• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Summer, a zjistili Ti příčinu toho prvního zamlklého těhu (já měla první těhu biochemické)? Byla jsi na nějakých testech?
26. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj summer, vitam te tu :wink: no, ja tu sem teda teprve par dnu, ale to neva :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Luci, bylo to už v 10tt - a mimi odpovídalo věku, viděla jsem nožičky, ručičky...
Bohužel mu max den před UTZ dobouchalo srdíčko.. takže jsem hned ten den jela na sál. Už jsem měla i maličký bříško.. přijela jsem do nemocnice v těhu kalhotech a jak jsem jela druhý domů tak už mi padaly.. mám pocit že nemocnice neposlala mimi na rozbor, takže nevíme proč.. ale asi bylo někde něco špatně a příroda si pomohla. Tak doufám, že se to nezopakuje.. teda doufám, věřím!! Už jednoho prdolku máme a v pohodě :slight_smile:

A něco pozitivnějšího: chystáme se na hory na pár dní, i když já jsem ted taková spavá, tak snad si to taky užiju :slight_smile: a budu se těšit že potom v týdnu uvidíme miminko!

Mishko, já taky budu vítat až někdo přijde, uvidíš.. :grinning:

ad nevolnosti - mě začaly včera... mám pořád "něco" až nahoře v krku.. a jen z pomyšlení na jídlo je mi špatně. Paradoxně mi pomáhá něco sníst, takže se nutím do sucharů se sýrem. Jediné na co mám chut je thajské pálivé kuře, takže mi ho manžel za chvilku přiveze :grinning:
26. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
summer tak to jsis taky užila :frowning2: . To už je docela blbý takhle dýl :frowning2: . Na druhou stranu to tak asi mělo být a než muset ukončit těhu po 20tt. Většinou se to stane kyž neni miminko v pořádku. Já po potratu se taky bála abych zase nepotratila. jenže u mě za to moh nejspíš minulý doktor :unamused: a te´d teda začátek těhu byl jeden velký stres a snad už to taky bude ok. Jdu na ko až za 4 týdny a jak znam svýho doktora tak kdyby se mu něco nezdálo tak by mě chtěl vidět dřív :wink:
26. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Holky, je to boj a věčný stres a kdo to neprožije, tak nepochopí :wink: Ale my jsme holky statečné a tak to vydržíme a budeme za ty naše fazolky bojovat :dizzy_face:
26. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Markétko a tys měla co?? :unamused: Já jsem si taky pořád opakovala že to bylo štěstí v neštěstí a musím to tak brát.. a nemusím rozhodovat. Musíme se na to dívat pozitivně.. i když mi hned po tom moc do smíchu nebylo :slight_smile:
26. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Luci, mluvíš mi ze srdce :slight_smile: tedy asi všem tady.

