• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
carcul jestli nemáš náhodou ty křeče z toho, že chodíš málo na záchod...já mám hrozné křeče když mám zaražené větry :sweat_smile: :confounded: někdy je to fakt děs ty křeče, jednou jsem je chytla když jsem řídila a myslela jsem, že se zblázním...

Luci ani nemluv ty sny mě pak pronásledujou celé dny jak na to musím myslet, ale vždy ty sny dopadnou dobře sice umře někdo, ale pak se zase vzbudí, no prostě maras :grinning: Ale uu tvého snu jsem se též zasmála :grinning: ...já ty palačinky ještě nedělala, nemám na ně absolutně chut, ale věčer je už budu muset udělat už jsem to slíbila příteli :unamused: .....
26. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Cipisku, jojo, ja to mam lepsi a zmena stravy by nejak nepomohla?

Kazdej den jdu pravidelne a kdyz nejdu jak mam, tak mam nekdy potize, abych to stihla. :grinning:
holky uz jste pribrali nebo jste furt stejnavy?jako jestli se vejdete do veci

cipisku..to je fakt neprijemny :frowning2:

mabe..no uz to preslo,ale neni mi dobre...tak se budu valet...taky jsem se vcera rozcilila tak jestli to nemohlo byt po tom..fakt nevim..ale byl to hnus,jsem rada ze uz mi je JEN blbe
carculko, tak hlavne ze to prestalo. A kdy jdes na dalsi kontrolu? Ja jsem sice 6tt, ale citim brisko nafouklejsi, takze trosku tesnejsi veci.
26. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
no já už tak tak zapnu kalhoty, horší je když si sednu to si musím vždy rozepnout knoflík, přibrala jsem už 2 kila...budu si muset koupit nějaké volnější kalhoty at netlačím mimuško :wink:
26. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Mabe, mě je vždycky dopoledne dobře a jakmile se přehoupne 12. hod., tak jsem zase vyřízená. Pořád ležím a všechno jídlo se mi vrací a to toho fakt moc nensním. Čokoládku jsem taky jedla hodně a arašídovou nugetku, teď si jen vzpomenu a je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už se tak strašně těším na ty těhu chutě :grinning:
26. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Luci, tak ja jsem teda na tom lip. Snad to bude ok, i kdyz nemam takovy nevolnosti, ale ono je to u kazdyho asi individualni. Pujdu si tedka lehnout, uz jde na me spanek po o.
26. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Luca: Děkuju moc,tobě také. No moje dr.mi řekla,že dřív jak v 8 tt neuvidí na utz skoro nic,jen tečku,tak,že počkáme. No ale už tlouklo i srdíčko a na fotce je vidět krásný plůdek.Byl to krásný pocit,těším se na další uzv. Snad bude vše v pořádku,to samé přeju i vám ostatním :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Carcul, já zatím všechno zapnu, ale i přesto mi kalhoty vadí, mám pocit, že mě to všechno škrtí. Hlavně když sedím a nebo jedu v autě, nesnesu bezpečnostní pás, pořád si ho povoluju, mám pocit, že mě děsně stahuje :confounded:
26. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
luci s tím pasem máš pravdu už ted mi vadí, nedovedu si teda představit co potom :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Cipísku, už jsme si tady o tom s holkama nedávno psaly, že je to možná i lepší jít na Utz až takhle později. Člověk se zbytečně nestresuje a je okamžitě jasno, jak na tom je. A Tebe taky trápí nevolnosti, co? Od kdy?
26. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
mabe jdu 3.8.a budou delat screening :grinning: mela jsem to i v albika ,ale vymazala jsem to kuli jistejm smirakum :angry:

luca..no taky mi ty nevolnosti zacinaj dyl a pak trvaj do vecira,jsem furt jak lekla ryba

holky mi mame vahu rozbitou a ani jsem novou nekupovala,protoze se nerada vazim,mam pak trauma :grinning: takze vzdy soudim podle veci jak jsou mi....no skrti mi jen jedny kalhoty a ty jsou fakt mega oply i normalne..jinak zatim se navlecu do toho co nosim normalne,ale je fakt ze jsou to bokovky,ale brisko uz zacina byt videt
26. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
luca-ja ma tehu pas do auta :grinning:
26. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Luca: Já mám nevolnosti teď pořád. Je to zvláštní pocit,nechodím zvracet,ale prostě je mi ze všeho špatně. Mám třeba na něco chuť a když začnu jíst,tak zjistím,že už na to chuť nemám. Od kdy? Je mi takhle špatně od začátku. Chodím ale normálně do práce a tam na to vždycky nějak zapomenu,zabavím se prací. Co ty? :wink:
26. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Moni, já si taky říkám, kam to povede a to jsem teprve v 7tt :sweat_smile: Jinak si plánuju, že si koupím na podzim rifle s tím pásem, protože to už ty svoje určo nedopnu. Teď mám 52kg a jsem zvědavá, kolik přiberu. Ségra začínala těhu na 60kg a končila na 82, doteďka s tím bjuje, ale už má 65, takže bude brzy na své váze.
26. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky,já mám hrozný deprese,když si vidím,jaký jste všechny hubeňouři. Já ani nemůžu napsat kolik vážím,nedovedu si představit,že třeba ještě nějakých 15 kg přiberu. :unamused:
26. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Carcul :grinning: leklá ryba :grinning: :grinning: :grinning: tak to je přesné....to jsem i já :grinning: Do auta přímo pro těhulky?

