• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Carcul, ten měla moje ségra a taky se teď divila, že mám nějaký exclusive...četla jsem o něm,že je dobrý, tak jsem ho zkusila :wink:
26. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
ty joo vy mažete jak blázni..já zatím jen dětským olejíčkem a tělovým krémem, ještě jsem se nějak nedostala do drogerie :grinning:
26. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj Mili, nic si z toho nedělej...já jsem podobné věci taky poslouchala. Je fakt, že to zamrzí,ale nenaděláš nic...Jak Ti je? :wink:
26. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
milaholko nic si z toho nedělej taky byli u nás narážky, ale jinak už se všichni těší jen od přítele segra je nějaká furt nafučená, ale co už je to její problém já už se s tím trápit nebudu, nedělá to dobře miminku..hlavní je že vy jste si to přáli a že jste štastní :wink:
luca..no ja vykoupila to co jsem vycetla ze je nejlepsi-ze zkusenosti maminek :grinning: a kamaradky...a i v lekarne mi doporucili to samy :grinning: ..tak mazu co jsem asi od 5tt.. :grinning:
Carcul: Já jsem z Dobřan a ty? Je mi 23,v lednu 24 a tobě? To je docela náhodička,co? Jj,já tady nikoho nemám.Jen pár kamarádek,ale žádná těhu :frowning2:
26. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
milaholko..prd na to..hlavne odpocivej a nestresuj se...
ja to vcera rekla mame-napsala mi ze ma novinu ze se vdala(o 15let mladsiho),ja ji ze gratuluju a mam novinu ze bude baba. a ze si nekdy ted sjedu pro svy knizky..a vite co napsala mi ze jsem krava ...a to je jen jedna vec z milionu a jen prkotina s porovnanim tim ostatnim...tak jsem ji napsala at mi necha v klidu ze mimi stresovat nebudu kuli nekomu takovymu...no s manzou jsme rikali pred svatbou(meli jsme ji u more jen se svedkama)ze me bude chtit urco dohnat,kdypa se vda..a ted jen cekame kdy bude tehu :grinning: chiova se jak zarliva kamaradka a zavistiva sokyne a k tomu cizi clovek..ma radost jen kdyz se mi stane neco spatnyho(zaclo to kdyz jsem zacla dospivat a vidi ve me snad konkurenci)
26. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
No zatím je mi překvapivě dobře, akorát včera zatím jedinej den mi bylo celej den divně, žaludek jak na vodě, po každým jídle jak kdyby mě pálila žáha nebo tak něco... no nic moc, dneska zatím dobrý, tak uvidíme. Dneska to řeknem asi taky mejm rodičům, tak jsem zvědavá :slight_smile: Snad to bude lepší :sunglasses:
26. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
ja hlavne jsem puvodem z jiznich cech tak tu nikoho moc neznam...nastehovany jsme kratce....my jsme z chocenic,ale v plzni jsme furt a i prcka tam chcem davat do skolky i skoly...jsme tam za deset minut,takze pohoda:slight_smile:jinak me bude 21 :grinning: :grinning: jeee tak to bysme mohli
26. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
carculko na to kašli, mimi si to nezaslouží, hlavně buďte oba v klidu a jen se těšte na drobečka :slight_smile:
26. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
mila..ja uz to neresim,proste uz toho bylo moc a ja jsem s ni skoncila...do nedavna jsem byla z toho dost smutna jak se mama muze tak chovat...ale ted uz na to kaslu...mam svou rodinu :grinning: :grinning: manzilka a mimi...takze ty na to taky prd
26. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
carcul tak to normálně čumím..taky máme občas s mamkou problémy, protože se zahazuje s chlapama kteří jí za to nestojí a heka jak malá holka a akorát mě stresuje svýma blbostma...ale tohle je už opravdu moc...
26. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
joo tak me se nezeptala za x mesicu ani zdvorilostne jak se mam ja,kdyz uz volala tak se jen chlubila a ja si vystacila hodinu s hmm...moje fotky ze svatby ktery jsem ji dala i album na to,mela pohozeny jak kdyby to nic nebylo,saty videt nechtela(mela jsem svy)a ani se neptala,kdyz jsem stastna nezajima ji to...nejradsi je kdyz se mi deje neco spatnyho..takze at jde nekam..kdyz mi jeji byvaly vyhrozoval vloni zabitim za to ze jsem ji pomohla(manza mi vsude vozil aby se mi nic nestalo)tak mi rekla ze ji to nezajima ze chce mit klid..a ja kabych ni mohla pomahat,tak jsem nebyla dva mesice pred maturou ve skole a ona mi otravovala i o svataku...pomlouvala mi kdyz jsem odesla na zachod,manza se s ni od ty doby odmitl stykat,ze uz ji nechce ani videt kdyz se tak chova...a rikam tohle je jen slaby odvar..ostatni se neda ani prezentovat....jinac ete treba-mam lepsi vlasy i plet nez ty,postavu taky(jednou jsem byla oplacla a pak za den vychrtla),tak velky prsa bych nechtela(mazala se pushup kremem)...staci??a pak veci ktery tu nemuzu ani napsat...a ani by se to sem neveslo..proste po vcerejsku jsem s ni skoncila definitivne....a ze uz posl rok jsem mela velky odstup,ale furt jsem si rikala je to mama,treba se vzpamatuje a posl par mesicu uz ne
26. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Carculko to mě mrzí ale nejsi sama. Se svojí rodinou se nestýkam 10 let a to bydlíme ve stejnym městě. Syna nikdy neviděli a ani mě nechybí. S tchýní se nebavim od prosince a když to v dubnu vypadalo že bych mohla být těhu a ona se to domákla tak ty kecy že jsem ráda že jsem to s ní utnula a te´d až se to dozví tak taky bude mít kecy, ale to už mě je jedno když se s ní nestýkam. Ona je to mnohdy nejlepší řešení, než se kvůli nějaký blbce furt nervovat :confounded: . U nás to nikdo neví ale asi mnozí mají tušení :slight_smile:. Minule jsme to tajili do 16tt a když jsme to řeklitchánovi tak ten o tom věděl od začátku, zná se s mym doktorem a chudák doktor si myslel že tchán je můj manžel tak mu gratuloval že se nám konečně zadařilo a dovedu si tchána představit jak nechápavě koukal :grinning:
26. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
:wink: Carcul, nemáš to jednoduché...člověk si rodinu nevybere!!! :angry: Ale i tak jsi to asi neměla jednoduché...A s taťkou máš dobré vztahy? (jestli teda nejsem moc zvědavá) :wink:
26. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Carcul, ten smajlík na začátku se tam nějak připletl... :confused:
26. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
market,manza mi rika uz rok,ze naky lidi je lepsi vymazat,ze jinak te budou trapit do konce zivota...ale ja to furt nedelala kuli brachovi,protoze jsem ho skoro vychovala,tak abych ho mohla vidat-je malej...a ona mu ted stejne vymyla mozek a stal se z nej uplatnej smradik kterej ani nepozdravi..takze jedine on byl duvod proc je uplne nesmazat...ale ted uz zadny duvod nemam,spis asi milion pro...market taky to mate vesele...

luca...vis od tatky mama odesla kdyz jsem byla mala,delala truci,me rekla ze pro me neprisel,jemu ze nejsme doma atd,pak byl na cas ve spanelsku a taky nemocnej ze chtel ale nemohl o me bojovat,nevedel jestli bude zit..
no a mama mi furt rikala jak zajem nema a nikdy nemel a pritom udelala vse proto aby to tak vypadalo.treba rikala ze neplati alimenty,platil celou dobu..tatka si pak rek az budu vcetsi ze prijdu a ja zas si rikala ze kdyby mel zajem tak by prisel(jsem dost hrda)...no a leta mi to stvalo hze namam tatku ktery by se zastal.. a asi pred rokem a pul jsem si s nim vse vysvetlila,ze kazdej jsme cekali az prijde ten druhej,vse mi vypravel,ukazal veci ktery dokazali ze lze mama..a od ty doby mame super vztah..vidame se casto a volame temer denne
26. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
no carcul fakt mazec...mám taky ujetou rodinu, ale to je taky na vypravění..(např. jak můj otec chodil s mou spolužačkou v 9 třídě:grinning:)....no každy máme nějakou rodinu :confounded:
26. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Carcul,to mě strašně mrzí. Ještě,že máš tak skvělého manžela.Já mám také výborného přítele,který ve všem stojí při mě.Naštěstí žádné problémy s rodiči nemáme,ale někdy je to taky na palici,když se nám snaží ve všem radit a organizovat život.....Chocenice znám,jezdíme přes ně,když jedeme na víkend k rodičům.A co děláš v Plzni,pracuješ?Já tam pracuju jako účetní :wink:
26. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Carcul, tak aspoň že taťka, je fajn chlap...Já fakt nechápu, kde se ta nenávist v ženách jako matkách může všechna vzít? Ten svět je hnusně zkažený!!!!

