• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mona..dyt to neni problem ne :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
to problém není:grinning:ale ráno vypadá břiško normálně a po jídle se mi vždycky z dvojnásobí :slight_smile: je to takové zvláštní..každy mi říka, že to pořádně ucítím až 5 měsíci tak uvidíme kdy to na mě půjde opravdu poznat:slight_smile:
26. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
ja myslela ze neni problem zalozit tu diskuzi vis....mona ja to mam to samy,rano to ete tolik videt neni ale vecer vypadam jak koule
26. črc 2009 v 18:47  • Odpověz
jo aháááá :grinning: :grinning: :grinning: no, ale i tak to samozřejmě problém není :grinning:
26. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
mona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
Četla jsem, že jsi skoro stejně stará jako já carcul, mě bude za měsíc 21 let. Měla jsi hodně kritiky, že jsi mladá atd?
26. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Car: prmomiň,měli jsme návštěvu a byli jsme na točené zmrzce,mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: My to máme do Plzně 12 km,za čtvrt hoďky autem. Je to super,jsem ráda,že bydlíme mimo Plzeň :wink:
26. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
mona,no prave ze zatim ne moc,jelikoz to vi vsichni nasi spolecny znami s manzou a jeho znami-to vykecal vsude,pak muj tatka,tchyne,oba v poho..a par mych blizkych kamaradek,ale jinak jsem to zatim moc neroztrubovala tem co ty kecy budou mit,cekam na tu genetiku az bude dobra pak to reknu vsude,ikdyz uz diky par lidem se to siri..ale kecy uz byly se svatbou-taaak mlada a tak..no a od teticek a znamych-z my strany,takhle mlada ale mimi snad ete ne....a takovy ty kecy..ted to teprv zacne....ale posl je vsechny nekam..zivot me naucil dost,dost jsem si toho zazila,tak at jdou do haje...a mam zdravot.problemy a nebudu cekat az to jednou nepujde...ale kecy mi stvou a dost...uz ted na me koukali jako na cviceni ze jsem vdavna(chodim na pilates)a vdana(tipovali mi 18)a proste kecy byli uz vidim az bude videt tehu brisko(nebude vypadat jak spek)tak si budou rikat kdo tu mladou chudaka zbouchnul
26. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
cipis...tak to je parada...tak nedame nekdy tu kavicku??a nechtela bys pak chodit na tehu cvico?nechce se mi samotnej...muzem pak s prckama neco obcas podniknout...no ale chocenice jsou taky docela v poho,jede se super(akorat na cedulych nesedi ty km,je to o dost min)...podle me u velkych mest je v pohode vse do 30km kdyz je dobra cesta(kolikrat to muze byt lepsi nez 10po hroznejch)...kdyz je auto,deti odvezes a ty si dojedes kam chces
26. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Carcul: tak klidně můžeme,já budu ráda a taky se ráda seznámím. Alespoň budu mít někoho,kdo bude řešit stejný starosti a radosti,jako já,to je supr :wink: Ráda bych chodila na těhu cvíčo,ale už teď mám depky z mojí váhy,nejsem zrovna ideální postava a už teď mám pocit,že si mě všichni prohlíží
:cry:
26. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
cipis..tak se urco domluvime:slight_smile:
a aspon se pak muzem stykat i s mimcama,byt jen s mimem a nikym nepokecat je taky pak na palici..a na to cvico se domluvime:slight_smile:..tak az budes mit nekdy cas tak pisni do ip a dame kafco:slight_smile:nebo dzusik
z postavy si nic nedelej,ted si tehu a pak kdyz budes chtit das to do kupy,ja chci hned po sestinedeli chodit cvicit(maji i hlidani pro miminka) :grinning: :grinning: abych se dala do kupy a i relaxace
26. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
ahoj holcinky, zdravim po delsi odmlce-tentokrat uz jako vdana pani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
maji tak nam povez naky podrobnosti :grinning:
26. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
No kéž by,mám už teď 85 kg,nikdo mi na to netipuje,ale váha nelže.Je to mrcha :cry: Musím po porodu zhubnout a strašně chci,ale teď na to nechci myslet.Všichni mi říkají,že mi to sluší. V obličeji si myslím nejsem ošklivá,příteli se líbím a chci,aby miminko bylo zdravý a udělám pro to všechno,klidně ještě přiberu,když to musí být,ale cítím se v této diskusi trochu jinde,protože jste tu všichni hrozný hubeňouři. Já také byla,než jsem začla jíst HA :cry:
26. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
cipis,pak budem cvicit a dame to do kupy..kdyz budes chtit budes se ke mne moct pripojit :grinning:
26. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
U nás docela taky v rodině vklidu a hrozně rychle se to rozšířilo i mezi přáteli... Sice jsem slyšela, že je to brzo, ale na druhou stranu nám řekli, že pro náš vztah už potřebolo změnu...Každy z moji rodiny má strach, že bych se někdy s přítelem rozešla..všichni ho totiž zbožnujou:grinning:
26. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Car:jsi hodná,díky.Když budeš chtít,můžu ti poslat nějaké svoje fotky,abychom se trochu poznaly.

