• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
Teda holky, vy jedete! :slight_smile:
ja jdu dělat tvarohovy dortik a roladu na zitrek, nevolnosti jsou pryc... mam ted uplny klidek :grinning: tak snad mi to pujde od ruky. Manzel jeste povida u sousedu, tak vzhuru do toho..!

mejte se krasne, pekny vecer a zitra se budu tesit na vase krasne vysledky :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
summer tak at ti jde práce pěkně od ruky :slight_smile: pa
26. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojte holky,

tak jsem konečně dočetla Vaše dnešní "rozhovory" :slight_smile: uffffff :sunglasses:

My byli zase v kině :slight_smile: Na Době ledové :grinning: :grinning: :grinning: já se tááák smála, že jsem se vlastně už nesmála, ale jen jsem brečela a hýkala :grinning: :grinning: :grinning: je to super :slight_smile:

Jinak mě dneska pořád vrtá hlavou, zda mám jít na ten zítřejší utz, ..... jak jste tu psaly, raději počkat ..... já bych ALE hrozně moc chtěla vidět aspoň "náznak" ..... nevím, jsem z toho nervozni, lae už ne tak jako v týdnu :slight_smile: však vy víte, jak jsem tady plašila :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
mabe - GRATULUJI !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
no to jsme celá já, jména se mi prostě pletou !!!! :slight_smile:

správně : majatob :slight_smile: :slight_smile: GRATULUJI !!!!!!!
26. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky Veru, kolikátý den zítra budeš?
26. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj Luci, no dle MS 5+3 ....... :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
verun taky jsme byli na době ledové a opravdu taky vřele doporučuji, komu je ouzko tak si zajděte tam, tam se opravdu zasmějete :grinning: :grinning: :grinning:

Verun já tam taky byla v tomhle týdnu a miminko jsme viděli, zkusit to můžeš a uvidíš u každého to je jinak a ukaždné to taky jde vidět jinak :wink:
26. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
mona - jj, je to super, úplně jsem zapomněla na všechny obavy, jen když jsem měla záchvat smícho - breku, tak jsem si vzpomněla na moje semínko v bříšku, že si asi říká, jestli jsem jako normální :grinning: :grinning: :grinning:

díky, asi tam půjdu ..... já prostě cítím, že tam beruška (berušák) je a jen musí povyrůst :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
verun neboj určitě tam fazolka je..a kdo ví třeba si i zítra odneseš fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...A pokud by náhodou zítra nešlo nic vidět tak nezoufej, pokud nekrvácíš a testíky ti vyšli dobře a navíc máš vysoké hcg tak je to stejně více než jasné :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale já věřím, že zítra už miminko určitě spatříš:slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
mona - děkuji :slight_smile: testíky jsem si dělala naposledy ve st ráno, pak jsem byla na krvi, 931 a jinak vše vypadá dobře :slight_smile:

já mám pořád takovou žízeň ........ jak jste tu rozebíraly to pití, tak já neperl vodu nemůžu vůbec, jsem jak akvrko pak :unamused: takže já letím na ochucených matonkách, bonaquách a co jsem teď objevila min týden a nechci pít nic jiného, tak to je pom. juice napůl s citronovou Dobrou vodou - holky, doporučuji, mňam :slight_smile:

jinak jsem ošmikaná :slight_smile: jupíííí, to je pohoda, .... nechala jsem se před 2 měsíci z dlouhýýýých vlásků na lopatky stříhat na bekemku, teď už to mám na malinkatý culíček, ale jen na doma :slight_smile: a ty "cancy" vpředu už mě štvaly ..... takže mám mikádečko, všude stejně rovné, vyšlé ze základu bekemky a a teprve teď to vypadá tak, jak jsem chtěla ..... a to jako Katie Holmes ... to jak měla to míkádo sestřižené a takové polorozcuhcané ..... no cítím se dobře :slight_smile: konečně .... po všech mých experimentech :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Veru, já mám fotečku z 5+1, takže určo mímo uvidíš :wink:
26. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak já větší žízen pocituji jen večer...a piju jak kdy a na co mám chut, ale hlavně neperlivou vodu, slyšela jsem že ty bublinkované slazené vody nedělají miminku dobře hlavně by se neměl pít tonik nebo co..včera mi to říkala jedna těhulka, ale už jsem zapomněla proč....
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Veru, já měla taky bekemku :wink: :slight_smile: Jde to trošku vidět na fotce, tam už to mám sice trochu delší...Ale teď mám takové přerostlé mikádko a jde mi krásně culík, ale už to nemá žádný pořádný střih, tak teď nevím, co s tím...jestli šmiknout nebo raději v těhu culíkovat :confused: :sweat_smile:
Někdo mi říkal, že mímo jde vidět na Utz když máš Hcg nad 1000 a to ty už máš o hodně větší :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Moni, já mám žízeň taky...Jsem pořád dokola pila Mattonku Bílý rybíz, až jsem se jí přepila a momentálně ji nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ředím džusíky :wink:
26. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
luci - no to jsme prostě my mikádovky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mona - tonic se nesmí kvůli obsahu chininu - ten může způsobit příznaky potratu ..... nebo tak nějak :slight_smile: každopádně to nesmíme, holky :slight_smile:

luci - no já doufám, že mi Hcg od středy stouplo .....
26. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
Veru, neboj a věř (počkej, jak budu zítra stresovat já, mám Utz v úterý ráno) :grinning: :wink:

Babulky, krásnou dobrou noc a všem zítra držím palce, aby kontroly dopadly báječně...pak určo podejte hlášení...paáááá. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobrou noc, maminy !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já právě spapkala kuřecí řízeček a jdu si hajnout :slight_smile: ať má semínko moje malé zásobu na noc :slight_smile:

jejda, teď je mi nějak težko ..... :unamused: jdu si hajnout ....

pa pa zítra, kočky :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
jo a holčiny, co jdete ráno, myslím, že jedna z moniček? :slight_smile: nevím už :slight_smile:, držím palečky ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobre ranko devcata, tak tedka snidam. Jenom trosku nejak nemam hlad a mam takovy simrani po tele - nervozita. :confounded: Jdu az v 10h. Sakra, snad to bude ok.
27. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Mabe tak držim palce a´t je vše ok a jestli jde ještě některé tak přeju to samé. Nervozita je normální :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko kočky :dizzy_face: vyspinkané?
Já se zase nemůžu vyhrabat z postele :sweat_smile:

Mabe, už za chviličku půjdeš :wink: tak vykroč pravou :dizzy_face: Se máš, že můžeš tak brzy ráno snídat :slight_smile: Mě to půjde až tak za hoďku a to se budu muset hodně přemáhat :sweat_smile:
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Marki, luci, diky holky. Jsem jak na jehlach. Dokonce jsem tedka trosku slintala na zachode. Jenom slintala.

Luci, ja taky moc nemuzu, ale aspon neco malo tam dam. :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky.

Mabe - držím palečky, úplně moc :wink: hned pak dej vědět :slight_smile: .....

já dnes mám žaludek na vodě ..... cucám tady akorát ochucenou Dobrou vodu ..... koukají tady na mě dva rohlíky, meruňky, nápoj dobrá máma, ale představav, že něco z toho dám do pusy, mě děsí :sweat_smile: :confused: to se mi ještě nestalo .....

já mám den před sebou, musím dnes hoooodně pracovat,..... vrátil se mi šéf z dovo :unamused: tak musím zase začít něco děůat a je toho mooooc, lae aspoň nemyslím na nesmysly ..... :wink: určitě sem budu během dne jukat:slight_smile:
27. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Veru, a v kolik máš na Utz namířeno Ty?
27. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky,
téda vy jste toho popsali, ani to nebudu číst, bylo by to na týden :grinning:
Jdu Vás jen pozdravit, malý dá zabrat a já bych jen spala, spala a spala. :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
luca - Ahojky Luci, já jsem objednaná na 17hod .... ještě celýýýýýý dlouhýýýýý den ...... ale už se těším, až toho malého piškotka uvidím, věřím tomu, to není jinak možné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj Moni - chudinko, jak Ty to zvládáš s malým prckem ještě ? ...máš můj obdiv ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
ahoj moni, uplne te chapu, taky su furt utahana a to jeste prdous ani nechodi :grinning:
27. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Verun, zatím to jde, sem tam je uřvaný, protivný, ale jde to. Zrovna tancuje, tak se sním ráno bavím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska je fajn, tak ho musím odpol. nějak zabavit, zatím nevím jak, ale asi půjdem za barák na písek :slight_smile:
Jdeš dnes na kontrolu jo? Týý joo se máš, uvidíš, že vše bude ok :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Máji, no to Tě chápu malý jak byl v tom věku co malý, byl sice zlatíčko-hodný, ale v té době jsme vůbec neuvažovali o druhé, ted je sice trochu samostatný, ale pořád vyžaduje pozornost.
Hlavně se s Tobiáškem nenatahuj, i když to jde asi těžko co :wink:
27. črc 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.