• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky na úplném začátku :)

(Zamčená)
24. srpna 2010 
autor
moni, no to vazne nejde, taham ho furt, ale ted mi s nim hodne pomahaji tchanovci a manzel samozrejme, od zari bude hur, budu na nej vicemene sama :frowning2:
27. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
moni - no já jdu na 2.utz - před týdenm nic vidět nebylo ... dnes jsem 5+3, tak snad ...........

maja + moni - holk, jak vy to zvládáte ? .... nenatahovat se s mimi doma ? ... to snad ani nejde ..... jste fakt šikovné :slight_smile: držím palce ..... :sunglasses:
27. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Veru, to uteče....co nevidět budeš na koze :grinning: a budeš se kochat malým drobkem :dizzy_face: Tvá polovička jde s Tebou?

Moni a Maji, holky nemáte to lehké, ale už aspoň máte průpravu a vše zažité a víte, co a jak :wink: Hlavně na sebe dávejte pozor :wink:

Maji, dodatečně gratuluji k svatbě :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
luca - MM nejde, zatím mě to ani nenapadlo ..... jestli, tak příště ...... nevím proč ..... prostě asi až příště :slight_smile:

tak já do sebe dostala rohlík, huráááá :slight_smile:

a co Ty, Luci ? Jak je dnes ? ....
27. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Veru, ale nic moc...ráno vždycky otevřu oči a říkám si, že mi je fajn...pak vstanu na wecko a hned se mi udělá blbě, tak si jdu zase lehnout. Teď jsem do sebe taky dostala rohlík a 2 Bebe oplatky, tak snad bude líp :sweat_smile: Vůbec nevím, co mám dnes vařit, nemám na nic chuť...je to fakt složité :confounded: :grinning:
27. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
no prosím tě ... toho já se obávám, abych jako nebyla úplně tak moc vyřízená ...... ani nevím, jak to měla moje mamka ... zatím nic neví, dozví se až tak za 2-3 týdny :slight_smile: já to mám složité, bydlí daleko :frowning2:
no ale to k tomu patří, ty nevolnosti, ...... ale mohlo by to být nějak rozumně s mírou .....
já jsem navíc v práci, nemáme tady úplně košér wecko :frowning2: .... takže jsem ráda, když vydržím jít tady na malou, ... když mě čapně cokoli jiného, tak to je děs :zipper_mouth: :frowning2: :sunglasses:
a řešit tady na tom wc nevolnosti, to opravdu nevím, to tam budu furt, prtž mi bude blbě z toho prostředí .... :slight_smile:

jdu na tu Dobrou mámu, snad nepoběžím, je mi tak divně :unamused:
27. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste se včera rozjely, jsem to tu teď dočítala asi hodinu!! Tak snad se máte všechny dobře, i ty fazolky vaše!!! U mě všechno při starém, přidám se s žížní a už nevím, co bych psala, i s problémy se zácpou :frowning2: Ale jinak mi stále není špatně, žádné nevolnosti, tak baštím, co chci... jen jsem tuhle cítila nějakou špatnou sekanou, tak ta mi nevoněla, ale jinak úúplně pohoda .)
27. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
handm - no ahojky :slight_smile:

no s tou zácpu, to je taky věc, ... byla jsem naposledy, myslím ve čt nebo v pá ... ani nevím ......ufff :unamused:
27. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Veru, čekám, že bude líp...ale fakt musím říct, že dopoledne mi bývá o hodně lépe, než odpoledne a večer. Vždycky jsem si ty ,,ranní,, nevolnosti představovala tak, že mi bude ráno špatně, třeba si i blinknu a tím to hasne....a ono je to úplně jinak :angry: :slight_smile: Buď ráda, že máš hladší průběh...snad Tě ty horší stavy nečekají :wink:
Ty máš rodiče daleko, jo? A jak jsi se vyskytla v Orlové? (omluv mou zvědavost) :wink:
27. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
No já v sobotu, veru :frowning2:( děs běs.. přitom každý večer spořádám spoustu melouna a nektarinek.. asi budu muset nastoupit na svou "kúru" sušené švestky a meruňky.. po tom jdu pravidelně a když bude nejhůř, tak čaj z listu senny (jen nevím, jestli se dá v těhu, to musím nastudovat). Ale nechci to hrotit, doktorka říkala, ať hlavně piju, že to hodně taky pomáhá