Já mám dokonce i radost že mi je špatně.. a když mi chvíli není tak čekám, až mi zase bude abych věděla že zatím dobrý :grinning: Doufám, že mi to nadšení takhle vydrží až do 12tt :grinning:
26. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Summer, mě pobavilo, že máš chuť na pálivé thajské kuře :grinning: Já mám každou chvíli chuť na něco jiného a hned mě to zase přejde...Teď bych si zrovna dala Halušky :grinning:
26. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Luco, to je dobry, ja si je prave jdu delat, nasi mi vcera privezli uplne cerstvou brynzu ze Slovenska :slight_smile: Manzel to neji, takze si na nich pochutnam sama. :grinning:
26. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Misháčku :grinning: :grinning: :grinning: já je mám doma taky, ale nejsem schopná si je jít udělat. Jsem sama doma, tak musím počkat...Já už jsem dnes dělala palačinky, takže si teď zase jednu dám a uvidím, co to se mnou udělá :wink:
26. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpet. Ja tedka delala pozdni obed - cinu s ryzi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zacinam byt hodne nervni ze zitrka. Ach jo, snad to bude ok, kdyz nemam zadne spatne priznaky.
26. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Holky, já vám všem budu zítra držet palce (jde vás k lékaři docela dost) :wink:
Mabe, na kolik jdeš?c :wink:
26. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
jdu na 10:30
26. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
podle kalkulacky budu 5+6tt ,tak snad by mohlo byt neco videt, ne?
26. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
5+6 by mělo, ale kdybys otěhotněla později tak ještě ne.. tak se kdyžtak nestresuj :slight_smile: Ale věřím že to bude v pohodě..!! a doufám, že mě pak budete utěšovat před mým UTZ :grinning:
26. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
summer. my se dlouho snažili a furt to nešlo ale já tak nějak tušila že je problém v hormonech. nepravidelná MS a po 2,5 letech stačil profil a bylo jasno. tak mě doktor nasadil clostík a pak v době ovu injekci a já po 6 měsících otěhotněla. Jenže mě nedal žádný léky na udržení a prý mam přijít za týden a když začnu krvácet tak do nemocnice, super přístup :frowning2: . No a den před ko jsem ve sprše začla silně krvácet a prostě jsem to tušila od začátku že je něco špatně. A pak ty jeho kecy v ordinaci a věděla jsem že už mě tam nikdy neuvidí. nakonec jsem sehnala špičku oboru přes tchána který mě pak sám řek že mě měl nasadit hormony na udržení hned po pozitivnim testu. Takže jsem byla fakt hned na začátku, ale problém byl že po revizi mě HCG zase stouplo a tak 2 revize a to se opakovalo tak 3 revize a 1 laparo. nakonec nic nenašli a HCG klesalo 2 měsíce. No a pak ten nový doktor mě dal 6 cyklů pauzu a zase clostík a utroš a povedlo se za 8 měsíců a chodila jsem 2x týdně na injekce na udržení. Sice jsem měla cukrovku ale nakonec to dopadlo ok, i když jsem musela rodit o měsíc dřív a císařem :unamused: a te´d ten začátek byl hroznej tak snad už to bude jen dobrý :wink:. Nejvíc mě štve že jsem třeba potratila jen kvůli blbýmu doktorovi, třeba ne a mimi bylo nemocný ale stejně v zádu v hlavě to je a to už bylo v dubnu 5 let a letos v dubnu zase pozitivní těhu test ale pak slábnul a já MS dostala 40DC ale byla jiná. prostě vánoční mimčo nám neni souzeno a teď se zadařilo na moje narozky :grinning:
26. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Mabe, určo bude koblížek vidět...Já jsem šla na první Utz strašně nervózní a na ten úterní půjdu určo taky :sweat_smile:
Tak pak musíš dát hned vědět :wink:
Summer, to je jasnačka...spolehni se :wink: :slight_smile:
ja vim presne kdy byla ovulka. Musela jsem si totiz merit BT, mela jsem problemy se spinenim v cyklu a musela jsem 3 den po ovulce nasadit utros. Takze jsem mela ovulku 17DC a tedka jsem 41DC. :slight_smile:
summer, budem se navzajem podporovat a drzet palecky. :wink:

marki, tak to mas teda pekne strasti. Urco uz to bude ok :wink:

Luci, dam vedet :wink:
26. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
summer..vitam te...ja sla 14dni po vynechani ,testy byly negat..tak jako na vyvolavacku a byla zvetsena sliznice tak jsem sla zas za par dni,furt nebylo nic videt,ale testy uz byly pozit.,brali mi krev,ta taky vysla a priste zas krev narust byl jak ma byt a uz byla videt tecka a priste uz i mimi se srdickem :grinning: ja se nervovala,sestra mi strasila,ze to muze byt i momodelozni atd a at se ete neraduju(jak ete nebylo nic videt a testy byly pozit)a pak dr rekla ze to vse vypada dobre..takze jit dyl a usetris nervy :grinning:
26. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
summer...aha ty uz vis o vacku,tak to je jina..taky sem blbe cetla..urco to ted bude v poradku :wink:

holky jinak myslim ze budem nervozni cely tehu jestli ta pristi kontrola bude dobra :grinning:
26. črc 2009 v 17:58  • Odpověz
No mě na štěstí všechno šlo hladce šla jsem hned k doktorovi co mi test ukazal 2 // a to jsem byla tak ve 4-5tt a doktor mi normálně řekl, že jsem těhotná jen jsem se měla dostavit o 14 dní později jen jestli jde všecho tak jak má...ted jsem jen trošku nervozní z téch vysledku ze skreeningu mám volat příští týden jestli ty vysledky vůbec jsou a pak pro ně skočit, ale věřím, že všechno bude vpořádku :wink:
26. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
mona ,urco bude :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
jj taky tomu věřím :slight_smile: ...ale už se těším na další kontrolu, ale jdu až 11.8. :confounded:
26. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Holky, a takhle to bude od kontroly ke kontrole :slight_smile:
26. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
teda aspon u me, po tech mych dvou nezdarech
26. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
mana..ty jo uz 13tt,to to leti:slight_smile::slight_smile:
26. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
taky si říkám, mám pocit jakoby to bylo nedávno co jsem se to dozvěděla, za chvili budu muset do jiné diskuse a ne do začatčnich těhulek:grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
monako udelame novou diskuzi-pokrocile :grinning:
26. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
to by bylo uplně idealní:grinning:...ted jsem se tak najedla, že mám uplně nafoukle bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.