktora? :wink:
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
maja: v zari mu budou 2 roky... :wink: to bude neco :grinning:
23. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
carculka: a co ty? taky na zacatku....? :wink:
23. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
mufi a kolikpak ti je??ja byla u dr vcera hcg pres600,a mam prijit v patek,na uty ete nebylo nic videt...a kolik pak ti je....??a mas holcicku nebo klucika??my budem mit prvni :grinning:
23. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
maja: a planovali nebo prekvapko?
autor
muf, nebyla a jeste dlouho nebudu, mam doktorku 100km daleko a dostanu se k ni tak za dva tydny, teda slo by to asi aj driv, ale bylo by to dost komplikovany, takze v klidu pockam a treba pak uvidim rovnou aj srdicko :grinning:
tak to mas starsi, tobikovi budou 2 az v dubnu :wink:
carculka: me ted bude 25. chlapecka, fanouska :slight_smile: je uzasnej... :slight_smile: prvni :slight_smile: to bylo krasny :slight_smile: a jak se citis?
23. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
maja,co delas tak daleko? :confused: ja si pamatuju,ze na prvnim utz jsem byla na 8.tydnu...to si jeste pockam,ale uz at mi vezmou tu krev :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
by me zajimalo proc se ty odpovedi neukazujou na prvni strance..jsem z toho nejaka zmatena :grinning:
23. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
mufi, obe deti jsou planovany :slight_smile: ja jsem s tobikem byla na prvnim taky nekdy na prelomu 6 a 7tt a uz bylo krasne videt aj to srdicko :slight_smile: no prestehovali jsme se a jeste jsem nezmenila, protoze mam svoji doktorku rada a verim ji.
23. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
maja, tak to chapu...moje minula doktorka nemela v ordinaci utz tak jsem jezdila busikem 25 km daleko...ted to snad bude lepsi....a to budes cely tehotenstvi dojizdet za ni?
23. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
muf, ty bbudes mit taky breznatko, ne? ehm, uz je zalozeny tematko ve spolecnym terminu a furt su tam sama :grinning:
23. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
maja:uz to tak vypada :slight_smile: podle me jsem otehotnela tak kolem 1,cervna :slight_smile: ale jista si nejsem...prvni test jsem si delala 16,6 a nic a pak za tri dny a uz tam byla slabounka carka...ted uz je ta carka poradna... :grinning:
23. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.