• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Tyhle občas typický vlastnosti by se měly zakázat - co je komu do toho, co si kdo dělá. Každý je jednou svéprávný a nemá mu do toho kdo jinej co kecat a vymyšlet vlastní teorie a jak on by to udělal líp atd..
bych vraždila :slight_smile:))
24. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
verunka, mě bude 25 příští měsíc :slight_smile: . Já už vidím (jestli vše bude vpořádku), jak oznáníme, že jsem těhotná a všichni se začnou ptát, kdy budeme mít svatbu :rolling_eyes: . Oni se nás všichni ptali, už když jsme si koupili rodinný dům, který teď rekonstrujeme.
24. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
No jí je 30 let a malou měla ve 28...ale zase má přítele, který se vůbec nestará, on má svůj byt a ani jí ani malou nenapsal na ten byt, musí byt napsaní u rodičů. Navíc on jen zaplatí byt a ona platí všechno jídlo, myci a praci prostředky a o malé ani nemluvím. Proto ona musí chodit po brigádách, aby to zvládala. Vůbec se ten její přítel nestará, pořát se flaká. Takže právě nechápu proč mě zrovna ona kritizuje.....Já mám jistotu v tom, že se přítel o všechno postará, že mi pomůže, když budu potřebovat.

My jsme s přítelem od sebe o 4 roky. Měl v květnu 25.

Jo a mimochodem od přítele segra se taky jmenuje Monika:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
elyn taky do nás všichni hustí se svatbou, že doufají, že nebudeme žít jen na hromadce atd....Ale my se chceme vzít, jenom né ted, nechci se vdávat na rychlo, protože jsem těhotná, navíc ty penízky chci ted šetřit na mimuško at mu můžu dopřát, navíc máme hypoteku tak nechci žit, aby jsme to tak tak zvládali. Počkáme až se miminko narodí a potom až trošku vyroste budeme plánovat svatbu. :wink:
24. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
holky, my jsme stejně ale všechny chytré holky :slight_smile: .... jen nám prostě lezou na nervy ti, co nás ne nemůžou, ale nechtějí pochopit .....

já jdu pracovat .......

odpoledne jsem tu jako na koni - hi hi :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
monako, přesně tak, i my to takhle vidíme. Hlavní je zabezpečit miminko.
24. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
já vyrážím na tu kontrolu, dám pak vědět, jak jsem dopadla. zatím pa
24. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Navíc nám nic neuteče i později si svatbu užijeme a hlavně bez stresu :slight_smile: .... ted máme jiné radosti, těšíme se na miminko a snažíme se trošku připravit byt, aby se mimušenko cílilo dobře u nás.. Hlavně musím koupit větší skříně, protože už nám ted nejdou zavřít skřínky:grinning: a hlavně pořídit dveře, aby se nám tatka vyspal, když bude vstávat brzo na montáže :wink:
24. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
JJ pak dej vědět jak jsi dopadla :slight_smile: ..papa
24. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
zamlklé těhotenství, musím na kyretáž děložní dutiny... přeju vám všem hodně štěstí, ať se daří vám i vašim fazolkám, mějte se tu hezky, snad se někdy opět připojím, pa
24. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
elyn tak to mě mrzí :cry: :cry: :cry: ... Hodně štěstí...
24. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
elyn, joj tak to mě moc mrzí. dDufám, že se sem zase brzy připojíš.
Teda úplně mi to teď nahnalo strach... :frowning2:
24. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Elyn, taky mě to mrzí. Drž se!!!
24. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Elyn - to mě hrozně moc mrzí !!!!!!!!!!!!! Držte se a bryz se tu určitě zase potkáme .....
24. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
mishaak007 - taky jsem se celá orosila :frowning2: :cry:
24. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
verunka84: od prirody sem pesimista... ale tentokrat se budu snazit myslet opravdu hodne pozitivne :unamused:
24. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: elyn to mě moc mrzí. To je teda síla až v 10tt :unamused: . Mě hrozila revize minulý týden a nakonec je vše ok ale otěhotněla jsem o týden dýl. A te´d jdu k doktoru až za 4 týdny :unamused:
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Elyn, drž se...chce to čas.Při dalším snažení Ti řeji hodně štěstí a brzký návrat mezi nás :dizzy_face:

Holky, Elyn psala, že byla minulý týden na kontrole a že byla v 9. týdnu a doktor to na Utz viděl jako, by byla teprve ve 4. a navíc psala něco o chromozomech, které má dědičné po mamince. Tak se kočky nestresujte a hlavně to hned nevztahujte na sebe :wink: Klid a myslet pozitivně....To bude asi naše heslo každého dne :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Luco máš vlastně pravdu, je fakt že mě taky strašili ana konec se přišlo na to že těhu je o týden mladší. je fakt že hlavně klid a žádný stres. Já si ho užila od pátku do pondělí na celé těhu dopředu :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky, já potřebuji číst jen ty pěkné věci :slight_smile: ty špatné smutné zprávy si okamžitě vztahuji na sebe ......
chctěla bych být tak optimistická, jako některé nejmenované (luca :slight_smile: ), ale já jsem prostě HROTIČ :slight_smile: jak mi říká MM :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

snědla jsem oooobrovského indiánka s růžovou nápkní a je mi těžko ...... mám chuť na nějakou dobrou polívečku, třeba s játrovámi knedlíčky .... jooo --- když jsem u toho, holky, někde jsem četla cosi o játrech ... jakože nic moc dobrého pro těhotné ? nevíte o tom něco ? ..... zase asi moc špekuluju :sunglasses:
24. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Játra se moc nemaj, ale já je vařím tak jednou za 6-8 týdnů. Syn je má moc rád. Já se zase bojim plísńových sýrů a je fakt že na ně ani nemam chuť :slight_smile:. Já už se morálně připravuju na dietu při cukrovce a je fakt že včera jsem si dala trošku zmrzky a bylo mě docela špatně. V úterý má syn svátek a prý chce tiramisu tak ho udělam jen z poloviční dávky :unamused: a já asi jen ochutnam a 11. srpna jdu do dia poradny a jsem zvědavá co doktorka na to že na začátku těhu tak vysoký cukr :confounded:
24. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Veru :grinning: :grinning: :grinning: To já jen tak vypadám...Ale už mám za sebou jedno biochem. těhu, takže vím, že je to všechno na přírodě, ale i tak sem tam plaším taky :wink: O játrech jsem taky něco slyšela a taky o hermelínu :confused:

Market, mimčo prostě pořádně zabojovalo a nevzdalo to...to je super :dizzy_face: Muselo to být o nervy...ta nevědomost a nejistota je hnus!!!!! Koukala jsem, že máš v pasu stejný den (přibližného) porodu jako já :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Jsem s lucou. Příroda si stejně rozmyslí i bez nás, co jo a co ne- ať jíme játra nebo plísňové sýry :slight_smile:)) Má to holt v rukou a co se má stát, stane se.. My tomu můžeme jen malinko pomoct tím, že se nebudem stresovat a odpočívat :slight_smile: tak hlavně o víkdu kliid :slight_smile:)
24. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Jo bylo to strašný. Otěhotněla jsem po hormonální léčbě, už jsme měli jít do caru a já zjistila těhu. A prostě jsem šla k doktoru hned ale proto že jsem neměla utroš a můj měl dovču a zástup mě ho nenapsal. No a HCG rostlo a za týden že na UTZ nic neni aže jde z 90% o mimoděložní. 2 den v nemocnici nic neviděli a hcg bylo přes 4000 a pak jinej doktor našel gestační váček a za týden rost jen váček a doktorka že jde o neprosperující těhu :frowning2: , jenže HCG bylo přes 27000 tak že to nechají do pondělka ale že spíš revize a v pondělí na UTZ bylo mimčo a i srdíčko a dle MS jsem byla 7+3 ale dle UTZ jen 6+1 :slight_smile: . takže jsem otěhotněla o týden dýl, na moje narozky :wink: . Nervy to byly a jak jsem měla jít na revizi tak mě brali krev a tam vyšel vysoký cukr takže mam už te´d cukrovku :unamused: , ale to zvládnu tu jsem měla i minule, halvně že se mimís ukázal. Zlobí už te´d a stejně si říkam proč doktoři nervujou takhle dopředu když pak mě řeknou že je vše ok, jen o týden menší :wink: . Na ko jdu za 4 týdny a bude už průkazka :slight_smile: . Už jsem si říkala že je mě jedno jak to dopadne hlavně a´t už je nějaký řešení, protože ta nejistota je hrozná. jen jsem koukala že v pátek jen váček o vel 1,7cm a v pondělí mimís o vel 4,6mm a i srdíčko bouchalo. A já už ani neměla sílu na ten UTZ koukat jen jsem čekala až usličim větu že se nic nezměnilo a ona v klídku jestli vidim to blikání a až v tu chvíli mě došlo že je to srdíčko :grinning:
24. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Hihi, prave sem procitala, co se ma a nema jist v tehotenstvi a jak jatra, tak zrajici syry by se nemeli. A to ja sem dneska prave dostala strasnou chut na spizy s cibulou a jatry... tak nic, radeji si dam neco jinyho. Sice sem si puvodne rikala, ze se nebudu ridit tema vsema prikazama a zakazama, ale nejspis mi moje svedomi neda.... :slight_smile:
24. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
handm - ROZKAZ, provedu !!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
za chvilinku pádím dom, mám slíveno jet někde se vyvalit :slight_smile: ale MM chce do aquaparku a tojá přímo nesnáším, spíš bych to viděla na přehradu .... :slight_smile: musím ho ukecat :slight_smile:

děvčátka, krásný víkend a já se ještě připojím večer, někdy mezi Krausem a Sexem ve městě :slight_smile: :slight_smile:

Pa pa
24. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Já si myslim že pokud se to nejí každý den tak ok. Já se spíš bojim těch sýrů kvůli plísni.
Lůco asi jsme podobně ale já kvůli cukrovce budu mít porod určitě zae dřív. Minule mě těhu ukončili už ve 36tt :wink:
24. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Holky, ohledně toho, co se smí a nesmí jíst...já jsem toho taky docela dost načetla a dokonce tam byl i meloun a mléko...Údajně mléko ze začátku ohrožuje plod, připadá mi to jako kravina. Já měla právě hned na začátku šílenou chuť na mléko a nedala jsem si ho, prostě jsem se bála kvůli toho, co jsem četla. Teď už na něj chuť nemám, ale meloun jím pořád :wink:

Market, a ty jinak cukrovku nemáš? Pouze v těhotenství? Si říkám, že Ti doktoři by někdy mohli být lidštější, já chápu, že to dělají dnes a denně, ale trochu empatie by mohli používat :wink: Já jdu na kontrolu v úterý ráno, už bych měla vidět srdíčko :slight_smile: moc si to přeju a každý den hladím bříško a povzbuzuju piškotka, aby pěkně rostl :dizzy_face:
24. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
No právě jen v těhu. jen mě přijde že tentokrát jí mam nějak brzo. prý se jinak ukáže až po 20tt ale minule mě jí zjistili už ve 12tt :unamused: . Záleží kolik budeš, mě už bušilo v 6+1 dle UTZ a ono se kolikrát ty týdny liší a dost mě překvapilo že i po hormonální léčbě jsem otěhotněla dýl :wink:. mě i přijde že doktoři berou že jsi těhu až od srdíčka a je fakt že do tý doby se asi nejvíc těhu zastaví a je to takový 1 záchytný bod :slight_smile: . tak pak musíš dát vědět a srdíčko bude, my akorát budeme slavit synovo svátek :slight_smile:, sice prý tchán něco tuší ale zatim jsme zticha. Minule jsme tajili do 16tt a když jsme to tchánovi řekli tak už to věděl skoro od začátku, mluvil s mým doktorem a ten mu řek tak konečně se to povedlo :slight_smile: . Doktor si chudák totiž myslel že tchán je můj manžel :grinning: a dovedu si tchána představit jak na něj koukal a vůbec nechápal :grinning: . Ale teď to asi budeme muset říct dřív protože furt chce aby jsme tam jezdili a já mam opět klidový režim a tak nikam jezdit nebudem :unamused:. Ale chtěla byc to utajit alespoň do toho 12tt :slight_smile: . A kolik jsi teda přesně, dle UTz to ještě asi nevíš co :sunglasses:
24. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Kočky, krásný víkend vám, i fazolkám, ať je bez problémů a nervů!!
24. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.