• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
mufi,ja mam doktorku taky 70 nebo 80,je suprova a stejne tam jezdim i na hemnatologii-chodivala jsem tam na stredni a menit ji nebudu,takovou doktorku bych beztak nesehnala a hlavne se mi nece k chlapovi..jinak mam hroznou radost :grinning:

holky a jak jste rodili??a jak chcete rodit ted??
23. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
muf, nechces si zalozit album? :slight_smile: at vas s mrnouskem vidime? :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
jo ukaz nam mrnouskaaa :grinning:
23. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
carcul, ty se moc neozyvej, u tebe teda fotacek taky furt nejak nejde videt :grinning:
23. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
maja,az prijde ten muj z prace tak na to mrkne a pomuze mi..jsem na to trochu tele...ani nevim jak si trochu pozmenit profil :grinning:
23. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
rodila jsem jsem v cesky lipe...stary zarizeni ale neskutecny sestricky a doktori...rodila jsem pul hodky a s bolestma to trvalo asi neco pres dve hodky...parada :slight_smile:
23. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
maji,ja vim,rikam tenhle tyden to ta bude,slibuujuu :grinning:

mufi..tak to si mela supr porod..a co rikas na porod e vode?a melas epidural??
23. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
no ja bych teda uz k chlapovi na gyndu dobrovolne nesla :sweat_smile:
ja jsem rodila v Prostejove, porod mam slitej v jednu velkou bolestivou smouhu, ale na sale jsem byla od asi pul osme a za pet dvanact se tobik narodil, ale kolik trvalo samotny tlaceni a tak to vazne nevim :frowning2: porodnice byla super, doktorka (rodila me ta moje), asistentky aj pak na sestinedeli super, zarizeni novy, moc hezky...jediny co mi vadilo, ze mi odmitli ze zacatku pichnout epidural a pak uz jsem byla moc unavena na to aby to slo samo.. :pensive:
druhy chci rodit v havlickove Brode, ale to hlavne z praktickych duvodu-jednak se budu potrebovat v klidu ucit na bakalarky a az budu rodit, tobika nechame u tchanovcu a bude to kousek :wink: ale zase se tam budu muset nastehovat uz nejakou dobu pred, tak uvidime, jak to nakonec bude. ale co teda udelam jinak, tak budu chodit na predporodni pripravu, budu masirovat hraz a koupim si epi-no :grinning:
23. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
jo a do vody jsem chtela, ale nesmis mit problemy a me dvakrat hrozil potrat, tak bych mela stejne smulu, ikdyby to tam umoznovali :grinning:
23. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
carculka,nee nemela..jsem si na nej ani nevzpomela... :slight_smile: ale urcite s sebou nekoho kdo te podrzi :slight_smile: a porod ve vode? nevim... nad tim jsem nepremyslela vubec :slight_smile: bylo to dost rychly...prijimali me protoze jsem byla hodne natekla asi v 8. nebyla jsem vubec otevrena a po 10 jsem byla otevrena uplne :slight_smile: rychly..prej ukazkovej porod,ale byla jsem tam sama :frowning2:
23. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
tak ja su taky pro chlapa u porodu, bez neho bych to asi nedala
23. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
maji ja prave taky ne, a v dnesni dobe je tezky sehnat fajn dr a si radsi dojeu,manza rek ze by me klidne vozil do kosic kdyby bylo treba a at si to tam necham kdyz je dobra ,to samy s hemat...

a co myslite do ty vody??celkem mi to laka...ale nevim...
tos mela supr maji ze te rodila ta tvoje..
23. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
mufi a ted tam budes mit draheho??

maji a co jak to nesl u porodu??
23. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
carcul, ona mi to slibila :grinning: ja bych do vody sla hned! v tom HB to delaj, tak pokud budu bez problemu, budu nad tim intenzivne premyslet :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
maja,ja tam byla sama...ten muj ani nevstal z postele,aby mi pomohl s taskou,kdyz jsem jela se mnou tam byly jen sestricky az pak zavolaly doktora a ten byl uzasnej...mladej a byla sranda...porod fakt super
23. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
carcul, uplne uzasne, furt me drzel, aj kdyz jsem po nem jecela a drtila mu ruku :grinning: rozklepal se az kdyz uz bylo po vsem :slight_smile: a mel uplne nadhernou reakci, kdyz doktorka rekla, ze mame syna a jak se bude jmenovat a on vyhrkl: Matyas!!! a ja zakricela Neee!!! Tobias!!! :grinning:
23. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
ja rodit normalne...snad to bude zase v poho :slight_smile: ale snad jsem hlavne v tom :slight_smile: zacinam se tesit a byla bych zklamana,kdyby to nevyslo nebo tak neco
23. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
23. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
muf, tak to si delas srandu, ne?! nakopala bych ho vis kam, kdyby mi tohle udelal! Martin se mnou teda taky nebyl od zacatku, ale ne jeho vinou, protoze mi kladl na srdce, ze mu z Pardubic do olomouce jede posledni vlak o pul jedne v noci a pak az o pul pate...no a ja mu volala o trictvrte na jednu, ze to na me jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze skocil o pul pate na vlak a pred osmou uz byl u me :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
carcu: ja ani nevim....bych ho pri tom urco zabila :grinning: ale urco chci aby byl na blizku
23. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
autor
muf, vyslo to! a na nic jinyho at te ani nenapadne myslet!! :grinning:
ja uz bych teda byla odvaznejsi aspon v polohach, na tech zadech mi to nejak nevyhovovalo :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
mufi,urco vyjde :grinning: :grinning: tak to aby se ten tvuj polepsil :wink: a podporil te

maji.a nevis jak tu vodu snasi prvorodicky...??ty druho si ji chvali a pry nemuseli byt ani nastrihnuty tak bych byt tebou do toho sla,kdyz vse bude v poho
23. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
maja,nedelam...chtel potrat a je neposlechla,tak mi to daval sezrat...myslela jsem ze bez nej to nezvladnu,ale jak se fana narodil tak jsem pak sla....uz me ten muj nezajimal...ted mam novyho pritele asi mesic...nebrala jsem prasky a rekli jsme si ze co bude to bude a kdyz otehotnim tak budem stastny a pak si me vezme :grinning: blaznivy ale jsem stastna..snesl by mi i modry z nebe a malymu taky..otehotnela jsem po 14 dnech a si tak :grinning:
23. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
carcul, tak v tom bohuzel neporadim :grinning: ono taky ti ta voda prej nemusi ani delat dobre a skoncis stejne na stole :grinning:
23. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
muf, tak to jo, ja si rikala, ze s takovym bych uz asi nebyla :grinning: je super, ze ses stastna a mas chlapa, kterej si te vazi a tak...a su uplne namekko a bulim tu jak mala :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
taky se vam holky ty hormony tak bouri? :grinning:
23. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
maja,me to vyhovovalo na zadech...fakt jo...i jsem dobre videla :grinning: jem na koze me bolesti presly tak jsem tlacila jak mi rekli :grinning:
23. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
carcu,me ta voda moc nelaka...sice me nastrihl ale i vyborne zasil...bezbolestne :grinning:
23. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
hm ja tlacila jak diva a prd z toho, tak ho tahali vexem :frowning2:
23. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
mufi..tak to jo ja myslela ze si s tim samym...dobre ze mas ted vedle sebe hodnyho chlapa a na tamtoho ses vyprdla...
23. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.