Maja: Vítej mezi náma.Jak se máš? Jaká byla svatba?
26. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
mona..no ale to jsou spis reakce znamych(ne blizkych nebo na kterych by zalezelo)ale stejne mi to stve...

cipis tak jo poslu ti do ip mail :grinning:
jinak maja je zakladatelka diskuze :grinning:
26. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
carcul, co bys chtela slyset? :grinning:
cip, docela to jde, v tom rozruchu jsem uplne zapomnela na to, ze mi ma byt vlastne blbe, takze jsem si uzila aspon klid od nevolnosti :grinning: svatba byla nadherna, ikdyz nic nebylo tak jak jsem chtela, ale nakonec to dopadlo skvele :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
To je dobře,máš nějaké fotky,se kterýma by ses chtěla podělit? :wink:
Vím,že je Maja zakladatelka diskuse,vždyť jsme tu diskusi vedly na začátku spolu,viď,Máji?

Car:Ok,pošli mail,já ti pošlu svůj
26. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
maji,to jsme radi,uz se tesim na ty fotky :grinning: a co tobik jaky byl?
26. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
cipi, jj :grinning: fotecky jeste zadny nemam,jak vbudou neco prihodim, ale jeste si asi pockam, leda tak od znamych az mi to vypali :slight_smile:
26. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
nojo cipis,me to doslo az ted :grinning: :grinning: :grinning: mam uz v tom bordel
26. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
majatob tak to mooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
carcul taky si dělám hlavu co si o mě někdy myslí ostatní, ale ted to řešit nebudu akorát se zbytečně trápim blbostma, měla bych spíš vyřešit vážnější věci ještě před porodem :frowning2:
26. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
car, jeste zadny fotky nemam, az budou pridam je do alba :slight_smile: Tobik byl uzasnej a zlatouckej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mona, diky :slight_smile:
holky, vzdycky byste poslouchaly, ze je to brzo/v blbou dobu/pozde...takze byste si moc nepolepsily :wink: , ja uz reakce nejak moc neresim, pro vsechny to je prekvapko, ale precejen uz je to podruhe,ze? :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
mona..ja uz to taky neresim,proste to tak je a konec a komu se to nelibi at si trhne
26. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
Holky,pro dnešek se loučím,jdu koukat na Chalupáře :grinning: .... :slight_smile: Ať nám to utíká,pa
26. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
majatob máš pravdu, pokud tě někdo bude chtít zkritizovat tak si stejně tu kritiku najde....Ale nebudeme to řešit máme být vklidu a nestresovat ty naše malé zlatíčka :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
cipis..paa

mona..mas recht :grinning:
26. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.