Tak já se taky přidám...já mám rodiče fajn, akorát jsou rozvedení a moje mamka nesouhlasí,abych se stýkala s taťkou a jeho současnou ženou (moje ségra se s nima neschází), že on ji ublížil a já bych měla stát při ní...Nedokáže pochopit, že já jsem jejich dítě a to, že se rozešli je jejich problém, já s tím nemám nic společného. Nejvíc mě vytáčí, že už mi i vyhrožovala tím, že ke mě nebude chodit, pokud se s nima budu bavit...je to směšné, bud mi 28 let a myslím, že už mám věk na to, abych věděla co smím a co ne. Navíc se už přes 3 roky nebavím s rodičema své matky, nechtěli mi jít na svatbu, jelikož nesouhlasili s tím, koho si beru a že se vdávám po roční známosti a že nebudou investovat do něčeho tak neperspektivního (podotýkám, že jsem od nich nikdy nic nedostala a ani jsem nic nechtěla)...Moje mamka se s nima samozřejmě stýká (všechno jim o nás vypráví, že máme dům a že se máme dobře a oni nás jen pomlouvají), ale já už jsem za tím udělala tlustou čáru a už je nechci nikdy vidět...nikdy se ke mě nechovali,jako prarodiče a toho zlého bylo mnohem víc...Jo,jo...rodinu si nevybereš!!! :angry:
26. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
cipis..manza tam podnika,tak mu pomaham...ale ted vetsinu dela on...ale jezdim tam cvicit a taak...k ucetni,object ruzny veci co jsou treba zaridit,nebo jen tak za kamoskou...zalezi podle toho kolik je prace a co je treba zaridit...a jak daleko to mate vy do plzne?
26. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Každá máme něco, pro mě je důležitější že manžel je za mnou. a lepší mít manžela než vlastní rodinu, alespoň pro mě. manžel se mě zastal vždycky a i te´d chápe že jeho matku nesnášim ba naopak je rád že jsem to utla a máme svatej pokoj. Nesnášim pomluvy za záda a pak se na mě usmívá :frowning2: . Takže jsem to ukončila, prý to ode mně stejně čekala. Navíc nebyla ani jako babička 100%, jí stačili jen fotky aby se mohla chlubit ale když jsem já ležela na rizikovym tak ani jednou nezavolala jestli něco nepotřebuju a když byl Viki na JIPce tak jediný co jí zajímalo je váha a míra a jestli jsme si rozmysleli jméno Viktor :confounded: . Prostě to němělo cenu. ona je rozvedená a tchán to je něco jinýho, ten je v pohodě, do ničeho se neplete. Loni jsem tam jezdila dost často, letos bohužel ne a asi hned tak se tam nedostanu. Mam opět rizikové těhu a tak by nás tam manžel ani nepustil, i když je to od nás kousek ale tam bych fakt v klidu neležela. Jsem vyučená kuchařka takže jsem tam vždycky vyvařovalo, nevadí mě to ba naopak ale te´d mě manžel nedovolí ani vařit takže můžu jen odpočívat :slight_smile: a přece jnom postavili velký bazén takže bych musela furt lítat za klukem aby někam nespad a až budu píchat inzulín tak by to bylo i časově náročný a je fakt že jsem furt unavená. Jen si umim představit jak se tchýně bude tvářit, ale co je jí do toho, ani jednou Vikína nehlídala tak nevim proč se stará kolik budeme mít dětí :unamused: . je zlá a závistivá, sám manžel mě řek že by jí vadila každá. jen jsem si říkala že po 10 letech se třeba změní. už 1 jsem se s ní nebavila rok a pak přilezla ale že by se ponaučila to ne. te´d počítam že až budu mít před porodem tak se bude snažit zase dolejzat ale vim že nesmim povolit. Klid je pro mě dost důležitý a aby si sedla v pokoji a čučela jak se staram o dítě-děti fakt nemusim :unamused: . Ale nestěžuju si, já jsem nikoho mimo manžela k ruce nepotřebovala narozdíl od ní. Ona když se narodil manžel tak se starala jen o dítě, ale vařit neumí tak to nedělala. A manžela dobřeodstrčila, prý nesměl ani vlastní dítě pochovat a já když byla asi v 30tt tak si myslela že se můj manžel přestěhuje k ní a ona k nám. Vždy´t chlap se k dítěti nehodí, tak jsem jí řekla že se asi zbláznila. A nakonec byl manžel první 3 dny se synem protože ho převezli na JIP která byla přes půlku města a já ležela jinde po císaři. Ale bylo by to na dlouho a jsem ráda že mam klid a i na otěhotnění jsem měla svatej pokoj :grinning:
26. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
market..tovis ze manzel a tvy deti je to nej v zivote...jeste ze mas super manzela ktery neni mamincin mazanek..tak pekne odpocivej a drz se :grinning:
26. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám jednoho čtyřletáčka a na testu dvě čárky, potvrzený gestační váček.. a ted váhám jestli jít příští týden na UTZ, jak je plánováno - byla bych asi 5+5 (podle MS o týden víc, podle váčku to odpovídá takhle) a když čtu ty vaše stresy, váhám jestli to ještě neposunout o týden a kousek.
