• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Mysko, drzim palecky na pondeli. :wink:
25. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Myško, taky držím moc palečky :dizzy_face: Bude vše ok neboj.
25. črc 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
Holky díky moc, držím pěsti ve všem i Vám....
25. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
mysko, dekuju. Ja jdu taky v pondeli na kontrolu. Mela bych zacinat 7tt a uz urco uvidim mimiska. Zatim jsem ho nevidela. :confused:
25. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Holky, v pondělí jde mám pocit i Veru na Utz, takže vás bude víc...budou samé dobré zprávičky...to je jasné :wink: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobrý večer, holky, jsem tu jen na skok, snažila jsem se vás dočíst, ale je to na dlouho... :slight_smile:) Tak snad se máte všechny fajn a užíváte si klidného odpočinkového víkendu :slight_smile:
Já se snažím taky odpočívat, už konečně finišujeme s tou naší rekontrukcí, takže manžel teď dodělává a já polehávám.. nikdy jsem přes den nebyla schopná usnout, teď bez problémů :slight_smile: Fazolku to asi baví...
25. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
No já odpočivala celý den, jen jsem slibila mamce, že se s ní půjdu podivat na kurz salsy, já sice jen seděla a koukala, ale bylo to docela fajn. Dala jsem si alespon nealkoholicke mojito a pak kebab :grinning:
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vám jen popřát hezkou neděli. Opět nemůžu spát :unamused: , ale už to vidim jak kolem 10 zase usnu :wink: . Ještě že vaření si vzal na starost manžel, já akorát zítra budu dělat pro Vikína tiramisu na úterý. To bude boj, když se mě jen při pomyšlení na cokoliv sladkýho zvedá žaludek.
Myško tak takhle jsem na tom byla taky, kdYž kouknš do mýho alba tak to budeš číst svůj příběh, jen já nebyla v nemocnici :wink:, ale min víkend jem si užila psycho. V pátek neprosperující těhu, furt viděli jen váček a v pondělí už mimčo a srdeční akce. Podle MS 7+3 a dle UTZ jen 6+1 takže jsem otěhotněla o týden dýl :slight_smile:
26. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Marki, tak to dobre nakonec dopadlo. :slight_smile:

Mysko, vidis, drzim palecky. :wink:
26. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
nakonec jo a nechápu ty doktory že takhle nervujou dopředu, někdy dost zbytečně :unamused:
26. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
ja to taky nechapu, prozila jsem si to minule tehu. Sice to nakonec nedopadlo, ale pekne me v nemocnici vynervovaly. Chodila jsme tam kazdy treti den - rano krev a odpo UTZ - po 4 tydny - porad jsem spinila a krvacela stridave. Na jedne kontrole me nejdriv udelal i UTZ a rekl, ze je to spatne a za dalsi 3 dny me jina dr. rekla, ze je videt srdicko a vsechno je jak ma. Byla jsem porad ve stresu. Rikam si, ze pokud clovek nespini, nekrvaci, tak by se na UTZ melo jit asi co nejpozdeji nebo by nemeli rikat takovy verdikty. Ja jdu zitra na UTZ v 6tt. Byla jsem na zacatku 4tt a jeste nebylo nic videt, jenom vysoka sliznice, tak jsem nervozni.
26. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Právě je blbý když se jde k doktoru moc brzo. jenže já musela, otěhotněla jsem po hormonech a docházel utrogestan. jenže můj doktor měl dovču a zástup hned že to je mimoděložní a to jsem tam byla 2 dny po zpoždění :wink: tak to jsem byla ještě v klidu. Navíc mě utroš nenapsal až prý uvidí něco v děloze, já teda měla ještě nějakou zásobu takže mě to nevadilo a vzal mě krev a za 5 dní na UTZ že nic neni a hned že jde o mimoděložní a tak další den na UTZ do špitálu a tam ráno taky nic a až odpoledne na UTZ byl váček :wink: a pak za týden akorát že roste váček a že budu must jít na revizi, jenže za týden vyrostlo HCG ze 7000 na 27000 takže tomu dají čas do pondělí a rozhodne se až pak s tim že mam přijít s věcma ana lačno, takže nervy celej víkend a už jsem s revizí počítala. nějak mě nenapadlo že při hormonální léčbě jsem mohla otěhotnět o 9 ní dýl :wink: . Takže te´d je vše ok, je fakt že jsem ani nešpinila a to mě tak trochu ještě drželo nad vodou. navíc mam taky cystu ale ta prý zmizí do toho 12tt. jen mě štve ten vysoký cukr. přijde mě to strašně brzo :unamused: , ale s ní se poperu, hlavně že mimís se má dobře a asi jo když mě je každý den dost blbě :unamused: a ksicht samej bedar :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte?
Já jsem před chvíli vstala, měla jsem děsnou noc...pořád jsem se převalovala a probouzela :angry: Chystám se nasnídat, ale pořád nějak neví co...zřejmě to zase vyhrajou piškoty nebo Bebe oplatky :grinning:

Mabe, četla jsem si včera tvoje story v albíčku a musím Ti říct, že jsi hodně statečnná...už sis toho dost špatného prožila a bojuješ dál, moc Ti držím palce, aby to tentokrát skončilo šťasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Market, o beďarech mi ani nemluv, jsem jak puboška a hlavně jsou to takoví ti hnusáci bolaví, jsem se fakt vrátila do období svých 14ti let :confounded: :grinning: Se budu muset po něčem mrknout v lékárně, protože pleťová voda a krém, které používám na to vůbec nereagují :confused: :wink:
26. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holčiny,....

tak včera jsme byli s MM tady v novém Dinoparku, paráda, krásné, jen pršelo, takže jsme to neprošli celé ..... :unamused:
Pak jsme jeli do kina, na nového Harryho Pottera, já to jako moc nemusím, ale bylo to super, fakt, ty efekty všechny, sranda ... fakt pěkné ..... ikdyž je to dost dlouhé.... při pár momentech jsem se ale nemohla dívat .... normálně se mi zvedal žaludek .... :unamused: :slight_smile: ale jinak fajn, ....

Luci - s tím wc - já jako normálně mám problém, musím papkat activie a vlákninu, banán třeba vůbec, ten mě hrozně staví, ale jak se 1 den nedám activii, prostě nejdu :unamused: jen teď mi ty jogurty nějak nejdeou, chodím tak 1x za 3-4 dny :unamused: :unamused: :unamused:

myskoooo - to bude v pořádku, uvidíš, držím palečky !!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak dnes jsem se po dlouhé době dobře vyspala, jinak se pořád budím a zdá se mi pořád o sexu !!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Krásnou neděli, holky, já jdu poklidit kuchyň, MM jde vysávat, pak obídek a pak jdem oba do holiče, snad nás (hlavně mě :slight_smile: ) vezmou :slight_smile: ..... nechce se mi to páčo mýt doma :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky...

Luci no já o bedarech taky můžu vyprávět mám je po obličeji, na zádech a někdy i na dekoltu..nějak se toho taky nemohu zbavit..někdy jsou fakt hnusné bolave :unamused: ....

verun taky jsme se včera chystali do dinoparku, ale jak jsme viděli to počasí tak jsme nakonec zůstali doma, ale dneska to vypadá na fajn den, tak snad to vydrží:slight_smile:
26. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Moni, no je to děs běs...taky je mám i na zádech a na dekoltu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se stydím vzít si i tílko :frowning2:

Veru, četla jsem nějaké povídání o tom, že ženy v těhotenství mají často erotické sny :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile:
Teda nebyla sem tu den a kousek a ani malem nestiham cist :slight_smile:
Je mi sice v poslednich dnech trosku divne, ale zatim si nemuzu vubec stezovat na nejake nevolnosti, ale spis nemam na nic moc chut a musim se nutit neco jist neb mam hladika. Mamca vcera rikala, ze at si pockam jeste tak 2 tydny a uvidim... :grinning:
26. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jediny z ceho mam trochu obavy, je to, ze minuly vikend sem na svatbe svagrovy (to jsem jeste netusila, ze je uz zadareno) nastydla a ted mam uz tak paty den nehezky kasel (hlavne vecer a pred spanim), tak doufam, ze to nebude mimiskovi nejak vadit.
26. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
No tak já místo erotických snů mám docela děsivé, už se mi 2x zdálo, že mi umřel někdo blízký a dneska se mi zdálo, že mi unesli bráchu...no nechápu vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Luci, diky za nazor. Nemyslim si, ze jsem az tak moc statecna, ale co mam delat. :confounded: Mimiska chci a moc.
26. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj tehulky..jakpak se dari??

