• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
slaninové ...... :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Verůůů, já taky znejistím, když je mi najednou dobře...to je strašné, že? Pokud je nám špatně, tak si stěžujeme a pokud je nám chvíli dobře, tak to vlastně taky dobré není :grinning:
Sex ve městě je nejlepší seriál na světě :slight_smile: Je to takový můj pravidelný páteční večerníček a vždycky se na něj moc těším :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Luci, jj ..... přesně tak, právě jsem se namazala .. ten rémík krásně voní, ... jen mazaz si tím i stehna, tak utratím za krém týdně tisíce :slight_smile:

Díváč se na Krause na šneky ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
jinak Sex ve městě je nej nej nej ...... MM chodí pátky s klukama na pivo a já pokud nejdu někde klábosit s dalšíma opuštěnýma holkama, tak jsem doma, ležím v posteli a přeji si, aby měl Sex aspoň 3hodiny ...... :sunglasses:
24. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Verunko, koukala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem si včera koupila Elasti-Q a ten voní taky krásně :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Luci - no tak te právě mám :slight_smile:

jak jsem tady psala, byl zdarma celkem dlouhou dobu ke kys.list., takže mám 2 neb 3 doma ...... :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Já jsem za něj dala něco kolem 280,- :sweat_smile:
Nic...jdu koukat...dobrou noc a pa zítra :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
týýýý jo, fakt ? ... tak to byla dobrá koupě :wink:
dneska je to opět nejlepší :slight_smile:

pa zítra, opatrujte se s piškotkem .... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Veru, dneska je to chlama a Samantha je zase parádně bezprostřední :grinning:

Taky se opatrujte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dnes byla na gyn a máme i srdeční odezvy, podle velikosti máme 7tt+3

Fakt to byl zvláštní pocit a manžel prý má pocit, jak když byl malý a mšl si jít ke stromečku třeba za hodinu rozbalit dýrky. Tady to nebude hodina, ale ještě celkem dlouhá doba :grinning:
24. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
luca - výýýýborné to bylo .... a viděla jsi ten film ? Ten je skvělýýýýýý :grinning:

broucek - tak to gratuluji :slight_smile:
já stále myslím na to, aby tam piškotek v pondělí byl ........
24. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
veru určitě bude
24. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
děkuji :slight_smile:

jdem spinkat s piškotkem :slight_smile: ...... i Vám všem maminkám krásnou a hlavně klidniu noc :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
Krásnou sobotu všem :dizzy_face:
Jak se cítíte, těhulinky? Dneska je venku fajn vzdoušek, ale nemuselo by pršet :frowning2:
Mě ráno bolelo břicho, tak ležím a zřejmě budu celý den, abych něco nezanedbala :wink:
25. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Broučku, gratuluji k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Opatruj se, ať koblížek dál krásně roste :wink:
25. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj těhulky, dneska je fajn, ale opravdu by nemuselo pršet, sice ted u nás přestalo, ale na jak dlouho to nevím....Dneska jsem se hecla a po dlouhé době vařím:grinning:, zatím jsem neletěla na záchod tak je to dobrý :wink: ......