Ježiš koukám, že jsem napsala před chvílí, že nevím, co bych psala a myslela jsem pila :slight_smile:)))
27. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Luci - to je mi líto, že je Ti tak celý den, to je na nic, no ... ale aspoň jsi doma v klidu, ... jestli mě to čapne, budu si muset vzít nemocenskou ...... no uvidím ....

Jinak já jsem z Brna, ale v mých 3 letech jsme šli do Prahy, taťka tam měl práci, pak jsme s našima koupili baráček u Phy, když mě bylo 10 let, no a v mých cca 19ti letech se naši rozvedli, ségra zůstala u táty, koupili s tou jeho ježibabou penzion v Jizerských horách a udělali z toho ale fakt parádní místo .... se těším, až tam pojedu relaxovat :slight_smile: no a mamka bydlí u Prahy, já jsem se v 11/06 seznámila s mým mužem .... nastoupil tam v Pze do firmy, kde jsem pracovala já ... (a stále pracuji :slight_smile: ) no a bylo to, láska na první pohled :slight_smile: tak jsme spolu rok bydleliv Pze a když jsme zjistili, že se celkem snášíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tak jsem šli do rodného místa mého milého. On pochází z Dolní Lutyně, do Phy šel za prací, a nakonec našel jak práci, tak mě :slight_smile:n :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takže rok a půl bydlíme v Orlové v bytě, ... loni mě požádal o ruku a od října jsem paní :slight_smile: a od řezna snad i budu maminka :slight_smile: ..... to je můj příběh :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky, někdy min týden jste tady psaly, o nějakém těhu čajíku, co pomáhá odvodnit tělo, aby na ledviny nebyla taková zátěž atd ...... ???? To bych i brala, nevíte jak se to jemnuje a kde to sehnat?.....
27. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
boooože, holky, mně se udělalo tak zle .... lížu zázvorku a snad pomůže, prtž jsem už málem letěla .,...... :fearful: :unamused: :frowning2:
27. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
Veru, já věřím na osud...a tvůj životní příběh je šíleně osudový :wink: :slight_smile:

Handm, já jsem taky nektarinky mohla a hodně, ale včera jsem se přinutila si jednu vzít a bojovala jsem s ní pěkně dlouho...takže už nemůžu ani to, co mi před pár dny lezlo :angry: To pořád říkají, že první trimestr je nejdůležitější, že musíme jíst pestrou starvu a nikdo neporadí, jak???? Když to nejde....a když to jde, tak to jde zase hned ven :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Luca - no tak to je a to jsem to ještě celkem zkrátila :slight_smile:

já ujíždím na meruňkách a to jsem ani neměla tušení, že jsou dobré na zácpu ..... tak to je fajn, jdu si pro 5 kg nejmíň :slight_smile:

Holky, já mám pocit, že mám tak už 3kg nahoře, jak se pořád něčím cpu ...... ale to mě asi přejde, .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dneska do sebe fakt nic nemůžu dostat, máme jít teď na oběd, ale asi to vzdám ...... :frowning2:
27. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Holky bolí Vás někdy v podbříšku?
Mě začlo před chvíli a bolí mě tam šíleně jak před ms, jsem z toho docela vyšokovaná, protože mi dr. říkala, že sem tam nevadí, ale mě bolí už tak hodinu v kuse :confounded:
27. črc 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Moni, mě zase bolelo dneska ráno, je to přesně taková bolest, jako na MS...Pěkně mě to stresuje, ale prý je to fakt normální...občas mě i tak divně nepříjmně píchne v děloze :frowning2:
27. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
holky, .... je to prý normální, děloha se roztahuje a vše se mění k pohodlí mimíska :slight_smile: též jsem z toho byla vyděšená, ale je to normální ...... říkala moje kamoška, kt. je 11tt, 2 dítě, zdraveotní sestřička, a hlavně kt. neplaší furt jako my :slight_smile: ........ byla jsem s ní ve čt na frapučino (mimochodem výýýborná věc :slight_smile:) a byla ze mě hotová, kolik věcí jako "amatérka" :slight_smile: vím a jak se tím až moc zaobírám :slight_smile:
mám to nechat a být v klidu, ....... tak jsem v klidu.

holky, jdu na vzduch do centra, k MC na salát :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
No já doufám, že to tak bývá, protože to někdy se pomalu ani nedá vydržet :confounded:
27. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz
verun tak si dej pořádně a dobrou chut :wink:
27. črc 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
moni - neboj :slight_smile: prostě si tam mimísek dělá pořádek, aby se mu tam dobře rostlo :slight_smile:

jéééééžiš, já jsem nějaká optimistická :slight_smile:

dám si i za vás, maminky :slight_smile: pa
27. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Moni, já jsem se dneska svíjela, jak mě to bolelo, ale přešlo mě to...V sobotu mě to bolelo dělší dobu...Moje ségra, když byla těhu, tak jí doktor říkal, že pokud jí bolí břicho a nekrvácí, tak se jedná pouze o roztahovaní dělohy a nemá si s tím dělat starosti. Moni, asi si tam tvůj piškotek stěhuje nábytek :grinning: když Tě bolí bříško...chce to tam mít příjemné a hezké :wink: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Verun to jo, to není u Tebe obvyklé, ale je to fajn, že takhle myslíš, hned se bude mít mimíško líp, jak bude mít takhle maminku krásně naladěnou :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci, je to možné, ted sedím a na chvíli to přešlo. Jen mě zmátla ta sestřička, jak mi říkala, že by bříško nemělo bolet při ms pořád, ale jen občas. Tak jsem se ráno lekla, protože takhle mě bolí poprvé :wink:
Stím nábytkem by měl být opatrný, protože mě straší :grinning:
27. črc 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni, tak ho pohlaď a domluv mu :wink: Budeš mít asi nějakého architekta nebo designéra, no :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Holky, já jsem ještě nepřišla na to, co vařit....Manža dorazí mezi 3 a 4, takže mám ještě čas, musím to vymyslet...

Veru, když už ty jsi optimistka, tak to je super :slight_smile: to už budeme všechny :wink: Dobrou chuť :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jsem zpet, mimiska jsem videla a mam aji fotecku, teda musite si domyslet, je to okopirovany, ale je tam. A dokonce dr. rikala, ze je tam i naznak srdecni akce. :slight_smile: Proste je to jak ma byt. :wink: Na kontrolu jdu teda az za mesic, do te doby me asi hrabne. :grinning: Jeste me dala nejaky vitaminky - samy Becka za 360Kc. Jinak mam papat ovoce a zeleninku a samozrejme brat Utros. :slight_smile: Nemuzu tomu holky porad uverit. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Mabe, paráda...muselo se Ti ulevit :dizzy_face: ....normálně mám slzičky :sweat_smile: Šoupni fotečku do alblíka, ať se pokocháme :wink:
27. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Luci, ja tomu nemuzu porad uverit. :slight_smile: Je to opravdu tak? :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Luci, no to by bylo :grinning:
My máme na oběd slepičí polévku a vepřové maso s brambor. kaší.
Ale ted se cpu smaženými žampionami, nějak mi zachutnali :grinning:
Mabe gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: Dvojčátka?
27. črc 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Moni, Jak dvojcatka? :confused:
27. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Že píšeš mimíška jsem viděla :wink:
27. črc 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.