jinak jak jste se bavili o zazivani-ja ted chodim tak za 4-5dni a to jsem zkousela svestky,dzusy a taak...
no holky v noci mi bolelo brisko jak prase-jak kdyz projizdi kudla-ale ne jen v intervalech,ale od vecera az do rana v kuse pri kazdym pohybu..auuu...no uz to preslo ,ale budu radsi dneska lezet
26. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Carculko, ja teda chodim kazdy rano na zachod a mam prujem. Ale rikam si, ze kdyz je to jednou denne, tak to asi tak mam. Ty bolesti, to teda nevim, co to muze byt, ale jak pises radsi lez.
26. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky,dlouho jsem tu nebyla,tak nevím,jestli si mě ještě pamatujete. Koukám,co nás tady,nastávajících maminek přibylo,to je paráda. Já jsem byla na prvním ultrazvuku v pondělí a dozvěděla jsem se,že máme 16 mm a plůdek se velmi čile pohybuje. Na další kontrolu a ultrazvuk jdu 4.8. to bych měla být okolo 12 tt. Jinak je mi každej den mizerně.Jak píšete,po všem se mi zvedá žaludek,jídlo,který jsem normálně milovala,teď nemůžu ani cítit a naopak. Je to opravdu "jiný stav" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Moni, třeba to teprve přijde :wink: Teda, ale sny máš fakt hrozné :confused: Mě se dneska zdálo, že si můj taťka koupil černou paruku a byl z ní nadšený, mamka mu nadávala, že vypadá, jako cvok a já se ségrou jsme měly záchvat smíchu...vypadal oparvdu děsně a nenechal si to vymluvit :grinning:

Dělala jsi ty palačinky? Já jsem je dnes udělala, ale snědla jsem jen jednu a už ležím a je mi zase zle :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ahoj Mishaaku, já bych zašla (nebo aspoň zavolala) doktorovi, za to n ic nedáš, ale hlaně na to neužívej žádné léky, jen čajík :wink: A horečku máš?
26. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ještě přidám svůpj příspěvek o zažívání.Já byla teď 14 nemocná.Udělala se mi prasklina v konečníku,je to asi z tlačení,nebo z tuhé stolice. Problém je,že to nemůžu nijak zahojit,chodím sice každý den jednou,ale bolí to,pokaždý to praskne a teče mi krev. Chození na velkou se pro mě stává noční můrou. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Mishi, ja si koupila jitrocelovy sirup a Nasivin na rymu, ale pokud jses nejak moc, tak jak pise lucik, radsi bych zasla k dr. Nepodcenuj to.

Luci, tobe tak spatne? Ja teda rano do sebe moc jidla nedam, ale neni me zle, proste jim min. A driv jsem jedla porad cokoladu a ted ju vubec nemusim. Ale spatne me nejak neni, sem tam se me zvedne zaludek, ale neni to nic hroznyho.
26. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Cipisku, takze muzu byt rada s tim mym vyprazdnovanim. To ti teda nezavidim. :confounded:
26. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mabe: Myslím,že můžeš být ráda,je to hrozně nepříjemný a bojím se toho,že se toho nezbavím a po porodu to bude ještě horší.Beru nějaké čípky na rostlinné bázi,ale stejně mi přijde,že to nepomáhá,zkusím si koupit nějakou mastičku a uvidím. Jinak se cítím furt tak strašně nafouklá.Přijde mi,že jsem jako balon. :fearful:
26. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Mabe, ten průjmík jednou denně nevadí, kdyby to bylo častěji za den, tak by to byl asi problém. Buď ráda, že můžeš každý den :wink: :slight_smile:

Cipísku, gartuluji ke koblížkovi, ať dál krásně roste :wink: Ty jsi byla na prvním Utz až tak pozdě?
26. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Luci, teplotu nemam, takze to zas tak hrozny neni, ale rozhodne to na pohode neprida... Zitra rano jdu ke svy doktorce na krev, tak se s ni o tom pobavim. Dneska se zatim cely den valim pod dekou a cumakuju na telku, takze zatim dobry.
26. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.