• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Market, už mám v albíčku fotečku z prvního Utz :slight_smile: Byla jsem tam 16.6. a to jsem byla 5+1 a srdíčko ještě nebylo, mě říkal, že bude až příjdu příště, jelikož bylo ještě brzy. Každý to prý má jinak, někdo už v 6tt a někdo až v 8tt, tak uvidím. U nás to už ví celá rodina, já jsem podstupovala Ivf kvůli imunitě (takže se to nedalo moc utajit, jelikož mám už od 10. června klidový režim), takže jsem na Utrogestanu a měla bych ho užívat nejméně do 12tt.
24. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Handm, Tobě taky :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
tak to jo, to už tam bude. Ale je jasný že do tý doby je to furt čekání. Já te´d mam relativní klid, jdu ke svýmu až 19. srpna a na diabetologii 11.srpna a utroš taky dlabu :wink: . 16.6 asi ne, to je asi překlep vi´d. tak to jsme asi hodně podobně, já jsem zvědavá co mě stanoví za termín, i když budu muset asi rodit zase dřív když budu mít cukrovku :unamused:. my bydlíme s manželovýma prarodičema a babi už se ptala jetli nejsem těhu :wink: , tak říkáme že ne. Že prý když furt chodim po doktorech tak jsem řekla že mam něco s krví :wink: . A v pondělí říkala že už vypadam líp, aby ne když jsem nemusela na revizi a dneska že vypadam zase nemocně :wink: . manžel mě nic nedovolí takže i vaří a to je nezvyk a až ho uvidí vytírat podlahu, ale zatim nechceme radši nic říkat. Sice věřim že už to bude ok, žádný problémy nemam, jen je mě od večera do oběda na zvracení ale nezvracim. ale jak mě nevídá v kuchyni a furt ležim tak se bude ptát furt, zatim mlžíme :grinning:
24. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Market :grinning: překlep, no...16.7. :wink:
24. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: já si říkala že bys jinak musela být víc než 7tt :wink:
24. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Market, mě je na zvracení od odpoledne do noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
:slight_smile: tak to se docela doplňujem. Jenže až mě řeknou že mam cukrovku tak budu muset jíst min 5x denně a já zatim teda snídaně nezvládam. Je mě tak blbě že jim až tak v 10 a to mě půlku ještě sní malej :wink:, jediná výhody že v minulym a i te´d nemam chutě na sladký a tentokrát při pomyšlení na něco rybího bych se asi fakt pozvracela a ještě nesnesu pohled na černý pití-pivo, pepsi atd a to normálně pepsi můžu :slight_smile:
24. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Market :grinning: colu nemůžu ani vidět...A já miluju plněné papriky a rajskou a teď, když si na to jen vzpomenu...už bych letěla okamžitě objímat wecko :slight_smile: Jinak jím taky až kolem 10 hod., já se totiž dřív nemůžu vyhrabat z postele...nejde mi to a jsem po ránu jak přejetá, zvracet se mi ráno nechce, jen jsem slabá :sweat_smile:
24. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
ahojky, moc vám všem děkuju a omlouvám se, nechtěla jsem vás stresovat. mám to za sebou, bez komplikací, a paní doktorka říkala, že ta revize kolikrát zvýší možnost otěhotnění a do 1, 2 měsíců jsou holčiny opět těhotný :slight_smile: . Beru to tak, že se stalo a příště bude líp. Hezky odpočívejte, rozmazlujte se. Budu vám všem fandit a občas se sem juknu, prohlídnu albíčka :slight_smile: . Tak zatím papa a myslete pozitivně!!! a vše bude ok.
24. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky holky, ráda bych se k Vám také přidala.pokud mě mezi sebe pustíte těhulky :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Elynko, to je dobře, že už to máš za sebou...teď už bude jenom líp :wink: Hodně štěstí při dalším pokusu a pokud budeš mít náladu, tak určitě napiš, jak pokračujete ve snažení :slight_smile: Přeju Ti hodně plodných dnů a Tvé drahé polovičce pořádně rychlé a kvalitní spermoně :grinning: :sweat_smile:

Ahoj Peťuli, vítej u nás? Jsi těhulka nebo na tom pracujete? :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj už jsem těhulka....7.8. dostanem těh. průkazku.
24. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jéé, tak to gratuluji...ve kterém jsi týdnu? Ty průkazky rozdávaj doktoři každé pacientce jinak...taky by se mohly domluvit, aby v tom byl nějaký pořádek :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Sakra, zase hrubka...mě picne!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Děkujem měli jsme to dobře vypočítané už na svatbě jsme byli 3 a ani jem o tom nevěděla. Chudáček prcek dostal pěkně zabrat. Jinak jsme v 11 tt
24. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Peti, a máš nebo měla jsi nevolnosti....to je tady docela žhavé téma :grinning: Moje kamarádka taky byla těhu už na svatbě a nevěděla o tom, pěkně řádila a dávala si do těla a pak stresovala, jestli to nemohlo prcka nějak ohrozit...už má krásného chlapečka :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jak to prožíváš to těhu?? Já to moc nezvládám,nevolnosti, únava občas bolesti bříška - ale ty už ted polevily
24. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Já též řádila, pila a před svatbou obléhala solárko a to jsem ještě po svatbě trošku nastydla a bolelo mě v krku ,tak jsem brala neoangin.... to jsem tomu špuntíkovi také moc nepomohla. :frowning2:
24. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Peti, ani nemluvi!!! Já jsem na tom (co se týče nevolností) blbě už od 5. týdne. Mívám je od odpoledne až do noci, ráno mi není, jen se nemůžu dostat z postele a jsem taková celá jak po nějaké náročné párty. Konzumuju těhu lízátka a snažím se průběžně během dne něco sníst...Ale třeba oběd nebo něco uvařeného mi jde hodně těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mám pořád žízeň a sucho v puse...ty už budeš mít za chvíli klídek :wink: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
no v to doufám, ani nevíš jak se na to těšim.. já jsem ty nevolnosti začal pocitovat také v 5 t.. jíst můžu normálně jen zjištuji ,věci které prckovi nechutnají. :grinning:
24. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já už se tak těším, až budu mít ty 3 měsíce za sebou :sweat_smile: Mě nechutná téměř nic, co mi chutnalo...nemusím maso a to jsem přitom jinak šílený masožravec :wink:
24. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Já jsem ted ujetá na nektarinky :grinning: můžu se zeptat kolik ti je maminko.?
24. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Peti, mě bude hned na začátku září 28 a Tobě? Nektarinky taky můžu a blumy, ty jím i když je mi špatně :grinning:
24. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
5ekla bych ti mín. :wink: mě bude v 24. Jsem únorová a manža je lednáček , tak jsem žzvědavá kdy se prdola narodí. :grinning:
24. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ach ty překlepy,omlouvám se a i za hrubky.
24. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Peti, díky...to se Ti zdá, taťka mi říká, že už jsem stará koza a že už to bude jen horší...sprosťák :angry: :slight_smile: Jéé, tak to budete mít všichni pohormadě :slight_smile: Mám dotaz: mažeš se už?
24. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jo začala jsem se radši mazat olejíčkem,protože to tam píšou že se maminky mají mazat hned v začátcích a i po porodu.
24. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
už jdu chrnět ráno vstávám do práce. pa pa a opatrujte se
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já jsem si včera koupila krém v lékárně a už jsem taky začala...Moje ségra se mazala jen občas a taky to tak dopadlo,ale nejvíc jí popraskala prsa v porodnici.
24. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem teď dorazila dom, házela jsem MM ještě na pivo ... byli jsme u tchyně na zahradě, že si ugriluem klobásky, už dva dny na ně mám šíííílené chutě ...hm.... tak klobáska na mě koukala z talířku, 3x sem si kousla a večeřela jsem slabinové sušenky TUC :unamused:
jinak je mě už nějak dlouho (cca 2hodinky :slight_smile: ) dobře ... vždycky mě to rozhodí ......
já ten svůj pesimismus nezapřu, fakt :slight_smile:

jdu si dát spršku a dávají mi Sex ve městě ....... a jdu se namazat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.