broučku také gratuluji, už abych taky slyšela srdíčko od mojeho miláčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Monako, a co dobrého vaříš? S tím mám taky potíže, mě všechno smrdí a když mám na něco chvíli chuť, tak za pár minut už to zase nechci :grinning:
25. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
luca to je přesně ono, ale přitel mi už opravdu pomáha se vším, tak jsem mu chtěla dát trošku volnější den:grinning:...vařím zeleninkovou polévku s nudlema a dušenou mrkvičku s bramborem :slight_smile: ..dneska máme vitaminovou bombu:grinning:
25. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Monako, mrkvičku jsme měli minulý týdne a udělala mi dobře :slight_smile: takže parádní volba...Jen pěkně vitamínkuj :wink: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
jo jo už se na ní těším:slight_smile:...přítel sice chtěl palačinky, ale ty jsem mu slíbila zítra:grinning:....ale už by ty nevolnosti mohly opravdu zkončit, protože jsem někdy absolutně nepoužitelná :confounded:
25. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Taky si říkám, že mě to tzv. přežívání přestává bavit a to jsem teprve v půlce (já pořád pevně doufám, že mě to do 12.týdne přejde) :sweat_smile: Ale ty už jsi ve 13. a pořád tím trpíš, to je na levačku! Kdy Ti to začalo? :wink:
25. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
No pořádné nevolnosti začly tak od 5-6tt a nějak se mě to pořát drží, taky jsem si říkala at už je konec 12tt a stále nic... no musím to ještě nějak vydržet :frowning2: a pak už si jen těhotenství uživat a pěkně si dávat do nosu :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Na to se těším nejvíc...na všechny ty chutě, co snad budu mít. A hlavně na to, že mi bude zase chutnat vše, co mi obvykle chutná :wink: Vydrž Moni, ono to dokáže zmizet ze dne na den (moje ségra měla přesně po 12tt klid), takže to třeba bude trvat už jen chviličku :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Taky se už těším až se pořádně všeho možného nadlábnu :grinning: ...Jojo dneska mi je docela fajn snad to i tak vydrží :slight_smile: ..možná jsem jak malá holka, ale já se tak strašně těším na další kontrolu, až uvidím opět to malé zlobidlo :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Moni, to už musí být ve 13tt velké miminko, že? :dizzy_face: Já budu spokojená, když bude mít fazolka v úterý srdíčko...pak už budu klidnější :wink:
25. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
no minulý týden jak jsem byla na screenengu tak už šli vidět ručičky a nožičky i dokonce nosánek, bylo otočené z profilu a pan dr. se ho snažil otočit žducháním do břicha, ale mimišku se to nelíbilo a zustal tedy v profilu:grinning:...neboj Luci určitě mít srdičko bude a bude bít jako zvon :wink:
25. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Moni, nic si nepřeju víc :wink: :slight_smile: Ručičky,nožičky a nosánek :dizzy_face: to musí být super pocit, když ta malinká fazolka začíná už pomalu získávat svou identitu :slight_smile: Co nevidět už budete znát i pohlaví :dizzy_face: Chcete ho znát, že?
25. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
no na to se ted těším nejvíc až budu vědět pohlaví, určitě ho chci vědět...abych si mohla pomaličku nakupovat věcičky, jejda já se v tom budu vyžívat :slight_smile:
25. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojte holky ......
tak u nás je to jakov dubnu ...chvilku sluníčko, azuro, za 5 minut děšťová smršť ...... hrůza .....
já se dala do zakládání fotek do albaba, rok jsem na to kašlala .... co rok, .... možá víc :sweat_smile: a pak jdu zase ještě nechat nějaké fota vyvolat .....
dojedla jsem teď nudlovou polévku s játrovými knedlíčky, které jsem ale nějk nejedla ... a s mrkvičkou ... MM je tak šikovný, .... je v kuchyni a dělá řízečky .... mňam ... s bramborovou kaší ....

jinak od rána je mi nějak až moc dobře, že jsem z toho až nervozni, ale mě bývá špatně až tak kolem 16-17h, tak snad ty nevolnosti přijdou a já budu klidnější ....
jinak mě ráno rozbolelo břiško, jako když má přijít ta mrcha :frowning2: psala jsem kamošce, co je v 11t a psala mi, že je to normální, že se děloha roztahuje a všechno se tam dole přestavuje .... no, tak už to ustalo, ale nemám ty nevolnosti, co jsem měla a jsem z toho nervozni :confused: :confused: :fearful:
a až mě bude blbě, tak budu nadávat :slight_smile:
my si prostě nevyberem :slight_smile:
když je teplo, říkáme, že je MOC teplo, když teplo není, říkáme, že je málo teplo
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

krásnou sobotu, maminy !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj veru opravdu se moc stresuješ...neboj každou bolí břicho na začátku jako kdyby měl dostat menstruaci, to tělo těd prodělává změnu a ještě parkrát to bříško zabolí...a s těma nevolnostma se netrap jeden den je větší a druhý den může být menší, mě bylo třeba včera celý den fajn a dnes ráno už zase ne a ted už zase fajn....to si opravdu nevybereš :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.