• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona - já vím, ... hrozně se pořád pozoruji, ale já jen ... budu klidnější, až budu mít za sebou úspěšný utz .... snad něco uvidíme, na nic jiného se nelmůžu soustředit ......

ale vám jako řeknu, dnešní sobota mi celkem vyhovuje, jako počasím, po dlouhé době je tak hnusné a nevypočitatelné počasí a já nemám nic v plánu, takže si můžu uvařit oooobrovský hrníček čaje, dívám se na tv ... samá romantica dneska :slight_smile: .... hrabu se ve starých fotkách a nic nedělám, skvělé :slight_smile: .......
25. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
věřím, že jsi nervozní, ale uvidíš vše bude v pohodě, uvidíš:slight_smile:.....

No mě moc to počasí nevyhovuje peru prádlo a když začne pršet tak budu muset sundavat z balkonu prádlo a rozvěsit ho po celém bytě :confounded:
25. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
mona - já pral 1 pračku, ta je venku, zbytek jsem vzdala a to mám plný koš prádla .... :angry: to vydrží do zítra, hned ráno jednu pustím a zítra má být pěkně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu papkat, fazolek dostane kuřecí řízek, kaši a rajčátka :slight_smile:

krásnou sobotu ...
25. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky, tak už zase lije :angry:
Ahoj Veru, kočko...za chvíli ten liják máte v Orlové :wink: Mě dnes ráno bolelo břicho a dost, taky jako bych tu mrchu měla dostat, ale ležela jsem a už je líp. Neboj, ono Ti ještě bude tak blbě, že budeš ráda za chvilky, kdy je líp :dizzy_face: Utz dopadne určitě výborně, uvidíš piškotka a pak nám hned ukážeš fotečku :wink:
Holky, taková otázka na tělo...Jak to máte s weckem? trpíte zácpou nebou průjmíkem? :sweat_smile:
25. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
luco no já měla jednu dobu průjem a ted spíš zácpu :sweat_smile: :confused: ...na průjem jsem se ptala doktora a říkal, že pokud je to občas tak je to v pohodě, ale kdyby to bylo nějakou dobu tak to bude nějaké onemocnění, které by se muselo řešit, ale pokud i to občasné ti vadí tak nejlepší je na to použít hylak (nebo jak se to píše:grinning:)
25. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Moni, já mám spíš problém v tom, že třeba 3 nebo 4 dny nemůžu jít na wecko a pak když jdu, tak mám průjem...Já jsem slyšela, že by to snad v začátku těhu neměl být problém, když je to takhle občas. Horší by prý bylo, kdybych ho měla několikrát za den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem se chtěla informovat, jak to probíhá jinde :grinning: Moni a ten hylak se může v těhu?
25. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Ten hylak mi doporučil doktor, ale když se zeptáš v lekraně taky by tii měli doporučit co je v těhotenství vhodné a šetrné :wink: ....v knížce jsem četla, že když nemůžeš na záchod tak máš ráno vypit sklenici vlažné vody, pár dnů jsem to zkoušela a opravdu můžu říct, že jsem pokaždné na zachod šla. Pomáhala mi kdysi dokonce i bílá activie jen ted na ní nemám chuť.
25. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Moni, já když vypiju Activii nápoj, tak letím hned, ale to je průjem jak sviňa a taky mi to moc nejede. V úterý jdu k doktorovi, tak se poptám.
25. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Jojo nejlepší se asi zeptat doktora ten nejlépe bude vědět co s tím :slight_smile: ...já bych tak měla uklízet, ale opravdu se mi vůbec nechce :slight_smile:
25. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Já mám uklízení a žehlení zatím zakázáno...a štve mě to, i když manža se snaží a pomáhá fakt perfektně. Ale víte, jak to je...prostě to uklidí po svém, ze začátku jsem mu vždycky říkala, tak ne...takhle to udělej :grinning: A teď už na to kašlu, jsem mu vděčná, že se takhle snaží a stará se :dizzy_face:
25. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
dnes jsem u rodičů v Brně a tady je krásné počásí, tak jsem si říkala, že jim to zase nevyšlo s předpovědí.
Naštěstí se mi už zle moc nedělá a vůbec vám nevolnosti nezávidím, stačili mi pár dní a byla jsem hotová.
25. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak vcera sme byly na narozeninach kamarada. Dosli jsme v 3h. Jsem totalne dneska grogy. V mem stavu to takhle nejde. :confounded: Uplne nemam energii. Nijak jsem neblba, jenom sedela, zpivala a bavila se, ale jsem utahana jak kote. Takze dneska nic nedelam. Jinak ja to mam tak, ze jdu vzdycky rano na zachod a mam prujem. Je to od zacatku tehu, predtim to nebylo. Ale jinak pres den nejdu. Zeptam se v pondeli dr. ,ale myslim, ze je to ok. V pondeli jdu na UTZ a uz snad budu videt mimiska budu zacinat 7tt. :slight_smile:
25. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
přítel mi taky se vším pomáhá, ale dneska jsem chtěla být trošku užitečná, ale alespon jsem uvařila a vyprala 2 pračky :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holkýýý,
Nestíhám dočítat, sem tam jsem se koukla, ale jelikož mám dnes spací den, tak vždy na chvíli odpadnu :grinning:
Se máte , že doma máte mužíčky a pomůžou Vám, já musím lítat, hlavně kolem malého, takže využívám každého volného času, i když toho moc není :angry:
My dneska měli na oběd kuřecí salát s paprikou, kukuřicí, pórkem, s čin.zelím atd. a s balkanským sýýýýrééém, mňááám za chvíli si dám zase :sweat_smile: :grinning: Dokud mi je fajn a zase můžu v klidu jíst :wink:
25. črc 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík Moni :dizzy_face: dnes je i ideální počasí na chrupkání :wink: Já jsem měla chuť na tuňákovou pomazánku, ale jak jsem ji chystala, tak se mi udělalo dost blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale lízátko zabralo a už jsem jedla a zatím v pohodě. Teď koukám na Babicu, co tam dobrého vytváří :wink:
25. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Taky koukáme, on dělal ty fazole nebo co to bylo a já na mamku, že bych si dala krokety, že jsou tomu podobné, dostala jsem i chut na hrozno, ale do obchodáku se mi nechce tak počkám do zítřka a koupím si je , tedy pokud mě nepřejde chut :grinning:
25. črc 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
Já mám vždycky velké oči a pak když nakupuju, tak nemám chuť na nic :confounded: :grinning:
25. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Jj to já taky, měla jsem strašnou chut na ten salát a jak se dělal tak jsem už zas přestala mít, ale naštěstí jak jsem ochutnala, tak se chut vrátila zpět a tak jsem si oddychla, že se nedělal zybtečně a že toho je :sweat_smile: :grinning:
Se čučím do létáků a říkám jé to bych si dala, jé to taky a ták a pak jak má přijít na věc, tak áá nechci už :grinning:
A jak jinak? V pohodě? :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Moni, válím se celý den...bolelo mě břicho, tak jsem chtěla raději odpočívat. Manža pracuje, tak vždy když neprší jen pustím psa na zahradu a jdu si zase lehnout...Dneska mě to bolení vystrašilo, ale já jsem se na to ptala a prý je to normální, vše se nám tam roztahuje a mění. Doktor říkal, že pokud vyloženě nezačnu krvácet, že není důvod k panice, tak snad má pravdu. Jdu na Utz v úterý :wink:
25. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
Jj taky mě sem tam zabolí a dneska ráno mě bolelo tak, že mě to donutilo vylézt z postele asi z hladu nevím, ale bylo to nepříjemné. Bolení je časté a jak si psala to proto, že se vše mění. Tak neboj :wink:
V úterý se máš. Tak se nemůžeš doškat co? :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Já už jsem jak na trní, hlavně z toho srdíčka :sweat_smile: Ještě, že tam jdu hned ráno na 8 30 :dizzy_face: Kdy máš ty další kontrolu?
25. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Ty jsi ještě neslyšela srdíčko? Já teďka ve středu byla jsem 6+1.
No na další jdu 5.8. Tak se nedivím, že se tak divíš, v úterý budeš mít hned lepší náladu :dizzy_face:
25. črc 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
teda těšíš, jééj píšu už kraviny :sweat_smile:
25. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
Moni :grinning: já jsem byla naposledy na kontrole v 5+1, takže v úterý budu 6+6...jsem fakt zvědavá, to čekání je věčné :angry: :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Jo ahá, no to bylo na srdíčko brzy, ted by jsi ho měla slyšet. :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
Každý to má jinak, někdo slyší až v 8tt, ale věřím, že už budeš slyšet :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz
Moni, díky za podporu :dizzy_face: jsi zlatá :dizzy_face: Manža jde se mnou, tak budu mít oporu...Nepřipouštím si nic zlého, ale víš, jak to je...počítat by se mělo se vším :sweat_smile:
25. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahoj holky....tak se hlasim - jak jsem plasila s mým hcg a mimoděložním a vše už téměř odpískala...takže mě bolel ve st a čt levý podbřišek až jsme to s manželem ve čtvrtek nevydrželi a odvezl mě k Apolináři kde si mě nechali... (předtím mi hcg za týden vyrostlo z 266 na 401 a to nevypadalo moc dobře....ovšem v nemocnici mi hcg vzali a za 2 dny se najednou zdvojnásobilo... a pri hodnote 850 uz viděli na utz náznak dutinky a tečku-jako počínající těhotenství....tak mě včera pustili na víkend na propustku s tim ze v pondělí ráno musim zase nastoupit -nalačno kdyby něco - a když by bylo vše OK tak mě propustí... to byly ale nervy - drželi me tam vcera rano nalačno a bez piti do ultrazvuku,že ten rozhodne...takze jsem tam lezela a nevedela jestli mě za chvíli nepošlou na sál...tvářili se děsně vážně,no hrůza....ale nakonec to mimodel.snad nebude i když to ještě nemuzou vyloučit...a ty bolesti mi způsobuje cysta na vaj. 5 x 5 cm...
Tak jsem se Vám musela zase vypsat,doufám,že už vše bude jak má být....taky mě začalo pobolívat bříško jako na mršku,tak jsem ráda a doufám,že se tam v děloze něco děje.... :slight_smile:
Jojo je to boj....jsem teda 5+5,ale vypadá to prý na vývojově mladší stadium těhotenství...ale víc mi řeknou v pondělí....tak se uklidnuju tím, že dřív ultrazvuky taky neměli a jak se rodily děti v pohodě....dneska jak něco není podle tabulek tak Vás hned děsí....
Takže všem přeji pevné nervíky a hlavně klídek....
25. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
Luci, no nepočítej s ničím jen stím, že s manžou uslyšíte tedka i srdíčko a bude Vám krásně celý den na to budete myslet :dizzy_face:
25. črc 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Myško, to je teda nervák...jsem to četla, jako nějakou napínavou knížku a modlila se, aby následující věta byla pozitivní :dizzy_face: Muselo to být na bednu!!!! Drž se a hlavně odpočívej, ať Ti v pondělí řenkou jen samé příjemné věci a hned Tě pustí domů :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.