Cipísku, já je mám od 5tt a je to čím dál tím horší, teplé jídlo a maso nemůžu vůbec, sladkosti jsem taky přestala jíst...dlabu jen zázvorová lízátka...A jak píše carculka...začíná mi to po poledni a trvá to třeba až do noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, co pijete? Já mám dojem, že mi přestává chutnat všechno :confounded:
26. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
no já měla 55kg a ted už mám 57kg..taky planuju ty ryfle s tou gumou, ale to budu kupovat až tak v záři to už budu v 5 měsíci ted by to ze mě ještě padalo:slight_smile:....taky jsem zvědavá jak budu vypadat po porodu a jak dlouho mi bude trvat to zase zhodit..větší strach mám ze strii už je mám na bocich jak jsem v patnacti rychle vyrostla a mám strach, že to bude jenom horší :frowning2:
26. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Taky mám pocit,že mi všechno přestává chutnat,ale stále mě honí mlsná. Já piju hodně vodu,čaj se šťávou a ledové čaje. :pensive:
26. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Moni, mě se v pubertě stalo to samé...hodně to záleží na kvalitě kůže. Už jsem začala preventivně mazat, tak uvidím, jaký to bude mít účinek.
Víte, co nechápu? Jak to ty baby (celebrity) dělají, když mají těla po porodu, jako by si to dítě byly právě někde koupit...Pak fotí plavky, nikde žádné strie ani vytahané břicho, to je fakt zvláštní :confused:
26. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
luca-ja si dam obcas dzus,jinak jemne perlivou vodu..a tehu caj na odvodneni-ma problemy s ledvinama,tak otykam uz ted..jinak ja nemohla taky temer jist,ted mi je blbe,neco s nim je mi dobre,dojim a je mi zle...ale snazim se jist at mimi ma aspon neco malo..ikdyz treba v patek jsem se precpala jak dobytek,byly jsme na veceri a ja snedla polivku,rybu,zakusek-manza koukal :grinning:..predtim jsem fakt nejedla nic..ted se snazim ikdyz neni chut ovoce a tak,jinak sladky mam rada furt-ale jak dojim je mi zas soufl-dobre jen pri tom jidle...a nemuzu vubec maso-ani citit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: maximalne rybu a to jen kuli mimi...
jojo pas pro tehulky....je to ze ten spodni co jde pres brisko upevnis do takovyho specialniho kdyz zasednes a drzi pod briskem...je to i kuli nehode(hlavne)staci mala a normalni pry muze zpusobit potrat nebo tak-proste je to pro brisko horsi...s timhle ti to na brisko nezatlaci kdyby neco
26. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
luca-by ses divila co se da udelat z fotkama...videla jsem par fotek pred a po uprave :grinning: :grinning: :grinning: umi i vic zplostit brisko :grinning: :grinning: krasne dotvarovat postavu(z hezky postavy)
strii se bojim taky,vahu sundam ale strie nechci :angry: :angry:
26. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky cim mazete?
26. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Carcul: Já zatím mažu jen Niveou,tělovým krémem. Je hodně mastná a poradila mi to kámoška,že se tím mazala.Chci si ale koupit nějaký speciální na strie.
26. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Carcul, nevím,jestli si dobře pamatuju,ale kdysi si tu psala,že si od Plzně,že jo? Já také... :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Carcul, díky za info...já se po něm poohlídnu? Koupila jsi ho přes net nebo normálně v obchodě? Já jsem alergik a to docela silný, takže nemůžu žádné bylinky a ovocné čaje. A to mám na uvařený čaj šílenou chuť...Džusiky už mi lezou krkem a to se snažím měnit příchutě, minerálky mi taky nelezou, tak piju jen čistou vodu, no a ta mi taky už leze i nosem :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Carcul, já jsem si koupila Elast-Q Exclusive, je na strie už vzniklé a proti nim...na krabičce je přímo siluetka s těhu bříškem a krásně příjemně voní :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
cipis:slight_smile:jojo jsem:slight_smile:bysme nekdy mohli dat spicha v plzni at znam taky nakou tehulku a mam s kym delat mimi srazy :grinning: a kolik ti je?

luca,ja jsem na vody zvykla ,piju ji od jakziva a obcas si dam nakou vyjmku...hlavne kuli tem ledvinam jsou pro me vody-cisty nejlepsi

jinak ja mazu..dermacolem na celulitidu a strie(prdel,stehna,bucky :grinning: )a masiruju takovou rukavici(trosku se mi udelala celu a diky ty rukavici je fuc),pak elastinem Q na brisko a prsa..to vzdy po koupani a snazim se i rano a kdyz se mi pres den chce tak eucerinem(olejickem)
26. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
luca-joo a koupila jsem ten pas pres net...
oni delaj i exclusive?ten tam nemeli :frowning2: ja mam ten jak tam je napsano jen original
26. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:
Tak jsme to včera řekli manželovejm rodičům, jako byli rádi, ale narážky jako že ještě je to moc brzo, tak se neradujte, to ještě není jasný atd. mi fakt přidali :cry: Tak doufam, že všechno bude ok. K doktorovi jdu na utz až příští pondělí, to asi nevydržím :unamused: Ale krev zatím dobrá, tak je snad mimísek v pohodě :slight_smile: Ach jo... taková doba
26. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.