Než se nervovat tím že třeba neuvidí srdíčko.. tak si radši užiju dovolenou v klidu. Co myslíte? :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Kočky, to mě mrzí že máte takové starosti.. já mám občas trošku problém s mámou, je cholerická, hysterická.. a z toho zase úžasná a milá. Bohužel to nikdy nejde předvídat.. jako těhotné mi vyhrožovala že mi nepůjde na svatbu a chtěla, abych ji utěšovala; když prvnímu dítku bylo asi pět týdnů, plakal a byla u nás, nechtěla mi ho dát - prý "nemůže mít hlad" a řvala na mě, že "si ho uklidní sama!" držela ho a já ho tahala.. pak jsem brečela.. no a tak pořád dokola.
Vždycky se modlím ať má světlou chvilku když se tam chystáme - když to vyjde, tak je všechno super. Když ne, tak to jsou naprosté kraviny kvůli kterým se rozčiluje.. a to říkám slušně. Tak jsem se vykecala taky :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
Carculka přesně tak, na 1 místě je manžel a děti. Co z toho že bych měla svojí rodinu super a manžel by nestál za nic :frowning2: .
Summer pokud nemáš potíže tak radši jdi dýl. je fakt že když tě řeknou že am nni ještě srdíčko tak akorát budeš ve stresu :frowning2: . Já šla poprvé 2.7 a až do 20 to bylo na nic. jenže já musela , mě chyběl utrogestan na udržení. jinak bych šla nejdřív 14 dní po vynechání MS :wink: . Možná dýl, protože jsem otěhotněla o týden dýl. dělá mě torozdíl 9 dní a to je dost velikej rozdíl :wink: . pokud máš v plánu dovču a nešpiníš, nebo nemáš nějaký problémy tak jdi klidně až pak. U mě čekali jak to dopadne a v pondělí jsem byla 6+1 a když bylo i srdíčko tak jdu až za 4 týdny. tak proč se zbytečně nervovat :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj summer, vítej u nás :slight_smile: Já kdybych nemusela, tak bych šla na kontrolu později :wink: Třeba si nechej vzít jen Hcg, ať to máš 100% a jsi klidnější :dizzy_face: to už záleží na Tobě :wink:
26. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
uuuuf marketko, díky za ujištění. Mně taky stačí že to není mimoděložní, že to zatím vypadá dobře a ten týden nervů na dovolené kdyby nebylo vidět srdíčko (což je asi brzo v těch zřejmě?? 5+5) mi za to nestojí.
Takže půjdu v 7+3 cca... a jestli se mladinká paní doktorka sekla při měření gestačního váčku, tak možná i víc :slight_smile:

Jen se modlím aby to dopadlo, mám za sebou jedno zamlklé až v desátém týdnu.. ale věřím, že teď bude všechno v pořádku!
26. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Luci já už viděla gestační váček + něco uvnitř, takže Hcg už je asi zbytečné... teda myslím?
A díky za přivítání :slight_smile: jste tady moc příjemné.. to se už často nevidí
26. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Summer, já neumím číst, víš :grinning: Nevšimla jsem si, že už máš potvrzený gestační váček :dizzy_face: Já byla na prvním Utz v 5+1 a teď jsem pozvaná na úterý a to budu 6+6 :wink: Takže klidně vydrž :wink: Kam se chystáte na dovču?
26. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.